Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συμφωνώ μαζί σου τρελιάρα, αλλά αυτό ισχύει και στα δύο φύλλα, έτσι;

 

φυσικα!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

απλά κανένας δεν εμπιστεύεται κανέναν.

κοροιδευόμαστε όλοι μαζί,περνάμε καλά κι αυτό είναι όλο.

πλάκα πλάκα,επειδή έχω κάνει οτι έχω κάνει,γκόμενα δεν εμπιστεύομαι ποτέ.

ακούω μεν,αλλά πάντοτε είμαι διστακτικός.και το κακό είναι οτι δεν υπάρχει και κανένας τρόπος για να σιγουρευτείς το οτι λέγεται και απο τις δύο μεριές ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

everything good in life is either illegal, immoral or fattening!!

Link to comment
Share on other sites

Άρα;;;

...αρα αν δεν υπαρχει εμπιστοσυνη δεν υφισταται σχεση.

οποτε γιατι να μπεις στον κοπο? τζαμπα να αναλωθεις και να κουραζεσαι ψυχολογικα?

καθε σχεση ειναι μια καινουρια αρχη,απ'ολες τις πλευρες.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

...αρα αν δεν υπαρχει εμπιστοσυνη δεν υφισταται σχεση.

οποτε γιατι να μπεις στον κοπο? τζαμπα να αναλωθεις και να κουραζεσαι ψυχολογικα?

καθε σχεση ειναι μια καινουρια αρχη,απ'ολες τις πλευρες.

υφίσταται σχέση μεν,υποτυπώδης δε.

όλες οι σχέσεις έχω την εντύπωση οτι έτσι είναι κατα κύριο λόγο.

και σε οποιαδήποτε σχέση (είτε ερωτική,είτε φιλική είτε οτιδήποτε άλλο)είναι δεδομένο εξ αρχής οτι και ψυχολογικά και πνευματικά και σωματικά θα αναλωθείς -με εντελώς αβέβαιο αποτέλεσμα.

αλλά δε μπορείς να κάνεις αλλιώς όμως.είναι στην φύση του ανθρώπου.

θα μας γεράσουν οι γκόμενες πριν την ώρα μας.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

everything good in life is either illegal, immoral or fattening!!

Link to comment
Share on other sites

Τυφλη εμπιστοσυνη εγω παντως εχω μονο στον εαυτο μου...

Απο κει και περα ομως υπαρχουν 2-3 ατομα που εμπιστευομαστε ολοι στην ζωη μας παρα πολυ.

 

Τωρα στις σχεσεις, πρεπει να υπαρχει(εγω τουλαχιστον οταν κανω κατι σοβαρο εχω πολυ εμπιστοσυνη στον ανθρωπο μου) αλλα δυστυχως και που υπαρχει...μπορει να σου κανει ο αλλος την λαδια και μενεις...με την εμπιστοσυνη στο χερι...:rolleyes:

Σε αυτο λοιπον, συμφωνω με τον alfiegen...;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

συμφωνω απολυτα, αλλα πες μου εσυ τωρα, αν εισαι γυναικα και εχεις τραβηξει αυτα πως θα εμπιστευτεις ευκολα εναν αλλον;;; ;) ;)

 

To να εισαι γυναικα ή αντρας προσωπικα δεν νομιζω να παιζει καποιον ρολο στο, αν εινα να φας τετοιο στραπατσο,μετα πως να εμπιστευτεις καποιον αλλο...

Αυτο το λεω, γιατι αναφερεις συγκεκριμενα για γυναικα.;)

Αλλα ισως και γιατι η ιστορεια εχει σαν "μαυρο" πρωταγωνιστη γυναικα...

 

Απο εκει και περα συμφωνω απολυτα στο οτι ειναι πολυ μεγαλη σφαλιαρα κατι τετοιο και σε γεμιζει με ασχημα συναισθηματα και ανασφαλειες...

Αλλα απο την αλλη ΔΕΝ υπαρχει χειροτερο πραγμα απο καποιον που εχει περασει αυτη την κ@λοκατασταση να κανει σχεση με καποιον αλλο κα σε εκεινον/εκεινη να βγαζει τις ανασφαλειες-καταλοιπα που θα του εχει αφησει η σκαρτη συμπεριφορα του πρωην.

 

Με λιγα λογια να ειμαι εγω με καποια η οποια θα μου φερθει οπως ο φιλος μας στην πρωην του, κι εγω μετ να τα φιαξω με εσενα (παραδειγμα) και σε εσενα να βγαζω ολα τα καταλοιπα και τις ανασφαλειες που θα μου ειχε αφησει ο πρωην.

ενελως ατοπο,κι εντελω ς αδικο για την/τον επομενο ο οποιος ΔΕΝ φταει σε τιποτα.;)

(οχι οτι ειπες εσυ κατι απο τα παραπανω.Εγω το πηγα λιγο παραπερα γιτι τετοια φαινομενα ειναι...πολυ συχνα!)

Γι'αυτο καλο ειναι να καθομαστε και ιγο μονοι μας και να ζυγιζουμε τα παραγματα...και να μην κανουμε βεβιασμενες κινησεις.

 

Απο εκει και περα, φιλε alfiegen δεν θα σου πω εαν εκανες καλα ή οχι.Εχουμε περιπου την ιδια ηλικια και παει στο διαολο να μην ξερεις τι κανεις και γιατι.;)

Απλως θα σου πω οτι την κοπελα δεν την αγαπας και ειναι σιγουρο αυτο...

Εαν ισχυριζεσαι οτι την αγαπαςτοτε απλως διαφερει η εννοια "αγαπη" για εμας τους δυο οσο οι ικανοτητες μου στοτραγουδι απο αυτες τοΠαριου.

Ο μονος λογος που κοιταγες να δεις ενα ειναι με καποιον, με "ποιον" και "γιατι" ειναι καθαρα λογο "εγωισμου"....

Ειναι αυτο που ειπες πστο πρωτο ποστ οτι την ειχες δεδομενη.

Γνωμη μου?(απλως γνωμη μου και πολυ φιλικα)

Μην την πολιορκεις αλλο.Γιατι αυτη μπορει να σε αγαπα ακομα (ναι!οσο χαζο κι αν ακουγεται για καποιον αλλο, αυτη μπορει να το κανει ακομα.-χαζομαρα της ισως-) κι ετσικαι ξαναγυρισει πισω σε εσενα ειναι πολυ πιθανο να πεσει στην ιδια λουμπα και σιγουρα δεν το αξιζει...

Εσυ ΕΙΔΙΚΑ αν ξαναγυρισει θα την θεωρησεις ακομα πιο δεδομνη, και τοτε ποιος σε πιανει.:)

Προσωρα την ζωη σου, και το κυριοτερο...αστην να προχωρησει και την δικη της.

Link to comment
Share on other sites

μεγάλο πρόβλημα,πήγα να κοιμηθώ και ξύπνησα μετά απο κανα δύωρο.κι απο τότε δε μπορώ να ξανακοιμηθώ.σκέφτομαι αυτήν που θα τη δώ το βράδυ και ψιλοαγχώνομαι,χωρίς να ξέρω τον λόγο.τι γίνεται?

συμπεριφέρομαι λες και θα βγώ πρώτη φορά έξω με γκόμενα.

βαριά κατάσταση πλέον.

μακάρι ρε φίλε να μπρούσα να την διώξω και να μη τη ξαναέβλεπα,γτ κρίμα είναι κι αυτή αν αρχίσω πάλι τα ίδια.αλλά κόλλησα όμως.δε γίνεται.πρέπει να την ξαναδώ.και απο οτι κατάλαβα που μιλήσαμε το μόνο άγχος που είχε και μου είπε να μην ξαναβρεθούμε ήταν οτι πιστεύει οτι θα ξανακάνω τα ίδια και δεν θέλει να τα ξαναπεράσει.

μου έλεγε βέβαια δεν σε αγαπάω πια,κτλ κτλ αλλά μόλις την πίεσα και της είπα διάφορα -μου είπε σε αγαπάω μεν αλλά........

μπερδεμένες καταστάσεις.και νιώθω λες και είμαι 15 χρονών

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

everything good in life is either illegal, immoral or fattening!!

Link to comment
Share on other sites

Άρα αυτό που λες είναι άτοπο. ;)

 

μιλησα για τις γυναικες, επειδη γυναικα ειναι η "ηρωιδα" στην ιστορια... φυσικα ισχυει και για τα δυο φυλα, με την ιδια ευκολια θα σου ελεγα οτι οταν εισαι ανδρας και εχεις περασει αυτα απο μια γυναικα, πως να ξαναεμπιστευτεις ευκολα αλλον;; ;)

 

:lol: τι Σαλονικια ρε συ! εμενα περιμενεις?:p

κατσε να δουμε εμεις που θα'μαστε και βλεπουμε.

 

αν το αισθημα ειναι τετοιο που σε βαζει σε σκεψεις για το που θα εισαι, θεσσαλονικη ή οπου ειναι κι αυτη... εδω υπαρχει ενας ερωτας μεγαλος... :rolleyes:

 

 

To να εισαι γυναικα ή αντρας προσωπικα δεν νομιζω να παιζει καποιον ρολο στο, αν εινα να φας τετοιο στραπατσο,μετα πως να εμπιστευτεις καποιον αλλο...

Αυτο το λεω, γιατι αναφερεις συγκεκριμενα για γυναικα.;)

Αλλα ισως και γιατι η ιστορεια εχει σαν "μαυρο" πρωταγωνιστη γυναικα...

 

Απο εκει και περα συμφωνω απολυτα στο οτι ειναι πολυ μεγαλη σφαλιαρα κατι τετοιο και σε γεμιζει με ασχημα συναισθηματα και ανασφαλειες...

Αλλα απο την αλλη ΔΕΝ υπαρχει χειροτερο πραγμα απο καποιον που εχει περασει αυτη την κ@λοκατασταση να κανει σχεση με καποιον αλλο κα σε εκεινον/εκεινη να βγαζει τις ανασφαλειες-καταλοιπα που θα του εχει αφησει η σκαρτη συμπεριφορα του πρωην.

 

Με λιγα λογια να ειμαι εγω με καποια η οποια θα μου φερθει οπως ο φιλος μας στην πρωην του, κι εγω μετ να τα φιαξω με εσενα (παραδειγμα) και σε εσενα να βγαζω ολα τα καταλοιπα και τις ανασφαλειες που θα μου ειχε αφησει ο πρωην.

ενελως ατοπο,κι εντελω ς αδικο για την/τον επομενο ο οποιος ΔΕΝ φταει σε τιποτα.

(οχι οτι ειπες εσυ κατι απο τα παραπανω.Εγω το πηγα λιγο παραπερα γιτι τετοια φαινομενα ειναι...πολυ συχνα!)

Γι'αυτο καλο ειναι να καθομαστε και ιγο μονοι μας και να ζυγιζουμε τα παραγματα...και να μην κανουμε βεβιασμενες κινησεις.

 

Απο εκει και περα, φιλε alfiegen δεν θα σου πω εαν εκανες καλα ή οχι.Εχουμε περιπου την ιδια ηλικια και παει στο διαολο να μην ξερεις τι κανεις και γιατι.;)

Απλως θα σου πω οτι την κοπελα δεν την αγαπας και ειναι σιγουρο αυτο...

Εαν ισχυριζεσαι οτι την αγαπαςτοτε απλως διαφερει η εννοια "αγαπη" για εμας τους δυο οσο οι ικανοτητες μου στοτραγουδι απο αυτες τοΠαριου.

Ο μονος λογος που κοιταγες να δεις ενα ειναι με καποιον, με "ποιον" και "γιατι" ειναι καθαρα λογο "εγωισμου"....

Ειναι αυτο που ειπες πστο πρωτο ποστ οτι την ειχες δεδομενη.

Γνωμη μου?(απλως γνωμη μου και πολυ φιλικα)

Μην την πολιορκεις αλλο.Γιατι αυτη μπορει να σε αγαπα ακομα (ναι!οσο χαζο κι αν ακουγεται για καποιον αλλο, αυτη μπορει να το κανει ακομα.-χαζομαρα της ισως-) κι ετσικαι ξαναγυρισει πισω σε εσενα ειναι πολυ πιθανο να πεσει στην ιδια λουμπα και σιγουρα δεν το αξιζει...

Εσυ ΕΙΔΙΚΑ αν ξαναγυρισει θα την θεωρησεις ακομα πιο δεδομνη, και τοτε ποιος σε πιανει.

Προσωρα την ζωη σου, και το κυριοτερο...αστην να προχωρησει και την δικη της.

 

ειναι πολυ ασχημο να βγαζεις τα απωθημμενα απο μια προηγουμενη σχεση σου σε μια επομενη, αλλα το εχεις συναντησει σπανια;; ειναι πολλοι κομπλεξικοι εκει εξω δυστυχως... ;)

 

μεγάλο πρόβλημα,πήγα να κοιμηθώ και ξύπνησα μετά απο κανα δύωρο.κι απο τότε δε μπορώ να ξανακοιμηθώ.σκέφτομαι αυτήν που θα τη δώ το βράδυ και ψιλοαγχώνομαι,χωρίς να ξέρω τον λόγο.τι γίνεται?

συμπεριφέρομαι λες και θα βγώ πρώτη φορά έξω με γκόμενα.

βαριά κατάσταση πλέον.

μακάρι ρε φίλε να μπρούσα να την διώξω και να μη τη ξαναέβλεπα,γτ κρίμα είναι κι αυτή αν αρχίσω πάλι τα ίδια.αλλά κόλλησα όμως.δε γίνεται.πρέπει να την ξαναδώ.και απο οτι κατάλαβα που μιλήσαμε το μόνο άγχος που είχε και μου είπε να μην ξαναβρεθούμε ήταν οτι πιστεύει οτι θα ξανακάνω τα ίδια και δεν θέλει να τα ξαναπεράσει.

μου έλεγε βέβαια δεν σε αγαπάω πια,κτλ κτλ αλλά μόλις την πίεσα και της είπα διάφορα -μου είπε σε αγαπάω μεν αλλά........

μπερδεμένες καταστάσεις.και νιώθω λες και είμαι 15 χρονών

 

 

εκτος απο εσενα τον ιδιο, κανεις μας δεν μπορει να ξερει αν ολα αυτα που αισθανεσαι τωρα ειναι αληθινα ή αν ειναι απλως εγωισμος που εχει θιχτει... εκεινο που θα εκανα εγω στη θεση σου ειναι να τα βρω πρωτα με τον εαυτο μου, να δω τι πραγματικα θελω και να αφησω τους εγωισμους στην ακρη. αν τα κανεις ολα αυτα και μετα δεις οτι τη θες οντως, κυνηγησε το, αλλα αν οχι... ο μαριος εχει δικιο. προχωρα τη ζωη σου και αφησε την να ζησει κι αυτη τη δικη της... ειναι κριμα να γινετε και οι δυο δυστυχισμενοι... ;) ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

trela7 οχι εδω ειναι,ΟΚ.

απλα καθε αρχη και δυσκολη οπως και να το κανεις...καποιος ειναι πιο κλειστος...καποιος πιο ανοιχτος..καταλαβαινεις...

σημασια εχει οτι την πατησα και αθελα μου κιολας. :love:

 

γι'αυτο επαναλαμβανω τον κανονα " εκει που δεν το περιμενεις σου ρχεται"

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

trela7 οχι εδω ειναι,ΟΚ.

απλα καθε αρχη και δυσκολη οπως και να το κανεις...καποιος ειναι πιο κλειστος...καποιος πιο ανοιχτος..καταλαβαινεις...

σημασια εχει οτι την πατησα και αθελα μου κιολας. :love:

 

γι'αυτο επαναλαμβανω τον κανονα " εκει που δεν το περιμενεις σου ρχεται"

 

Για αυτό καλό είναι να προσέχεις που πας μην σου έρθει και δεν προλαβαίνεις μετά...

 

Όλο ροζ smilies βλέπω billako στα posts σου....Ok το καταλάβαμε...Ερωτεύθηκες...!!!

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό καλό είναι να προσέχεις που πας μην σου έρθει και δεν προλαβαίνεις μετά...

 

Όλο ροζ smilies βλέπω billako στα posts σου....Ok το καταλάβαμε...Ερωτεύθηκες...!!!

το σημαντικοτερο πραγμα ειναι η ευτυχια και να νοιωθεις καλα απεναντι στον αλλον/η ολα τ'αλλα ειναι ειναι λεπτομερειες.

 

cookie να δεις σε λιγο που την υπογραφη μου (wind)θα την γεμισω καρδουλες! :lol:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

το σημαντικοτερο πραγμα ειναι η ευτυχια και να νοιωθεις καλα απεναντι στον αλλον/η ολα τ'αλλα ειναι ειναι λεπτομερειες.

 

cookie να δεις σε λιγο που την υπογραφη μου (wind)θα την γεμισω καρδουλες! :lol:

 

έτσι....:lol: :lol:

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

trela7 οχι εδω ειναι,ΟΚ.

απλα καθε αρχη και δυσκολη οπως και να το κανεις...καποιος ειναι πιο κλειστος...καποιος πιο ανοιχτος..καταλαβαινεις...

σημασια εχει οτι την πατησα και αθελα μου κιολας. :love:

 

γι'αυτο επαναλαμβανω τον κανονα " εκει που δεν το περιμενεις σου ρχεται"

 

εσυ εισαι ο πιο κλειστος ή ο πιο ανοιχτός; να στοιχηματισω το δευτερο;; :D

εεεε αθελα μας την παθαινουμε παντα, γι αυτο εχει τη γλυκα του!!!

 

έτσι....:lol: :lol:

 

θα κολλησουμε απο τα μελια, αλλα χαλαλι του... ειναι καλο παιδι! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Κατά τη γνώμη μου είναι σχετικά εύκολο αν αποκτήσεις μια μικρή εμπειρία με τις γυναίκες να ξεχωρίζεις ποια είναι αυτή που είναι ανοιχτή στο να κάνει κάτι μαζί σου κι ποια αυτή που δεν είναι.

Και πως το ξεχωρίζεις αυτό; Ειδικά σε μια κοπέλα κλειστή σχετική (και πολυ όμορφη), ας πούμε ;;; :confused: :whistle:
Link to comment
Share on other sites

Και πως το ξεχωρίζεις αυτό; Ειδικά σε μια κοπέλα κλειστή σχετική (και πολυ όμορφη), ας πούμε ;;; :confused: :whistle:

 

καποιος ενδιαφερεται... :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

εσυ εισαι ο πιο κλειστος ή ο πιο ανοιχτός; να στοιχηματισω το δευτερο;; :D

εεεε αθελα μας την παθαινουμε παντα, γι αυτο εχει τη γλυκα του!!!

 

 

 

θα κολλησουμε απο τα μελια, αλλα χαλαλι του... ειναι καλο παιδι! :)

:happy: Σευχαριστω για τα καλα σου λογια:D εγω οπως καταλαβαινεις ειμαι ο ανοιχτος της υποθεσης,αλλα δεν με πειραζει.

εχει πιο ενδιαφερον οταν ανακαλυπτεις τον αλλον.:love:

 

Και πως το ξεχωρίζεις αυτό; Ειδικά σε μια κοπέλα κλειστή σχετική (και πολυ όμορφη), ας πούμε ;;; :confused: :whistle:

 

αυτο το βλεπεις με τον καιρο να συμπληρωσω δεν ειναι θεμα εμπειριας....πιστευω.

Να και το kotetsi στο club!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Να και το kotetsi στο club!

 

Με πήρες πρέφα, ε; :lol:

 

Allora: Ελληνίδα (είμαι στην Ιταλία, μην ξεχνιόμαστε :rtfm: ), ένα χρόνο μεγαλύτερή μου, γνωριστήκαμε στα γραφεία της Alitalia a Firenze και... βρεθήκαμε να τη βοηθάω σε ένα σχέδιο εδώ και 4-5 ημέρες (μη ρωτάτε πώς, αυτά τα περίεργα μου συμβαίνουν πάντα!). Ψηλή, ακριβώς το στυλ που μου αρέσει, γλυκομίλητη, ευχάριστος άνθρωπος, έχουμε πολλά κοινά, τόσο στο χαρακτήρα μας όσο και στα σχέδιά μας για το μέλλον, το πώς βλέπουμε τη ζωή κλπ. Σταθήκαμε άτυχοι, τόσες μέρες δεν μπορέσαμε να βγούμε για ένα ποτό, ή θα ήμαστε πάνω από δύο pc να δουλεύουμε (στο ίδιο σπίτι πάντα, πράγμα που συνεπαγόταν pausa da pranzo κλπ) ή θα είχαμε άλλες δουλειές.

 

Αύριο επιτέλους παραδίδει το σχέδιο και έχουμε κανονισει ήδη να βγούμε.

 

Αααχχχχχχχχχχ... :love: :love: :love:

 

Τι κάνω; Τι λέω; Βασικά σκέφτηκα το direct hit γιατί στην τελική τι είχα και τι έχασα... Αλλά έχω να αισθανθώ έτσι από τότε που γνώρισα την πρώην μου, πάνε κοντά πέντε χρόνια δηλαδή...

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Με πήρες πρέφα, ε; :lol:

 

Allora: Ελληνίδα (είμαι στην Ιταλία, μην ξεχνιόμαστε :rtfm: ), ένα χρόνο μεγαλύτερή μου, γνωριστήκαμε στα γραφεία της Alitalia a Firenze και... βρεθήκαμε να τη βοηθάω σε ένα σχέδιο εδώ και 4-5 ημέρες (μη ρωτάτε πώς, αυτά τα περίεργα μου συμβαίνουν πάντα!). Ψηλή, ακριβώς το στυλ που μου αρέσει, γλυκομίλητη, ευχάριστος άνθρωπος, έχουμε πολλά κοινά, τόσο στο χαρακτήρα μας όσο και στα σχέδιά μας για το μέλλον, το πώς βλέπουμε τη ζωή κλπ. Σταθήκαμε άτυχοι, τόσες μέρες δεν μπορέσαμε να βγούμε για ένα ποτό, ή θα ήμαστε πάνω από δύο pc να δουλεύουμε (στο ίδιο σπίτι πάντα, πράγμα που συνεπαγόταν pausa da pranzo κλπ) ή θα είχαμε άλλες δουλειές.

 

Αύριο επιτέλους παραδίδει το σχέδιο και έχουμε κανονισει ήδη να βγούμε.

 

Αααχχχχχχχχχχ... :love: :love: :love:

 

Τι κάνω; Τι λέω; Βασικά σκέφτηκα το direct hit γιατί στην τελική τι είχα και τι έχασα... Αλλά έχω να αισθανθώ έτσι από τότε που γνώρισα την πρώην μου, πάνε κοντά πέντε χρόνια δηλαδή...

να σου πω? να εισαι απλα ο εαυτο σου,και οτι εχει να πεις,να το πεις χωρις δισταγμο. αυτο ειναι το καλυτερο πιστευω.

ευχομαι ολα να σου πανε καλα και φυσικα περιμενω να ακουσω τι εγινε!!!!

καταλαβαινω την φαση που εισαι (ετσι πιστευω τουλαχιστον) οποτε go on!!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι ερωτευμένος με την κοπέλα που καθεται απέναντι μου τωρα στο net-cafe που ειμαι!!! Ααααχ, γιατί ομορφύνατε τόσο πολύ οι γυναίκες τα τελευταία χρόνια???
Ψάχνω με τα μάτια κάποια μάτια να με ψάχνουν..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι ερωτευμένος με την κοπέλα που καθεται απέναντι μου τωρα στο net-cafe που ειμαι!!! Ααααχ, γιατί ομορφύνατε τόσο πολύ οι γυναίκες τα τελευταία χρόνια???

 

Απλώς απο το πολύ net-cafe αυξήθηκε η μυωπία σου τα τελευταία χρόνια :lol:

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

αυτο το βλεπεις με τον καιρο να συμπληρωσω δεν ειναι θεμα εμπειριας....πιστευω.

Οκ το βλέπεις με το καιρό αλλά και ο πολυς καιρός χωρίς να προχωράμε δεν έχει και νόημα..
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...