Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οχι, κόλλημα του μυαλού είναι! Τα ξαναζεσταμένα φαγητά ποτέ δεν ήταν πετυχημένα!

[/i]

Δεν ειπε η κοπελα οτι θελει να γυρισει σε αυτον...αν ειναι αγαπη ρωτησε...δεν ξερω σιγουρα,μονο η ιδια ξερει, αλλα εμενα αυτο μου φαινεται οτι ειναι.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά, έχω κάτι που με προβληματίζει... Με την δικιά μου τα πάμε πολύ καλά γενικώς, αλλα σήμερα μου έκανε "κόλπα"... Έγινε κάτι, κ εγω προσπαθούσα να δώ εάν, κ πώς μπορώ να βοηθήσω...

Κ μου λέει "Μωρό μου, δέν θέλω να εμπλακείς σε αυτό... Είναι δικό μου θέμα, κ δέν θέλω να ακούσω να λένε λόγια για σένα..."

Το πρόβλημα δεν θα πώ ποιο είναι για ευνόητους λόγους...

Η ερώτηση που θέλω να κάνω είναι η εξής: να το πάρω προσωπικά το θέμα, ή όντως προσπαθεί να αποφύγει τις μεταξύ μας παρεξηγήσεις;

Της έχω πεί οτι θέλω να μου μιλάει για τα πάντα, γιατι λόγω της απόστασης, το μόνο "όπλο" που έχω είναι ο διάλογος...

Ericsson PH388, Ericsson T29, Panasonic GD35, Panasonic GD87, Nokia 8210, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 7250i, Nokia 6100, Nokia 6510, Nokia N-Gage, Mitsubishi M341i, Sharp GX-17, Nokia 6020, Nokia E50, Nokia 6120 Classic, Nokia 5800XM, Nokia N900, Huawei Ideos X5 Pro, Acer Liquid E2, Lenovo K3 Note, Xiaomi Mi A1, Nokia 7.2, Poco F3 and counting...

Link to comment
Share on other sites

με ενα αγορι ειμασταν μαζι τεσσερα χρονια.:rolleyes: κατοπιν χωρισαμε.εχουν περασει απο τοτε οχτω χρονια (βεβαια εχουν αλλαξει πολλα το διαστημα που χωρισαμε)τον σκεφτομαι συχνα ξερω οτι κανει το ιδιο.. αλλα ενω μπορω να κανω ενα τηλεφωνημα δεν το κανω για χιλιους λογους...

:what: η ερωτηση μου ειναι αυτο ειναι αγαπη??:love: :help:

 

τέσσερα χρόνια είναι πολλά, είναι ένα διάστημα που αναπτύσσονται πολλά συνθήματα σε μια σχέση και μπορείς να φτάσεις να αγαπήσεις κάποιον. Αλλά το θέμα είναι αν είναι πραγματική αγάπη ή ανάμνηση μια ωραίας εποχής, εικόνας που έχεις στο μυαλό σου

mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με sofi.;)

Και οσο για το αν ενα ζευγαρι ηταν καποτε μαζι, μετα χωρισε και μετα υπαρχει περιπτωση να ξανειναι μαζι και μαλιστα καλυτερα απο οτι ηταν παλιοτερα, εχω να πω οτι φυσικα και γινεται.

.&-

Link to comment
Share on other sites

παιδια το δοκιμασα και ειμαστε για ενα διαστημα παλι μαζι μετα τα 8 χρονια..:happy:

αλλα δεν τραβηξε.αρα περασα και τη φαση του κολληματος:rolleyes:

σωστη η sofi και ευχαριστω για την υποστηριξη;)

μπορω να το κανω (αυτο το τηλ.)και να ειμαι ξανα μαζι του αλλα δεν το κανω.

ειπα οτι τον σκεφτομαι καθημερινα.

αλλα πραγματικα δεν ξερω αν ειναι αγαπη!:( :worry:

Link to comment
Share on other sites

παιδια το δοκιμασα και ειμαστε για ενα διαστημα παλι μαζι μετα τα 8 χρονια..

αλλα δεν τραβηξε.

 

...και τι διαφορά έχει με αυτό που είπα?:confused: "Τα ξαναζεσταμένα φαγητά ποτέ δεν ήταν πετυχημένα!"

...και ΄γω αν πεινάσω και βαριέμαι να μαγειρέψω, προκειμένου να μη μείνω νηστικός, θα φάω το φαγητό που περίσσεψε! Εκείνη την ώρα θα μου φανεί γευστικότατο!

..όμως, τίποτα καλύτερο από ένα φρεσκοψημενο!;)

 

 

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

...και τι διαφορά έχει με αυτό που είπα?:confused: "Τα ξαναζεσταμένα φαγητά ποτέ δεν ήταν πετυχημένα!"

...και ΄γω αν πεινάσω και βαριέμαι να μαγειρέψω, προκειμένου να μη μείνω νηστικός, θα φάω το φαγητό που περίσσεψε! Εκείνη την ώρα θα μου φανεί γευστικότατο!

..όμως, τίποτα καλύτερο από ένα φρεσκοψημενο!;)

 

 

Κι εγω ειμαι τις αποψης οτι τις περισσοτερες φορες(οχι παντα) το πισωγυρισμα δεν βγαινει σε καλο! Απλα γιατι σχεδον παντα οι λογοι που χωρισε το ζευγαρι υπαρχουν ακομα και παλι θα γινουν αιτια να ξαναχωρισουν...Ειτε προκειται για ασυμφωνια χαρακτηρων, ειτε για κατι αλλο. Αλλα τιποτα δεν ειναι απολυτο. Τωρα το να γυρνας πισω μονο και μονο γιατι δεν εχεις αλλο ατομο για καβατζα, ε...ηλιθιο ειναι εννοειται. Αλλα η κοπελα δεν νομιζω οτι γυρισε γι'αυτο αλλα γιατι το σκεφτοταν συνεχεια το παλικαρι και το ηθελε πολυ!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω λεω πως ειναι αγαπη,απλα με τον τροπο της.ειναι ισως πιο αγνη και καθαρη απο τις αλλες οταν απλα νιαζεσαι

ενα τηλεφωνημα τυπου πηρα να δω αν εισαι καλα δεν βλαπτει αλλα και δεν υποδηλωνει κολλημα.τα ξαναζεσταμενα αλλες φορες νοστιμιζουνε η καιγονται,δοκιμαζεις και βλεπεις.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

You are Beautiful Its True...

Link to comment
Share on other sites

oφειλω να πω πως απο τοτε και μετα (το να ειμαστε μαζι..κατοπιν χωρια..να δοκιμασω παλι ..το να τον σκεφτομαι συνεχως ..χωρις ομως να θελω να γυρισω...να ξερω πως κι εκεινος περναει τα ιδια..)

ειλικρινα μπερδευτικα:wacko: και πραγματικα δεν ξερω τι και αν αυτο ολο ειναι αγαπη!:what: γι αυτο σας ρωτησα.

αγαπη φανταζομαι οτι ειναι να θες να εισαι μαζι με τον αλλον..:worry: :dizzy:

Link to comment
Share on other sites

οχι απαραιτητα

π.χ μπορει να αγαπας-νιαζεσαι για καποιον αλλα να μην ταιριαζεται μαζι πως να το πω?να ειναι καλυτερα να ειστε χωρια-αυτο δε σημαινει πως δεν τον σκεφτεσαι η και το αναποδο :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

You are Beautiful Its True...

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με sofi.;)

Και οσο για το αν ενα ζευγαρι ηταν καποτε μαζι, μετα χωρισε και μετα υπαρχει περιπτωση να ξανειναι μαζι και μαλιστα καλυτερα απο οτι ηταν παλιοτερα, εχω να πω οτι φυσικα και γινεται.

.&-

ισως..αλλα αμφιβαλλω αν τα πραγματα θα ειναι οπως παλια.

φαντασου οτι ειχες εσυ μια σχεση,τα χαλασατε και μετα τα ξαναβρηκατε?θα διαγραψεις ολα τα παλια?(ιδιως τα κακα) ή σε καθε καυγαδακι 8α σου επανερχονται στο μυαλο θελοντας και μη?

 

 

υγ.μαριε σου κραταω μουτρακια:mad:

 

αγαπη φανταζομαι οτι ειναι να θες να εισαι μαζι με τον αλλον..:worry: :dizzy:

μην ψαχνεις ορισμους για την αγαπη.ακομα και αν βρεις εναν,δε θα ειναι ικανος να την περιγραψει εξ ολοκληρου.

γιατι να προσπαθεις να δωσεις ορισμους στα συναισθηματα?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

:

μην ψαχνεις ορισμους για την αγαπη.ακομα και αν βρεις εναν,δε θα ειναι ικανος να την περιγραψει εξ ολοκληρου.

γιατι να προσπαθεις να δωσεις ορισμους στα συναισθηματα?

 

εχεις δικιο.:) ομως εγω δεν προσπαθω να δωσω ορισμο.προσπαθω να καταλαβω τι ειναι αυτο που περναω..

γιατι δεν ειναι κατι που λες θα σου περασει!!απο την δευτερη επανασυνδεση εχει περασει εναμισης χρονος..εχει αρχισει και παλιωνει ξανα πια αλλα εγω εκει να τον σκεφτομαι καθημερινα.:wacko:

σορρυ αν σας ζαλισα!!!:w00t:..απαντηση ομως ψαχνω..:worry:

Link to comment
Share on other sites

:

 

εχεις δικιο.:) ομως εγω δεν προσπαθω να δωσω ορισμο.προσπαθω να καταλαβω τι ειναι αυτο που περναω..

γιατι δεν ειναι κατι που λες θα σου περασει!!απο την δευτερη επανασυνδεση εχει περασει εναμισης χρονος..εχει αρχισει και παλιωνει ξανα πια αλλα εγω εκει να τον σκεφτομαι καθημερινα.:wacko:

σορρυ αν σας ζαλισα!!!:w00t:..απαντηση ομως ψαχνω..:worry:

 

Μην ψάχνεις απάντηση, δεν έχει νόημα! Προχώρα μπροστά!

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Eιναι προτιμωτερο να κουραστεις και να περιμενεις λιγο παραπανω, ωστε να μαγειρεψεις και να γευτεις κατι νεο και σαφως πιο νοστιμο απο το προηγουμενο "γευμα" σου ,παρα να φας κατι παλιο,γνωριμο και συνηθισμενο...Γιατι ,φιλοι μου, για να χωρισεις με καποιον-α , καποιος λογος θα υπηρχε...Το να ξεχναμε τους λογους ,οι οποιοι μας οδηγησαν στον χωρισμο, ειναι λαθος κινηση....Γιατι πολυ απλα,πολυ συντομα, οι λογοι αυτοι θα επιστρεψουν, για να κανουν την ζωη μας πιο δυσκολη και κουραστικη....Και δεν θα ειμαστε καλυτερα, αλλα πολυ χειροτερα -στον ψυχολογικο και συναισθηματικο τομεα κι οχι μονο- σε σχεση με την προηγουμενη σχεση....Συμπερασμα (δικη μου αποψη, εννοειται...):οριστικο τελος σε ενα "φαγητο που δεν τρωγεται αλλο" κι υπομονη για "νεες απολαυστικες και διαφορετικες γευσεις..."".....:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

λοιπον... ειμαι αρκετο καιρο στο φορουμ, αλλα αυτο το θεμα δεν το ειχα προσεξει... τι χαζη!!! μολις το ειδα αρχισα να το διαβαζω και ειπα αμεσως να γραψω, αλλα μετα σκεφτηκα οτι θα ηθελα να τα διαβασω ολα οσα εχετε γραψει για να ξερω. διαβαζω εδω και τρεις μερες... :wacko: :wacko: :wacko: ειναι και λιγο μεγαλουτσικο θεμα... αλλα τελικα τα καταφερα!!!

λεγατε πριν για τον ερωτα και την αγαπη... η δικη μου γνωμη ειναι οτι μιλαμε για δυο τελειως διαφορετικα πραγματα... για να χρησιμοποιησω χαρακτηρισμους για το καθε συναισθημα θα ελεγα οτι ο ερωτας ειναι παθιασμενος, εντονος, τρελος, σε κανει να χασεις το μυαλο σου, σκεφτεσαι τον ανθρωπο σου και συγκινήσαι, τα λεπτα που ειναι μακρια σου μοιαζουν αιωνες, στελνεις μνμ στις πεντε τα χαραματα και δεν κοιμασαι αν δεν απαντησει...

η αγαπη ειναι πιο γλυκια, πιο βαθια, πιο εσωτερικη, οταν αγαπας δινεσαι, νιωθεις σημαντικος γιατι δινεις την αγαπη σου, υπαρχουν δυο σωματα και δυο ψυχες που ξαφνικα γινονται ενα, σε μια μαγικη ενωση, που μπορει να κρατησει αιωνια...

για μενα ο ερωτας όπως ερχεται εκει που δεν τον περιμενεις ετσι μπορει και να φυγει, ξαφνικα, απο τη μια μερα στην αλλη. η αγαπη ομως δεν φευγει, αν τη νιωσεις εισαι τυχερος γιατι μενει για παντα μεσα σου, θες δεν θες. κι οπως μου γραψανε καποτε σε ενα λευκωμα... ας μην προσπαθησουμε να μισησουμε ποτε καποιον που αγαπησαμε, γιατι το μονο που θα καταφερουμε ειναι να τον αγαπησουμε περισσοτερο!!!

δεν ξερω ποιο απο τα δυο θα διαλεγα αν με ρωτουσε καποιος, το καθενα ειναι ξεχωριστο και εχει τη γλυκα του. γι αυτο δεν θα εμπαινα καν στην διαδικασια να διαλεξω, νομιζω οτι αν τα εχεις και τα δυο, εισαι πληρης.

billakoss εγραψες καπου κατι για μια γεφυρα αθηνας- θεσσαλονικης...

οποτε θες την αρχιζουμε... κανω ο,τι δουλεια μου ζητησεις, αρκει να γινει!!!

σορρυ για το μεγαλο ποστ, αλλα τρεις μερες τωρα που διαβαζω σκεφτομουν πολλα και επιτελους τα ειπα!!! :) :) :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

ισως..αλλα αμφιβαλλω αν τα πραγματα θα ειναι οπως παλια.

φαντασου οτι ειχες εσυ μια σχεση,τα χαλασατε και μετα τα ξαναβρηκατε?θα διαγραψεις ολα τα παλια?(ιδιως τα κακα) ή σε καθε καυγαδακι 8α σου επανερχονται στο μυαλο θελοντας και μη?

 

 

υγ.μαριε σου κραταω μουτρακια:mad:

 

Aπλως ειμαι εναντιων της "απολυτης" αποψης που γενικα επικρατει οτι και καλα μια τετοια επανασυνδεση ΔΕΝ προκειται να κρατησει.

Ασχετα εαν μιλαω απο προσωπικη αποψη ή οχι ξερω οτι μπορει να στεριωσει και μαλιστα για τα καλα.

Μαλιστα εαν η επανασυνδεση γινει μετα απο μεγαλο χρονικο διαστημα μπορει να δρασει και θετικα.

Το αν ειναι δυσκολο να γινει κατι τετοιο ή οχι ειναι αλλουνου παπα τροπαριο.

 

 

ΥΓ-Παααααααλι;;;;:p

Ξερω ξερω...επειδη πηγα Ελλαδα και χαθηκα...:O

Δεν φταιω εγω!3 sms εστειλα και πηρα τα....μου!ουτε αναφορα παραδοσης ουτε τιποτα!ΓΡΡΡΡΡΡΡΡ!!!!

Τωρα σου γραφω και κανα που μου!

Αλλα μ'αγαπας ετσι;;;;

Κι εγω!Πολυ!!!;)

Link to comment
Share on other sites

billakoss εγραψες καπου κατι για μια γεφυρα αθηνας- θεσσαλονικης...

οποτε θες την αρχιζουμε... κανω ο,τι δουλεια μου ζητησεις, αρκει να γινει!!!

σορρυ για το μεγαλο ποστ, αλλα τρεις μερες τωρα που διαβαζω σκεφτομουν πολλα και επιτελους τα ειπα!!! :)

θελει πολυ δουλεια η αληθεια ειναι...

αν την φτιαξουμε την γεφυρα...μετα θα κανουμε και μια γεφυρα να πηγαινει κατευθειαν Κρητη!:D :rolleyes:

προς το παρον ας πηγαινουμε με αυτοκινητο ομως...

 

να πω και κατι ακομη..πιστευω οτι καθε αγαπη ειναι διαφορετικη..ο καθενας αγαπαει με τον δικο του τροπο οπως και να το κανουμε...σημασια εχει να σεβεσαι την αγαπη και να σεβεσαι αυτους που σ'αγαπουν.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

θελει πολυ δουλεια η αληθεια ειναι...

αν την φτιαξουμε την γεφυρα...μετα θα κανουμε και μια γεφυρα να πηγαινει κατευθειαν Κρητη!:D :rolleyes:

Θα βοηθησω κι εγω ε...!:happy: :D ;) ;)

Η αγαπη νικαει τις αποστασεις...;)

 

trela7 πολυ σωστες αποψεις.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλά θα γεμίσει γεφύρια η Ελλάδα με εσάς εδώ χαχαχαχααχαχ

 

Τα πράγματα και στην αγάπη και στον έρωτα είναι πάρα πολυ απλά, εμεις πολλές φορές προσπαθούμε να τα κάνουμε πολύπλοκα χωρίς νόημα και αιτία. Ζήστε τη στιγμή, απολαύστε αυτά τα αισθήματα που νοιώθετε χωρίς πολλά γιατί...

Η αγάπη είναι αυτό που είναι, ο έρωτας επίσης. Δεν πρόκειται κανείς όσο καλός και να είναι στο λόγο να σου δώσει να καταλάβεις τι είναι τι, γιατί πολύ απλά είναι συναισθήματα που αλλάζουν από άνθρωπο σε άνθρωπο. Μόνο εσύ που το νοιώθεις μπορείς να δώσεις μια απάντηση στον εαυτό σου.

mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

θελει πολυ δουλεια η αληθεια ειναι...

αν την φτιαξουμε την γεφυρα...μετα θα κανουμε και μια γεφυρα να πηγαινει κατευθειαν Κρητη!:D :rolleyes:

προς το παρον ας πηγαινουμε με αυτοκινητο ομως...

 

να πω και κατι ακομη..πιστευω οτι καθε αγαπη ειναι διαφορετικη..ο καθενας αγαπαει με τον δικο του τροπο οπως και να το κανουμε...σημασια εχει να σεβεσαι την αγαπη και να σεβεσαι αυτους που σ'αγαπουν.

 

Μόνο μην μας σκίσετε στα διόδια ε; :lol: :p

Link to comment
Share on other sites

θα το κανουμε με μετρητη καψουρας!

οποιος πηγαινει και στεναxωρει τον αλλον θα την πληρωνει ακριβα!! :lol:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Aπλως ειμαι εναντιων της "απολυτης" αποψης που γενικα επικρατει οτι και καλα μια τετοια επανασυνδεση ΔΕΝ προκειται να κρατησει.

Ασχετα εαν μιλαω απο προσωπικη αποψη ή οχι ξερω οτι μπορει να στεριωσει και μαλιστα για τα καλα.

Μαλιστα εαν η επανασυνδεση γινει μετα απο μεγαλο χρονικο διαστημα μπορει να δρασει και θετικα.

Το αν ειναι δυσκολο να γινει κατι τετοιο ή οχι ειναι αλλουνου παπα τροπαριο.

 

 

ΥΓ-Παααααααλι;;;;:p

Ξερω ξερω...επειδη πηγα Ελλαδα και χαθηκα...:O

Δεν φταιω εγω!3 sms εστειλα και πηρα τα....μου!ουτε αναφορα παραδοσης ουτε τιποτα!ΓΡΡΡΡΡΡΡΡ!!!!

Τωρα σου γραφω και κανα που μου!

Αλλα μ'αγαπας ετσι;;;;

Κι εγω!Πολυ!!!;)

 

εξαρταται ειναι η απαντηση μου στο θεμα επανασυνδεση.και μαλιστα εξαρταται απο πολλα

οπως και να το κανεις κρατας μια επιφυλαξη.για καποιο λογο θα χωρισατε την 1η φορα.αν αυτος ο λογος δεν υφισταται πλεον ισως να στεριωσετε και στη δευτερη προσπαθεια

 

υγ.που στελνεις σμς να ηξερα!!!στο φρογκ-ονουμερο στειλε..(αν και ολα αυτα ειναι δικαιολογιες)

 

α και για να σε σκασω:O .δε ξερω αν σε αγαπαω..μου κανεις νερααααααααα:rolleyes:

 

 

:* :* :love: :love:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω το ιδιο σου λεω "εξαρταται".

Αλλα δεν ειναι κατι αδυνατο να συμβει.Αυτο προσπαθω να πω.

Link to comment
Share on other sites

sofi-k ευχαριστω!!! ξεχασα να γραψω οτι ειναι πολλα παιδια με τα οποια συμφωνω κι εγω με οσα εχουν γραψει κατα καιρους σε προηγουμενες σελιδες...

 

θα το κανουμε με μετρητη καψουρας!

οποιος πηγαινει και στεναxωρει τον αλλον θα την πληρωνει ακριβα!! :lol:

 

χωρις διοδια θα ειναι... free!!! να περνανε ολοι, οποτε θελουν χωρις προβλημα...

βασικα εγω ξερετε τι σκεφτομαι καμια φορα; οτι θα ηθελα να μπορουσα να δω τον ανθρωπο μου χωρις να ετοιμαζω βαλιτσα, εστω και μικρη, χωρις να παιρνω τρενο, χωρις να προγραμματιζω τις προηγουμενες μερες, χωρις να πρεπει να βγαλω εισιτηριο, χωρις, χωρις, χωρις... γενικα χωρις εννοιες που δεν ταιριαζουν με τον ερωτα...

αλλα τι να κανουμε;;;; ολοι θελουμε πολλα και συχνα γινομαστε αχαριστοι με οσα εχουμε, διοτι το σημαντικοτερο όλων ειναι να εισαι με καποιον και να ειστε κι οι δυο ευτυχισμενοι!!! :)

αχ βρε παιδια... :love: :love: παιρνω κουραγιο με εσας εδω μεσα και τα οσα λετε γιατι πολλοι λενε οτι οι ερωτες απο αποσταση ειναι μουφα, τα ακουγα και μερικες φορες τα αφηνα να με στεναχωρουν, κακως :mad:, αλλα χαιρομαι γιατι οσοι γραφετε ειστε και μεγαλυτεροι μου, οποτε δεν σκεφτονται θετικα για τη σχεση εξ αποστασεως μονο μικροτερα παιδια που μπορει να τα βλεπουν ολα και λιγο πιο ανεμελα και ισως και πιο εφημερα... μην παρεξηγηθει κανεις, δεν το λεω για κανεναν συγκεκριμενα! χαιρομαι πολυ που νιωθετε κι εσεις ετσι!!! :D

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...