Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

που ειναι τα ερωτευμενακια ??τι παθατε?ηρθε ο Σεπτεμβρης και πεσατε?

εδω ο ερωτας καλα κρατει!!

 

 

η ξαδερφη μου ,η κοκομοιρουλα τον θελει αλλα αυτος τπτ μια στο τοσο της τηλ,πιστευω οτι συναντιουνται....(δεν μου το λεει αλλα την καταλαβαινω γιατι πεφτει ψυχολογικα).Ειναι πακετο ο ερωτας χωρις ανταποκριση..:(

το μυαλο της κολλημενο με πικρα εκει.

 

 

 

φιλεναδα μου καλη

πες στην ξαδερφη σου πως καλη η καψουρα και το κολημα αλλα τα καλητερα ειναι πιο κατω.... κι εμεις αγαπησαμε αλλα αμα ο αλλος ειναι γαιδαρακι του λες μωρο μου bye! και πιστεψε με οσες καναμε περα βρηκαμε εναν Ανθρωπο σαφως καλητερο και πολυ πιο ανωτερο...κυριος νοητικα και μετα ψυχικα..

καλη επιτυχια στο ξαδερφακι σου!!!:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ερωτευμενος δεν ξερω αν ειμαι πραγματικα...ισως θελω λιγο χρονο ακομα να το καταλαβω καλα!!! Παντως ειμαι πολυ ενθουσιασμενος...οπως και εκεινη!!!!

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

πιστευω ειναι μεχρι να βρει καποιον αλλο,που να της κανει το κλικ

της ελεγα να εξαφανιστει οτι δεν αξιζει μια φορα στο τοσο...εκμεταλευεται την καψουρα της,αλλα εκεινη εκει...

 

κατι τετοια βλεπω και λεω ειμαι πολυ τυχερη:love:

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

Εγω το εχω μοιρα τα καλοκαιρια να χωριζω...φετος 2 φορες!:p

"Αναιμακτα", τουλαχιστον για μενα.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πακετο ο ερωτας χωρις ανταποκριση..:(

το μυαλο της κολλημενο με πικρα εκει.

 

Aχ!!! :cry:

Εμάς θα μας πείς; :)

 

Λοιπόν να πω κι εγώ τον πόνο μου (:p )...

Πρίν λίγες μέρες, πέτυχα (επιτέλους!) στους διαδρόμους της σχολής μου μια κοπέλα που μ'έχει τρελάνει! :love:

Μες στο 6μηνο την πετύχαινα σχετικά σπάνια (1-2 φορές την εβδομάδα) αλλά είχα από το Μάιο να τη δω. Λοιπόν, εγώ, ήμουν με μια φίλη μου απ'τη σχολή, η οποία είναι αρκετά διαχυτική. Κάπου λέγαμε να πάμε η παρέα το βράδυ κι εγώ δεν ήθελα...

Εκεί ξεκινάει το πρόβλημα!

Εκεί που προχωρούσα με τη φίλη μου (η οποία δεν ξέρει ότι η άλλη μου αρέσει), βλέπω την άλλη κοπέλα που μ'αρέσει! Κι εκείνη τη στιγμή έλεγα πως δε θέλω να πάω το βράδυ κ η φίλη μου πιάστηκε απ'τον ώμο μου και άρχισε τα ναζάκια, του στύλ "έλα ρε Βασιλάκηηηηηηη, ωραία θα περάσουμεεεεε". Το κακό είναι ότι η άλλη (που έχει καταλάβει ΣΤΑΝΤΑΡ ότι μου αρέσει) έβλεπε με πλάγιο βλέμμα. Κακό σημάδι;

Εκείνη τη στιγμή δεν ήξερα τι να κάνω... Πως λέτε να νιώθει η άλλη; Το σπάσιμο βέβαια, είναι ότι μ'εκείνη την κοπέλα (τη φίλη μου) και άλλα 3-4 άτομα είμαι συνέχεια και συνεπώς με βλέπει (σχεδόν) πάντα μ'αυτήν. Λέτε να νομίζει ότι κάτι παίζει με μένα κ την άλλη; Κι αν ναι, πως να την κάνω να καταλάβει ότι δεν παίζει τίποτα;

Να της μιλήσω λίγο δύσκολο, γιατί δεν τη βλέπω κ συχνά. Αν την πετύχω όμως...:O

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

ελα ρε βασιλαααααακη! :p

πιστευω πως ειναι καλο να ξερει η κοπελα οτι της αρεσεις...εκτος απο καποιες εξαιρεσεις βεβαια...που ειναι σαν να καβαλανε την σκουπα της μαγισας!

δεν μας ενδιαφερει τι νομιζει..αυτο που μας ενδιαφερει ειναι να καταλαβει οτι την θες! ή εστω οτι ενδιαφερεσαι γι'αυτην.

 

@μονα λιζα? η ξαδερφη σου ειναι αυτη που λεγαμε πιο παλια? με τα λουλουδια?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ελα ρε βασιλαααααακη! :p

Ας'το αυτό... μη μου το θυμίζεις ;)

πιστευω πως ειναι καλο να ξερει η κοπελα οτι της αρεσεις...εκτος απο καποιες εξαιρεσεις βεβαια...που ειναι σαν να καβαλανε την σκουπα της μαγισας!

δεν μας ενδιαφερει τι νομιζει..αυτο που μας ενδιαφερει ειναι να καταλαβει οτι την θες! ή εστω οτι ενδιαφερεσαι γι'αυτην.

Αυτό βασικά το ξέρει. Πρέπει να 'ναι λίγο χαζή για να μην το κατάλαβε!

Απλώς σκέφτομαι ότι μάλλον ξενέρωσε άσχημα μετά απ'αυτά...

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

να ξερεις φιλε μου οτι μια κοπελα αν σε θελει δεν ξενερωνει μεχρι να την ξενερωσεις ασχημα! κι αυτο παιζεται αν ξενερωσει παλι.

(και μπορουν να στο επιβεβαιωσουν και οι γυναικες μας)

στο χερι σου ειναι να της δειξεις το αντιθετο φιλεεεεεεε!!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Φίλεεεεεεεεε, την αγαπώ ακόμααα, έχω πιεί και είμαι λιώμα, μόνο εσύ καταλαβαίνεις!!! Λίγο οfftopic αλλά δεν πειράζει :ρ

Δηλαδή εσύ το αποκλείεις να ξενέρωσε, ε; Μακάρι...:yahoo:

Γιατί όμως να με κοίταζε με πλάγιο βλέμμα; :wacko: Άβυσσος η ψυχή των γυναικών...

Ας μας πει και καμιά συνφορουμίτισα απο εδώ, θα ξενέρωνε με κάτι τέτοιο;

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

ελα ρε συ...ετσι ξενερωνουν?

να σ'εβλεπε να εκανες κατι...εκει να πω ενταξει το παρακανες!αλλα ετσι? δεν τρεχει τιποτα.

αβυσσος αβυσσος!ξαναπεστο!!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Άβυσσος (το ξανα είπα :p)!

Ας ελπίσουμε!

Πάντως εσύ, δε θα ξενέρωνες να έβλεπες κάποια που σου αρέσει (και δεν την ξέρεις) να είναι συνέχεια με κάποιον άλλον και να παίζουν χάδια, νάζια κ τέτοια;

Ή αν δεν ξενέρωνες, δε θα σχημάτιζες την άποψη ότι κάτι παίζει μεταξύ τους;

Απ'αυτήν την άποψη το λέω κι εγώ...

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

ε οχι ρε συ..

που να ακουσεις πως μιλαω με τις συναδελφισες μου και με τις φιλες μου...

ζευγαρι να ειμασταν με καποια απο αυτες...ετσι δεν θα μιλουσαμε!

αλλαξαν τα πραγματα μαλλον! :p

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Έμεινα πίσω δηλαδή, ε; :p

Κι εγώ με φίλες κ γενικώς με κοπέλες (εκτός απ'αυτές που μ'ενδιαφέρουν) μιλάω πολύ "κάπως". Όπως θα μιλούσα ξέρω γω στον κολλητό μου όταν θα ήμασταν μόνοι μας. Απλά μπορεί να δημιουργηθεί λάθος εντύπωση στην κοπέλα, κάτι που εγώ δε θέλω!

 

Y.Γ. Ωραίος αριθμός μηνυμάτων Billako :)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

καλα μη νομιζεις οτι εισαι και πολυ πισω...

ολοι μας εχουμε τετοια κοληματα...

αλλα ενταξει...

θα τα πουμε και στο myphone meeting αυτα αναλυτικοτερα! ;)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

xtes to brady vgika me tin prwin mou,kai parea,giname kai oi 2 xalia,ayti pire to tilefwno tou mparman egw kollisa se mia li paraligo na plakwthw sto ksylo,telika giname karagkiozides.
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, το "κόλλημα" είναι γεγονός και μην αυταπατάστε ότι συμβαίνει μόνο σε εσάς. Από την στιγμή που η άλλη πλευρά δεν αισθάνεται ή δεν δείχνει κάτι στον -ίδιο βαθμό- για εσάς, μην χαλάτε τις καρδιές σας.

Προσπαθείστε να το ξεπεράσετε με όποιο τρόπο μπορείτε και όσο πιο γρήγορα μπορείτε. Σίγουρα θα υπάρχει κάτι καλύτερο παρακάτω στον δρόμο σας.

Το να κολλάς επίμονα σε ένα πρόσωπο νομίζοντας ότι κάποτε θα αισθανθεί και εκείνο κάτι για εσένα, είναι εντελώς εναντίον του ίδιου του εαυτού σου.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, το "κόλλημα" είναι γεγονός και μην αυταπατάστε ότι συμβαίνει μόνο σε εσάς. Από την στιγμή που η άλλη πλευρά δεν αισθάνεται ή δεν δείχνει κάτι στον -ίδιο βαθμό- για εσάς, μην χαλάτε τις καρδιές σας.

Προσπαθείστε να το ξεπεράσετε με όποιο τρόπο μπορείτε και όσο πιο γρήγορα μπορείτε. Σίγουρα θα υπάρχει κάτι καλύτερο παρακάτω στον δρόμο σας.

Το να κολλάς επίμονα σε ένα πρόσωπο νομίζοντας ότι κάποτε θα αισθανθεί και εκείνο κάτι για εσένα, είναι εντελώς εναντίον του ίδιου του εαυτού σου.

 

 

ap to stoma sou kai stou theou t afti file..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, το "κόλλημα" είναι γεγονός και μην αυταπατάστε ότι συμβαίνει μόνο σε εσάς. Από την στιγμή που η άλλη πλευρά δεν αισθάνεται ή δεν δείχνει κάτι στον -ίδιο βαθμό- για εσάς, μην χαλάτε τις καρδιές σας.

Προσπαθείστε να το ξεπεράσετε με όποιο τρόπο μπορείτε και όσο πιο γρήγορα μπορείτε. Σίγουρα θα υπάρχει κάτι καλύτερο παρακάτω στον δρόμο σας.

Το να κολλάς επίμονα σε ένα πρόσωπο νομίζοντας ότι κάποτε θα αισθανθεί και εκείνο κάτι για εσένα, είναι εντελώς εναντίον του ίδιου του εαυτού σου.

 

Η εμπειρία μιλάει, κάτι έχουμε τραβήξει μέχρι να φτάσουμε 27 ;) και τι έχουμε να τραβήξουμε ακόμα :X

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, το "κόλλημα" είναι γεγονός και μην αυταπατάστε ότι συμβαίνει μόνο σε εσάς. Από την στιγμή που η άλλη πλευρά δεν αισθάνεται ή δεν δείχνει κάτι στον -ίδιο βαθμό- για εσάς, μην χαλάτε τις καρδιές σας.

Προσπαθείστε να το ξεπεράσετε με όποιο τρόπο μπορείτε και όσο πιο γρήγορα μπορείτε. Σίγουρα θα υπάρχει κάτι καλύτερο παρακάτω στον δρόμο σας.

Το να κολλάς επίμονα σε ένα πρόσωπο νομίζοντας ότι κάποτε θα αισθανθεί και εκείνο κάτι για εσένα, είναι εντελώς εναντίον του ίδιου του εαυτού σου.

x0xa0 kalo alla ti ginete otan aksizei kai prepei na to katafereis?

Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, το "κόλλημα" είναι γεγονός και μην αυταπατάστε ότι συμβαίνει μόνο σε εσάς. Από την στιγμή που η άλλη πλευρά δεν αισθάνεται ή δεν δείχνει κάτι στον -ίδιο βαθμό- για εσάς, μην χαλάτε τις καρδιές σας.

Προσπαθείστε να το ξεπεράσετε με όποιο τρόπο μπορείτε και όσο πιο γρήγορα μπορείτε. Σίγουρα θα υπάρχει κάτι καλύτερο παρακάτω στον δρόμο σας.

Το να κολλάς επίμονα σε ένα πρόσωπο νομίζοντας ότι κάποτε θα αισθανθεί και εκείνο κάτι για εσένα, είναι εντελώς εναντίον του ίδιου του εαυτού σου.

 

εγω με επιμονη κ υπομονη καταφερα να κερδισω μια κοπελα και να κανω μαζι της μια σοβαρη σχεση 1,5 χρονο..περασαμε πολλα και ωραια αλλα καποτε ηρθε και το τελος...:) -καθε αρχη και τελος αλλωστε-

Link to comment
Share on other sites

Θα τα τραβάτε μέχρι τα 32 τουλάχιστον :!: εγγυημένα πράγματα :shifty:

 

:cry: θα κλειστό σε μοναστήρι μέχρι τα 35 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Φίλεεεεεεεεε, την αγαπώ ακόμααα, έχω πιεί και είμαι λιώμα, μόνο εσύ καταλαβαίνεις!!! Λίγο οfftopic αλλά δεν πειράζει :ρ

Δηλαδή εσύ το αποκλείεις να ξενέρωσε, ε; Μακάρι...:yahoo:

Γιατί όμως να με κοίταζε με πλάγιο βλέμμα; :wacko: Άβυσσος η ψυχή των γυναικών...

Ας μας πει και καμιά συνφορουμίτισα απο εδώ, θα ξενέρωνε με κάτι τέτοιο;

 

Ελπίζω καλέ μου να μην ξενέρωσε γιατί είναι κρίμα. Το πλάγιο βλέμμα ίσως να έχει να κάνει με κάποιο ενδιαφέρον και από την πλευρά της. Εξάλλου, όλοι στην παρέα μας έχουμε έναν διαφορετικό κώδικα επικοινωνίας. Δεν θα αλλάξουμε και τον τρόπο που φερόμαστε για κάποιο άτομο που μας ενδιαφέρει, σωστά?

Don't worry....keep walking...

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω καλέ μου να μην ξενέρωσε γιατί είναι κρίμα. Το πλάγιο βλέμμα ίσως να έχει να κάνει με κάποιο ενδιαφέρον και από την πλευρά της. Εξάλλου, όλοι στην παρέα μας έχουμε έναν διαφορετικό κώδικα επικοινωνίας. Δεν θα αλλάξουμε και τον τρόπο που φερόμαστε για κάποιο άτομο που μας ενδιαφέρει, σωστά?

Don't worry....keep walking...

Thanks για τη συμπαράσταση! :) :happy:

Έχω κ εξελίξεις...

Σήμερα δίναμε μάθημα στη σχολή κ το χρωστούσε κ αυτή. Πήγα να το δώσω μόνο κ μόνο για να τη δω (είχα αποφασίσει ότι θα το δώσω στη δεύτερη εξεταστική)...

Με το που μπήκα στην αίθουσα, δεν ξεκόλλησα το βλέμμα μου από πάνω της. Το θέμα είναι ότι νομίζω ότι κ αυτή έκανε το ίδιο :)

Έφυγα νωρίς κ δεν μπόρεσα να την πετύχω μετά αν κ περίμενα λίγο. Παρασκευή το κόβω να μιλάμε πάντως! :love: :yahoo: :up:

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Thanks για τη συμπαράσταση! :) :happy:

Έχω κ εξελίξεις...

Σήμερα δίναμε μάθημα στη σχολή κ το χρωστούσε κ αυτή. Πήγα να το δώσω μόνο κ μόνο για να τη δω (είχα αποφασίσει ότι θα το δώσω στη δεύτερη εξεταστική)...

Με το που μπήκα στην αίθουσα, δεν ξεκόλλησα το βλέμμα μου από πάνω της. Το θέμα είναι ότι νομίζω ότι κ αυτή έκανε το ίδιο :)

Έφυγα νωρίς κ δεν μπόρεσα να την πετύχω μετά αν κ περίμενα λίγο. Παρασκευή το κόβω να μιλάμε πάντως! :love: :yahoo: :up:

α! ωραια νεα δηλαδη!

αλλα προσεχε...μη καρφωνεσαι πανω της και σε πει και σαλιαρη!

να εισαι διακριτικος...λιγο να την κοιτας....πολλα να καταλαβαινει :wink:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...