Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το" μου ελειψες" αργει ακομα

 

 

ας στειλει σμς απλα πρωτα και θα ερθουν και τα πιο...ζουμερα

 

Ε ναι εννοείται δεν του είπα να το πει τόσο νωρις.Με δεδομένο ότι θα συνεχίσουν να στέλνουν μηνύματα του είπα απλά να το προσέξει αυτό το κομμάτι και να μην βιαστεί να το πει και του ξεφύγει σε καμία άκυρη στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@lulukos το κατάλαβα πως το εννοούσες το οτι θα περιμένω πάνω απο το κινητό:)

Αλλα ρε παιδιά τώρα που το ξανα σκέφτομαι μήπως είναι νωρίς?Μόνο δυο μερες με ξέρει- αφήστε που δεν έχει το νούμερο μου αυτή γιατι μονο το δικό της μου είπε...

αλλα εντάξη της λέω ποιος είμαι....αλλα ξέρω γω μηπως της φανεί κάπως πο θα της στείλω μήνυμα?...

Link to comment
Share on other sites

@lulukos το κατάλαβα πως το εννοούσες το οτι θα περιμένω πάνω απο το κινητό:)

Αλλα ρε παιδιά τώρα που το ξανα σκέφτομαι μήπως είναι νωρίς?Μόνο δυο μερες με ξέρει- αφήστε που δεν έχει το νούμερο μου αυτή γιατι μονο το δικό της μου είπε...

αλλα εντάξη της λέω ποιος είμαι....αλλα ξέρω γω μηπως της φανεί κάπως πο θα της στείλω μήνυμα?...

Εγώ που γνώρισα μια κοπελίτσα προχθές στο πλοίο και έχει μόνο αυτή το δικό μου....:lol:

Link to comment
Share on other sites

@lulukos το κατάλαβα πως το εννοούσες το οτι θα περιμένω πάνω απο το κινητό:)

Αλλα ρε παιδιά τώρα που το ξανα σκέφτομαι μήπως είναι νωρίς?Μόνο δυο μερες με ξέρει- αφήστε που δεν έχει το νούμερο μου αυτή γιατι μονο το δικό της μου είπε...

αλλα εντάξη της λέω ποιος είμαι....αλλα ξέρω γω μηπως της φανεί κάπως πο θα της στείλω μήνυμα?...

 

Ίσα ίσα ένας λόγος παραπάνω για να στείλεις! Για να έχει κι αυτή τον αριθμό σου!

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

ααααα ναι!Θα της πω ποιος ειμαι και οτι αυτός ειναι ο αριθμός μου και μετα θα της πω αυτά που μου είπαν πιο πάνω τα παιδιά:D

 

thanks ρε παιδιά για ακόμα μια φορά:)

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να της στειλεις ενα απλο "τι κανεις?ετοιμασες την βαλιτσα σου"

και οταν αυτη σε ρωτησει "ποιος εισαι"

να πεις " αχ,με ξεχασες κιολας?ο ταδε ειμαι"

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ετσι οπως το πας,καλυτερα λεγε μας τι σου απαντησε να σου λεμε τι να γραψεις :p
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που γνώρισα μια κοπελίτσα προχθές στο πλοίο και έχει μόνο αυτή το δικό μου....:lol:

 

και γω κατι αντιστοιχο ειχα παθει, μονο που πρωτα τα φτιαξαμε και μετα ανταλλαξαμε αριθμους:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και γω κατι αντιστοιχο ειχα παθει, μονο που πρωτα τα φτιαξαμε και μετα ανταλλαξαμε αριθμους:lol:

 

:lol::lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

ειναι θεμα κοινωνιας, μετα ειναι καποια νομικα θεματα ή αμα θα θελουν να κανουν παιδια υπαρχουν και εκει νομικα ζητηματα. Ειναι επισης, το ονειρο καθε γυναικας να περαπτησει το διαδρομο της εκκλησιας κτλπ
Link to comment
Share on other sites

Ειναι επισης, το ονειρο καθε γυναικας να περαπτησει το διαδρομο της εκκλησιας κτλπ

 

Αύριο θα πέσουν να σε φάνε... :wink: :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

ειναι θεμα κοινωνιας, μετα ειναι καποια νομικα θεματα ή αμα θα θελουν να κανουν παιδια υπαρχουν και εκει νομικα ζητηματα. Ειναι επισης, το ονειρο καθε γυναικας να περαπτησει το διαδρομο της εκκλησιας κτλπ

 

ανυπόστατες φήμες το περπάτημα της εκκλήσιας...:lol:

μάλλον στα στεγαστικά δάνεια οφείλεται το γεγονός :lol:

(αχ άτιμη κοινωνία με το ζόρι να μας παντρέψεις)

Link to comment
Share on other sites

ανυπόστατες φήμες το περπάτημα της εκκλήσιας...:lol:

μάλλον στα στεγαστικά δάνεια οφείλεται το γεγονός :lol:

(αχ άτιμη κοινωνία με το ζόρι να μας παντρέψεις)

 

Μην κοιτάς που εσυ είσαι από τις σπάνιες..(με τέτοιες απόψεις εννοώ)

Link to comment
Share on other sites

μπα υπαρχουν πολλες γυναικες που πλεον δεν σκεφτονται τα σκαλια της εκκλησιας...εχουν ξεφυγει οι γυναικες λεμεεεεεε! :p

οσο για σενα C_Maidis...σε χαλαει ενα επιδομα γαμου επιπλεον?? :p

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

μπα υπαρχουν πολλες γυναικες που πλεον δεν σκεφτονται τα σκαλια της εκκλησιας...εχουν ξεφυγει οι γυναικες λεμεεεεεε! :p

οσο για σενα C_Maidis...σε χαλαει ενα επιδομα γαμου επιπλεον?? :p

 

Οπότε δηλαδή ο γάμος να γίνεται μόνο για το οικονομικό ζήτημα; Αγάπη και Έρωτας δεν υπάρχουν;

Link to comment
Share on other sites

Οπότε δηλαδή ο γάμος να γίνεται μόνο για το οικονομικό ζήτημα; Αγάπη και Έρωτας δεν υπάρχουν;

κοιτα,εγω δεν ειμαι του θεματος.. ουτε παντρεμενος ειμαι.

απο αυτα που ακουει το αυτακι μου..και οτι βλεπω.

αλλοι παντρευονται γιατι αγαπιουνται.αλλοι ομως κοιτανε το συμφερον! λογικο δεν ειναι?2008 εχουμε!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

kανε μια ανασκοπηση απο το 1532 ως και σημερα και συγκρινε τις γυναικες ανα 10ετια. και πες μου!!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Οι γυναίκες, είτε στο ανθρώπινο είδος, είτε στα ζώα, κοιτάνε διαχρονικά ποιος έχει τη μεγαλύτερη ισχύ. Είτελοιπόν το -1.000.000 πΧ, είτε το 2008 μΧ η γυναίκα θα παντρευτεί με κριτήριο ποιος μπορεί να της προσφέρει περισσότερα.
Link to comment
Share on other sites

μπα υπαρχουν πολλες γυναικες που πλεον δεν σκεφτονται τα σκαλια της εκκλησιας...εχουν ξεφυγει οι γυναικες λεμεεεεεε! :p

οσο για σενα C_Maidis...σε χαλαει ενα επιδομα γαμου επιπλεον?? :p

 

το επιδομα δεν το είχα σκεφτεί... :lol::p

Πάντως αναφορικά με αυτό που λεει ο soublaki συμφωνώ. Η συντριπτική πλειοψηφία των γυναικών κυρίως αποφασίζει με κριτήριο το τι θα της προσφέρει ο άλλος. Είχα δει ένα ντοκιματέρ και τα θηλυκά θηλαστικά επέλεγαν να ζευγαρώσουν με εκείνους που θεωρητικά μπορούσαν να προστατέψουν αυτές και τα μικρά τους...

Πάντως επειδή είμαστε άνθρωποι και είμαστε (θεωρητικά πάντα) μία βαθμίδα πάνω από τα ζώα θέλω να πιστεύω ότι πέρα από τα στεγαστικά δάνεια, τα επιδόματα γάμου, τα ταπεράκια της πεθεράς και την τσέπη του γαμπρού παίζει ρόλο και το συναίσθημα...

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι θεμα ρολου μονο το συναισθημα να παιζει..γενικως πρεπει να παιζει και πολυ μαλιστα χωρις να κοιτατε το συμφερον.

και περα απο αυτο οπως λετε για τα ζωα.. και εδω που τα λεμε γενικα η γυναικα θελει μια ασφαλεια και ας το παιζουν μερικες καπως αντρακια!

και ρε σουβλακι εγω μιλησα για Π.Χ? απλα σε λεω οτι η γυναικα πριν 20 χρονια ουτε οδηγουσε ουτε στα κλαμπα πηγαινε. τωρα...οδηγανε καλυτερα αυτοκινητα απο μας και εχουν και πρωτα τραπεζια.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση:

 

γιατί κάποιος να παντρευτεί και να μην επιλέξει απλά την συγκατοίκηση?:worry:

 

εγώ πάντως ψηφίζω συγκατοίκηση... ο γάμος οκ... καλά λέτε οτι αποτελεί μία απο τις πολλές φαντασιώσεις μιας γυναίκας, και μάλιστα απο μια ηλικία και μετά φαντάζομαι πως γίνεται σχεδον έμμονη ιδέα :wacko: αλλά μάλλον φθείρει τον έρωτα... προς το παρόν είμαι κατά του γάμου... who knows όμως σε κάποια χρόνια... ίσως αλλάξω γνώμη...

Don't you ever dream of escaping...?**
Link to comment
Share on other sites

Οι γυναίκες, είτε στο ανθρώπινο είδος, είτε στα ζώα, κοιτάνε διαχρονικά ποιος έχει τη μεγαλύτερη ισχύ. Είτελοιπόν το -1.000.000 πΧ, είτε το 2008 μΧ η γυναίκα θα παντρευτεί με κριτήριο ποιος μπορεί να της προσφέρει περισσότερα.

 

μονο το ανθρωπινο ειδος εχει γυναικα και αντρα..τα ζωακια εχουν αρσενικα και θηλυκα.

 

οσο για τα κριτηρια της καθεμιας περι γαμου,δεν μπορεις να εισαι σιγουρος και να το δηλωνεις με σιγουρια, μονο και μονο κρινοντας απο τον εαυτο σου....σωστα?:)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...