Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Calendra logika des to!!!8a vgainame mono simera kai 8a mou elege auto kai dn 8a mou lege na ksanavgoume

 

Freak of nature des stin proigoumeni selida to exw grapsei!!!

 

Filika

 

Nikolas:D

Eimai etoimos feugw sunexeia aurio!!!:love:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 

ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΣΟΥ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ

Η ΑΥΡΑ ΣΟΥ ΜΟΝΑΔΙΚΗ

ΤΟ ΒΗΜΑ ΣΟΥ ΜΑΓΕΥΤΙΚΟ

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ

 

ΕΝΑΣ ΑΝΑΛΦΑΒΗΤΟΣ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

:O:O:O

μαλιστα

τι να σου πω...υπαρχουν διαφορων τυπων γυναικες..αλλες γουσταρουν κατι σαν αυτο που εγραψες,αλλες οχι, αλλες απλα δε τα δινουν σημασια μεχρι να πετυχουν τον σκοπο τουςκαι αλλες που προσπαθουν να ξεγλιστρισουν χωρις να πληγωσουν τον αλλο..

ελπιζω η δικια σου να ειναι στην 1η κατηγορια..

 

υπομονη ,θα δειξει

 

 

 

υγ.κανα βιβλιο ανοιγεις ή το εριξες στην ποιηση;;

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Calendra logika des to!!!8a vgainame mono simera kai 8a mou elege auto kai dn 8a mou lege na ksanavgoume

 

Freak of nature des stin proigoumeni selida to exw grapsei!!!

 

Filika

 

Nikolas:D

Eimai etoimos feugw sunexeia aurio!!!:love:

 

 

πωπω!!!!

 

την έχεις πατήσεις άσχημα:lol::lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

την έχεις πατήσεις άσχημα

 

..καλά κάνει το παιδί! :happy:

ζησ' το παιχταρά μου..και όπου βγει..

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

:O:O:O

μαλιστα

τι να σου πω...υπαρχουν διαφορων τυπων γυναικες..αλλες γουσταρουν κατι σαν αυτο που εγραψες,αλλες οχι, αλλες απλα δε τα δινουν σημασια μεχρι να πετυχουν τον σκοπο τουςκαι αλλες που προσπαθουν να ξεγλιστρισουν χωρις να πληγωσουν τον αλλο..

ελπιζω η δικια σου να ειναι στην 1η κατηγορια..

 

υπομονη ,θα δειξει

 

 

 

υγ.κανα βιβλιο ανοιγεις ή το εριξες στην ποιηση;;

:love:Auto ta leei ola!!!Anoigw omws ti na kanw!!!Auti einai i prwti mou douleia se autin tin ilikia!!!An tixei kati kalo dn lew oxi omws:whistle:

πωπω!!!!

 

την έχεις πατήσεις άσχημα

8a deiksei sto mellon:whistle:

..καλά κάνει το παιδί! :happy:

ζησ' το παιχταρά μου..και όπου βγει..

 

Na sai kala!!!!Esu i FREAK_OF_NATURE kai kapoioi alloi me en8arinete!!!Na ste kala oloi asxetws an me en8arinete i oxi

 

P.S

 

Billakos 8a ta poume sto meeting na milisoume kai gia ena logariasmo pou ir8e apo tin wind:down:Sorry gia to :offtopic:

 

GNN all

 

ta leme tomorrow!!!

 

Nikolas$:love:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

P.S. Me pire prin ligo auti pou ta exw kai tis eipa oti 8elw na xwrisoume gt dn mporw na se douleuw pleon!!!Dn niw8w kati opws prin 1 kai kati xrono kai to pire polu xalara kai mou arese polu!!!Makari na tan oles etsi alla tespa!!!!Pame gia alla!!!

Vasika me rwtise an uparxei alli kai tis eipa oxi kai oti o.ti perasame mazi dn 8a to ksexasw pote!!!Kai meta to kleise!!!

 

Ρε μπαγασα δεν επρεπε να της το πεις....Πρωτα θα δεις τι θα γινει με την καθηγητρια αμα σου καθοταν η καλη θα το επαιζες σε δυο ταμπλο και θα ησουν κομπλε....τωρα αν δεν γινει κατι με την μεγαλη(που δεν το ευχομαι) θα πρεπει να ξαναπαρεις απο την αρχη!!

 

Εγω σου λεω να πας να βρεις την μικρη αυριο και να τα μπαλωσεις ωστε να τα ξαναβρειτε, ασε αυτα τα δεν νιωθεις κατι κλπ κλπ στα 17 σου δεν χρειαζεται να εχεις και πολλα αισθηματα.

 

Οσο για την μεγαλη αρχισε την επιθεση σιγα σιγα το πρωτο βημα εγινε πηγαινε για το καλο τωρα.....και θα περασεις καλα, ποοοολυ καλα. Θα με θυμηθεις......;);)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Dn kserw alli fora pou to peksa 2plo tamplo dn mou vgike se kalo kai sto telos exasa kai tis 2!!!Pws ta moirizontai re gamwto kai tin patame:whistle:Sout min ta doun ta koritsakia tou forum kai fame Ksilo!!!

P.S.To poimataki to afierwnw se ola ta kala koritsia kopeles ka8igitries gunaikes tou forum:D:):p

 

GNN:love:

 

Scottas:respect:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Dn kserw alli fora pou to peksa 2plo tamplo dn mou vgike se kalo kai sto telos exasa kai tis 2!!!Pws ta moirizontai re gamwto kai tin patame:whistle:Sout min ta doun ta koritsakia tou forum kai fame Ksilo!!!

P.S.To poimataki to afierwnw se ola ta kala koritsia kopeles ka8igitries gunaikes tou forum:D:):p

 

GNN:love:

 

Scottas:respect:

 

Στην συγκεκριμενη περιπτωση δεν θα εχεις ΚΑΝΕΝΑ προβλημα!!! Οι μεγαλυτερες εχουν κατανοηση και δεν μασανε σε τετοια!!!;)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

P.S. Me pire prin ligo auti pou ta exw kai tis eipa oti 8elw na xwrisoume gt dn mporw na se douleuw pleon!!!Dn niw8w kati opws prin 1 kai kati xrono kai to pire polu xalara kai mou arese polu!!!Makari na tan oles etsi alla tespa!!!!

 

Εχεις τσεκαρει αν η δικια σου (για την μικρη λεω αμεσως να σκεφτεις την καθηγητρια :p) παιζει κατι αλλο...?

Πολυ παραξενο να το παρει τοσο cool ...

Σκεφτηκες κατι τετοιο ή τα μυαλα στα καγκελα?

 

Τωρα οκ να μην λεω και εγω τετοια...

 

Καλη επιτυχια στο πτυχιο ;) (δεν εννοω το lower :rolleyes: ) ...

Link to comment
Share on other sites

1)Δυσκολεύομαι γενικά να πιστέψω κάτι τέτοιο

2)Πολύ σιρόπι και Free letters κατάστα και τα μαλλιά μου σοκολατίνα πάστα..

3)Έστω και να συμβαίνει

3α)Κακώς χώρισες την κοπελιά σου,αυτό το η γριά η κότα έχει το ζουμί δεν υπάρχει,μεγάλο ψέμα

3β)Δεν φοβάται τη δουλειά της?εσύ τι λες για αυτό?

 

Όπως και να'χει καλό βόλι Scotta

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε μπαγασα δεν επρεπε να της το πεις....Πρωτα θα δεις τι θα γινει με την καθηγητρια αμα σου καθοταν η καλη θα το επαιζες σε δυο ταμπλο και θα ησουν κομπλε....τωρα αν δεν γινει κατι με την μεγαλη(που δεν το ευχομαι) θα πρεπει να ξαναπαρεις απο την αρχη!!

 

Εγω σου λεω να πας να βρεις την μικρη αυριο και να τα μπαλωσεις ωστε να τα ξαναβρειτε, ασε αυτα τα δεν νιωθεις κατι κλπ κλπ στα 17 σου δεν χρειαζεται να εχεις και πολλα αισθηματα.

 

Οσο για την μεγαλη αρχισε την επιθεση σιγα σιγα το πρωτο βημα εγινε πηγαινε για το καλο τωρα.....και θα περασεις καλα, ποοοολυ καλα. Θα με θυμηθεις......

 

 

μπραβο!!! ωραια πραγματα του λετε του παιδιου... ωραια συμπεριφορα!!! :X

 

 

Dn kserw alli fora pou to peksa 2plo tamplo dn mou vgike se kalo kai sto telos exasa kai tis 2!!!Pws ta moirizontai re gamwto kai tin patame:whistle:Sout min ta doun ta koritsakia tou forum kai fame Ksilo!!!

P.S.To poimataki to afierwnw se ola ta kala koritsia kopeles ka8igitries gunaikes tou forum

 

 

 

 

μακαρι να παει καλα φιλε μας, αλλα τι να πω... ή είναι τσιμπημενη μαζι σου, γιατι μπορει να σε θελει, ή δεν θελει να σε γειωσει ανωμαλως... ο,τι κι αν γινει για το καλο σου θα ειναι παντως... και ανοιγουμε τα βιβλια μας εεεεε... μη σε ρωτησουν στα προφορικα για το τουρισμο και τους λες για την καθηγητρια σου!!!! :Dπιστεψε με, οσο καλα και να τους το πεις, δεν θα το εκτιμησουν!! :lol:

 

αα και ως μελλουσα καθηγητρια, ευχαριστω κι εγω για το ποιηματακι!! :rolleyes:

 

2)Πολύ σιρόπι και Free letters κατάστα και τα μαλλιά μου σοκολατίνα πάστα..

 

 

 

τρομερο κομματι!!! :lol: πεθαινω στα γελια καθε φορα που το ακουω!!! :lol:

 

 

 

Στο forum έχουμε μόνο κακά κορίτσα.http://img154.imageshack.us/img154/5604/xarxar1uu5.gif

 

τα καλυτερα κοριτσια εχετε στο φορουμ... μην κοιτας που δεν τα εκτιματε... :sorry::sorry:ακαρδα αρσενικα, που τις θελετε και δυο δυο!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Στην συγκεκριμενη περιπτωση δεν θα εχεις ΚΑΝΕΝΑ προβλημα!!! Οι μεγαλυτερες εχουν κατανοηση και δεν μασανε σε τετοια!!!;)

Άμα σου φέρω τπτ στο κεφάλι θα δείς τι κατανόηση έχω :p:lol:

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στην συγκεκριμενη περιπτωση δεν θα εχεις ΚΑΝΕΝΑ προβλημα!!! Οι μεγαλυτερες εχουν κατανοηση και δεν μασανε σε τετοια!!!;)

 

Σε τι πραγμα ακριβως εχουν κατανοηση?

Στο να τους πεις εμμεσως πλην σαφως οτι "Ξες τι? Νταξ' δεν χωριζω με την αλλη μπας και δεν μου κατσει η φαση με σενα ωστε να εχω καβατζα.":p

Γιατι ως επι των πλειστων με μεγαλυτερες (αρκετα) απο εμενα εκανα σχεση και τετοια κατανοηση ουτε με το κυαλι δεν την ειδα.(δεν την επεδιωξα κιολας)

 

Προσωπικα απο την στιγμη που το παιδι δεν αισθανοταν κατι για την κοπελα του, πιστευω πως καλα εκανε και χωρισε.Και με την τωρινη κοπελα να μην γινει κατι (που το απευχομαι) και παλι χαμενος δεν θα βγει.

Το να μην χωριζεις με την μια για να δεις τι θα γινει με την αλλη μονο ανασφαλεια δειχνει κατα την γνωμη μου.

Κι οσως αφορα την διαφορα ηλικιας,οι "αριθμοι" δεν λενε τιποτα απο μονοι τους.

Εαν ο φιλος scottas εχει το "πακετο", δεν παιζει λογος διαφορας ηλικιας.

Link to comment
Share on other sites

An ka8istos(sto pc fantazomai)milas or8os(to skwtosa:lol::p)

Tin kopelia tin prwin pleon tin agapousa toso polu pou dn mou arese na tin koroideuw alla tespa!!!Vasika dn epeze tpt allo gt kserw ooolo ton filiko tis kuklo kai panta sxedon otan itan eksw ligo polu ma8aina to ti epeze!!!

8a deiksei simera ti 8a ginei!!!Eimai etoimos gia OLA:X:shifty::ninja::lol:

Filika

 

Scottas:love:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Σε τι πραγμα ακριβως εχουν κατανοηση?

Στο να τους πεις εμμεσως πλην σαφως οτι "Ξες τι? Νταξ' δεν χωριζω με την αλλη μπας και δεν μου κατσει η φαση με σενα ωστε να εχω καβατζα.":p

Γιατι ως επι των πλειστων με μεγαλυτερες (αρκετα) απο εμενα εκανα σχεση και τετοια κατανοηση ουτε με το κυαλι δεν την ειδα.(δεν την επεδιωξα κιολας)

 

Προσωπικα απο την στιγμη που το παιδι δεν αισθανοταν κατι για την κοπελα του, πιστευω πως καλα εκανε και χωρισε.Και με την τωρινη κοπελα να μην γινει κατι (που το απευχομαι) και παλι χαμενος δεν θα βγει.

Το να μην χωριζεις με την μια για να δεις τι θα γινει με την αλλη μονο ανασφαλεια δειχνει κατα την γνωμη μου.

Κι οσως αφορα την διαφορα ηλικιας,οι "αριθμοι" δεν λενε τιποτα απο μονοι τους.

Εαν ο φιλος scottas εχει το "πακετο", δεν παιζει λογος διαφορας ηλικιας.

Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον προλαλήσαντα!

Δε νομίζω οποιαδήποτε κοπέλα με IQ>80 να είχε "κατανόηση" σε κάτι τέτοιο, γιατί πάνω απ' όλα την υποτιμάει απίστευτα...

Θα μπορούσε να ισχύει φαντάζομαι μόνο στην περίπτωση που θέλει μόνο ... ή στην περίπτωση IQ<=80. :):)

Και πιστεύω ότι φέρθηκες πολύ σωστά και στις δύο..

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ????ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΟΤΙ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΣΑΙ ΤΗ ΕΝΝΟΙΑ ΤΟΥ,ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΝΑΤΡΕΠΕΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΝΟΜΙΖΕΣ ΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ....ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ???ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΡΚΕΙ....ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Φχαριστούμε,και του χρόνου,πάντα τέτοια,στου κουφού την πόρτα και ο κολιός τον Αύγουστο:p

χαχαχαχαχα ρισπεκτ τσατσόνι.

 

τα καλυτερα κοριτσια εχετε στο φορουμ... μην κοιτας που δεν τα εκτιματε... :sorry::sorry:ακαρδα αρσενικα, που τις θελετε και δυο δυο!!!

 

καθαρά μαθηματικά αν το δεις τόσες μας αναλογούν. ;)

kthnxbye :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

πωπω ερωτεςςςςς εχω χαζεψει!!

scottas με εκπλησεις μπορω να πω!

μπραβο ρε μικρε που ειχες το θαρρος και εξεφρασες τα συναισθηματα σου,σε παραδεχομαι.

ειτε βγει κατι ειτε δεν βγει σημασια εχει πως εκανες την κινηση σου.

κι εγω το ιδιο πραγμα εκανα με την κοπελα που ειμαι,και μου βγηκε σε καλο :love:

θα τα πουμε αυριο απο κοντα και πιο αναλυτικα!οσο για τους λογιασμους οποιαδηποτε απορια θα μου φερεις τους αναλυτικους. (σορρυ για το οφ τοπικ)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

εξαλλου σκεψου και το αλλο που δεν το λεω για το φιλο σου αλλα για ολους τους ανδρες και τις γυναικες... ειχα διαβασει καποτε οτι οι ανδρες κανουν σεξ και μετα ενδιαφερονται να γνωριστουν καλα με την κοπελα, ενω οι γυναικες θελουν να γνωριστουν καλα για να κανουν σεξ με καποιον... αντε τωρα να βρεθει ακρη!!! μην το παρετε ολοι κυριολεκτικα τωρα, δεν ισχυει για ολους!!!! :D

Εγώ γιατί πέφτω πάντα σε αυτές που πρώτα θέλουν σεξ και μετά γνωριμία; :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γιατί πέφτω πάντα σε αυτές που πρώτα θέλουν σεξ και μετά γνωριμία; :rolleyes:

 

να το προσεξεις αυτο!!! :lol::lol::lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Το χω πει 1000 φορές το ξαναλέω. Όποτε έχω κάνει κάτι άμεσα, είχαμε θετική εξέλιξη. Όποτε περίμενα να πάει μόνο του, άστα Χαράλαμπε...Κάνω λοιπόν μια γνωριμία με μια Ισπανίδα μέσω διαδικτύου έτσι ώστε στην Μαδρίτη να βγουμε και με καμμιά ντόπια. Διαρκής επικοινωνία για ένα μήνα, βγαίνουμε, αλλά όχι οι δυο μας, έφερε και μια φίλη της, έφερα και τον άλλο τον μαντράχαλο που είμασταν μαζί...Ε, λόγω βροχής, βρήκα και γω ευκαιρία να την πιάσω αγκαλιά. Δεν αντέδρασε. Περάσαμε όλοι πολύ ωραία, αλλά μετά εξαφανίστηκε...Δλδ δεν μπορώ να καταλάβω, όποτε δεν κάνουμε κίνηση είμαστε μ@λ@κες, ενώ όποτε κάνουμε λιγούρια; :confused:
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...