Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ερωτευμενη οχι δεν ειμαι θα ηθελα ομως να το ζησω και αυτο..:)

 

 

πως κ δν εχεις ερωτευτει ποτε?εισαι μικρη?:X σορι για την ερωτηση!αν θες απαντας!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ερωτευμενη οχι δεν ειμαι θα ηθελα ομως να το ζησω και αυτο..:)

θα ρθει η ωρα που θα ερωτευτεις...και θα ρθουνε τα πανω κατω!

ειναι ωραια αισθηση παντως..αλλαζεις παραστασεις στην ζωη σου..και οσο κρατησει,κρατησε :)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ερωτευμενη οχι δεν ειμαι θα ηθελα ομως να το ζησω και αυτο..:)

Πράγματι και μένα πολύ περίεργο μου φαίνεται.Δηλαδή δεν ήθελες έτσι κάποιον ποτέ πάρα πολύ που τον σκεφτόσουν συνέχεια και τα λοιπά...?:wacko:

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι παραξενο ρε παιδια να μην εχει ερωτευτει...αν δεν το νοιωθει...με το ζορι? :)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

μα γιατι τετοιος ντορος...?οχι δεν το επαθα και οχι δεν ειμαι μικρη..23 ειμαι απλα δεν ετυχε...ημουν για να ειμαι με τον εκαστοτε,τωρα κανω διαλειμμα και βλεπουμε...:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

You are Beautiful Its True...

Link to comment
Share on other sites

εντάξει ρε billako απλά μας φάνηκε λίγο περίεργο.Εγώ ακόμη τα 16 δεν έχω κλείσει και έχω ερωτευθεί αρκετές φορές!Κοιτάξτε και τς σε λιδες πιο πίσω όποιος δε θυμάτια.Εδώ είμασταν και τα λέγαμε!

Link to comment
Share on other sites

εντάξει ρε billako απλά μας φάνηκε λίγο περίεργο.Εγώ ακόμη τα 16 δεν έχω κλείσει και έχω ερωτευθεί αρκετές φορές!Κοιτάξτε και τς σε λιδες πιο πίσω όποιος δε θυμάτια.Εδώ είμασταν και τα λέγαμε!

δεν σε κατηγορω.. απλα μη σου φαινεται παραξενο αν καποιος δεν ερωτευτηκε ποτε...

:)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

και ητανε ερωτας αυτος μικρε μου που δεν εισαι καν 16 η απλα ενθουσιασμοςς?

διοτι απ αυτους εχω αρκετους στο ενεργητικο μου:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

You are Beautiful Its True...

Link to comment
Share on other sites

και ητανε ερωτας αυτος μικρε μου που δεν εισαι καν 16 η απλα ενθουσιασμοςς?

διοτι απ αυτους εχω αρκετους στο ενεργητικο μου:)

Και πως μπορεις να το ξεχωρισεις; Αλλωστε κι ο ερωτας ενθουσιασμος ειναι...Για μενα το ιδιο ειναι...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και πως μπορεις να το ξεχωρισεις; Αλλωστε κι ο ερωτας ενθουσιασμος ειναι...Για μενα το ιδιο ειναι...

 

και ητανε ερωτας αυτος μικρε μου που δεν εισαι καν 16 η απλα ενθουσιασμοςς?

διοτι απ αυτους εχω αρκετους στο ενεργητικο μου:)

Συμφωνώ με τη sofi!Τι ξεχωρίζει δηλαδή κατά την άποψη συο αυτά τα δύο.Τι θέλεις να κάνω στην ηλικία που είμαι παραπάνω?Να το ρίξω στα ουίσκια κάθε βράδυ μέχρι να τη ρίξω?:p:lol::):rolleyes::wacko:

Link to comment
Share on other sites

Να το ρίξω στα ουίσκια κάθε βράδυ μέχρι να τη ρίξω?

 

:pΡίξε στο κρύσταλλο, ρίξε ουίσκι,

απόψε χάνεσαι και ποιος σε βρίσκει! :worry:

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

Οπα!!!!!

Περα απο την πλακα παιδια εξαρταται τι θα θελει εκεινη, δηλ. αν θελει συνεχεια βολτες, κερασματα, club μεχρι τις πρωτες πρωινες ωρες, Υπαρχει και ο τυπος της πιο ηρεμης και πιο chill out κοπελας.....

Link to comment
Share on other sites

από ενθουσιασμό ξεκινάει μετά γίνεται έρωτας (αν φτάσει σε αυτό το σημείο) και μετά αγάπη (αν όλα πάνε καλά)
mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

από ενθουσιασμό ξεκινάει μετά γίνεται έρωτας (αν φτάσει σε αυτό το σημείο) και μετά αγάπη (αν όλα πάνε καλά)

+1 :up:

Θεωρώ ότι ανάμεσα στον ενθουσιασμό και τον έρωτα υπάρχει μια πολυυυ λεπτή διαφορά!

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

+1 :up:

Θεωρώ ότι ανάμεσα στον ενθουσιασμό και τον έρωτα υπάρχει μια πολυυυ λεπτή διαφορά![/QU

 

 

μπορει καποιος να μου πει ποια η διαφορα του "ερωτα "και της "αγαπης" ομως?????:p

Link to comment
Share on other sites

Τώρα μας βάζεις δύσκολα ;)

Ισως ότι ο έρωτας μπορεί να είναι παροδικός ενώ η αγάπη όχι;

Αλλά είναι πάρα πολλά...

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Τώρα μας βάζεις δύσκολα ;)

Ισως ότι ο έρωτας μπορεί να είναι παροδικός ενώ η αγάπη όχι;

Αλλά είναι πάρα πολλά...

 

 

ποτε μου δεν μπορεσα να τα ξεχωρισω..:(

σ'αγαπω :X λες και οταν αισθανεσαι ερωτευμενος...

αρα αγαπας και τοτε?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, δεν ξερω αν ποτε αγαπησα πραγματικα καποια γυναικα , ή αν ημουν μαζι της, απλα για να περναει η ωρα μου...:O :O Μου ειναι λιγο δυσκολο να πιστεψω πως μπορω στα σοβαρα να κανω σχεση και να αντεξει...Απο οτι εχει δειξει και το παρελθον μου, η μεγαλυτερη σε διαρκεια σχεση μου ηταν 4 μηνες...Μετα βαριομουν και χωριζα...Δεν αντεχω στην ιδεα της καταπιεσης και της φασης ''που εισαι; τι θα κανεις; γιατι θα βγεις; παλι με τους φιλους σου; '' ή φασεις οπως ''μωρο μου εχουμε επετειο...παρε ενα δωρακι...'' βαρετα ρομαντικα δειπνα, δεσμευσεις κλπ κλπ....

Γι'αυτο και σε μια φιλη, που συζητουσαμε το ιδιο θεμα , της ειπα οτι ''η κοπελα που θα καταφερεινα αλλαξει αυτον τον τροπο σκεψης μου, θα ειναι κι αυτη που θα παντρευτω !!''. Βεβαια εκεινη μου ειπε οτι ''ξαφνικα θα φας την καμπανα στο κεφαλι χωρις να καταλαβεις απο που σου ηρθε...Αλλα θα σου αρεσει τοτε...'' Εγω χαμογελασα απλα :) :) :) :) :) :) :) :) .... Θα ηθελα πολυ να ακουσω αποψεις ατομων που εχουν τον ιδιο τροπο σκεψης με μενα , αλλα και αυτων με τον αντιθετο!!! Σας ευχαριστω πολυ...Χαιρετω σας...!!!

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

ποτε μου δεν μπορεσα να τα ξεχωρισω..:(

σ'αγαπω :X λες και οταν αισθανεσαι ερωτευμενος...

αρα αγαπας και τοτε?

Εγω δεν εχω πει ποτε σ'αγαπω οταν ημουν απλα ερωτευμενη...Οι περισσοτεροι το λενε απο την δευτερη μερα απο συνηθεια...δεν σημαινει οτι το εννοουν κιολας...;)

 

Για μενα η αγαπη δεν περναει ποτε. Απολυτο ή μη, ετσι ειναι κατ'εμε. Μπορει να χωρισεις με τον αλλον για 1000 λογους, να βρεις αλλον αλλα...αν τον αγαπουσες τον προηγουμενο θα ειναι στην σκεψη σου, θα τον νοιαζεσαι παντα.

Επισης οταν εισαι ερωτευμενος τα βλεπεις ολα ωραια, ακομα και το ροχαλητο του ή ο τροπος που φυσαει την μυτη του που λεει ο λογος, σου φαινεται χαριτωμενο...:p

Στην αγαπη βλεπεις τα ελλατωματα...δεν σ'αρεσουν...αλλα τα αποδεχεσαι γιατι αποδεχεσαι τον αλλον ως συνολο και τον αγαπας ως συνολο.

 

Νομιζω οταν ζησεις και τις 2 καταστασεις(αγαπη, ερωτα), καταλαβαινεις την διαφορα...;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οταν καποιος μου ειπε σ αγαπαω απο την δευτερη μερα απλα χαμογελασαηταν εξαλου τοσο ενθουσιασμενος οσο

οταν καποια στιγμη το διαλυσαμε και του το ελεγα με κοιταξε και χαμογελα σε αυτος

ενθουσιασμενος βρε ητανε οπως κι εγω αλλωστε αλλα περασε αυτο και μετα ρθανε τα αλλα,τααταιριαστα.χαχα

 

υποθετω οτι η αγαπη ερχεται στην πορεια.και πως εναν ανθρωπο μπορει να τον ερωτευτεις πολλες φορες κατα την διαρκεια και να σου φυγει και μετα παλι ξανα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

You are Beautiful Its True...

Link to comment
Share on other sites

ποτε μου δεν μπορεσα να τα ξεχωρισω..:(

σ'αγαπω λες και οταν αισθανεσαι ερωτευμενος...

αρα αγαπας και τοτε?

αγαπη ειναι... (που λεει και ενα τραγουδι) οταν το ατομο αυτο θα σου λειπει οταν θα ειναι μακρια σου..

οταν καταλαμβανει ενα μερος της καθημερινοτητας σου,οταν περνας καλα μαζι του και δεν τον βλεπεις μονο απο την πονηρη πλευρα..αγαπη ειναι πολλα γι'αυτο δεν μπορουμε να δωσουμε ακριβη διασταση στο θεμα..

Παιδια, δεν ξερω αν ποτε αγαπησα πραγματικα καποια γυναικα , ή αν ημουν μαζι της, απλα για να περναει η ωρα μου...:O Μου ειναι λιγο δυσκολο να πιστεψω πως μπορω στα σοβαρα να κανω σχεση και να αντεξει...Απο οτι εχει δειξει και το παρελθον μου, η μεγαλυτερη σε διαρκεια σχεση μου ηταν 4 μηνες...Μετα βαριομουν και χωριζα...Δεν αντεχω στην ιδεα της καταπιεσης και της φασης ''που εισαι; τι θα κανεις; γιατι θα βγεις; παλι με τους φιλους σου; '' ή φασεις οπως ''μωρο μου εχουμε επετειο...παρε ενα δωρακι...'' βαρετα ρομαντικα δειπνα, δεσμευσεις κλπ κλπ....

Γι'αυτο και σε μια φιλη, που συζητουσαμε το ιδιο θεμα , της ειπα οτι ''η κοπελα που θα καταφερεινα αλλαξει αυτον τον τροπο σκεψης μου, θα ειναι κι αυτη που θα παντρευτω !!''. Βεβαια εκεινη μου ειπε οτι ''ξαφνικα θα φας την καμπανα στο κεφαλι χωρις να καταλαβεις απο που σου ηρθε...Αλλα θα σου αρεσει τοτε...'' Εγω χαμογελασα απλα :) .... Θα ηθελα πολυ να ακουσω αποψεις ατομων που εχουν τον ιδιο τροπο σκεψης με μενα , αλλα και αυτων με τον αντιθετο!!! Σας ευχαριστω πολυ...Χαιρετω σας...!!!

δεν ειναι παντα ετσι φιλε νινο,κι εγω τα σκεφτομουν αυτα ας πουμε.. ειδικα του στυλ "που εισαι τι κανεις" και καθε 3 και λιγο μηνυμα στην δουλεια,γιατι αργησες να απαντησεις κτλ.. ειναι λιγο εκνευριστικο.

δεν ειναι ετσι ολες φυσικα,απλα παιζει ρολο και το πως το θες εσυ...αν σκεφτεσαι απο την αρχη οτι δεν μπορω να κανω σχεση "μεγαλη" δεν θα κανεις .γιατι συμβιβαζεσαι με μια μικρη σχεση 2-3-4-5 μηνες.

ενω απο την αρχη του φλερτ αν μπορεσεις κι εσυ να ξεκαθαρισεις την σχεση που θελεις..(η οποια ειναι οσο κρατησει παλι)ή να καταλαβεις τι ειναι η κοπελα που πας να κανεις κατι...τοτε θα ειναι πιο ευκολα τα πραγματα..

αν δεις οτι η κοπελα δεν τραβαει και τα θελω της με τα δικα σου ειναι εντελως αναποδα...δεν χρειαζετε να κουραστεις..:)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οταν ζησεις και τις 2 καταστασεις(αγαπη, ερωτα), καταλαβαινεις την διαφορα...;)

 

 

θελω να ρωτησω παλι πανω κατι σ αυτο!!:D

με ενα αγορι ειμασταν μαζι τεσσερα χρονια.:rolleyes: κατοπιν χωρισαμε.εχουν περασει απο τοτε οχτω χρονια (βεβαια εχουν αλλαξει πολλα το διαστημα που χωρισαμε)τον σκεφτομαι συχνα ξερω οτι κανει το ιδιο.. αλλα ενω μπορω να κανω ενα τηλεφωνημα δεν το κανω για χιλιους λογους...

:what: η ερωτηση μου ειναι αυτο ειναι αγαπη??:love: :help:

Link to comment
Share on other sites

η ερωτηση μου ειναι αυτο ειναι αγαπη?? :help:

 

Οχι, κόλλημα του μυαλού είναι! Τα ξαναζεσταμένα φαγητά ποτέ δεν ήταν πετυχημένα!

Αφιερωμένο...

Ο έρωτας με έρωτα περνάει.

Για να ξεχάσει μια καρδιά,

να μην πονάει άλλο πια,

πρέπει αλλού να πάει.

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...