Jump to content

GTA 4


Meraklis56
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 219
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παiδιά αμα έχεις service pack 2 to παιχνίδι δν θα παίξει?

όχι.

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις φυσικά είναι να βάλεις το SP3 (για πολλούς λόγους, όχι μόνο για παίξεις το GTA IV).

 

Υπάρχει και ένας πιθανώς εναλλακτικός τρόπος (δεν το δοκίμασα, δεν θα το δοκίμαζα).

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,το παιχνίδι δεν λέει σε PC...Προσπάθησα να το εγκαταστήσω αλλά τπτ...Είναι και πολύ βαρύ...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,το παιχνίδι δεν λέει σε PC...Προσπάθησα να το εγκαταστήσω αλλά τπτ...Είναι και πολύ βαρύ...

Μολις τωρα το εβαλα στο pc mου και δουλευει απιστευτα.

Link to comment
Share on other sites

Να χαίρεσαι το PC σου τότε!Μπορείς να μου περιγράψεις λίγο τη διαδικασία που το πέρασες?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καποιος που να του παιζει ικανοποιητικα το παιχνιδι υπαρχει?

Γιατι σε 3 pc που το εχω βαλει με ολα low το framerate ειναι πολυ χαμηλο.......

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Σε Core2Duo E6600, 2GB 800mhz ram, 8800gtx και Vista τρέχει με όλα full στα ~25-30fps, χρησιμοποιώντας τα -norestrictions και -nomemrestrict στο commandline.txt... go figure :/

 

Για πείραγμα, φτιάξτε ένα txt μέσα στο Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV, ονομάστε το commandline.txt και δώστε μέσα τις εντολές που θέλετε από εδώ (στην παράγραφο "graphics").

 

:blink:

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αωτιμετοπίζω ένα προβληματάκι ενώ το παιχνίδι το κάνω κανονικά εγκατάσταση και μου ανοίγει κανονικά το exe όταν πατάω το start και αρχίζει μου δείχνει μόνο φώτα τίποτα αλλο όλα είναι κενά. Μόνο αν κουνήσω το ποντίκι ώστε να βλέπω τον παίχτη μου από πάνω μόνο τότε κατω αριστερά στην οθόνη μου βγάζει σε μια μικρή επιφάνια κανονικά γραφικά.. Το έχω κάνει 2 φορές εγκατάσταση μπας και φτιάξει μα μάταιος ο κόπος μου.. Αν μπορεί να με βοηθήσει κανείς θα ήταν καλό...
the absolout site το δικό μου site: louwtak.blogspot.com
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αωτιμετοπίζω ένα προβληματάκι ενώ το παιχνίδι το κάνω κανονικά εγκατάσταση και μου ανοίγει κανονικά το exe όταν πατάω το start και αρχίζει μου δείχνει μόνο φώτα τίποτα αλλο όλα είναι κενά. Μόνο αν κουνήσω το ποντίκι ώστε να βλέπω τον παίχτη μου από πάνω μόνο τότε κατω αριστερά στην οθόνη μου βγάζει σε μια μικρή επιφάνια κανονικά γραφικά.. Το έχω κάνει 2 φορές εγκατάσταση μπας και φτιάξει μα μάταιος ο κόπος μου.. Αν μπορεί να με βοηθήσει κανείς θα ήταν καλό...

Λογικα θα εχει προβλημα το pc σου.

Το pc μου ειναι:

Inter Core 2 Quad E8200 2.34

4GB ram

640Gb σκληρο

nVidia Geforce 9600GS 2GB(το εβαλα και σε laptop με την 9600gt τα ιδια επεζαν)

Εγω το παιζω στa full γραφικα.

Link to comment
Share on other sites

Σε κανα δυο βδομαδες θα το εχω το παιχνιδι αλλα μαλλον θα χρειαστω νεα καρτα γραφικων γιατι αυτη που εχω (8500 GT 256MB) δεν θα το τραβηξει.Μπορειτε να μου προτεινετε καποια καρτα μεχρι 100 ευρω ωστε να μπορω να το παιζω με full γραφικα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λογικα θα εχει προβλημα το pc σου.

Το pc μου ειναι:

Inter Core 2 Quad E8200 2.34

4GB ram

640Gb σκληρο

nVidia Geforce 9600GS 2GB(το εβαλα και σε laptop με την 9600gt τα ιδια επεζαν)

Εγω το παιζω στa full γραφικα.

 

Φίλε μου το pc κουβαλάει core 2 duo 2.4Ghz

8800gt,2gb ram και εξάλου και άλλα καινούρια παιχνίδια που του έχω βάλει πάνω τα τρέχει μια χαρά..

the absolout site το δικό μου site: louwtak.blogspot.com
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια...ψαχνω να βρω στο google κωδικους για το ps3 και βρισκω αυτο http://www.gamefaqs.com/console/ps3/code/933036.html...εχει αριθμους μονο..ξερετε που αλλου μπορω να βρω?
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Mα αυτοι ειναι ο κωδικοι.Αν διαβασεις πανω-πανω λεει πως στο κινητο του Niko βαζεις αυτους τους αριθμους και πιανουν οι κωδικοι.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα τους αριθμους πως τους βαζω??εννοω απτο χειριστηριο?κ με ποιο τροπο?

 

Οκ καταλαβα πως....

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Καποιος που να του παιζει ικανοποιητικα το παιχνιδι υπαρχει?

Γιατι σε 3 pc που το εχω βαλει με ολα low το framerate ειναι πολυ χαμηλο.......

 

Έκανα την εγκατάσταση και δεν έπαιζε.Έβαλα το SP3 και όλα καλά.Σε ανάλυση 1200 Χ 700 (κάτι τέτοιο).Τα γραφικά κάποια στο full κάποια στο medium.Στο benchmark 60 FPS

intel i7 920 στα 3,8 και ΑΤΙ 4870 512 MB.Σε μεγαλυτερη ανάλυση μου λέει οτι θέλει και άλλη μνήμη στην κάρτα γραφικών. Σιγά ρε GTA!!!

Link to comment
Share on other sites

Αφου και καλα λενε οτι το παιχνιδι αυτο βγηκε για ΄΄μελλοντικους'' υπολογιστες..
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

το πηρα. δν παιζει σε λαπτοπ core 2 duo 2.1ghz και 384mb καρτα γραφικων. ελεος τι ζηταει αυτο το παιχνιδι??? και το παιζει σε αναλυση 640χ480 και ολα στο low....
XGamers.gr :)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εμενα παντως ρε παιδια...το παιχνιδακι μου το παιζει τελεια..με ολα Φουλ..! και δεν κολαει καθολου..!!! και αναλυση 1280χ1024....!! (κατι τετοιο νομιζω..)!

 

αλλα ρε...παιδια η καμερα του παιχνιδιου δεν γινεται να ειναι αλλιως...?

π.χ οταν οδηγας αμαξι χανεις τον ελεγχο σε καθε στροφη ... Πρεπει να στριβεις και το ποντικι...για να γυρισει η καμερα..!!!

 

Δεν εχει καμια Καμερα Αυτοματη..?! Δεν την παλευω ετσι...! :lol::p

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Ε καλα αμα εχεις τετραπυρινο με 9600GT λογικο ειναι να στο παιζει φουλ.

Οσο για την καμερα νομιζω εχει βγει patch.Ψαξε στο νετ,λογικα κατι θα βρεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...