Jump to content

GTA 4


Meraklis56
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για pc λογικα θα βγει γιατι οπως αναφερθηκε η εταιρια θα χασει πολυ χρημα.Δεν θα βγει το απριλιο αλλα λιγο αργοτερα οπως και τα προηγουμενα δηλαδη.Οι απαιτησεις θα ειναι λογικα τρελες.Σιγουρα το λιγοτερο διπλοπυρινος,1 Giga RAM,256 καρτα γραφικων και αυτο σε αναλυση το πολυ 800Χ600 και low γραφικα.Εγω προγραμματησα μολις το παρω να αγορασω μια καρτα γραφικων 1Giga.

Καλά μη λέμε ότι θέλουμε τώρα...

Εν έτει 2008, ο διπλοπύρηνος και το 1 GB ram (αν υποθέσουμε ότι αυτά θα μπορούσαν να είναι τα minimum) δεν είναι καθόλου πολλά!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 219
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλά μη λέμε ότι θέλουμε τώρα...

Εν έτει 2008, ο διπλοπύρηνος και το 1 GB ram (αν υποθέσουμε ότι αυτά θα μπορούσαν να είναι τα minimum) δεν είναι καθόλου πολλά!

 

Mα δεν ειπα οτι ειναι πολλα.Ειπα θα ειναι για ελαχιστες απαιτησεις..Θα θελει τρελες απαιτησεις για full γραφικα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

To παιχνίδι έγινε leaked πριν μερικές ώρες.Όλα τα ingame videos που έχουν κυκλοφορήσει μέχρις στιγμής στο internet θα τα βρείτε εδώ->

http://www.greekgamers.com/?p=1138

Το παιχνίδι απλά τα σπάει!

Link to comment
Share on other sites

το επαιξα:Pπολυ καλο αλλα αληθινο...δεν ξερω ειναι παρα πολυ αληθινο και δεν με εχει πολυ ενθουσιασει:/ελπιζω οσο το προχωρας να γινεται πιο καλο...ειναι πολυ καλο δν λεω απλα εμενα δν με εντυπωσιασε...παρα ειναι αληθινο γι αυτο:/εχει πιο πολλα πραγματα...δηλαδη αμα τρακαρεις πολλες φορες κολλαει το αμαξι στο να ανοιξει...τα αμαξια τα κλεβεις οπως τα εκλεβες...καμια διαφορα,οταν ειναι και καλα σταματημενο αυτοκινητο μπαινει μεσα και συνδεει τα καλωδια για να ξεκινησει...αμα τρακαρεις πεταγετε απο το μπροστα τζαμι...γενικα οταν πεφτει βγαζει αιμα...σχετικα ειναι πολυ βελτιωμενο...απο το σταδιο του ψιλοκαρτουν πηγε στο πολυ αληθινο...ειναι αυτο που λεμε...πολυ αληθινο για ειναι καλο...ας πει και καποιος αλλος την γνωμη του!
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καταλάβει ακόμα αν σου άρεσε ή όχι. Σε ολόκληρο το μήνυμα βλέπω συνεχώς το "πολύ αληθινό", "πολύ αληθινό". Κακό είναι που είναι ρεαλιστικό;

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα

μπορειτε να μου πειτε τι θελέι η πρωτη αποστολη;

ενοοω εκει που παω στο ρομαν με το τηλεφωνο τι πρεπει να κανω;

ευχαριστω και καλη ανασταση με υγεια

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα το κατέβασε.

Που το περίεργο;

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

απο το σταδιο του ψιλοκαρτουν πηγε στο πολυ αληθινο...ειναι αυτο που λεμε...πολυ αληθινο για ειναι καλο...ας πει και καποιος αλλος την γνωμη του!

 

Αν και δεν το έχω δει ακόμα από κοντά η αίσθηση που μου αφήνουν τα trailers και τα video που έχω δει ως τώρα είναι ότι το στυλ παραμένει καρτουνίστικο, τουλάχιστον στα μοντέλα των ανθρώπινων χαρακτήρων γιατί η απόδοση της πόλης φαίνεται αρκετά ρεαλιστική.

Επίσης από τα in-game videos συμπεραίνω ότι τα αυτοκίνητα πάλι κινούνται σαν βάρκες... :rolleyes:, τουλάχιστον η στόχευση δείχνει βελτιωμένη.

Ελπίζω να μου ερθει αύριο.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Απο που μπορει να το κατεβασε δηλαδη ?Μαλλον για κονσολα μιλαει ο φιλος μας.Γιατι εγω ξερω οτι σημερα κυκλοφορει κανονικα αν και θα πληρωνα παραπανω εαν μπορουσα να το εχω πιο μπροστα..Το εκανα παραγκελια ελπιζω αυριο να ειναι εδω.
Link to comment
Share on other sites

Όταν λες "μάλλον για κονσόλα" τι εννοείς;; Υπάρχει περίπτωση να το κατέβασε για κάτι άλλο δηλαδή, αφού ΜΟΝΟ σε κονσόλες βγαίνει;; :confused:

 

Δεν μπορώ να σε πιάσω. Πρέπει να είσαι πολύ καινούργιος στον μαγικό κόσμο του internet ή/και να μην ενημερώνεσαι συχνά για το τι συμβαίνει στον κόσμο της τεχνολογίας, αλλιώς θα ήξερες πως το GTA είχε ήδη κυκλοφορήσει στο net μέρες πριν την επίσημη κυκλοφορία του.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Καποτε ημουν φανατικος τωρα ομως εχω χασει την επαφη λογο της σχολης μου.Βεβαια εχω ολες τις κονσολες.Δεν ηξερα οτι γινοταν να το κατεβασω απο το νετ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι έτσι απλό Κατεβάζω-Γράφω-Παίζω.

Όπως ίσχυε και παλιότερα οι κονσόλες για να παίξουν αντιγραμμένα (δηλαδή το Xbox360 και το Wii - γιατί το PS3 ακόμα δεν...) θέλουν τσιπάρισμα.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε μια το ενα μια το αλλο.Αμα μιλας για πειρατικα πες το εξ αρχης.Δεν ξερω καν τι παιζει τωρα τελευταια ουτε με το ps network ουτε με το xbox live οποτε νομιζα οτι μπορουσε καποιος με βαση τα λεγομενα σου εναντι πληρωμης να κατεβασει το παιχνιδι..Τεσπα.Εγω το περιμενω αυριο , μαλλον θα μου ερθει το διαμαντιιιιιι!!
Link to comment
Share on other sites

 

Δεν αξιζει τοσο λιγο:p

 

Δεν το εχω παιξει αλλα απο τις εικονες και μονο βγαζεις το συμπερασμα:O:O:O:O

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν αξιζει τοσο λιγο:p

 

Δεν το εχω παιξει αλλα απο τις εικονες και μονο βγαζεις το συμπερασμα:O:O:O:O

 

εγω θα του εβαζα 9-9.5...

κανενα παιχνιδι δεν αξιζει για 10....

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καταλάβει ακόμα αν σου άρεσε ή όχι. Σε ολόκληρο το μήνυμα βλέπω συνεχώς το "πολύ αληθινό", "πολύ αληθινό". Κακό είναι που είναι ρεαλιστικό;

βασικα μου ψιλοαρεσε ισως θα πρεπει αν το ψαξω πιο πολυ αλλα η πρωτη μου γνωμη αυτη ειναι

Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Η αναμονή για όσους αρέσκονται σε αριθμούς και στοιχεία λαμβάνει τέλος, μιας και δόθηκαν στη δημοσιότητα τα πρώτα νούμερα σχετικά με τις πωλήσεις του GTA IV σε παγκόσμιο επίπεδο. Και φυσικά, γίνεται προφανές πως Rockstar και Take Two τρίβουν τα χέρια τους από ευχαρίστηση. Έτσι, την πρώτη μέρα κυκλοφορίας του τίτλου πουλήθηκαν 3.6 εκατομμύρια αντίτυπα, ενώ μέχρι στιγμής το νούμερο έχει φτάσει στα 6 εκατομμύρια. Τα παραπάνω αναλογούν σε έσοδα της τάξεως των 500 εκατομμυρίων δολαρίων, αριθμός οπωσδήποτε εντυπωσιακός για μια δημιουργία που μετρά μόλις μία εβδομάδα ζωής στις προθήκες των καταστημάτων.

 

Όπως ήταν αναμενόμενο, τα σχόλια εκ μέρους της Take Two ήταν σε ένα κλίμα αισιοδοξίας για το μέλλον -δίχως ξεσπάσματα και τυμπανοκρουσίες- ενώ όπως δήλωσε ο Strauss Zelnick, στέλεχος της εταιρίας, η μεγάλη αυτή επιτυχία ήταν αναμενόμενη -λαμβάνοντας πάντοτε υπόψιν το ύψος των προπαραγγελιών. Πάντως, για την ώρα η περιπέτεια του Niko φαίνεται πως έχει συνεπάρει το κοινό, αφήνοντας όλους μας να απορούμε για το πότε τελικά θα φτάσει στο τέλος της αυτής η φρενήρης πορεία.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα ενα απο τα καλυτερα παιχνιδια που εχουν φτιαχτει.Δεν το επαιξα αλλα απο βιντεο που ειδα ειναι φοβερο.Και να ξανακανω την ερωτηση..Για PC ανακοινωθηκε ποτε θα βγει???
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν ανακοινώθηκε επίσημα τίποτα για PC ακόμα. Φήμες λένε για Οκτώβριο ή Νοέμβριο. Επίσης κάποιο μαγαζί (στη Γερμανία ; ) έχει βγάλει και online προπαραγγελία για την PC έκδοση, αλλά όσο δεν είναι τίποτα σίγουρο ακόμα, μη δίνεται βάση σε κάτι τέτοια...
patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Ειναι το καλυτερο παιχνιδι ολων των εποχών!!!Τα παιχνιδιια της σειρας GTA δεν τα αγοραζεις για τα γραφικα τους αλλα για το GAMEPLAY τους θα του εβαζα 9.5 με 9,9!

Ανοιξε ,κλεισε ,διπλωσε

παραπονο στα χειλη

χωσου στην αμμο Αμμοχωστος

σαν σπανιο κοχυλι

Xiaomi Redmi Note 4G+Samsung Galaxy S2+NOKIA N95+K599

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...