Jump to content

Friends (NBC)


PaFmAn
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θυμάστε αυτή τη σκηνή που μπαίνει μέσα στη καφετέρια ο Joey και κάθεται στον καναπέ με την Φοίβη και της δίχνει ότι φορουσε ένα ροζ γυναικείο εσώρουχο και τη λέει "Πες πόσο αρενωπός είμαι τώρα... κτλ κτλ..." τρομερό γέλιο :D
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θυμάστε αυτή τη σκηνή που μπαίνει μέσα στη καφετέρια ο Joey και κάθεται στον καναπέ με την Φοίβη και της δίχνει ότι φορουσε ένα ροζ γυναικείο εσώρουχο και τη λέει "Πες πόσο αρενωπός είμαι τώρα... κτλ κτλ..." τρομερό γέλιο :D

Σταγόνα στον ωκεανό...

Link to comment
Share on other sites

Σταγόνα στον ωκεανό...

Σωστός :p

Σχεδόν καθε επισόδειο έχει μία-δύο σκηνές απείρου γέλιου...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα :) στην αρχη οταν προτοειδα την σειρα friends ειπα ok ακομα μια αμερικανικη βλακεια ειναι. και ομως δεν ειναι!!δυσκολα θα γελασω εγω με καποια κωμοδια η με καποια κωμικη σειρα! με τα friends ομως δεν υπαρχει επεισοδιο που να μην εχω γελασει..! ειδικα τωρα που πηρα και μερικα dvd να δω (γκουχου,γκουχου,) :p και ειδα επεισοδια απο season πριν απο αυτην που το star δειχνει εχω παθει εξαρτηση και περιμενω πως και πως να δω τα επεισοδια του σαβ/κου. η σειρα παιζεται για τελευτεα season (10η) σto amerika αλλα εδω εχω την εντυπωση πως ειναι στην 5η οποτε θα παιζεται για 2 τουλαχιστον χρονια ακομα :D :D

 

 

Το ίδιο ακριβώς συνέβει και με μένα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε κανένα νέο σχετικά με τη σειρά και το τι έχει σκοπό να κάνει το STAR? Με υον ρυθμό που τα δείχνει 4 το Σαββατοκύριακο θα τελειώσει αυτός ο κύκλος σε κανένα μήνα μετά τι????
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Και από ότι είδα στα τρέιλερ πάλι θα γελάμε μέχρι δακρύων...μήπως ξέρει κανείς πότε θα αρχίσουν γιατί ανυπομονώ;

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Και από ότι είδα στα τρέιλερ πάλι θα γελάμε μέχρι δακρύων...μήπως ξέρει κανείς πότε θα αρχίσουν γιατί ανυπομονώ;

Προφανώς όποτε τελειώσουν τα επισόδεια αυτού του κύκλου, σύντομα δηλαδή...

Link to comment
Share on other sites

τόσο πολύ θα αργήσουν,αλλά πιστεύω ότι μπορεί να τα βάλουν και νωρίτερα γιατί τα επεισόδιο που δείχνουν τώρα είναι επανάληψη...

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Λογικά από το Σάββατο 9 Απριλίου θ'αρχίσουν τα καινούργια. Χθες έδειξαν και το 816 (The One Where Joey Tells Rachel). Μένουν άλλα 8 από την 8η season. Δείτε κι εδώ... ;) :)
Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε αν θα τα δείχνουν με τον γνωστό STARίστικο τρόπο? 4 επ το Σαββατοκύριακο?
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε αν θα τα δείχνουν με τον γνωστό STARίστικο τρόπο? 4 επ το Σαββατοκύριακο?

δεν ξερουμε...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Re paidia sto diafimistiko tou STAR gia ta NEA episidia deixnei mia skini opou o Joe kanei dokimastiko ton rolo tou me tin Rachel kai sto telos filiountai..kai apo piso pezei mia FOBERI mousiki..mipos kseris kaneis pos legetai to kommati auto pou akougetai?TO THELOOOO
Link to comment
Share on other sites

Λογικά από το Σάββατο 9 Απριλίου θ'αρχίσουν τα καινούργια...

Χμμμ... Το STAR εδώ και λίγο καιρό διαφημίζει μια (κακή?) απομίμηση του Friends... Απ'ότι είδα σήμερα, το πρώτο επεισόδιο αυτής της σειράς θα προβληθεί την Κυριακή 10/04 στις 14.30. Μάλλον τα νέα επεισόδια του Friends θα προβάλλονται μόνο Σάββατο για να μην τελειώσουν γρήγορα...

Link to comment
Share on other sites

Re paidia sto diafimistiko tou STAR gia ta NEA episidia deixnei mia skini opou o Joe kanei dokimastiko ton rolo tou me tin Rachel kai sto telos filiountai..kai apo piso pezei mia FOBERI mousiki..mipos kseris kaneis pos legetai to kommati auto pou akougetai?TO THELOOOO

AUDIO DELUXE - 60 Seconds

[...] Μάλλον τα νέα επεισόδια του Friends θα προβάλλονται μόνο Σάββατο για να μην τελειώσουν γρήγορα...

 

Έτσι ακριβώς!

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μάλλον τα νέα επεισόδια του Friends θα προβάλλονται μόνο Σάββατο για να μην τελειώσουν γρήγορα...

 

Να έκαναν το ίδιο και με άλλες σειρές καλά θα ήταν :whistle::devil::angry::sorry::rocket::shoot::kill::knife::secret:

Link to comment
Share on other sites

To STAR apekthse ta dikaiomata kai ton teleytaion kyklon ths seiras;

Του προτελευταίου (9ου), που είναι άλλωστε και ο κύκλος που προβάλλεται αυτό τον καιρό.

 

Τον 10ο τον είχε δείξει το filmnet στην αρχή της σεζόν νομίζω... Πάντως με τη φόρα που έχει πάρει το star, μάλλον του χρόνου θα τα έχει τελειώσει.

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Δύσκολη ερώτηση... Κι αυτό γιατί κάθε επεισόδιο που βλέπω μου φαίνεται καλύτερο από το προηγούμενο :O
Link to comment
Share on other sites

Δύσκολη ερώτηση... Κι αυτό γιατί κάθε επεισόδιο που βλέπω μου φαίνεται καλύτερο από το προηγούμενο :O

 

Θα συμφωνησω απολυτα!!!Και ειναι η μοναδικη σειρα που οσες φορες κι αν δω ενα επεισοδιο δεν το βαριεμαι.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που το κανουν ο Ρος και η Ρειτσελ.Αθανατη ατακα"Ω Ρος πιασε μου τον κωλο επιτέλους". Αθανατα επεισοδια!
Just me...
Link to comment
Share on other sites

Δύσκολη ερώτηση... Κι αυτό γιατί κάθε επεισόδιο που βλέπω μου φαίνεται καλύτερο από το προηγούμενο :O

 

Ξέρω ότι είναι δύσκολη ερώτηση, θα ήθελα όμως να δω τις απαντήσεις σας. Ειδικά από άτομα που έχουν "λιώσει" τα επεισόδια και κοντεύουν να τα μάθουν απ'έξω ;)

 

Άλλωστε είναι τόσα πολλά τα επεισόδια που θα ήταν ενδιαφέρον να δούμε αν θα συμπέσουν οι απόψεις κάποιων από μας :)

 

Και για να πω κι εγώ τη δική μου άποψη... το αγαπημένο μου επεισόδιο είναι από τη 2η σαιζόν... Μάλλον "The One With The Prom Video".

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον 2 επεισοδια που ξεχωρισα τωρα που ξαναειδα τους τιτλους ειναι :

 

1-5 : The One With The East German Laundry Detergent

3-9 : The One With The Football

 

Βεβαια αν τα ξανακοιταξω λιγο ακομα σιγουρα θα σου πω αλλα επεισοδια.Ολα ειναι φανταστικα. :D

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...