Jump to content

Friends (NBC)


PaFmAn
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PaFmAn ( 4 Νοέ. 2004 , 19:11)

 

από το net το κατέβασα εγώ. κυκλοφορεί όμως η δέκατη season στα videoclub και αν πρόσεξα καλά την διαφημίζει και το filmnet :)

 

 

Το είδα και γω,θα παιχτεί στο Filmnet.

 

Πλέον υπάρχει παντού,για κατέβασμα,για αγορά,για ενοικίαση :)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Eixa akousei oti stis H.P.A i provoli tou teleutaiou epeisodiou ton FRIENDS espase kathe proigoumeno recor thletheasis.Mipos mporei kaneis na vrei ta noumera pou epiase to epeisodio;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DENIOR ( 4 Νοέ. 2004 , 21:33)

 

Eixa akousei oti stis H.P.A i provoli tou teleutaiou epeisodiou ton FRIENDS espase kathe proigoumeno recor thletheasis.Mipos mporei kaneis na vrei ta noumera pou epiase to epeisodio;

 

 

Friends finale draws record 8.6m

 

A record audience of 8.6 million tuned into Channel 4 for the last episode of long-running sitcom Friends on Friday.

 

At the height of the hour-long episode broadcast at 2100 BST, 8.9 million viewers were watching, Channel 4 said.

 

It beat the previous highest rating for Friends for an episode in June 2002 which drew 6.5 million viewers.

 

news.bbc.co.uk :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Είδα εχτές κάποια επεισόδεια από την σειρά 9. Ερώτηση: ο ηθοποιός που παίζει τον Garvin (συνάδελφος της Τζένιφερ, που φιληθήκανε..) ποιός είναι? Μου φαίνεται γνωστή φυσιογνωμία..
yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος yakinthi (15 Νοέ. 2004 , 10:11)

 

Είδα εχτές κάποια επεισόδεια από την σειρά 9. Ερώτηση: ο ηθοποιός που παίζει τον Garvin (συνάδελφος της Τζένιφερ, που φιληθήκανε..) ποιός είναι? Μου φαίνεται γνωστή φυσιογνωμία..

 

 

 

Gavin Mitchell : Dermot Mulroney

 

Iσως τον θυμάσαι από το "My Best Friend's Wedding",αλλά αν θες να ρίξεις μια ματιά στο βιογραφικό του :http://www.imdb.com/name/nm0000551/ :)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nelly (15 Νοέ. 2004 , 14:59)

 

Gavin Mitchell : Dermot Mulroney

 

Iσως τον θυμάσαι από το "My Best Friend's Wedding",αλλά αν θες να ρίξεις μια ματιά στο βιογραφικό του :http://www.imdb.com/name/nm0000551/ :)

 

 

Α, ναι έχεις δίκιο!! Ευχαριστώ!

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, παιδιά, είδα όλη τη Season 10 σε DVD(εννοείται πως τη νοικιασα) και ήταν το κάτι άλλο ! Λυπήθηκα που τελειώσε αλλα όλα τα καλά πράγματα πρέπει να τελειώνουν καποτε...

 

Σκηνή που μου άρεσε ιδιαίτερα ήταν όταν η Rachel ρώτησε την παρέα αν προλαβαίνουν να πάνε για καφέ και ο Chandler είπε "Where ?" και όλοι γέλασαν

 

Επίσης απο το DVD με τα τελευταία 2 επισόδεια μου άρεσαν πάρα πολύ τα Extras είδικα αυτα που οι ηθοποιοί έκαναν λάθος τις ατάκες τους

Link to comment
Share on other sites

Επίσης απο το DVD με τα τελευταία 2 επισόδεια μου άρεσαν πάρα πολύ τα Extras είδικα αυτα που οι ηθοποιοί έκαναν λάθος τις ατάκες τους

 

Oντως αυτα εχουν πολυ γελιο.

 

Επισης μια σκηνη που εχει πολυ γελιο δε θυμαμαι σε ποιο επεισοδιο ειναι(παντως απο τη 10η σεζον),στο τελος περιπου του επεισοδιου που ο Ρος ανακαλυπτει οτι αντι τη Ρειτσελ ειχε φιλησει την αδερφη του Μονικα πιο παλια σε ενα παρτι και πεταγε και ο Τσαντλερ και λεει ''σε τι οικογενεια μπηκα κτλ''.Αλλο βεβαια να το βλεπεις,πολυ γελιο!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ismini20 (23 Νοέ. 2004 , 08:05)

 

Κυκλοφορούν τα τελευταία επεισόδια σε dvd στο βιντεοκλαμπ?

 

 

ναι, εχουν καιρο που βγηκαν!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ddd13 (22 Νοέ. 2004 , 14:34)

 

Oντως αυτα εχουν πολυ γελιο.

 

Επισης μια σκηνη που εχει πολυ γελιο δε θυμαμαι σε ποιο επεισοδιο ειναι(παντως απο τη 10η σεζον),στο τελος περιπου του επεισοδιου που ο Ρος ανακαλυπτει οτι αντι τη Ρειτσελ ειχε φιλησει την αδερφη του Μονικα πιο παλια σε ενα παρτι και πεταγε και ο Τσαντλερ και λεει ''σε τι οικογενεια μπηκα κτλ''.Αλλο βεβαια να το βλεπεις,πολυ γελιο!!! :D

 

 

Ναι εχεις δίκιο ! Και αυτό είχε πολύ γέλιο... μα τι κάθομαι και λέω ???

Όλα τα επεισόδια είχαν γέλιο !!! (...τουλαχιστον το 95%)

Link to comment
Share on other sites

Ενα μόνο σας λέω, θα μου λείψουν τα FRIENDS, λέμε τωρα...

Εχω "αγοράσει" ολα τα DVD, και είμαι σίγουρος ότι θα τα ξαναδώ όλα τα επεισόδια απο την αρχή...

 

Πιστεύω του χρόνου να φέρει το STAR και το "Joey", γιατι οι Crane - Kauffman είναι καταπληκτικοί

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος billyavl (23 Νοέ. 2004 , 10:38)

 

Εχω "αγοράσει" ολα τα DVD, και είμαι σίγουρος ότι θα τα ξαναδώ όλα τα επεισόδια απο την αρχή...

 

 

:up:

 

Και γω το ίδιο! Τα βλέπω με τη σειρά,και τα ξαναβλέπω,και τα ξαναβλέπω... :D

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

ki egw pote de tha ta varethw.opote eimai down kai vazw friends,oti kai na exw to 3exnaw amesws.mou ftiaxnei apisteuta th diathesh.tous niwthw re paidi mou dikous mou anthrwpous.pistevw katalavainete akrivws pws niwthw e :)
http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Tinkerbell (24 Νοέ. 2004 , 02:25)

 

ki egw pote de tha ta varethw.opote eimai down kai vazw friends,oti kai na exw to 3exnaw amesws.mou ftiaxnei apisteuta th diathesh.tous niwthw re paidi mou dikous mou anthrwpous.pistevw katalavainete akrivws pws niwthw e :)

 

 

Και εγω μια απο τα ιδια. Ειμαι down, βάζω FRIENDS, είμαι up, βάζω πάλι FRIENDS. Όλη μου την εως τώρα εφηβική ζωή, τη συνόδευαν τα Φιλαράκια.

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει τα 2 (από τα τρία) DVD. Γιατί στο τελευταίο DVD έχει μόνο δύο επεισόδια;

 

Κορυφαία η 10η season! :D (Πιθανότατα η καλύτερη)

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος emufear (24 Νοέ. 2004 , 12:04)

 

Έχω πάρει τα 2 (από τα τρία) DVD. Γιατί στο τελευταίο DVD έχει μόνο δύο επεισόδια;

 

Κορυφαία η 10η season! :D (Πιθανότατα η καλύτερη)

 

 

Ιδέα δεν έχω. Συνολικά τα επεισόδεια του Season 10 είναι 18

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τη νεα season την πήρε το filmnet? :( Έμεις οι φτωχοί φοιτητές τι θα κάνουμε? :(
http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/reply.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος LoTBsIs (24 Νοέ. 2004 , 23:02)

 

Γιατί τη νεα season την πήρε το filmnet? :( Έμεις οι φτωχοιί φοιτητές τι θα κάνουμε? :(

 

 

υπαρχει στα videoclub η 10η σεζον.οποτε μπορεις να την νοικιασεις :) . η αμα εχεις κανεναν γνωστο με dsl μπορεις να του πεις να στα κατεβασει και να τα δεις. ολο και καποιον γνωστο με dsl θα εχεις :p

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ τους ομοιοπαθείς :)

 

Σήμερα ανακάλυψα το συγκεκριμένο thread (thanks Nelly)... ok δεν το είχα ψάξει και πολύ το θέμα ομολογώ... :o

 

Ένα site που εμένα τουλάχιστον μου έχει χρησιμεύσει πάρα πολύ είναι το εξής http://www.geocities.com/vspramod/Links/friends/friends.htm

 

Περιλαμβάνει τα σενάρια όλων των επεισοδίων της αγαπημένης μας σειράς. Μιας και τα επεισόδια που έχω (from 101 up to 1018) είναι όλα "κατεβασμένα" και τους λείπουν οι υπότιτλοι, το site αυτό με βοήθησε όπου δεν καταλάβαινα κάτι.

 

Btw, Chanldler rules ;)

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

Kαλώς τον και ας άργησε :p

 

Να προσθέσω και το http://www.friends-tv.org/friends.html -αν έχει ξαναειπωθεί ας το θυμήσουμε γιατί αξίζει - με episode guide,music in episodes και άλλα ενδιαφέροντα :)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Αποσο ξέρω το Star έχει μέχρι τα επισόδεια του 8ου κύκλου...

Το επισόδειο που είδα εγω την τελευταία φορα(νομίζω το προηγούμενο Σαββατοκύριακο...) ήταν με το γάμο της Μόνικα και του Τσάντλερ δηλαδή το τελευταίο του 7ου κύκλου...

Link to comment
Share on other sites

Ναι αν λες γι'αυτό με τα γαμήλια δώρα κ.λ.π. ;)
Μην κλάψεις αν τα όνειρα σου γκρεμιστούν.Κλάψε αν δεν έχεις τη δύναμη να χτίσεις άλλα......
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...