Jump to content

Friends (NBC)


PaFmAn
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμ με μια μικρή διόρθωση μόνο σε όλα αυτά.

To πρώτο επεισόδιο του Joey ήταν απλά το pilot για να δει ο σταθμός αν θα πάει καλά η σειρά. Και απο όσο έχω διαβάσει χτες θα ξανακάνουν pilot το οποίο θα παιχτεί κανονικά σαν το πρώτο επεισόδιο του 1ου κύκλου στις 9/9/04

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GreekCharmed (27 Ιούλ. 2004 , 14:20)

 

Εμ με μια μικρή διόρθωση μόνο σε όλα αυτά.

To πρώτο επεισόδιο του Joey ήταν απλά το pilot για να δει ο σταθμός αν θα πάει καλά η σειρά. Και απο όσο έχω διαβάσει χτες θα ξανακάνουν pilot το οποίο θα παιχτεί κανονικά σαν το πρώτο επεισόδιο του 1ου κύκλου στις 9/9/04

 

File moy den to ksera ayto. Dekth h diorthwsh. Prospathisa kapoia stigmh xtes na bw sto nbc na parw plhrofories gia to epomeno giati eixa kapoies ypopsies kai egw oti tha einai pilot mias kai htan ligo periergo na ksekinhsei kalokairiatika alla den katafera na mpw. :)

Link to comment
Share on other sites

Eixes dikio. Ksekinaei kanonika stis 9 Septembrioy. Pantws opoios thelei plhrofories gia to pilot edw eimaste...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος CarpeNoctum (27 Ιούλ. 2004 , 12:05)

 

1. Sta video clubs yparxei h dekath saizon(oxi oloklhrh)

 

 

Εδώ και 2 μήνες το DVD Store στο Παγκράτι την έχει ολόκληρη. Με αγγλικούς υπότιτλους φυσικά, αλλά ολόκληρη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος eLeKtriK EyE (27 Ιούλ. 2004 , 14:49)

 

Εδώ και 2 μήνες το DVD Store στο Παγκράτι την έχει ολόκληρη. Με αγγλικούς υπότιτλους φυσικά, αλλά ολόκληρη.

 

Thessaloniki pantws pou eimai egw den thn exw dei poythena oloklhrh. Logika tha thn feroun giati sthn Amerikh yparxei edw kai kairo. Opws eipes omws kai sy xwris ellhnikoys ypotitloys.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ποιές ήταν οι αντιδράσεις αυτών που το είδαν στην Αμερική, αλλά ο "πιλότος" του Joey ήταν γιά μένα μιά μεγάλη απογοήτευση. Δεν περίμενα βέβαια τίποτε το ιδιαίτερο αφού ο Joey δε νομίζω ότι μπορεί να κρατήσει μόνος του το ενδιαφέρον των fans των Friends. Ελπίζω τα επεισόδια που θα προβληθούν το φθινόπωρο να μην είναι στο ίδιο επίπεδο γιατί προβλέπεται μεγάλη αποτυχία.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dim_b (28 Ιούλ. 2004 , 01:19)

 

Δεν ξέρω ποιές ήταν οι αντιδράσεις αυτών που το είδαν στην Αμερική, αλλά ο "πιλότος" του Joey ήταν γιά μένα μιά μεγάλη απογοήτευση. Δεν περίμενα βέβαια τίποτε το ιδιαίτερο αφού ο Joey δε νομίζω ότι μπορεί να κρατήσει μόνος του το ενδιαφέρον των fans των Friends. Ελπίζω τα επεισόδια που θα προβληθούν το φθινόπωρο να μην είναι στο ίδιο επίπεδο γιατί προβλέπεται μεγάλη αποτυχία.

 

Einai logiko na apogoiteysei pollous... Otan exeis synithiseiolo to cast kai ksafnika menei monos toy enas badizonas stis idies grammes xarakthra de mporeis na perimeneis kai polla. As elpisoume opws les to xeimwna na einai kati kalytero kai na kataferei na mas kanei na gelasoume ligo parapanw..

Link to comment
Share on other sites

Νέα για τη Jennifer Aniston : Θα πρωταγωνιστήσει με τον Clive Owen στο "Derailed ," ένα thriller βασισμένο στο ομώνυμο best-selling novel του James Siegel. Τα γυρίσματα της ταινίας θα γίνουν το Σεπτέμβρη σε Λονδίνο και Σικάγο και από υπόθεση : Τι περίεργο ακολουθεί όταν ο πρωταγωνιστής χάνει το τρένο για τη δουλειά . Sliding doors σε thriller δηλαδή :p

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nelly (30 Ιούλ. 2004 , 15:45)

 

Νέα για τη Jennifer Aniston : Θα πρωταγωνιστήσει με τον Clive Owen στο "Derailed ," ένα thriller βασισμένο στο ομώνυμο best-selling novel του James Siegel. Τα γυρίσματα της ταινίας θα γίνουν το Σεπτέμβρη σε Λονδίνο και Σικάγο και από υπόθεση : Τι περίεργο ακολουθεί όταν ο πρωταγωνιστής χάνει το τρένο για τη δουλειά . Sliding doors σε thriller δηλαδή :p

 

για να δούμε αν θα είναι καλό :p

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

kalimera. exw oli ti seira apo 1 series ews tin 9 me ellinikous ipotitlous psaxnw tin 10 alla mono ama exi ellinikous ipotitlous. xeri kanenas se pio video club mporw na to vrw stin athina?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος remos99 ( 5 Αύγ. 2004 , 12:46)

 

kalimera. exw oli ti seira apo 1 series ews tin 9 me ellinikous ipotitlous psaxnw tin 10 alla mono ama exi ellinikous ipotitlous. xeri kanenas se pio video club mporw na to vrw stin athina?

 

De nomizw na breis th dekath me ellhnikous ypotitlous akoma..

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος monica ( 8 Αύγ. 2004 , 01:52)

 

παιδια εχω χοντρο κολλημα με τα friends και σκοπευω να αγορασω ολα τα dvd. ξερει κανεις ποσα περιπου ειναι;

 

 

10 seasons = 10 dvd boxsets , 24 περίπου επεισόδια η κάθε season :)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Την τελευταία φορά που έψαξα στο http://www.play.com είχε σε προσφορά αρκετά απο τα παλιά boxsets οπότε αν ενδιαφέρεσαι να τα αγοράσεις ψάξε το για να μην "ξηλωθείς" κιόλας ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος a_aris ( 9 Αύγ. 2004 , 10:48)

 

Την τελευταία φορά που έψαξα στο http://www.play.com είχε σε προσφορά αρκετά απο τα παλιά boxsets οπότε αν ενδιαφέρεσαι να τα αγοράσεις ψάξε το για να μην "ξηλωθείς" κιόλας ;)

 

 

Κατά καιρούς τα βάζει σε προσφορές όντως - αυτή τη στιγμή για παράδειγμα οι seasons 1-6 κοστίζουν 62.49ευρώ,γιαυτό είναι και προσωρινά out of stock :p

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Είστε σίγουροι ότι το Play στέλνει ακόμη box sets στην Ελλάδα; Κάτι πήρε το μάτι μου σε άλλο θέμα ότι σταμάτησε (δυστυχώς και για μένα).
KCB
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος KCB (10 Αύγ. 2004 , 17:19)

 

Είστε σίγουροι ότι το Play στέλνει ακόμη box sets στην Ελλάδα; Κάτι πήρε το μάτι μου σε άλλο θέμα ότι σταμάτησε (δυστυχώς και για μένα).

 

 

Γιατί να μην στέλνει?

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος KCB (10 Αύγ. 2004 , 17:19)

 

Είστε σίγουροι ότι το Play στέλνει ακόμη box sets στην Ελλάδα; Κάτι πήρε το μάτι μου σε άλλο θέμα ότι σταμάτησε (δυστυχώς και για μένα).

 

 

Περίεργο. Εχω ήδη παραγγείλει τα 2 πρώτα λίγο καιρό πριν και τώρα περιμένω το 3ο :confused:

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nelly (10 Αύγ. 2004 , 23:35)

 

Περίεργο. Εχω ήδη παραγγείλει τα 2 πρώτα λίγο καιρό πριν και τώρα περιμένω το 3ο :confused:

 

Τα DVD που στελνει το Play,εχουν ελληνικους υποτιτλους;;;
Even though sometimes we have to give up the things we want the most..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gregory_harmanis (11 Σεπ. 2004 , 22:04)

 

Τα DVD που στελνει το Play,εχουν ελληνικους υποτιτλους;;;

 

 

Οχι!

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια,απο τα φιλαρακια μονο Season 1-10 υπαρχει;;;Εννοω δεν υπαρχει τιποτα,Special Edition,ή Final ή Director's cut ή τιποτα που να δειχνει την ζωη τους πριν αρχισουν οι σεζονς;Δηλαδη κατι αλλο εκτος απο τις βασικες 10 σεζονς...(σε DVD);;
Even though sometimes we have to give up the things we want the most..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nelly (11 Σεπ. 2004 , 22:10)

 

Οχι!

 

Ουτε τα φιλαρακια;;;Ε,τοτε δεν θα ειναι τοσο απολαυστικο...Ανετα βλεπω μια ταινια(αγγλικη) χωρις ελληνικους υποτιτλους,αλλα ειναι πολλες φορες που δεν πιανω καποιες προτασεις...
Even though sometimes we have to give up the things we want the most..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gregory_harmanis (11 Σεπ. 2004 , 22:10)

 

Ρε παιδια,απο τα φιλαρακια μονο Season 1-10 υπαρχει;;;Εννοω δεν υπαρχει τιποτα,Special Edition,ή Final ή Director's cut ή τιποτα που να δειχνει την ζωη τους πριν αρχισουν οι σεζονς;Δηλαδη κατι αλλο εκτος απο τις βασικες 10 σεζονς...(σε DVD);;

 

 

Υπάρχει μία συνέντευξή τους στην oprah (Friends - Oprah - Farewell Interview ), αξίζει να το δεις οπωσδήποτε,και αυτό :

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SpecFor21 ( 8 Μάι. 2004 , 20:58)

 

Ωστόσο προτείνω να κατεβάσετε το Tonight Show with The Friends με οικοδεσπότη τον Τζέι Λένο και τους ηθοποιούς της σειράς που προβλήθηκε μετά το τέλος της σειράς, και ,προσωπικά, απόλαυσα περισσότερο από το αναμενόμενο επεισόδιο...

 

 

:)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...