Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

File mou se efxaristo alla i selida pou mou proteineis einai anenergi

 

:rolleyes: Ναι εχεις δικιο,συγγνωμη :(

:worry: Mpegable Player .3gp+MP4.κατεβασε'τα και τα 2 part και θα εισαι ok :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

paidia an kai exw perasei tin teleutaia anabatmisi eksakoloutho otan bazw tin karta tim na xanw kleisieis!!me tin cosmote to kinito den xanei oute mia klisi !!!ti na kanw oeo???kamia idea!!!

Πρώτα από όλα καλημέρα.:)

Αυτό με την tim είναι κάτι που συμβαίνει συχνά ή που και που;

Γιατί αν έχεις παρασμάνη την τελευταία αναβάθμιση και εξακολουθείς να χάνεις κλήσεις τότε ίσως χρειάζεται να το πας σε κάποιο service για έλεγχο.Γιατί δεν νομίζω η αναβάθμιση να φτιάχνει τα drop calls σε ένα δίκτυο μόνο και σε όλα τα υπόλοιπα να είναι ότι του κάτσει.

Αν κάποιος γνωρίζει κάτι παραπάνω σχετικά με τα δίκτυα ή έχει κάποιο ανα΄λογο πρόβλημα ας ενημερώσει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερετε ποτε ερχονται αυτα τα ακουστικά και ποσο θα κανουν στο περιπου?

 

http://www.sonyericsson.com/images/spgd/GPD_33709high_45_0_4000.jpg

Link to comment
Share on other sites

File mou se efxaristo alla i selida pou mou proteineis einai anenergi

ki ego pou prospathisa den anoige me tipota,

kanas allos filos kamia idea?

exo polla binteo apo ton mpempouli mou kai tha eithela ena kalo programma gia na ta kano mpeg kai otan ginoun polla na ta kano dvd!

kana programma kalo pou na min exei kathisterisi?

thanks

:O

 

opa sori den eida to pio pano post!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

p.s. mipos yparxei gia to kinitouli mas screen protector kai an nai apo pou?

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

kati off topic kai sygnomi ek ton proteron

thelo na agoraso ena usb stick sta 2 gb

sandisk H transcent?????????????????????

Εγώ θα σου πρότεινα transcent.Τέτοιο flash disk έχω και εγώ αλλά πιο μικρής χωρητικότητας και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος.Αλλά σε γενικές γραμμές όλα τα ίδια είναι χωρίς καμιά σχεδόν διαφορά.Η μόνιμη διαφορά που υπάρχει είναι στην τιμή.Οπότε σε αυτόν τον τομέα εσύ αποφασίζεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πρώτα από όλα καλημέρα.:)

Αυτό με την tim είναι κάτι που συμβαίνει συχνά ή που και που;

Γιατί αν έχεις παρασμάνη την τελευταία αναβάθμιση και εξακολουθείς να χάνεις κλήσεις τότε ίσως χρειάζεται να το πας σε κάποιο service για έλεγχο.Γιατί δεν νομίζω η αναβάθμιση να φτιάχνει τα drop calls σε ένα δίκτυο μόνο και σε όλα τα υπόλοιπα να είναι ότι του κάτσει.

Αν κάποιος γνωρίζει κάτι παραπάνω σχετικά με τα δίκτυα ή έχει κάποιο ανα΄λογο πρόβλημα ας ενημερώσει.

me tin tim to kanei sxedon kathe ena me 3 lepta!!!eleos!!!!prerei na ftei h tim mias kai me cosmote milaw panw apomia ora kai den peftei to sima!!!menw kedro athina!!!!
Link to comment
Share on other sites

Υστερα απο διαβασμα 65 σελιδων, θα ηθελα να επιβεβαιωθω ως προς τη λυση του προβληματος των dropped calls:

Σκεφτομαι να το αγορασω απο esh@p, οποτε δε θα ειναι vl. Αυτο που θελω να ξερω ειναι αν σιγουρα μετα την online αναβαθμιση με το update service, δε θα εχω τα προβληματα της νεοτητας που παρουσιαζε/ζει ( ; ) το συγκεκριμενο τηλ.

 

Ευχαριστω για τη βοηθεια.

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Υστερα απο διαβασμα 65 σελιδων, θα ηθελα να επιβεβαιωθω ως προς τη λυση του προβληματος των dropped calls:

Σκεφτομαι να το αγορασω απο esh@p, οποτε δε θα ειναι vl. Αυτο που θελω να ξερω ειναι αν σιγουρα μετα την online αναβαθμιση με το update service, δε θα εχω τα προβληματα της νεοτητας που παρουσιαζε/ζει ( ; ) το συγκεκριμενο τηλ.

 

Ευχαριστω για τη βοηθεια.

Καλημέρα σε όλους.:)

Το κινητό είναι κατά τη γνώμη μου από τα πιο καλέσθητα που έχει παράγει η SE και από τα πιο αξιόλογα.πολύ καλό mp3 player και ραδιόφωνο καθώς και πολύ καλή ακουστική.

Όσον αφορά τα drop calls αυτά έχουν εξαλειφθεί με την τελευταία αναβάθμιση αλλά από όσο γνωρίζω λειτουργεί τέλεια σε δίκτυα cosmote.Δεν γνωρίζω τον λόγο για τον οποίο δεν λειτουργεί και στα άλλα δίκτυα κανονικά.Πιστεύω ότι από εδώ και πέρα είναι θέμα της SE και του καταναλωτή που αγοράζει τη συγκεκριμένη συσκευή.Ίσως είναι κάποια ρύθμιση που χρειάζεται ή κάτι άλλο.

Σε εμένα προσωπικά μετά την αναβάθμιση λειτουργεί άψογα και καλύτερα από όταν το αγόρασα καινούργιο.

Η απόφαση είναι δική σου τι θες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

me tin tim to kanei sxedon kathe ena me 3 lepta!!!eleos!!!!prerei na ftei h tim mias kai me cosmote milaw panw apomia ora kai den peftei to sima!!!menw kedro athina!!!!

Καλημέρα tsop69.Γιατί δεν παίρνεις ένα τηλέφωνο τη SE α τους πεις το πρόβλημα αυτό γιατί με παραξενεύει αρκετά που παίζει η cosmote μια χαρά ένω η tim έχει προβλήματα;

Συνήθως συμβαίνει το αντίθετο.Για κοίταξε το και πες μας.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά τα drop calls αυτά έχουν εξαλειφθεί με την τελευταία αναβάθμιση αλλά από όσο γνωρίζω λειτουργεί τέλεια σε δίκτυα cosmote.Δεν γνωρίζω τον λόγο για τον οποίο δεν λειτουργεί και στα άλλα δίκτυα κανονικά.Πιστεύω ότι από εδώ και πέρα είναι θέμα της SE και του καταναλωτή που αγοράζει τη συγκεκριμένη συσκευή.Ίσως είναι κάποια ρύθμιση που χρειάζεται ή κάτι άλλο.

Σε εμένα προσωπικά μετά την αναβάθμιση λειτουργεί άψογα και καλύτερα από όταν το αγόρασα καινούργιο.

Η απόφαση είναι δική σου τι θες.

 

Καλημερα και σε εσενα!

Στην Ελλαδα εχω Cosmote νουμερο, αλλα σε αυτο το σημειο φοβαμαι μηπως παρουσιαζει προβληματα με την ιταλικα καρτα (vodafone ιταλιας) :wacko:. Κριμα, γιατι ειχα αποφασισει να το αγορασω, αλλα τωρα το σκεφτομαι παλι...

 

Ευχαριστω για την απαντηση.

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα tsop69.Γιατί δεν παίρνεις ένα τηλέφωνο τη SE α τους πεις το πρόβλημα αυτό γιατί με παραξενεύει αρκετά που παίζει η cosmote μια χαρά ένω η tim έχει προβλήματα;

Συνήθως συμβαίνει το αντίθετο.Για κοίταξε το και πες μας.

 

Και πίστεψε με δεν θα πάρει απάντηση.. Εγώ τους πήρα τηλέφωνο για να τους ζητήσω τον λόγο για το πότε θα βγει η νέα αναβάθμιση για vl συσκευή και γυρνάει ο τύπος και μου λέει "Δεν το γνωρίζουμε εμείς αυτό, πιθανόν σε λίγες μέρες" και γυρνάω και του λέω τι απάντηση είναι αυτή; Εδώ και 2 μήνες περιμένω να βγει αναβάθμιση, έχω πληρώσει 440 ευρώ, είμαι με δανεικό κινητό για να κάνω τη δουλειά μου και μου λέτε ότι δε γνωρίζετε; Και η απάντηση ήταν "οι αναβαθμίσεις γίνονται απ'το εξωτερικό, οπότε εμείς δεν γνωρίζουμε το πότε θα γίνουν".

Τέρμα η SE για μένα. Καθόλου επαγγελματίες.

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα tsop69.Γιατί δεν παίρνεις ένα τηλέφωνο τη SE α τους πεις το πρόβλημα αυτό γιατί με παραξενεύει αρκετά που παίζει η cosmote μια χαρά ένω η tim έχει προβλήματα;

Συνήθως συμβαίνει το αντίθετο.Για κοίταξε το και πες μας.

tria12345_ η Cosmote παίζει στα 1800 ενώ η ΤΙΜ στα 900. Αυτό σημαίνει ότι έχει περισσότερες κεραίες με αποτέλεσμα το σήμα της να είναι πιο σταθερό.

 

tsop69 επειδή κι εγώ έχω ΤΙΜ μου έχει τύχει πολλές φορές στο κέντρο της Αθήνας ενώ έχω full σήμα να μην μπορώ να μιλήσω ή να μην μπορούν να με πάρουν (μιλάω για Κ700, Τ65, Τ610)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το περιεργο ειναι οτι το ιδιο φαινομενο με τις κλησεις παρουσιαζεται και στην ιταλια παλι με την εταιρια ΤΙΜ. Με vodafone και wind (μια αλλη εταιρια κινητης τηλεφωνιας), απο ο,τι φαινεται, δουλευει οκ.

Σημειωνω οτι η ΤΙΜ εδω στην ιταλια ειναι η εταιρια με EDGE. Δεν ξερω αν εχει σχεση, αλλα το αναφερω μηπως βοηθησει καποιον να βγαλει συμπερασμα.

 

Το ερωτημα παραμενει δυστυχως και απο ο,τι διαβαζω, δεν εχουν εξαληφθει τελειως τα προβληματα...

Υπαρχει περιπτωση να πεσει κι αλλο η τιμη του; Αν πχ. το αγοραζα μετα τον Αυγουστο, με καινουριο fw που ισως λυνει οριστικα αυτη την περιεργη συμπεριφορα του τηλεφωνου. Τι λετε;

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Το περιεργο ειναι οτι το ιδιο φαινομενο με τις κλησεις παρουσιαζεται και στην ιταλια παλι με την εταιρια ΤΙΜ. Με vodafone και wind (μια αλλη εταιρια κινητης τηλεφωνιας), απο ο,τι φαινεται, δουλευει οκ.

Σημειωνω οτι η ΤΙΜ εδω στην ιταλια ειναι η εταιρια με EDGE. Δεν ξερω αν εχει σχεση, αλλα το αναφερω μηπως βοηθησει καποιον να βγαλει συμπερασμα.

 

Το ερωτημα παραμενει δυστυχως και απο ο,τι διαβαζω, δεν εχουν εξαληφθει τελειως τα προβληματα...

Υπαρχει περιπτωση να πεσει κι αλλο η τιμη του; Αν πχ. το αγοραζα μετα τον Αυγουστο, με καινουριο fw που ισως λυνει οριστικα αυτη την περιεργη συμπεριφορα του τηλεφωνου. Τι λετε;

Η τιμή θα πέσει κι άλλο κατα τη γνώμη μου ειδικά τώρα που έκανε την εμφάνισή του και το Κ800.

 

Καινούριο sw δεν νομίζω να φορεθεί μετά τον Αύγουστο μιας και η υπάρχουσα αναβάθμιση έλυσε τα προβλήματα (απ' όσο τουλάχιστον λένε οι περισσότεροι).

 

Από τη στιγμή που έχεις Vodafone στην Ιταλία και το κινητό παρουσιάζει σταθερότητα γιατί προβληματίζεσαι;

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Η τιμή θα πέσει κι άλλο κατα τη γνώμη μου ειδικά τώρα που έκανε την εμφάνισή του και το Κ800.

 

Αυτο ειναι ενα κινητρο για να περιμενω... Δε θα με χαλουσε δηλ να το αγορασα κατω απο €300 :rolleyes:

 

Καινούριο sw δεν νομίζω να φορεθεί μετά τον Αύγουστο μιας και η υπάρχουσα αναβάθμιση έλυσε τα προβλήματα (απ' όσο τουλάχιστον λένε οι περισσότεροι).

 

Οποτε αν καταλαβα καλα, τερμα οι αναβαθμισεις. Τουλαχιστο στο προσεχες μελλον... Ισως γινει καποια σε βαθος χρονου.

 

Από τη στιγμή που έχεις Vodafone στην Ιταλία και το κινητό παρουσιάζει σταθερότητα γιατί προβληματίζεσαι;

 

Δεν εχεις αδικο, αλλα ειναι η ιδεα του να παρω τηλ «προβληματικο». Κι αν θελω να το πουλησω μετα; Κι αν παρουσιαζει προβληματα και με τη vodafone (οι ενδειξεις λενε οχι, αλλα περιμενω επιβεβαιωση απο διαφορες πηγες);

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

tria12345_ η Cosmote παίζει στα 1800 ενώ η ΤΙΜ στα 900. Αυτό σημαίνει ότι έχει περισσότερες κεραίες με αποτέλεσμα το σήμα της να είναι πιο σταθερό.

 

tsop69 επειδή κι εγώ έχω ΤΙΜ μου έχει τύχει πολλές φορές στο κέντρο της Αθήνας ενώ έχω full σήμα να μην μπορώ να μιλήσω ή να μην μπορούν να με πάρουν (μιλάω για Κ700, Τ65, Τ610)

zxr το που παίζει η κάθε εταιρία το γνωρίζω.Μπορείς όμως σε παρακαλώ να μου εξηγήσεις αυτό με τις κεραίες που αναφέρεις;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου πρότεινα transcent.Τέτοιο flash disk έχω και εγώ αλλά πιο μικρής χωρητικότητας και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος.Αλλά σε γενικές γραμμές όλα τα ίδια είναι χωρίς καμιά σχεδόν διαφορά.Η μόνιμη διαφορά που υπάρχει είναι στην τιμή.Οπότε σε αυτόν τον τομέα εσύ αποφασίζεις.

eyxaristo file telika tha paro transcent exo ena 512 2 xronia apo plaisio alla arxise na kanei nera!!!!!

telika mallon tha ksanapao mia bolta apo to plaisio!!!

 

telos ta off topic kai sygnomi!!

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

pantos gia mena meta tin anabathmisi telos ta dropped calls to thlefono petaei kai apo menou kai apo ola ta alla,

ayto omos (kai isos einai to monadiko) einai i xamili entasi klisis!!!!!!!!!!!

 

 

re paidia kanena screen protector gia to kinito mas?

oxi apo eshop!

mipos kana plaisio H kanena allo magazi edo stin thessaloniki?

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μηπως υπαρχει games tazzman το εχει κανεις?:ninja:
Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς από άλλο μοντέλα της SE μετά από πόσο καιρό βγάζουν αναβαθμίσεις για τις Vodafone Live συσκευές; Ενώ έχουν βγάλει την αναβάθμιση, για εμάς που έχουμε vl συσκευές ακόμα με την *μπιπ* στο χέρι είμαστε..

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χτες το αγορασα unbranded με συμβόλαιο 400 λεπτών ομιλίας στα 99€ (τελική - είναι προσφορά μέχρι τέλους του μήνα όπως μου είπανε). Πιστεύω πως είναι πολύ καλή τιμή, για το συγκεκριμένο κινητό. Εντωμεταξύ χτες που ήμουν στο υποκατάστημα, τους πήραν τηλέφωνο και τους είπαν, βάση κάποιου κωδικού, να κάνουν ανάκληση και να επιστρέψουν πίσω κάποιες συσκευές w810. Έτσι ι κοπέλα έβγαλε από το ντουλάπι γύρω στις 7 συσκευές, και τις έβαλε πίσω προς επιστροφή (μόνο η δικιά μου δεν είχε τον κωδικό που έψαχνε). Άρα πιστεύω ότι, ή μια παρτίδα είναι ελλατωματική, ή τις γυρνάνε για ομαδική αναβάθμιση. Πάντως όντως κάτι έπαιζε με τις συσκευές αυτές. Την δικιά μου την έκλεισα, αλλά δεν τιν έχω ακόμα στα χέρια μου να την δοκιμάσω, αφού, περιμένω να εγκριθεί η φορητότητά μου και τότε θα μου την δώσουν.
Link to comment
Share on other sites

mia erotisi giati an toys bazei mp3 me fakeloys den deixnei toys fakeloys paramono soy deixnei ola ta tragoudia me alfabitiki seira asxeta se poio fakelo einai eno otan pas stoys hxoys kliseis ekei blepei fakeloys
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...