Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

sos....!ρε παιδια πως θα περασω games στο κιν.μπορει να μου πει καποιος με λεπτομεριες.ευχαριστω πολυ.
Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου πει γιατι το κινητο ειναι τοσο ακριβο; τι το ξεχωριστο εχει; αληθεια, ποσο ακριβως κοστιζει;
Link to comment
Share on other sites

sos....!ρε παιδια πως θα περασω games στο κιν.μπορει να μου πει καποιος με λεπτομεριες.ευχαριστω πολυ.

κατεβαζεις τα games στον υπολογιστη σου και μετα τα περνας στο κινητο σου η με καλωδιο η με bluetooth.δεξι κλικ πανω στο αρχειο και αποστολη στο κινητο σου.αν το αρχειο ειναι σωστο τοτε θα εγκατασταθει μονο του,αλλιως αν μπει στον φακελο "ΑΛΛΑ" τοτε δεν ειναι συμβατο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου πει γιατι το κινητο ειναι τοσο ακριβο; τι το ξεχωριστο εχει; αληθεια, ποσο ακριβως κοστιζει;

 

 

Ακριβό;Κοστίζει 349,00Ε στο πλαίσιο.Αν σκεφτείς ότι τόσο κοστίζει κ ο ανταγωνισμός πάνω κάτω (ΝΟΚΙΑ 3250:344,00Ε) τότε κάλη είναι η τιμή.

Τί να πούμε κ εμέις που το πήραμε 400+++ :O

Όσο για το ξεχώριστο..είναι κατά τη γνώμη μου από τα πιό ωραία κινητά κ είναι κ WALKMAN για όσους ενδιαφέρονται για μουσική.

Άλλωστε τα περισσότερα στη ζωή τα πληρώνουμε για το θεαθήναι.. ;)

When money talks the world listens..
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ποια ειναι η τελευταια εκδοση λογισμικου?

Η τελευταία είναι η R4DB005.Είναι αυτή που κάνεις online από το internet.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου πει γιατι το κινητο ειναι τοσο ακριβο; τι το ξεχωριστο εχει; αληθεια, ποσο ακριβως κοστιζει;

Με ένα σύντομο ψάξιμο στο http://www.skroutz.gr το βρήκα 340. (όσα περίπου λεει κι ο Haik).

 

Κάνε λίγη ακόμα υπομονή και θα πέσει κι άλλο η τιμή του.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια! εδω και 2-3 ωρες ειμαι και γω ενας ακομα ευτυχης κάτοχος ενος w810i! το πηρα 250 ευρα. Κανονικο, ουτε V.Live ουτε Tim. Το ηχειο του ειναι απιστευτα καλο, το ιδιο και τα ακουστικά του. Μονο που ακομα δεν το εχω κανει να βλεπει τις επαφες που ειχα στη sim. Μηπως επειδη ηταν σε nokia κινητο πριν?
Link to comment
Share on other sites

Πολύ παράξενο.. μόλις ξεκινάς το κινητό, αν βέβαια είναι του κουτιού και δεν το πήρες από κάποιον τρίτο, σου λέει να κάνεις αντιγραφή τις επαφές από την κάρτα sim. Ψάξε λίγο το κινητό, δεν θυμάμαι που αλλά έχει επιλογή να κάνεις αντιγραφή. Επιπλέον δες αν όντως υπάρχουν οι επαφές στην κάρτα sim..

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

cxc1250316

r4db005

 

autin exw

 

otan vazw energo to flash k anigw tin kamera

to flash klinei . kserei kaneis tpt ????

einai to idio me to fotismos pou leei stis rithmiseis???

Link to comment
Share on other sites

cxc1250316

r4db005

 

autin exw

 

otan vazw energo to flash k anigw tin kamera

to flash klinei . kserei kaneis tpt ????

einai to idio me to fotismos pou leei stis rithmiseis???

Αυτό που αναφέρεις είναι πολύ πααράξενω γιατί όλοι είχαμε πρόβλημα με το φλας αλλά με την έκδοση που έχεις όλα διορθώθηκαν.

Αν μπορείς για πες μας πιο αναλυτικά το πρόβλημα;Δηλαδή εκεί που έχεις αναμένο το φλας σαν "φακό" και ανοίξεις την κάμερα σου κλείνει το φλας;

Ο φωτισμός αναφέρεται για την οθόνη.Πόσος θα είναι ο οπισθοφωτισμός της οθόνης.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που αναφέρεις είναι πολύ πααράξενω γιατί όλοι είχαμε πρόβλημα με το φλας αλλά με την έκδοση που έχεις όλα διορθώθηκαν.

Αν μπορείς για πες μας πιο αναλυτικά το πρόβλημα;Δηλαδή εκεί που έχεις αναμένο το φλας σαν "φακό" και ανοίξεις την κάμερα σου κλείνει το φλας;

Ο φωτισμός αναφέρεται για την οθόνη.Πόσος θα είναι ο οπισθοφωτισμός της οθόνης.

nai kleinei to flash otan tin anoigw

k simera de kserw giati me piran tilefono

k anti gia ton ixo kliseis akoustike enas spastikos ixos

fsssss san auto to ringtone to spastiko les k xalase

alla mia fora egine .

tin anabathmisi tin ekana egw apo to site .

na to ksanakanw?

Link to comment
Share on other sites

nai kleinei to flash otan tin anoigw

k simera de kserw giati me piran tilefono

k anti gia ton ixo kliseis akoustike enas spastikos ixos

fsssss san auto to ringtone to spastiko les k xalase

alla mia fora egine .

tin anabathmisi tin ekana egw apo to site .

na to ksanakanw?

Για ξαναπροσπάθησε να την κάνεις πάλι.Αν δεν πετύχει και πάλι η μόνη λύση είναι να το πάς στη SE να το κοιτάξουν μήπως έχει κάποιο άλλο πρόβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Paidia kalispera kai apo mena! Eimai kai ego katoxos tou W810i, to opoio to eixa agorasei apo ton Kotsobolo. Eixa kai ego problima me to flas, kai mono me to flas, alla kai afto se poli mikro bathmo kai oxi kathe fora pou to energopoioousa. Etsi loipon, apofasisa na kano tin anabathmisi monos mou. Pleon "forao" tin CXC1250316 R4DB005, kai eimai sigouros oti apo tin stigmi pou tin ebala, i entasi tou akoustikou mou exei meiothei para poli, me apotelesma otan briskomai se meri pou den exei apoliti isixia, tote sxedon diskola akouo ton allon pou me exei kalesei. Exei kapoios allos to idio problima? ti mou proteinoun oi "eidikoi" tis pareas na kano?
Link to comment
Share on other sites

Paidia kalispera

mporei kapoios na mou pei pos mporo na do video apo to w810i sto pc mou?

 

Καλησπερα.περνας τα βιντεο στο pc μεσω καλωδιου και μετα θα κατεβασεις Mpegable Player .3gp+MP4 και θα εισαι ok :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και με ένα quicktime είσαι οκ. Τα παίζει τα 3gp

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

paidia an kai exw perasei tin teleutaia anabatmisi eksakoloutho otan bazw tin karta tim na xanw kleisieis!!me tin cosmote to kinito den xanei oute mia klisi !!!ti na kanw oeo???kamia idea!!!
Link to comment
Share on other sites

Τελικα παιδια, αξιζει να το παρει κανεις; Εχω το Νοκια 6670 (symbian), αλλα με εκνευριζει το γεγονος οτι ειναι αργο... Οποτε θα προτιμουσα το κινητο που σκεφτομαι να παρω, να μην ειναι symbian.

Εχετε να κανετε καποιοες παρατηρησεις για το W810i; Θα ειναι το πρωτο μου SonyEricsson και δεν εχω ιδεα τι παιζει.

 

Επισης σε κατασταση Walkman, ποση ωρα μπορει να παιζει mp3 ή ραδιο;

 

Ευχαριστω πολυ.

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα τι sar(εκπομπη ακτινοβολιας) εχει το 810?????????????????????????? ευχαριστω!

0.64 W/kg.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.περνας τα βιντεο στο pc μεσω καλωδιου και μετα θα κατεβασεις Mpegable Player .3gp+MP4 και θα εισαι ok :)

File mou se efxaristo alla i selida pou mou proteineis einai anenergi

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...