Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

euxaristw file, gia to zoom to lew gt 8elw na kanw zoom se ka8etes photografies etsi wste na to balw tapetsaria se se full analisi...alla de ginetai ama zoomarw apo orizontia parisiash...gt xalaei i eikona meta.. :(

Αν θες μπορείς να μεταφέρεις την εικόνα στον υπολογιστή και να την επεξεργαστείς εκεί όπως θες και μετά να την στείλεις στο κινητό και θα είναι μια χαρά.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

geia sas paidia 8a i8ela na sas kanw 3 erwthseis

 

1.iparxei i dinatothta na min fenetai to onoma tou paroxea sto kentriko menou ? px na min leei GR VODAFONE?

 

 

Αν σε ενδιαφερει παντως μπορεις να στειλεις ενα κενο λογοτυπο και να σβησει αυτο που υπαρχει ηδη...

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

re paidia lete oti to ixeio sas einai pio dynato apo toy k750 emena giati den mou fenete kati tetoio?

to tsekarisa me k750 kai to allo kinito kalypte to diko mou!!!

exei kapoios allos tetoio problima?

i mono to diko mou exei?

otan pao sto krifo menou tin entasi tin deixni oti einai sto 3 esas pou einai?

otan to allazo kai pao meta na to ksanado einai pali sto 3 to m@mimeno!!!!:mad:

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

ποιο κρυφο μενου? αυτο με την ενταση το εχω παρατηρησει κι εγω (οτι με καλυπτει το Κ750) αλλα σε ποιοτητα δεν πιανει μια...

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

re paidia lete oti to ixeio sas einai pio dynato apo toy k750 emena giati den mou fenete kati tetoio?

to tsekarisa me k750 kai to allo kinito kalypte to diko mou!!!

exei kapoios allos tetoio problima?

i mono to diko mou exei?

otan pao sto krifo menou tin entasi tin deixni oti einai sto 3 esas pou einai?

otan to allazo kai pao meta na to ksanado einai pali sto 3 to m@mimeno!!!!:mad:

ετσι φαινεται σε ολα τα κινητα στο κρυφο μενου η ενταση.μην σε αποσχολει αυτη ειναι η σωστη ενδειξη! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ετσι φαινεται σε ολα τα κινητα στο κρυφο μενου η ενταση.μην σε αποσχολει αυτη ειναι η σωστη ενδειξη! :)

nai alla i entasi se sxesi me to 750?

kai to kako einai oti den exo petyxei kapoio allo 810 gia na ta sygkrino!!!

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

re paidia...pisteuw pws exw problhma me tin phorografikh tou kinitou...eimai se etoimos na trabiksw photo...pataw elafra to koumpi tis cameras gia na estiasei...k meta to pataw pio dinata(meta apo ton 8oribo) gia na trabiksei photo alla den to kanei...gt ginetai auto? (de to kanei panta..)
Keep Walking...
Link to comment
Share on other sites

re paidia...pisteuw pws exw problhma me tin phorografikh tou kinitou...eimai se etoimos na trabiksw photo...pataw elafra to koumpi tis cameras gia na estiasei...k meta to pataw pio dinata(meta apo ton 8oribo) gia na trabiksei photo alla den to kanei...gt ginetai auto? (de to kanei panta..)

Καλημέρα σε όλους.:)

Ποία έκδοση λογισμικού έχεις;

Η τελευταία είναι η DB005.Αν έχεις αυτήν τότε έχει πρόβλημα το κινητό και θα πρέπει να το πας σε κάποιο service SE για να το κοιτάξουν.Αλλιώς κάνε την αναβάθμηση από το site της SE και δεν πιστεύω να έχεις κάποιο πρόβλημα.

Γενικά με την τελευταία αναβάθμηση έχουν λυθεί πολλά πρόβλημα αλλά δεν έχω ακούσει άλλον να έχει κάποιο παρόμοιο πρόβλημα.Οπότε υποψιάζομαι μήπως έχει πρόβλημα το τηλέφωνο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

apo to joystick >*<<*<*

LoL!

Αυτό το ήξερα..

Απλά έτσι όπως το έλεγαν όλοι για το κρυφό menu νόμιζα οτι είχε κανα τρελό menu για κόλπα.. :lol:

 

Πήρα σήμερα το service και μου είπαν ότι βγήκε αναβάθμιση για τα Vodafone Live κινητά... Μόλις πάω από εκεί για να δω τι γίνεται θα σας ενημερώσω.. Αν ξέρει κανείς τίποτα ας ενημερώσει.

Κανά νέο απο αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω παλικάρι μου. Αυτή που το σήκωσε στο service όταν την ρώτησα αν έχει βγει αναβάθμιση για vodafone live συσκευές, μου τα μασούσε ρωτόντας τι πρόβλημα έχω με το κινητό, και όταν της είπα για τις κλήσεις, μου είπε πως το πρόβλημα έχει λυθεί.

Δυστυχώς λόγου φόρτου εργασίας, δεν προλαβαίνω να τους πάω το κινητό, οπότε αν προλαβαίνει κανείς ας πάει.

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

apo to joystick >*<<*<*

 

 

πειράζει που δεν το κατάλαβα? είμαι λίγο ξανθιά... μου το εξηγείς?

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

πειράζει που δεν το κατάλαβα? είμαι λίγο ξανθιά... μου το εξηγείς?

 

Μα τι δεν κατάλαβες.Κάνεις το joystick δεξιά,μετά πατάς το αστεράκι, μετά κάνεις το joystick αριστερά αριστερά, πατάς αστεράκι, αριστερά,αστεράκι.;)

Link to comment
Share on other sites

πειράζει που δεν το κατάλαβα? είμαι λίγο ξανθιά... μου το εξηγείς?

 

apo to joystick >*<<*<*

 

Όπως είσαι στην κύρια οθόνη που λέει και το παροχό που έχεις κάνεις τις κινήσεις που λέει..

Δηλαδή

δεξιά, αστεράκι, αριστερά, αριστερά, αστεράκι, αριστερά, αστεράκι

 

edit: μα καλά τόσο πολύ άργησα να το γράψω?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση που αναφέρεται πιο πολλύ σε αυτούς που έχουν ψάξει πολύ το θέμα.

Υπάρχει τρόπος να "απομονώσουμε" μόνο το λογισμικό της κάμερας από άλλο μοντέλο της SE και να περαστεί στο 810 έτσι ώστε να μεγαλώσει η ανάλυση της κάμερας;

Π.χ να πάρεις από το Κ800 που έχει που έχει 3.2megapixel.

Αυτή τη στιγμή έχει σαν έκδοση λογισμικού κάμερας το 4.5

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση που αναφέρεται πιο πολλύ σε αυτούς που έχουν ψάξει πολύ το θέμα.

Υπάρχει τρόπος να "απομονώσουμε" μόνο το λογισμικό της κάμερας από άλλο μοντέλο της SE και να περαστεί στο 810 έτσι ώστε να μεγαλώσει η ανάλυση της κάμερας;

Π.χ να πάρεις από το Κ800 που έχει που έχει 3.2megapixel.

Αυτή τη στιγμή έχει σαν έκδοση λογισμικού κάμερας το 4.5

 

Δεν το έχω ακούσει ποτέ αυτό.

Δεν νομίζω.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

re paidia pliktrologo to sindiasmo pou grapsate gia to krifo menu tou w810 kai den mou emfanizei tipota,apla mpainei sti sintomefsi tou ilikou mou

Δοκίμασε ξανά..

Παίζει σίγουρα.

 

Θα σου βγάλει ένα menu που λέει στο πάνω μέρος: Υπηρεσία

 

Και απο κάτω θα σου λέει πληροφ. , λεκτικά και κάτι άλλο (νομίζω δοκιμή) κάτι τέτοιο

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε ξανά..

Παίζει σίγουρα.

 

Θα σου βγάλει ένα menu που λέει στο πάνω μέρος: Υπηρεσία

 

Και απο κάτω θα σου λέει πληροφ. , λεκτικά και κάτι άλλο (νομίζω δοκιμή) κάτι τέτοιο

 

file mou to exo kanei polles fores apo thn arxiki selida molis to xekleidono k mou vgazei sinexos to idio menou,pigenei sto iliko mou

Link to comment
Share on other sites

file mou to exo kanei polles fores apo thn arxiki selida molis to xekleidono k mou vgazei sinexos to idio menou,pigenei sto iliko mou

Είναι λόγω της συντόμευσης που του έχεις βάλει. Δοκίμασε να την απενεργοποιήσεις...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Είναι λόγω της συντόμευσης που του έχεις βάλει. Δοκίμασε να την απενεργοποιήσεις...

 

Δεν παίζουν ρόλο οι συντομεύσεις.Κάτι κάνει λάθος ο φίλος.:worry:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Είναι λόγω της συντόμευσης που του έχεις βάλει. Δοκίμασε να την απενεργοποιήσεις...

 

den tou exo valei kati,opos to pira apo ti vodafone einai.den piraksa kati.to xekleidono patao to sondiasmo k mpenei ekei

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...