Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Oυτε και για μενα είναι δύσκολο εγώ το ξέρω απ'έξω :) :dance:

 

τι εννοεις?ξερεις ολη την διαδικασια να αλλαζεις firmware ή να κανεις update?

~~~

τα αρχεια παιδια, τα βρισκεις στο Internet ή τα εμφανιζει μετα (μολις συνδεθει το κινητο στο προγραμμα xs++ & με το C)..? (μου φαινεται ειπα βλακεια):lol:

απλα, για το w850i δεν ξερουν πολλα.... αυτο καταλαβα.. ακομα ψαχνουν!!!:lol::p

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι μην φανταστείς είναι κάτι το δύσκολο σε 15 λεπτά έχεις τελειώσει με όλη την διαδικασία του φλασαρίσματος.Τα αρχεία τα βρήσκεις από το ίντερνετ από όπου το κατεβάζεις στο πισι και μετά από εκεί τα φλασάρεις με το πρόγραμα...
http://i252.photobucket.com/albums/hh40/than0s/mobile/walkman.gif
Link to comment
Share on other sites

Ε ναι μην φανταστείς είναι κάτι το δύσκολο σε 15 λεπτά έχεις τελειώσει με όλη την διαδικασία του φλασαρίσματος.Τα αρχεία τα βρήσκεις από το ίντερνετ από όπου το κατεβάζεις στο πισι και μετά από εκεί τα φλασάρεις με το πρόγραμα...

 

λογικο ειναι!! δεν ειμαι και τοσο ασχετος!!:lol::lol: απο μοτορολα modding ξερω... απλα, αλλαζουν καπως οι πρωτερεοτητες και καπως η διαδικασια!!

αλλα πανω κατω ολα τα Modding ιδια ειναι, και ποσο μαλλον να τα κατεβαζεις απο το pc (τα αρχεια) και να τα περνας στο κινητο μεσω αυτου!! νομιζω πως ειναι λογικο!!:lol::lol:

πλακιτσα παιδια!! παντως ευχαριστω!!

μια ακομα ερωτηση: τα αρχικα του SE ποια ειναι..?(τι σημαινει?)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις?ξερεις ολη την διαδικασια να αλλαζεις firmware ή να κανεις update?

~~~

τα αρχεια παιδια, τα βρισκεις στο Internet ή τα εμφανιζει μετα (μολις συνδεθει το κινητο στο προγραμμα xs++ & με το C)..? (μου φαινεται ειπα βλακεια):lol:

απλα, για το w850i δεν ξερουν πολλα.... αυτο καταλαβα.. ακομα ψαχνουν!!!:lol::p

 

Nαι ετσι ακριβώς.

Και για w850 όντως δεν ξέρουν πολλά γιατί οι περισσότεροι δεν τα παιρνουν απο την vodafone το κινητό αυτο.

Kαι την απορια που είχα για την vodafone δεν μου απαντήσατε :(

Τελικά δοκίμασε κανείς το cam driver GxG 8.01 http://www.camdrivers.wz.cz/gxg.html που κάνει εγγραφή βίντεο στα 30 fps ??

Link to comment
Share on other sites

μια ακομα ερωτηση: τα αρχικα του SE ποια ειναι..?(τι σημαινει?)

 

sony ericsson.......:O

:)
Link to comment
Share on other sites

@tsoump

 

Λίγο off από το όλα θεμα.Έχει η αδερφή μου ένα motorola αυτό που είναι σαν βότσαλο.Επειδή είναι τρελή π@π@ρ!@ τι μπορώ να κάνω για να βελτιωθεί λίγο ???

http://i252.photobucket.com/albums/hh40/than0s/mobile/walkman.gif
Link to comment
Share on other sites

@tsoump

 

Λίγο off από το όλα θεμα.Έχει η αδερφή μου ένα motorola αυτό που είναι σαν βότσαλο.Επειδή είναι τρελή π@π@ρ!@ τι μπορώ να κάνω για να βελτιωθεί λίγο ???

 

Γιατί δε ρωτάς στα Thread τις Motorola;:confused:

Link to comment
Share on other sites

@tsoump

 

Λίγο off από το όλα θεμα.Έχει η αδερφή μου ένα motorola αυτό που είναι σαν βότσαλο.Επειδή είναι τρελή π@π@ρ!@ τι μπορώ να κάνω για να βελτιωθεί λίγο ???

 

στο τοπικ του μοτορολα για το pebl u6 κατεβαζεις το rsd lite και το αρχειο shx(r478 g08.84.2dr_a_pd500 )και γινεται ενα αλλο τηλεφωνο πολυ πιο γρηγορο....

:)
Link to comment
Share on other sites

ρε μαγκες πρεπει να εχει απαντηθει αλλα δν κερω με τη λεξεις να ψαξω στο τοπι:(.

ρε σεις τι θα γινει με το κωλοηχο που κανει το ραδιοφωνο του κινητου?γινεται να το διορθωσω?ακουγεται ενας ηλεκτπονικος ηχος συνεχεια που παιζει με τα νευρα μου

Link to comment
Share on other sites

Από το ράδιο είναι επειδή δεν έχεις καλό σήμα....Το παθαίνω και γω και μόλις βρήσκει καλύτερο σήμα χάνεται.
http://i252.photobucket.com/albums/hh40/than0s/mobile/walkman.gif
Link to comment
Share on other sites

@tsoump

 

Λίγο off από το όλα θεμα.Έχει η αδερφή μου ένα motorola αυτό που είναι σαν βότσαλο.Επειδή είναι τρελή π@π@ρ!@ τι μπορώ να κάνω για να βελτιωθεί λίγο ???

 

πολλα μπορεις να κανεις!! pebl λεγεται!! οσο για το "βοτσαλο" κορυφη ο χαρακτηρισμος σου!!:lol::lol:

και η διαφηση καπως ετσι ειναι...

πρεπει να υπαρχει thread, για pebl!!

σε ενα μοτορολα μπορεις:

1)δυναμωσεις ηχο

2)deisign στα μετρα σου!! θα βρεις εξαιρετικα πραγματα!!

3)αναβαθμιση

4)ρυθμισεις στην seem!(μπορεις να αλλαξεις οτιδηποτε!!απο το key mapping του κινητου εως και την αναφορα μηνυματος)

5)ποιοτητα φωτογραφιων-βιντεο

6)οποιαδηποτε ανεση θες!! οσο αναφορα το key mapping και το design!!θα τα λατρεψεις!!αξιζουν σαν κινητα!!:D

7) και σημαντικο!! να εξοικονομισεις χωρο!!ειναι ενα προβλημα, γτ δεν περνει καρτα μνημης...:(

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

@patsialos-ioanni

sony ericsson.......:O

 

παιδια, μην το πειτε πουθενα ετσι...? δεν μου περασε καν απο το μυαλο οτι SE σημαινε sony ericsson!!:worry::lol:

 

& συγγνωμη για το ολο off-topic!!:offtopic::vava:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

 

παιδια, μην το πειτε πουθενα ετσι...? δεν μου περασε καν απο το μυαλο οτι SE συμαινε sony ericsson!!:worry::lol:

 

:rolleyes: Εισαι μικρος ακομη..θα μάθεις :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol:δεν νομιζω να χρειαζοταν καποια νοητικη ικανοτητα !!... απλα δεν μου περασε καν απο το μυαλο!!:lol::lol::lol::lol:χαχα:lol:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

@tsoump

 

Λίγο off από το όλα θεμα.Έχει η αδερφή μου ένα motorola αυτό που είναι σαν βότσαλο.Επειδή είναι τρελή π@π@ρ!@ τι μπορώ να κάνω για να βελτιωθεί λίγο ???

 

Να το πουλήσεις! :p:lol:

 

ρε μαγκες πρεπει να εχει απαντηθει αλλα δν κερω με τη λεξεις να ψαξω στο τοπι:(.

ρε σεις τι θα γινει με το κωλοηχο που κανει το ραδιοφωνο του κινητου?γινεται να το διορθωσω?ακουγεται ενας ηλεκτπονικος ηχος συνεχεια που παιζει με τα νευρα μου

 

Αυτοί οι ήχοι που ακούς δεν είναι θέμα σήματος. Μπορεί να τους ακούσεις ακούγοντας και mp3. Είναι bug του W810 και όπως έχω ξανά πει η SE έχει ακούσει τα απίστευτα για αυτό. Δεν μπορείς να κάνεις τίποτα πάντως.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλή ιδέα δεν το σκέφτηκα.Για το bug με τον ήχο μόνο στο ράδιο το έχω και αυτό μερικές φορές.Την άλλη φορά είχε κολλήσει ο walkman player . :D :) :D :P
http://i252.photobucket.com/albums/hh40/than0s/mobile/walkman.gif
Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: Εισαι μικρος ακομη..θα μάθεις :p

 

ειπε να μην το πουμε πουθενα και τον στησαμε στον τοιχο....:lol:

:)
Link to comment
Share on other sites

ειπε να μην το πουμε πουθενα και τον στησαμε στον τοιχο....:lol:

 

:lol::lol:χαχαχα:lol::lol:

νταξει μωρε, το συζητησαμε!! μπορει να ειμαι 14 αλλα το δουλευω!!:lol::lol: ετυχε να μην μ περασει απο το μυαλο!!

το κανατε θεμα!!:mad: :lol::lol: (πλακα κανω εννοειται)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Καλή ιδέα δεν το σκέφτηκα.Για το bug με τον ήχο μόνο στο ράδιο το έχω και αυτό μερικές φορές.Την άλλη φορά είχε κολλήσει ο walkman player . :D :) :D :P

και εμενα μονο με το ραδιο στο walkman δεν εχει προβλημα αλλα λογικα φταει το σημα οπως ειπε ο φιλος παραπανω.γτ εχω προσεξει οτι μερικες φορες ποιανει καμπανα κ δν το κανει καθολου;)

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να κουνήσεις το κινητό ακόμα κι όταν πιάνει καμπάνα και θα δεις ότι μπορεί και να ακούσεις τον θόρυβο. Μερικές φορές όταν πηγαίνω για τρέξιμο (όπου το κούνημα είναι έντονο) και ακούω mp3 μου το κάνει.

 

Υ.Γ.: Κι έπειτα πως ξέρεις πόσο ισχυρό είναι το ραδιοφωνικό σου σήμα; Ακούς παράσιτα; Δεν νομίζω. Φαντάζομαι ότι ακούς αυτόν τον ήχο ακόμα κι όταν δεν ακούς παράσιτα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...