Jump to content

Series 40 (240x320 pixels) Εφαρμογές, Παιχνίδια, Θέματα


rostropol
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδή το masyaka.ru έχει πάρα πολλά παιχνίδια και διάβασα εδώ μέσα ότι δεν παίζουν όλα. Μπορεί κάποιος να μου πει πια παίζουν;
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 876
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επειδή το masyaka.ru έχει πάρα πολλά παιχνίδια και διάβασα εδώ μέσα ότι δεν παίζουν όλα. Μπορεί κάποιος να μου πει πια παίζουν;

Μια αρχική λίστα 20 περίπου fully playable παιχνιδιών εδώ!

Link to comment
Share on other sites

Βασικά δεν μπορώ να καταλάβω πόσο κοστίζει να τα κατεβάσει κάποιος όλα (ή αυτά που θέλει τέλος πάντων) και να τα δοκιμάσει. Θα χάσει τπτ;

 

Εγώ έχω καμιά 20 που διάλεξα τυχαία και δεν μπορώ να πω ότι τα έχω τερματίσει ώστε να τα βαρεθώ και να βιάζομαι να ψάξω και για άλλα!!. :p

Link to comment
Share on other sites

Βασικά δεν μπορώ να καταλάβω πόσο κοστίζει να τα κατεβάσει κάποιος όλα (ή αυτά που θέλει τέλος πάντων) και να τα δοκιμάσει. Θα χάσει τπτ;

 

Εγώ έχω καμιά 20 που διάλεξα τυχαία και δεν μπορώ να πω ότι τα έχω τερματίσει ώστε να τα βαρεθώ και να βιάζομαι να ψάξω και για άλλα!!. :p

Ελα ντε,πόσα να παίξουμε πια....ειδικά από αυτά το καλύτερο για μένα είναι το Foto Quest Fishing.Πάντως διαπίστωσα ότι δεν υπάρχει γενικότερα μεγάλη κίνηση σε όλο το ΝΕΤ για games/appz/themes των 240*320 ΝΟΚΙΑ μέχρι στιγμής,παρόλο που ήδη κυκλοφορεί το 6270 περίπου δύο μήνες.Ισως φταίει η αμφίβολη υλοποίηση του 6270 ως σχετικά ογκώδης συσκευή και διάφορα μικροπροβλήματα λογισμικού του (μπαταρία...ένταση ήχου κλήσης....)κλπ.,ουσιαστικά το ΜΠΑΜ δεν έγινε ακόμα με τα καινούργια 40άρια προς απογοήτευση της ΝΟΚΙΑ,ίσως γίνει όταν βγει το 6280,ίσως......

Link to comment
Share on other sites

Ελα ντε,πόσα να παίξουμε πια....ειδικά από αυτά το καλύτερο για μένα είναι το Foto Quest Fishing.Πάντως διαπίστωσα ότι δεν υπάρχει γενικότερα μεγάλη κίνηση σε όλο το ΝΕΤ για games/appz/themes των 240*320 ΝΟΚΙΑ μέχρι στιγμής,παρόλο που ήδη κυκλοφορεί το 6270 περίπου δύο μήνες.Ισως φταίει η αμφίβολη υλοποίηση του 6270 ως σχετικά ογκώδης συσκευή και διάφορα μικροπροβλήματα λογισμικού του (μπαταρία...ένταση ήχου κλήσης....)κλπ.,ουσιαστικά το ΜΠΑΜ δεν έγινε ακόμα με τα καινούργια 40άρια προς απογοήτευση της ΝΟΚΙΑ,ίσως γίνει όταν βγει το 6280,ίσως......

ena den mporo na katalavw pws ginete na exeis tetia apopsi gia to kinito kai eisai olo mesa se ayto to thema kai asxolise sinexia me to 6270!to kinito den exei provlima oute stin mpataria kai stin entasi klisis !den prolaveni na paragei 6270 kai xanonte apo ta magazia !!!kai mas les oti apogoiteytike i nokia apo to 6270!:confused:

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Ελα ντε,πόσα να παίξουμε πια....ειδικά από αυτά το καλύτερο για μένα είναι το Foto Quest Fishing.Πάντως διαπίστωσα ότι δεν υπάρχει γενικότερα μεγάλη κίνηση σε όλο το ΝΕΤ για games/appz/themes των 240*320 ΝΟΚΙΑ μέχρι στιγμής,παρόλο που ήδη κυκλοφορεί το 6270 περίπου δύο μήνες.Ισως φταίει η αμφίβολη υλοποίηση του 6270 ως σχετικά ογκώδης συσκευή και διάφορα μικροπροβλήματα λογισμικού του (μπαταρία...ένταση ήχου κλήσης....)κλπ.,ουσιαστικά το ΜΠΑΜ δεν έγινε ακόμα με τα καινούργια 40άρια προς απογοήτευση της ΝΟΚΙΑ,ίσως γίνει όταν βγει το 6280,ίσως......

basika rostropol apo tote pou bghke to 6270 den kaneis tipote allo apo to na to kathgoreis kai na to thabeis sunexeia:worry: an den sou aresei mi anafere katholou sto thlefono men:)

Μπάμπης
Link to comment
Share on other sites

ena den mporo na katalavw pws ginete na exeis tetia apopsi gia to kinito kai eisai olo mesa se ayto to thema kai asxolise sinexia me to 6270!to kinito den exei provlima oute stin mpataria kai stin entasi klisis !den prolaveni na paragei 6270 kai xanonte apo ta magazia !!!kai mas les oti apogoiteytike i nokia apo to 6270!:confused:

 

Το παρόν θέμα δημιουργήθκε από εμένα και τον ενθουσιασμό μου για το 6270,αλλά κάποια κινητά έχουν την ίδια μοίρα που έχουν οι ερωτικοί σύντροφοι σε μια σχέση,ή που γρήγορα τις/τους βαριέσαι ή μένεις μαζί τους για αρκετό διάστημα,όταν βέβαια τα αρνητικά που ανακαλύπτεις με το χρόνο δεν υπερβαίνουν τα θετικά στοιχεία πάντα κατά την υποκειμενική κρίση του καθενός.Αυτό συνέβη στο 6270 για μένα,δεν πρόκειται περί θαψίματος,δεν δικαιολογείται η ευθιξία που επιδεικνύεις ,κινητό είναι-όχι άνθρωπος-ηρέμησε.....Επιπρόσθετα είναι παρήγορο ότι ακόμα υπάρχει πολυσυλλεκτικότητα στις απόψεις όλων μας και κάποιες συμπίπτουν και δημιουργούν κατόπιν κοινές αποδεκτές διαπιστώσεις στα ζητήματα πχ.απόδοσης μπαταρίας και κλιμακούμενης αύξησης έντασης ήχου κλήσης(με την αναβάθμιση λύθηκε το ζήτημα).

Τώρα αν χάνονται από τα καταστήματα λίγο χλωμό το βλέπω,ξέρω αρκετά μαγαζιά τα έχουν στοκαρισμένα και περιμένουν.....ονόματα δε λέμε,αλλά σίγουρα μπορώ να βρώ πολλά 6270 ανά πάσα στιγμή της ημέρας εώς τις 9 το βράδυ....ετοιμοπαράδοτα.Τέλος δεν γεννάται θέμα για μένα διαξιφισμού,είναι γελοίο,αν μη τι άλλο.....

 

ΥΓ.Οσον αφορά την απογοήτευση μάλλον η δική μου είναι,όχι της ΝΟΚΙΑ.Αλλά και η ΝΟΚΙΑ μάλλον δεν θα κάνει τις προσδοκούμενες πωλήσεις,το μέλλον θα δείξει.....

Link to comment
Share on other sites

http://briefcase.pathfinder.gr/browse/Didimos______GR/43444/

 

Female Celebrities , wallpapers 240x320 !!! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Έχουν αναφερθεί κάποιες σελίδες με κάποια θέματα που δεν είναι για το 6270 λόγω μικρότερης ανάλυσης οθόνης. Εγώ επειδή χρησιμοποιώ δικά μου wallpapers και έχω απενεργοποιημένη την προφύλαξη οθόνης, στα μενού θα φαίνονται καλά αυτά τα θέματα; (Ουσιαστικά μόνο για εκεί τα θέλω)
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Υπαρχει τιποτα σε παιχνιδια {ταβλι και σκακι }για το 6270, ψαχνω εδω και μερες αλλα δεν μπορεσα να βρω τιποτα.

Περιμενω απαντηση σας

 

Ευχαριστω

Νικολαος

userbar.gif
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανα καλό φλιπεράκι java για series 40 τηλέφωνα???Από που μπορώ να το κατεβάσω???
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω παιρνω το 6270 την τριτη η το αργοτερο την τερτατη και θελω να ρωτησω παιρνουν themes σαν ενα συμπιαν 60 η μονο στο wallpaper και κατι αλλο που θα βρω????
ΠΑΟ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ ΜΟΝΟ Ο ΠΑΟ ΚΥΒΕΡΝΑΕΙ:p
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω παιρνω το 6270 την τριτη η το αργοτερο την τερτατη και θελω να ρωτησω παιρνουν themes σαν ενα συμπιαν 60 η μονο στο wallpaper και κατι αλλο που θα βρω????

 

Παιρνει θεματα ειδικα κατασκευασμενα γι αυτο . Διαβασε λιγες σελιδες πισω

και θα καταλαβεις .:)

Με το καλο να το παρεις .:)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Και που μπορω να βρω ενα τετοιο ομως????

Ακομα ακουσα πως κολαει οτι δεν ειναι γρηγορο και οτι δεν εχει καλο επεξεργαστη αληθεουν μου το παν ετσι καποιος που το χει.

 

 

Ευχαριστω!!!!1

ΠΑΟ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ ΜΟΝΟ Ο ΠΑΟ ΚΥΒΕΡΝΑΕΙ:p
Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

....και άλλα themes για 6270 ....(240x320) !!! :)

 

http://www.mobile9.com/invboard/index.php?showtopic=19022&st=0

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

merika games poy exo katebasi alla distixos

den exo nokia 6270 gia na do an pezoun

otan tha to paro tha ta dokimaso:O

 

Fatal_Force_N6270.jar

SexyPoker2006_N6270.jar

Worms_Forts_N6270.jar

RacingFeverGT3D_N6270.jar

3D_Dungeon_Warrior_N6270.jar

MahJong_Quest.jar

MetalSlugMobileImpact_N6270.jar

AlphaWing2_N6270.jar

Asphalt GT 2.jar

Medieval Combat.jar

Zuma_N6270.jar

SexyPokerTopModels_N6270.jar

Absolute Puzzle.jar

MagicalMahjong_EN_N6270.jar

MetalRacersQuadBikes_S40v3.jar

PaintRacer_N6270.jar

SexyPokerManga_N6270.jar

Adidas_N6230i_N6270.jar

BlackJack_EN_N6270.jar

FantasyBattleRevenge.jar

FIFA_Football_2005.jar

FruitFactory2_S40v3.jar

TheChaosEngine_EN_N6270.jar

UltimateSpider-Man_S40v3.jar

GhostForce_N6270.jar

PenguinRun_N6270.jar

CocoasoftThorgalChallangedByTheGods.jar

RubikCube3D_N6230i_N6270.jar

3DGoldenWarrior_S40v3.jar

AncientRuins4_N6270.jar

Blitzkrieg_II_N6270.jar

MidnightBowling_N6270.jar

JurassicPark_N6230i_N6270.jar

PuzzleWorld_N6270.jar

LarrysSexyPinball_N6270.jar

SEGA_SonicTheHedgehog2D_N6270.jar

MTV_Robo_Bouncer_N6270.jar

Scarlottis_MafiaWars_2_N6270.jar

WarOfTheWorlds_N6270.jar

Real_Girl_Friend_Anna_N6270.jar

PowerinlineX_3D_N6270.jar

XMen2_S40v3.jar

ArkanoidRevengeOfDoth_S40v3.jar

ancient empires.jar

ancient empires 2.jar

PrinceOfPersiaTheTwoThrones_N6270.jar

YahtzeeDeluxe_N6270.jar

PMGA_Minigolf_3D_N6270.jar

StreetSoccer2.jar

Football[1].Manager.2006_en_N6270.jar

MonsterPets_N6270.jar

Mystery Mansion Pinball.jar

Rainbow Six LockDown.jar

Vijay Singh Pro Golf 2005.jar

puzzlemania 2.jar

Morpheme Blazing Fists 2D.jar

Playman_World_Soccer.jar

Nonota karma Fighter 2D.jar

DOOM RPG 033257546.jar

Sims2.jar

 

afta pros to paron exo bri se ena kineziko site

Link to comment
Share on other sites

Σ'εμάς δεν θα το πεις το site ???!!!??? :food:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

theli login omos gia na katebasis

 

 

http://www.sooit.com

 

ama ta brite skoyra pitemu.

 

 

makari na xa adsl na sas estelna sto mail sas games.

 

ego tha ta xaro to mai poy tha dikaioume anabathimi apo tin tim

 

a balte gia to real football 2006 tis gameloft

Link to comment
Share on other sites

theli login omos gia na katebasis

 

 

http://www.sooit.com

 

ama ta brite skoyra pitemu.

 

 

makari na xa adsl na sas estelna sto mail sas games.

 

ego tha ta xaro to mai poy tha dikaioume anabathimi apo tin tim

 

a balte gia to real football 2006 tis gameloft

mhpws kati se agglikh glwssa??

perasa xhmiko mhxaniko patras..e re gledia..patra s erxomai..
Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχήν πρέπει να πάρουμε μεταφραστή για τα κινέζικα :

http://www.worldlingo.com/en/products_services/worldlingo_translator.html

 

Μετά πάμε στο site ....το κινέζικο φυσικά :

http://www.sooit.com

 

Επάνω δεξιά πρέπει να βρούμε το σωστό κουτάκι για register .

Εδώ πέφτει και η συνεργασία με τον μεταφραστή !

 

Αφού γίνει και αυτό και όλα πάνε καλά , πάμε για τα παιχνίδια ,

και μιλάμε για πολύ πράγμα !!! :)

http://www.sooit.com/read.php?tid=1187

http://www.sooit.com/thread.php?fid=11&type=3

 

Καλό download..... :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...