Jump to content

Series 40 (240x320 pixels) Εφαρμογές, Παιχνίδια, Θέματα


rostropol
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οχι, πρεπει να εχεις το PC suite της νοκια στο πισι για να τα περασεις, αλλα η διαδικασια εναι γελια.

 

Υ.Γ. το κουτι περιλαμβανει καλωδιο usb.

 

Ουπς:O

Μπορει να δεχτει Java εφαρμογη με οποιονδηποτε τροπο(ir, bt, usb, gprs, καρτα μνημης), τελικα δεν χρειαζεται εγκατασταση απο πισι. Μπερδευτικα απο τα πιαλιοτερα s40.

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 876
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ουπς:O

Μπορει να δεχτει Java εφαρμογη με οποιονδηποτε τροπο(ir, bt, usb, gprs, καρτα μνημης), τελικα δεν χρειαζεται εγκατασταση απο πισι. Μπερδευτικα απο τα πιαλιοτερα s40.

 

Τελικά δηλαδή μπορώ κανονικά μέσω card reader. Πολύ καλό αυτό. Όχι ότι θα με χαλούσε με το καλώδιο. Απλά για μεγαλύτερη ευκολία.

 

Να ρωτήσω και κάτι που ενδεχομένως να είναι και off topic: έχω το sharp gx30i. Κάνοντας back up τον τηλεφωνικό κατάλογο στην κάρτα μνήμης και περνώντας την στο 6270 (που σκέφτομαι να πάρω με επιδότηση στα μέσα Ιανουαρίου) θα περαστεί ο κατάλογος ή όχι;

 

Υ.Γ. Φίλε jois21 και πάλι σε ευχαριστώ για την αμεσότητα της απάντησής σου.

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Supergoofy άψογος.. πολύ καλά παιχνίδια.. και ξέρεις αν έχεις και άλλα παιχνίδια και applications εδώ είμαστε εμείς..

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Θελω να ρωτησω αν γνωριζετε καποια προγραμματα που εχουν καποιο standard funny image και μπορεις να βαλεις την photο σου ή την φωνη σου μονο και να τα στειλεις σαν MMS.

 

Ξερετε αν υπαρχουν για 6270(S40) ή μονο για S60?

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δηλαδή μπορώ κανονικά μέσω card reader. Πολύ καλό αυτό. Όχι ότι θα με χαλούσε με το καλώδιο. Απλά για μεγαλύτερη ευκολία.

 

Να ρωτήσω και κάτι που ενδεχομένως να είναι και off topic: έχω το sharp gx30i. Κάνοντας back up τον τηλεφωνικό κατάλογο στην κάρτα μνήμης και περνώντας την στο 6270 (που σκέφτομαι να πάρω με επιδότηση στα μέσα Ιανουαρίου) θα περαστεί ο κατάλογος ή όχι;

 

Υ.Γ. Φίλε jois21 και πάλι σε ευχαριστώ για την αμεσότητα της απάντησής σου.

Δε νομιζω να γινεται. Το gx30 δε συχρονιζεται με πισι;:worry: ωστε να εχεις εκει τις επαφες;

Αυτος ειναι ο πιο ευκολος τροπος.

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Θελω να ρωτησω αν γνωριζετε καποια προγραμματα που εχουν καποιο standard funny image και μπορεις να βαλεις την photο σου ή την φωνη σου μονο και να τα στειλεις σαν MMS.

 

Ξερετε αν υπαρχουν για 6270(S40) ή μονο για S60?

 

Ευχαριστω

 

HELP κανεις; :p

Link to comment
Share on other sites

OPERA mini ? Γιατί δεν μου ανοίγει και μου βγάζει σφάλμα ?
Και σε μένα βγάζει σφάλμα:( . Στους υπόλοιπους δούλεψε;:confused:
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα βγάζει σφάλμα:( . Στους υπόλοιπους δούλεψε;:confused:

 

 

Κανονικά δουλεύει χωρίς πρόβλημα αρκεί να έχει επιλεχθεί προφίλ Ιντερνετ(HTTP) για πρόσβαση και όχι WAP.

Παράδειγμα σε μένα(ΤΙΜ): access point:gint.b-online.gr(Το gwap.b-online.gr δεν θα δούλευε για τον Opera Mini).

Τώρα στα άλλα δύο δίκτυα δεν ξέρω τι γίνεται αλλά προφανώς πρέπει να υπάρχουν διαφορετικές ρυθμίσεις για πρόσβαση σε Internet και wap,ψάξτε το.

Πάντως είναι μια πολύ καλή εμπειρία το ασύρματο browsing με τον Opera Mini σε αυτήν την εκπληκτική οθόνη.....

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια ερώτηση.Γιατί ενώ ορισμένα παιχνίδια παιζουν κανονικά σε fullscreen μετα το κλείσιμο τους δεν ξαναδουλεύουν?Είναι παιχνίδια για SE σε ανάλυση 240*320.Την πρώτη φορά δουλεύουν κανονικά αλλά μετά μου βγάζει "μη έγκυρη εφαρμογή" και αναγκαστικά τα σβήνω.Είναι κάτι συγκεκριμένο που πρέπει να κάνω?
Link to comment
Share on other sites

Έχω μια ερώτηση.Γιατί ενώ ορισμένα παιχνίδια παιζουν κανονικά σε fullscreen μετα το κλείσιμο τους δεν ξαναδουλεύουν?Είναι παιχνίδια για SE σε ανάλυση 240*320.Την πρώτη φορά δουλεύουν κανονικά αλλά μετά μου βγάζει "μη έγκυρη εφαρμογή" και αναγκαστικά τα σβήνω.Είναι κάτι συγκεκριμένο που πρέπει να κάνω?

 

Φυσικά όλα δεν δουλεύουν για δεύτερη φορά διότι δεν μπορεί να τα επεξεργαστεί η Java engine του 6270,από απόψεως ανάλυσης είναι σωστά,ορισμένα 3D απαιτούν άλλες εκδόσεις πχ.Microcapsule 3D κλπ.

Γιαυτό πρέπει να ξεσκαρταριστούν αυτά που θα είναι πληρως συμβατά και θα τα έχουμε πλέον επισημάνει και γνωστοποίησει με λίστα(πρόταση μου για όσους ενδιαφέρονται).

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτό πρέπει να ξεσκαρταριστούν αυτά που θα είναι πληρως συμβατά και θα τα έχουμε πλέον επισημάνει και γνωστοποίησει με λίστα(πρόταση μου για όσους ενδιαφέρονται).

 

Σωστο ;) Οταν φτιαχτει η λιστα,εαν θελετε την ανεβαζω και στην 1η σελιδα

για ευκολια. Στην συνεχεια ,μπορει να προσθετουμε νεες εφαρμογες και να

την ανανεωνουμε :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Σωστο ;) Οταν φτιαχτει η λιστα,εαν θελετε την ανεβαζω και στην 1η σελιδα

για ευκολια. Στην συνεχεια ,μπορει να προσθετουμε νεες εφαρμογες και να

την ανανεωνουμε :)

 

Πολύ ωραία ! Ας βρούμε και εφαρμογές (apps) πχ.Worldmate,Battery Maintenance κλπ.

Το τελευταίο κρίνεται ως ιδιαίτερα χρήσιμο, το ειχα εγκαταστήσει αλλά η συγκεκριμμένη έκδοση(δεν ξέρω βέβαια αν έχει και άλλες)δεν φτούρησε.

Τέλος πάντων όσο είμαστε ανήσυχοι τόσο ψάχνουμε,θα ρίξουμε άπλετο φως στο σκοτεινό μονοπάτι,ήδη έφεξε λίγο......

Link to comment
Share on other sites

Ας με διαφωτισει καποιος. Πως κανω δημιουργια briefcase?

Δημιουργησα account sto pathfinder.

 

Ωραια αφου κανεις log-in ,δεν χρειαζεται να κανεις κατι αλλο,

κανεις κλικ εκει που λεει briefcases

http://img205.imageshack.us/img205/4831/mwsnap1390na.jpg

 

Στην συνεχεια, εκει που λεει, Δείτε το χαρτοφύλακά σας.

http://img205.imageshack.us/img205/9600/mwsnap1409vc.jpg

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Thanks nervous.

Παρ'ολα αυτα προσπαθησα να κανω upload το δευτερο πακετακι με τα games αλλα τζιφος!

Φακινγκ pstn connections...

Try again some other time...

Α! Για οσους ασχολουνται με wap για τσεκαρετε κι αυτο : http://jsavesms.soulman.za.net/

Link to comment
Share on other sites

Thanks nervous.

Παρ'ολα αυτα προσπαθησα να κανω upload το δευτερο πακετακι με τα games αλλα τζιφος!

Φακινγκ pstn connections...

Try again some other time...

Α! Για οσους ασχολουνται με wap για τσεκαρετε κι αυτο : http://jsavesms.soulman.za.net/

 

Γιατί και μένα μου βγάζει σφάλμα κάθε φορά που προσπαθώ να μπω ίντερνετ ?

Ενώ στο site της νόκια πηγαίνει μια χαρά :(

Link to comment
Share on other sites

Γιατί και μένα μου βγάζει σφάλμα κάθε φορά που προσπαθώ να μπω ίντερνετ ?

Ενώ στο site της νόκια πηγαίνει μια χαρά :(

Έχεις περάσει τις ρυθμίσεις για το GPRS; :confused:
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα site με παιχνίδια S700/W900 δοκιμάστε τα,ίδια ανάλυση έχουν:

http://masyaka.ru/games/

 

 

Κατόπιν ελεγχου στα περισσότερα προοριζόμενα για S700/W900 παιχνίδια είδα ότι μόνο ένα δουλεύει(ΧΧΧ2).Αρα το link αυτό δεν έχει να προσφέρει κάτι σε μας,η αναζήτηση συνεχίζεται,η λίστα συμπληρώνεται και εμπλουτίζεται.....

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...