Jump to content

[Επίσημο] Motorola E770


ismini20
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

mpoufiko eisai onoma kai pragma!! kiddin :)

 

loipon,kalwdio usb 8a vreis sto plisiestero plaisio,i se kapio alla gamazi,pou kanei emporio Y/H,kai 8a deis3eis to kinito sou. ta ypoloipa 8a er8oun mona tous!!

 

prepei prwta na pas sto: menu->syndesi->ry8miseis usb kai na to ry8miseis se karta mnimis. episeis,ta ypoloipa 8a er8oun mona tous!!

Heisenberg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 493
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

eyxaristo poli.....ayto to kin pisteyeis oti einai axiopisto?poso peripou exei to kalodio?mipos ginete na steileis kai video kai alla pragmata apo to pc?pes mou kai kati akomi,pos tha balo ta programmata pou katebasa apo ayto to site?kai pou tha ta brisko sto kin?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρε το καλώδιο για το κινητό ένας φίλος, αλλά δεν έχει λογισμικό, υπάρχει κανα λινκ με κάποιο suite ή κάτι αντίστοιχο? Ευχαριστώ προκαταβολικά
Link to comment
Share on other sites

Gia Sas paidia.Nikos Legomai kai pira to 770 prin dyo evdomades peripoy.to mono problima pou eixa htan me thn mpataria alla kanena allo.entaxei den einai teleio kinhto alla thn doyleia toy thn kanei.

Ego tora psaxno gia skins, gia allo logismiko kai gia kanena programataki ama pernei.

Exo valei paixnidia mesa meso cart reader kai olos tyxaios anakalypsa oti to kalodio toy cart reader teriazei me to kinhto.Basika to mono poy xrismeyei ayth stigmh ayto to kalodio einai oti douleuei san fortisths.

Ta paixnidia ta evala mesa kanontas copy apo to fakelo pou vriskontai mesa sthn karta mnimis.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί μερικές φορές όταν πάω να βγάλω φωτογραφία δεν με αφήνει βγάζοντας το μήνυμα "Αποτύπωση εικόνας αδύνατη"? Μετά πρέπει να σβήσω και να ξανανάψω το κινητό για να μπορέσω να βγάλω φωτογραφία...
People who think they know everything are an annoyance to those of us who really do so,
Link to comment
Share on other sites

re seis palikaria den mou bgazei sto kin tin karta mnimis eno einai mesa kanonika.ti mporo na kano?a...kai kati allo poio programma thelei gia n egatasthso sto pc kai n bazo tragoudia?please peite!

dokimase na kleidwsei kala to klipsaki pou mpainei h karta.......

k pare ena kalwdio mini usb na mhn thn bazeis bgazeis synexeia

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω βγάλει ποτέ την κάρτα απο το κινητό και είναι καλά κλειστό το πορτάκι.... άσε που ήδη χρησιμοποιώ mini USB καλώδιο για τη σύνδεση με το PC (είχα ένα από το MP3 player και χρησιμοποιώ αυτό). Περίεργο... και απ' ότι βλέπω δεν έχει τύχει και σε κανέναν άλλο...
People who think they know everything are an annoyance to those of us who really do so,
Link to comment
Share on other sites

Γιατί μερικές φορές όταν πάω να βγάλω φωτογραφία δεν με αφήνει βγάζοντας το μήνυμα "Αποτύπωση εικόνας αδύνατη"? Μετά πρέπει να σβήσω και να ξανανάψω το κινητό για να μπορέσω να βγάλω φωτογραφία...

 

Έχει τύχει και σε εμένα και με κλείσιμο και άνοιγμα της συσκευής επανέρχεται στα κανονικά του. Μάλιστα δοκίμασα και αποθήκευση στο τηλέφωνο και το αποτέλεσμα ήταν το ίδιο. Αυτά είναι απο το "κουλά" που συμβαίνουν, και δεν έχω δώσει ιδιαίτερη σημασία. Πάντως ίσως μία αναβάθμιση λυθεί το πρόβλημα.

Xiaomi mi 9 lite
Link to comment
Share on other sites

α)Την πρώτη φορά, θα πρέπει να σε "βρει" η άλλη συσκευή. Αν μπει όμως στη λίστα σου, μπορείς κι εσύ να στείλεις αρχεία! Search μπορεί να κάνει μόνο για bluetooth handsfree.

 

Το κάνω αυτό που λες αλλά πάλι μου βγάζει "Αναζήτηση συσκευής" όταν πάω να στείλω έναν ήχο και ενώ τη βρίσκει τη συσκευή, λέει ότι είναι αδύνατη η σύνδεση.

 

Ποια είναι η πιο πρόσφατη version για firmware?

Είπαμε του κώ..ου μας να μαγειρέψει, σκ...α μας έφτιαξε.
Link to comment
Share on other sites

Έχει τύχει και σε εμένα και με κλείσιμο και άνοιγμα της συσκευής επανέρχεται στα κανονικά του. Μάλιστα δοκίμασα και αποθήκευση στο τηλέφωνο και το αποτέλεσμα ήταν το ίδιο. Αυτά είναι απο το "κουλά" που συμβαίνουν, και δεν έχω δώσει ιδιαίτερη σημασία. Πάντως ίσως μία αναβάθμιση λυθεί το πρόβλημα.

Παίξτε λίγο με τις ρυθμίσεις της φωτογραφίας (πχ την έκθεση) και συνέρχεται χωρίς επανεκκίνηση.

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση...

 

Αυτό το πλήκτρο με το Vodafone Live... Πως μπορεί (αν μπορεί) κανείς να το απενεργοποιήσει? Δεν γουστάρω να μπαίνω στο Live (δεν μου χρειάζεται) και είναι στο χειρότερο σημείο ever... το πατάω συνέχεια και ήδη έχω πληρώσει ένα μικρό μεν αλλά αηδιαστικό ποσό δε.

 

ξέρει κανείς αν μπορείς έστω να "κλείσεις" τη σύνδεση με το Vodafone Live έτσι ώστε αν πατήσεις το κουμπί να μην συνδέεται καν?

 

thnx

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση...

 

Αυτό το πλήκτρο με το Vodafone Live... Πως μπορεί (αν μπορεί) κανείς να το απενεργοποιήσει? Δεν γουστάρω να μπαίνω στο Live (δεν μου χρειάζεται) και είναι στο χειρότερο σημείο ever... το πατάω συνέχεια και ήδη έχω πληρώσει ένα μικρό μεν αλλά αηδιαστικό ποσό δε.

 

ξέρει κανείς αν μπορείς έστω να "κλείσεις" τη σύνδεση με το Vodafone Live έτσι ώστε αν πατήσεις το κουμπί να μην συνδέεται καν?

 

thnx

Δοκίμασε να το κλειδώσεις.

Ασφάλεια>κλείδωμα εφαρμογής>(εισάγεις κωδικό, ο προεγκατεστημένος είναι συνήθως 1234)>διαλέγεις την εφαρμογή και μετά κλείδωμα.

Το Vodafone live δε θα απενεργοποιηθεί αλλά δε θα μπαίνεις κατά λάθος

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να το κλειδώσεις.

Ασφάλεια>κλείδωμα εφαρμογής>(εισάγεις κωδικό, ο προεγκατεστημένος είναι συνήθως 1234)>διαλέγεις την εφαρμογή και μετά κλείδωμα.

Το Vodafone live δε θα απενεργοποιηθεί αλλά δε θα μπαίνεις κατά λάθος

 

το έκανα και λειτουργεί μια χαρά...

σε ευχαριστώ jotz. τουλάχιστον τώρα δεν θα χρεώνομαι κάθε φορά που θα πατάω λάθος πλήκτρο...

Link to comment
Share on other sites

Παίξτε λίγο με τις ρυθμίσεις της φωτογραφίας (πχ την έκθεση) και συνέρχεται χωρίς επανεκκίνηση.

 

Μου το ξανακανε... και δεν δουλεψαν τα παραπάνω. Ειναι κάπως σπαστικό να πρέπει να κάνεις restart γιατί παίρνει ώρα να φορτώσει και να σε αφήσει να ξαναμπείς στην εφαρμογή της φωτογραφικής. Το δικό μου SW είναι το R252211_U_85.97.C0R, το έχει παρατηρήσει κανένας άλλος με το ίδιο λογισμικό το πρόβλημα ("Αποτύπωση εικόνας αδύνατη")? Άλλοι με πιο νεο version, εαν υπάρχει? Ή μήπως είμαστε μόνο οι τρείς μας??

 

Πάντως στη Motorola δεν ξέρουν τίποτα...

People who think they know everything are an annoyance to those of us who really do so,
Link to comment
Share on other sites

Εγω πηγα και εκανα αναβαθμιση γιατι ειχα πολλα προβληματα και μου εγκατεστησαν το .C3P αλλα το προβλημα με τη φωτογραφικη εξακολουθει να υπαρχει!!!
Link to comment
Share on other sites

sto e770 mporoume na perasoume skins h tzampa to paleyw k 8a mou meinei kana kin sto xeri kammia mera xwris logismiko pou ta dokimazw ola?

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...