Jump to content

Είδατε κάποιον ή κάποια στον δρόμο και σας άρεσε;


Giorgosk80
 Κοινοποίηση

Είδατε κάποιο/κάποια στον δρόμο και σας άρεσε?  

109 members have voted

  1. 1. Είδατε κάποιο/κάποια στον δρόμο και σας άρεσε?

    • Ειδα αλλα το ξεχναω αμεσως.
      67
    • Ναι ειδα και την/τον θυμαμαι ακομα.
      43


Recommended Posts

καλα εγω ειμαι ο χειροτερος κηνυγος που υπαρχει: με μια κοπελια πηγαιναμε απο το Συνταγμα μεχρι το Χαλανδρι και κοιταζομασταν και χαζοχαμογελουσαμε αλλα εγω ουτε καν πηγα να κατσω διπλα της να της πιασω κουβεντα!!!μιλαμε ειμαι για πολλες φαπες!!!

και τις προαλλες περιμενα στο φαναρι το πρασινο χαλαρος, και οταν ανοιξε, εφυγα γκαζωμενος, αλλα το κορσακι διπλα με αιφνιδιασε φευγοντας πιο γρηγορα, οποτε αρχισα να το κυνηγαω, και οταν πλεον εφτασα διπλα και γυρισα και ειδα τι κουκλι το οδηγουσε, βαρεσε κοφτη το κορσα μου γιατι εχασα την αλλαγη απο το σοκ, με αποτελεσμα η τυπισσα αφου μου εσκασε χαμογελακι λυθηκε στα γελια απο αυτο που επαθα!πιο μετα αφου παρκαρα στο σταθμο του μετρο, και κατευθυνομενος προς τα εκδοτηρια τη βλεπω να περιμενει, μονομιας γυριζω και πηγαινω χαμογελαστος προς το τουτου της, οποτε και αυτη με βλεπει, μου ξανασκαει χαμογελακι και εκεινη την ωρα ανοιγει η πορτα του συνοδηγου της, μπαινει ενας μαντραχαλος και τη φιλαει(ο γκομενος της προφανως!!!)ξενερωσα αφανταστα!

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 61
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

ε ενταξει ρε συ...αυτο ειναι πολυ τραβηγμενο!

το καλυτερο ξερεις ποιο ειναι?

ολα να σου βγουνε αυθορμητα..χαρτακι ειναι...λουλουδια ειναι..αρκει να βγαινει απο μεσα σου!

προσεχε freak να μη πεσεις σε κανενα πιγκουινο!! :lol:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

προσεχε freak να μη πεσεις σε κανενα πιγκουινο!! :lol:

 

Και συ πρόχεχε μη μπαίνει η Κανέλλα εδώ μέσα και γίνεις τελείως ρόμπα :lol: μετά να δω τι θα κάνεις :lol:

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

α πα πα!

λοιπον διαβασε προσεκτικα!

θα γραψεις σε ενα χαρτακι το νουμερο του κινητου σου με ενα συντομο σημειωμα και θα τις το δωσεις!

απο κει και περα εσυ την προσπαθεια την εκανες!

ε? αν και ειναι λιγο τραβημενο πιστευω οτι αν την ξαναδεις στον δρομο κανε πως θα την πατησεις... :w00t:

Link to comment
Share on other sites

ε? αν και ειναι λιγο τραβημενο πιστευω οτι αν την ξαναδεις στον δρομο κανε πως θα την πατησεις... :w00t:

 

Η ακομα και να την πατησεις! :w00t:

αλλα οχι ασχημα...να μην χασει δηλαδη τις αισθησεις της! :!: :alien:

Μετα την βαζεις στο αμαξι και μεχρι το νοσοκομειο, παει στο καλο θα εχεις την ευκαιρια να γνωριστειτε! ;) :p :w00t:

Link to comment
Share on other sites

εχω ξυσει τοιχο επειδη εχασα το φως μου με "κατι" που ειδα να περπατα στην ακρη του δρομου... δεν ειναι για γελια!!!!μπορει να την πατησει οντως!!!!!

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

ΑΝ θες και μια γυναικεία γνώμη, κάνε ότι πιο αυφόρμητο σου βγει!!!Δεν είναι αποψή μου, είναι εμπειρία μου! Πριν πολύ καιρό ημουν στο μετρό και ένα παιδί, όχι πολύ ωραιος αλλά που κάτι μου έκανε, αυτό το περιβόητο κλικ...,με κοιταζε εντονα. Και με κοίταζε... εγώ απλά χαμογέλασα ωσπου βγαίνοντας απ'το μετρό έπιασε μια απίστευτη βροχή...απίστευτη!Τέτοια που όλοι σκεφτόμασταν πως θα περάσουμε στον απέναντι δρόμο. Κι ο τύπος χωρίς να το σκεφτεί πολύ αποφασισε να με βγάλει από τη δύσκολη θέση... με σήκωσε στην αγκαλιά του και με πέρασε απέναντι! Μετά συστηθήκαμε... Το αποτέλεσμα ήταν 3 χρόνια σχέση. Έτσι απλά, γι΄αυτό το κλικ και γιατί τόλμησε να κάνει οτι δε θα΄καναν οι άλλοι...! Διστάζεις ακόμα να της μιλήσεις?

 

:!:

H μουσική μιμείται τον αόρατο χαρακτήρα της ψυχής...

Σωκράτης-απομνημονεύματα του Ξενοφώντος.

Link to comment
Share on other sites

ΑΝ θες και μια γυναικεία γνώμη, κάνε ότι πιο αυφόρμητο σου βγει!!!Δεν είναι αποψή μου, είναι εμπειρία μου! Πριν πολύ καιρό ημουν στο μετρό και ένα παιδί, όχι πολύ ωραιος αλλά που κάτι μου έκανε, αυτό το περιβόητο κλικ...,με κοιταζε εντονα. Και με κοίταζε... εγώ απλά χαμογέλασα ωσπου βγαίνοντας απ'το μετρό έπιασε μια απίστευτη βροχή...απίστευτη!Τέτοια που όλοι σκεφτόμασταν πως θα περάσουμε στον απέναντι δρόμο. Κι ο τύπος χωρίς να το σκεφτεί πολύ αποφασισε να με βγάλει από τη δύσκολη θέση... με σήκωσε στην αγκαλιά του και με πέρασε απέναντι! Μετά συστηθήκαμε... Το αποτέλεσμα ήταν 3 χρόνια σχέση. Έτσι απλά, γι΄αυτό το κλικ και γιατί τόλμησε να κάνει οτι δε θα΄καναν οι άλλοι...! Διστάζεις ακόμα να της μιλήσεις?

 

:!:

αχ ,τι ωραιος και πρωτοτυπος τροπος..συγκινηθηκα... :cry:

μπραβο σας...να ζησετε..εκτος και αν η αγαπη σας καταρευσε...τοτε συγνωμη... :(

Link to comment
Share on other sites

:lol: καλο!!

 

παιδια...την ξαναειδα την τεταρτη το απογευμα!! καλα ειμαι χαζος δεν εξηγειτε αλλιως που δεν σταματησα.

σκοταδι βεβαια αναψα τα φωτα τα μεγαλα ξανα και την ειδα...βεβαια ΠΑΛΙ μιλουσε στο κινητο..και δεν ξερω δεν με κοιταξε καν..δηλαδη ουτε καν ειδε οτι ημουν εγω...αλλα τελος παντων.αν κατσει εκατσε μπορει να την συναντησω τυχαια πουθενα!

με την κανελλα τι θα κανουμε να δουμε....:p

 

Αφου μιλουσε παλι, μπορεις να περιμενεις να τελειωσει και να της πιασεις κουβεντα ενημερωνοντας την για τα νεα πακετα FTG... :p

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Η αληθινή αγαπη δε καταρέει ποτέ. Ακόμα κι αν κάτι τελειώνει,όπως αυτό.., κρατάς τα καλά κι ένα χαμόγελο... όπως εδώ τώρα :)

H μουσική μιμείται τον αόρατο χαρακτήρα της ψυχής...

Σωκράτης-απομνημονεύματα του Ξενοφώντος.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ΑΝ θες και μια γυναικεία γνώμη, κάνε ότι πιο αυφόρμητο σου βγει!!!Δεν είναι αποψή μου, είναι εμπειρία μου! Πριν πολύ καιρό ημουν στο μετρό και ένα παιδί, όχι πολύ ωραιος αλλά που κάτι μου έκανε, αυτό το περιβόητο κλικ...,με κοιταζε εντονα. Και με κοίταζε... εγώ απλά χαμογέλασα ωσπου βγαίνοντας απ'το μετρό έπιασε μια απίστευτη βροχή...απίστευτη!Τέτοια που όλοι σκεφτόμασταν πως θα περάσουμε στον απέναντι δρόμο. Κι ο τύπος χωρίς να το σκεφτεί πολύ αποφασισε να με βγάλει από τη δύσκολη θέση... με σήκωσε στην αγκαλιά του και με πέρασε απέναντι! Μετά συστηθήκαμε... Το αποτέλεσμα ήταν 3 χρόνια σχέση. Έτσι απλά, γι΄αυτό το κλικ και γιατί τόλμησε να κάνει οτι δε θα΄καναν οι άλλοι...! Διστάζεις ακόμα να της μιλήσεις?

 

:!:

οντως πολυ καλοοοοοο!!!!οι κουβεντες του στυλ σε ξερω απο καπου;κατι μου θυμιζεις,μονο γελιο προκαλουν!!!εμενα αν μου ελεγαν κατι τετοιο θα ξενερωνα αγρια ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 17 years later...

Σε είδα το καλοκαίρι στη συναυλία του Πορτοκάλογλου με την Τζώρτζια τον Σεπτέμβριο στο Φάληρο  summer theatre.. είσαι ψηλή μελαχρινή μαύρο μαλλί πιο κάτω από τους ώμους μεγάλα μάτια όμορφα εκφραστικά... είσαι πανέμορφη κοιταχτήκαμε.. εγώ είμαι ο νεαρός με τα μακριά μαλλιά που σε είδα μακάρι να το δεις και να επικοινωνήσεις μαζί μου....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...