Jump to content

[Επίσημο] Qtek S200 (Prophet)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

195 βγάζει, αλλά υπάρχει δυνατότητα overclocking. Εμένα μου παίζει ΣΤΑΘΕΡΑ στα 240Mhz!:D

Τελικά το έκανα overclocking και το άφησα στα 240ΜΗz :happy: .

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξερει κανεις πως μπορουμε να κανουμε τα γραμματα στο today μαυρα. Οταν βαζω μια εικονα της επιλογης μου δεν φαινεται τιποτα
SV9PFY
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα! ξερει κανεις πως προσθετουμε μια καινούρια λεξη στο T9 όπως στα άλλα κινητά?
MyPhone member since 2003! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα! ξερει κανεις πως προσθετουμε μια καινούρια λεξη στο T9 όπως στα άλλα κινητά?

 

Αν δεν κανω λαθος τις παιρνει μονο του.

SV9PFY
Link to comment
Share on other sites

Apo exthes kai egw katwxos tou s200. Mexri twra Nokiakias kai einai to prwto mou pda. Apla fadastiko mexri twra. Teleiws diaforetikn aisthisn se ola tou.

Borei kapoios na mou pei pws borw na perasw programmata sto kinito, apo pou ta vriskw ta programmata afta kai poia einai ta must pou prepei na exw??

Episis pou borw na vrw paixnidia

Eyxaristw

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Καλοριζικο,εχω δωσει 1 link στο επισημασμενο εφαρμογες ριξε μια ματια στα site που εχει,τις εφαρμογες τις περνας αφου εχεις εγκαταστησει το active στον υπολογιστη σου και το εχεις κανει συνδεση με το καλωδιο
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια. αρχισα και εγώ να ενδιαφέρομαι για το s200. Περιμενα το p990 αλλά άρχισα να γλυκοιτάζω το s200.

Δεν έχω ιδέα από windows mobiles αλλά μόνο με symbian.

Θέλω να ρωτήσω τι γίνεται με τα ελληνικά στα wm5 γιατί απ'ότι ξέρω στα win 2003 δεν μπορούσες να γράψεις μηνύματα και επαφές στα ελληνικά. Εχει διορθωθεί αυτό στα wm5?

Sorry αλλά δεν έχω διαβάσει το thread γιατί είναι πια αρκετά μεγάλο.

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

και βεβαια μπορεις,και τα 2003 γραφουν κανονικα ελληνικα

 

Απο την ACE ή με το κατάλληλο προγραμμα να προσθέσω ;)

SV9PFY
Link to comment
Share on other sites

μπαααα!

 

Εμενα παλι μου βγαζει λεξεις που εχω γραψει κατα καιρους και που αποκλειεται να γραφονται μεσα στο τ9.

SV9PFY
Link to comment
Share on other sites

εμενα όχι, μήπως πατάς κάτι και τις κρατά?

 

Nα σου πω την αληθεια δεν το εχω ψαξει γιατι δεν το χρησιμοποιω.

SV9PFY
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα! ξερει κανεις πως προσθετουμε μια καινούρια λεξη στο T9 όπως στα άλλα κινητά?

 

 

για ψάξτε ένα προγραμματάκι με τίτλο

ABC Editor.net

 

Πιστεύω ότι θα παίζει και στα μηνύματα.

Δεν έχω ppc phone, αλλά σε όλες τις εφαρμογές που θέλουν πληκτρολόγηση

το συγκεκριμένο παίζει.

Του προσθέτεις όσες λέξεις θέλεις και κάνεις restart :cool:

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Kalimera paides...

Pws boroume na baloume xypnitiri kapoion diko mas nxo opws mp3 n' genika kapoion allo nxo ektos apo tous standar pou exei me tous opoious dyskolo na xypnisei kaneis...

Link to comment
Share on other sites

Kalimera paides...

Pws boroume na baloume xypnitiri kapoion diko mas nxo opws mp3 n' genika kapoion allo nxo ektos apo tous standar pou exei me tous opoious dyskolo na xypnisei kaneis...

 

Κανε ενα αρχειο mp3 se wav oχι μεγαλυτερο απο 3ΜΒ και βαλτο στο /windows και επειτα επελεξε το απο τα alarms.

SV9PFY
Link to comment
Share on other sites

Παιδια HELP

 

Εκανα update to s200 μου με το ROM που υπάρχει στο qtek forum, και οταν ανοιγει βγαζει μονο χρώματα και δεν ξεκινα! τι να κανω?

Na pernate kala...
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας Prophytes!!! Μπήκα και γώ στο Group σας αφού θα το πάρω σε 2 μέρες

 

1)500 ΕUR ειναι καλά?

2)Προτεινετε μου ενα gps για να το συνοδέψω(αν και είδα ποιο πάνω κατι προβλήματα σχετικά με αυτο το θεμα για port 7 ασυμβατοτητα κλπ κλπ... )

 

Τελος επειδή ειμαι Developer και γράφω VB.NET αν υπάρχει κάποιος που έχει γράψει κώδικα για SMART DEV ας μου κάνει ενα PM..

 

Ευχαριστώ

Καλως σας βρήκα

Link to comment
Share on other sites

Kalispera. Pws borw na allazw to profil tou hxoy klnsns opws sta perissotera kinita. Diladi otan eimai douleia na to vazw se profil pou na xtypaei pio siga kai loipa kai loipa?? Yparxei tetoia epilogn ndn sto tilefwno giati den borw na to vrw pws ginetai??

Yparxei kapoio kalo programma giafto???

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο έχει κάποιες βασικές δυνατότητες για αλλαγή επιπέδου ήχου κ.λπ.

Ένα πολύ καλό πρόγραμμα για αυτή τη δουλειά, με δυνατότητες που ούτε τις είχες ονειρευτεί σε κινητό (όπως π.χ. αυτόματη αλλαγή προφίλ την ώρα του ραντεβού από το Pocket Outlook) είναι το PocketZenPhone (http://www.pocketzenphone.net)

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει περίπτωση να μπορεσει να τρέξει MAME CE?? ή δεν θα αντεξει η CPU κάτι τέτοιο?

 

Δοκιμασε και θα δεις απο μονο σου. Δεν ειναι και τοσο χαλια η ταχυτητα αλλα δεν ειναι και για πολλα πολλα.

Οτι αφορα το GPS εχω το FORTUNA και δουλευει μια χαρα. Κανενα προβλημα με καμια θυρα.

SV9PFY
Link to comment
Share on other sites

Παιδια HELP

 

Εκανα update to s200 μου με το ROM που υπάρχει στο qtek forum, και οταν ανοιγει βγαζει μονο χρώματα και δεν ξεκινα! τι να κανω?

 

Τελικα το επανέφερα αλλα μόνο στα Αγγλικα με το αρχείο:

RUU_Prophet_2090724_20907106_020720_QtekWWE_Ship

 

Πως μπορω τώρα να το κάνω Ελληνικο πάλι??

Na pernate kala...
Link to comment
Share on other sites

Τελικα το επανέφερα αλλα μόνο στα Αγγλικα με το αρχείο:

RUU_Prophet_2090724_20907106_020720_QtekWWE_Ship

 

Πως μπορω τώρα να το κάνω Ελληνικο πάλι??

 

Ξαναπερασε την κανονικη ROM και αν δεν φτιαξει επικοινωνησε με την ACE.

SV9PFY
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...