Jump to content

[Επίσημο] Motorola V360


ibiza6
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

με mini usb φιλε μου.

Σίγουρα δεν θέλει ειδική ρύθμιση.

Δύο λόγους μπορώ να σκεφτώ

1)Δεν είναι συμβατό με το κινητό (λίγο απίθανο)

2)Δεν κάνει καλή επαφή

 

Εγώ έχω τα Motorola Stereo Headset S200 BlackV3i/L7 και μου δουλεύουν μια χαρά.

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και εγώ έχω τα ίδια με τον Ray και δουλεύουνε τέλεια! BTW Ray όποιος είδε το V360 μου με το FW το τελευταίο σου καράφλιασε! LOL! φοβερό είναι!
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω τα ίδια με τον Ray και δουλεύουνε τέλεια! BTW Ray όποιος είδε το V360 μου με το FW το τελευταίο σου καράφλιασε! LOL! φοβερό είναι!

Χαίρομαι!Δηλαδή δεν έχεις εντοπίσει κανά πρόβλημα ε?Μου έστειλε και ένα παιδί από Αμερική και μου είπε ότι του αρέσει αλλά ήθελε και κάποια instant messaging υπηρεσία (του είπα ευγενικά εμείς στο Ελλάντα δεν χρησιμοποιούμε τέτοιες ποζεριές λόγω κόστους :lol: )

 

Επίσης έχω βρει και άλλον ένα Έλληνα modder που έχει monsterpack για το v360!

 

Motorola iPhone v360 MP by AquaRed

Motorola iPhone MP v1.0 (20070227) by AquaRed - v360 Tested

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

snif ...εδώσα το 360 στη κοπέλα μου και πήρα ενα SE W710i και τώρα δέν με αφήνει να το φλασάρω ..... με βλέπω να το κάνω τράμπα ..εκτός και αν βρώ κανένα μεταχειρισμένο σε λιώμα τιμή ...

 

...ατιμε Rey όταν το λέγαμε να το φιαξείς το ΜΡ ...

Link to comment
Share on other sites

snif ...εδώσα το 360 στη κοπέλα μου και πήρα ενα SE W710i και τώρα δέν με αφήνει να το φλασάρω ..... με βλέπω να το κάνω τράμπα ..εκτός και αν βρώ κανένα μεταχειρισμένο σε λιώμα τιμή ...

 

...ατιμε Rey όταν το λέγαμε να το φιαξείς το ΜΡ ...

 

:lol: :lol:

Εδώ φαίνονται οι πραγματικοί v360 true lovers.Τουλάχιστον της εξείγησες όλα τα "μαγικά" πράγματα που μπορεί να έχει με το fhashing?? :rolleyes:

Ίσως αν φτιάξω ένα .::Rey360::. Girls ONLY mp να αλλάξει γνώμη.. :p

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Τι λέμε τώρα ... την έβαλα στο site και αρχισα να "πουλαω" τα ΜΡ ......δες έδω αυτο το μοντελάκι by Yuet ....αυτο έδώ made in Greece κτλ .......οχι μου λέει φτανει τοσο ψήσιμο στο καιμενούλι κτλ ..κτλ ... μεγαλο πρόβλημα σου λέω !
Link to comment
Share on other sites

Τι λέμε τώρα ... την έβαλα στο site και αρχισα να "πουλαω" τα ΜΡ ......δες έδω αυτο το μοντελάκι by Yuet ....αυτο έδώ made in Greece κτλ .......οχι μου λέει φτανει τοσο ψήσιμο στο καιμενούλι κτλ ..κτλ ... μεγαλο πρόβλημα σου λέω !

axaxaxaxaxaxaxax

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Έλιωσα!Μοντελάκι από yuet!:lol: :lol: :lol:

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχω πρόβλημα και θέλω τη βοήθεια σας!!!

λοπόν πέρασα το ΜP του Rey (όλα μια χαρά μέχρι εδώ! Πολύ καλή δουλεία μπορώ να πω). στη συνέχεια ήθελα να περάσω κάποια διαφορετική font. σύνδεσα το κινητό και όλα πήγαιναν μια χαρά.ξαφνικά κάτι έγινε που δεν πολυκατάλαβα και το κινητό πήγε να κάνει reboot και από τότε δεν έχω ανοίξει ξανά! ούτε φορτίζει όταν το βάζω στον φορτιστή! δεν αντιδρά σε τίποτα! κάηκε??!?!! τα έπαιξε? τι να κάνω? να το αφήσω όπως έχει γιατί δεν αξίζει ή να συνεχίσω τις προσπάθειες για να το φτιάξω?

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες να του περάσεις ξανά το MP;

Τοποθετείς την μπαταρία στο κινητό πατώντας ταυτόχρονα * και #. Αν μπει σε boot loader (μαύρη οθόνη με άσπρα γράμματα) θα μπορέσεις να φλασάρεις το ΜΡ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχω πρόβλημα και θέλω τη βοήθεια σας!!!

λοπόν πέρασα το ΜP του Rey (όλα μια χαρά μέχρι εδώ! Πολύ καλή δουλεία μπορώ να πω). στη συνέχεια ήθελα να περάσω κάποια διαφορετική font. σύνδεσα το κινητό και όλα πήγαιναν μια χαρά.ξαφνικά κάτι έγινε που δεν πολυκατάλαβα και το κινητό πήγε να κάνει reboot και από τότε δεν έχω ανοίξει ξανά! ούτε φορτίζει όταν το βάζω στον φορτιστή! δεν αντιδρά σε τίποτα! κάηκε??!?!! τα έπαιξε? τι να κάνω? να το αφήσω όπως έχει γιατί δεν αξίζει ή να συνεχίσω τις προσπάθειες για να το φτιάξω?

 

Το πρόβλημα δεν έχει να κάνει με το mp μου.Κάτι πήγε στραβά όταν flashares.Σίγουρα πέρασες σωστό αρχείο?Μήπως μετά το flashing του mp το κινητό δεν είχε πολύ μπαταρία και έκλεισε κατά την διάρκεια του flashing?1002 λόγοι μπορούν να υπάρχουν σχετικά με το τι πήγε στραβά.Από το καλώδιο μέχρι δεν ξέρω και εγώ τι..Τώρα το κινητό είναι εντελώς dead?Δοκίμασες αυτό που λέει ο jotz?

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

δεν φταίει το Mp σου σίγουρα. πήγα να βάλω κάποιες άλλες font που ήθελα και εκείνη την ώρα έγινε η στραβή. από τότε το κινητό δεν λειτουργεί. ούτε καν φορτίζει!!!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες να του περάσεις ξανά το MP;

Τοποθετείς την μπαταρία στο κινητό πατώντας ταυτόχρονα * και #. Αν μπει σε boot loader (μαύρη οθόνη με άσπρα γράμματα) θα μπορέσεις να φλασάρεις το ΜΡ.

 

το δοκίμασα αλλά τίποτα...δεν ανταποκρίνεται σε τίποτα το κινητό...αυτά που πήγα να flasarω τα είχα κατεβάσει από το site του Rey btw!οπότε δεν πήγα να βάλω κάτι άσχετο...

μόνο μαύρη οθόνη και τίποτα αλλο!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα! Χρόνια Πολλά σε όλους και Χριστός Ανέστη. Σήμερα δοκίμασα το V360 μου με το GPS bluetooth receiver που έχω για το sx1. http://www.mypocketpc.ch/Reviews/Navigation/15874.aspx

Αυτό εδώ είναι. Τα καλά νέα είναι ότι έχω βρει μερικά GPS προγράμματα τα οποία μερικά που δοκίμασα τα 2 παίξανε επιτυχώς! το ένα από αυτά μάλιστα μπορεί να πάρει χάρτες! όπως και στο power navigation2 για symbian os, μπορούμε εμείς να φτιάξουμε χάρτες! το πως θα το βρω. Πάντως τα γνωστά όπως πόση απόσταση διανύσαμε, πόσα χλμ κάναμε, με τι ταχύτητα κινούμαστε, που είναι οι δορυφόροι καθώς και αναλυτικά την θέση μας σε μοίρες και το υψόμετρο τα λένε και τα 2 προγράμματα. Τα προγράμματα που έχω είναι τα :

VGPS, vlkGPS, GPS Track, Mobile GMaps, από αυτά τα 2 τελευταία παίξανε τέλεια και το τελευταίο είναι που παίρνει χάρτες! αν έχουμε GPRS μπορούμε και να τους κατεβάζουμε! τα προγράμματα θα τα βρείτε στο http://www.getjar.com/software

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Φίλε δες στη σελίδα http://perisdr.googlepages.com/swdescription

μια περιγραφή για τα firmware που υπάρχουν..

 

Μην νομίζεις πάντως ότι το πιο καινούργιο θα είναι και το καλύτερο για τις ανάγκες σου !!

Αντιθετως, στα καινούργια firmwares λείπουν κάποιες δυνατότητες που υπήρχαν στα παλιότερα... :confused:

 

Πχ σε άλλα υπάρχει Triband σε άλλα Quadband, σε άλλα δεν υπάρχουν Java permissions, Corelet υποστήριξη, Airplane mode, EDGE, USB charging on/off κλπ ενώ σε άλλα υπάρχουν..

 

Καλά firmwares και χωρίς προβλήματα είναι τα AxR series (ABR, ACR). [εκτός απο το AER καθώς είναι sticky firmware !!]

 

Σου προτείνω πάντως να flashαρεις το MP του φίλου Rey_619 από το forum μας εδώ (respect!!). Περιέχει το software R4513_G_08.B7.ABR που είναι ιδιαίτερα γρήγορο (και έχω 1gb card!). Επίσης έχει πολλά άλλα καλά (mp4 video, MediaViewer κ.α) Μου λείπουν όμως οι φωνητικές κλήσεις και η αναζήτηση επαφής με δύο γράμματα που είχα στο παλιό firmware...:(

 

Τέλος, εάν δεν σου αρέσουν τα skins που φοράει το κάθε monsterpack (όπως πολλά σε εμένα!!), μη κολλάς είναι θέμα γούστου και μπορείς να τα αλλάξεις όποτε επιθυμείς !!

 

:cool:

MyPhone history: Nokia 3310/6510 / Motorola V535/ V360 / Ubiquio 401 / O2 XDA Flame / Omnia i900 / GB T600 / Nokia 5230 / Huawei Ideos X5 / Toshiba AT100 / Samsung Duos / Lenovo 3500H /:cool:

Link to comment
Share on other sites

Νέα εφαρμογή για όλα τα Motorola !!

 

MobileLibrary is a signed powerful MIDlet designed to read eBooks, view pictures and play musics (with lyric showing synchronizely) on Motorola phones that support JSR75, JSR135, CLDC1.1 and MIDP2.0. E.g.: RAZR, SLVR, KRZY, RIZR, etc.

 

Διαβάζετε txt, βλέπετε εικόνες & στίχους & ακούτε mp3 !! Ολα σε ένα...

Λειτουργεί και το v360 φυσικά !! :D

 

Δείτε στο http://chunture.com/en.aspx

MyPhone history: Nokia 3310/6510 / Motorola V535/ V360 / Ubiquio 401 / O2 XDA Flame / Omnia i900 / GB T600 / Nokia 5230 / Huawei Ideos X5 / Toshiba AT100 / Samsung Duos / Lenovo 3500H /:cool:

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ τα μέλη του myphone.gr και ζητώ την βοήθειά σας!

Έχω το V360 και διαβάζοντας αυτό το θέμα κατάφερα να αλλάξω επιτέλους skins στο κινητό και γραμματοσειρά(comics sans serif). Αλλά σε κάποιο σημείο δημιουργήθηκαν κάποια προβλήματα. Συγκεκριμένα χρησιμοποίησα το skins manager v0.51 και εγκατέστησα τα νέα skins και απεγκατέστησα αυτά που δεν ήθελα, συμπεριλαμβανομένων και των αρχικών του κινητού (moto,techno,scarlet). Δεν γνωρίζω αν δεν έπρεπε να τα απεγκαταστήσω αυτά γιατί μετά άρχισαν τα προβλήματα.

Τα νέα skins δεν έμπεναν στο μενού ρυθμίσεις->διαμόρφωση έτσι ώστε να τα αλλάζω από την συσκευή τα skins όποτε επιθυμώ.

Έπειτα η περιέργιά μου και η ανυπομονησία μου να το διορθώσω με οδήγησαν στις εξής σπαμωδικές κινήσεις.

Έπαιξα με το P2K Tools λίγο και με τις ρυθμίσεις που έχει.

Πρώτα έκανα ολική επαναφορά και το πρόβλημα φάνηκε να διορθώνεται προσωρινά ωσπου έκανα επανεκκινηση το κινητό και επανήλθε.

Ύστερα είπα να βάλω το DRM του Rey μήπως και φτιαχτεί και αυτό το πρόβλημα και κάποια άλλα που βγήκαν(όπως έξτρα αόρατα εικονίδια στο βασικό μενου τα οποία όταν πήγαινα επάνω τους με πέταγαν έξω στην κύρια οθόνη), αλλά τίποτα και επίσης εδώ πρόσεξα ότι η συνολική μνήμη της συσκευής δεν ήταν 6mb αλλά 3,5!

Αποτέλεσμα και μετά από ολική διαγραφή αφήνοντας σαν skin το techno που κατάφερα και βρήκα στο internet, και έβαλα και το official DRM να έχω μία μαύρη οθόνη ενώ το κινητό λειτουργούσε!

Με τα χίλια ζόρια και στα τυφλά πλοηγήθηκα στο μενού να το βάλω να συνδεθεί με δεδομένα και fax για να το δει το skins manager ή το p2k tools και να του περάσω και άλλα skins και να βάλω κάποιο από αυτά να χρησιμοποιηθεί για να μπορώ να δω το μενού και την αρχική οθόνη!

Το λογισμικό του δεν το έχω πειράξει και είναι το R4513_G_08.B7.ABR έκδοση flex SE6148AXXG1132 έκδοση DSP 631F1F00.

Η μνήμη της συσκευής επανήλθε στα 6mb περίπου που είναι και η πραγματική της αλλά ακόμη δεν μπορώ να μπω στο μενού ρυθμίσεις->διαμόρφωση και αυτό είναι εκνευριστικό όπως επίσης και τα 3 αόρατα έξτρα εικονίδια στο βασικό μενού στο κάτω μέρος του όπου όταν πάω επάνω τους με πετάνε στην κύρια οθόνη.

Πως μπορώ πλέον να το επαναφέρω στην αρχική του κατάσταση;

Αν περάσω το ίδιο λογισμικό θα επανέρθει και που θα το βρώ;

Ευχαριστώ για όποια βοήθεια μου δώσετε και συγνώμη για την μακροσκελή περιγραφή.

Link to comment
Share on other sites

FingolfinGR

 

Μάλλον χρειάζεται να flashαρεις ένα νέο monster pack (MP) μια και καλή.. Προτείνω του Rey_619 (http://perisdr.googlepages.com/firmwares)

Θυμήσου μόνο να πάρεις πρώτα ένα backup τις επαφές σου, οκ?

 

________

 

Σήμερα βρήκα επιτέλους και αγόρασα ένα USB stereo headset (όχι γνήσιο) με 15€. Καλή κατασκευή, και με το σηματάκι της Μοτο (το Μ) αλλά...

Συγκρίνοντας τα με τα ακουστικά που είχα φτιάξει (που μπαίνουν στο audio mini jack), δυστυχώς βλέπω χαμηλότερη ποιότητα ήχου :(

Ο ήχος μεταλλικός και χωρίς μπάσο και λίγο χαμηλότερης έντασης...

Δεν ξέρω εάν αυτό συμβαίνει και στα γνήσια ακουστικά της Motorola -ελπίζω πως όχι...!?

MyPhone history: Nokia 3310/6510 / Motorola V535/ V360 / Ubiquio 401 / O2 XDA Flame / Omnia i900 / GB T600 / Nokia 5230 / Huawei Ideos X5 / Toshiba AT100 / Samsung Duos / Lenovo 3500H /:cool:

Link to comment
Share on other sites

Αν φλασάρω ένα MP όπως του Rey χαλάω την εγγύηση όμως?

Για να κρατήσω την εγγύηση πρέπει να βάλω το firmware που έχω ήδη πάλι από την αρχή?Που θα το βρω?

Αν τελικά βάλω το MP του Rey(που με όλα αυτά που διάβασα στις προηγούμενες σελίδες έχω μπει σε μεγάλο πειρασμό:O )θα μπορέσω να αλλάξω skins και γραμματοσειρά αν θελήσω? Και με το οriginal firmware μετά θα μπορέσω να το γυρίσω στην αρχική του κατάσταση?

Συγνώμη για τον καταιγισμό των ερωτήσεων αλλά 1000+ posts είναι δύσκολο να τα διαβάσω για να βρω τις απαντήσεις σε αυτά που ρωτάω και δεν έχω βρει στα 100 περίπου posts που έχω διαβάσει.:(

Link to comment
Share on other sites

εφόσον έχεις ήδη χρησιμοποιήσει p2k drivers και πείραξες το κινητό, πρέπει κανονικά να έχεις ήδη αποχαιρετήσει και την εγγύηση...:p

 

όσον αφορά τα skins, βάζεις - βγάζεις ό,τι θέλεις με το Skins Manager

για τα fonts δεν είμαι τελείως σίγουρος, αλλά νομίζω πως ναι (flashing με το RSD Lite)!

MyPhone history: Nokia 3310/6510 / Motorola V535/ V360 / Ubiquio 401 / O2 XDA Flame / Omnia i900 / GB T600 / Nokia 5230 / Huawei Ideos X5 / Toshiba AT100 / Samsung Duos / Lenovo 3500H /:cool:

Link to comment
Share on other sites

@FingolfinGR

 

Στην σελίδα μου έχω το original mp της moto.Επομένως αν χρειαστείς ποτέ να το πας για service αν περάσεις αυτό το mp αμφιβάλλω αν θα πάρουν χαμπάρι τίποτα..Φυσικά αν τους το πας πειραγμένο το κινητό εννοείται πως θα σε πιάσουν αλλά άμα περάσεις το original δεν θα καταλάβουν τίποτα.

 

Αν περάσεις το mp μου μπορείς να αλλάξεις ότι θες.Και μια συμβουλή.Το moto skin είναι "full" ενώ τα techno και scarlet είναι "light".Για να το θέσω απλά ένα full skin περιέχει όλα τα εικονίδια ενώ ένα light skin αλλάζει μόνο μερικά εικονίδια και τα υπόλοιπα τα παίρνει από το full skin.Όταν διέγραψες το moto skin έπρεπε να περάσεις ένα άλλο full skin για να υπάρχουν όλα τα εικονίδια.Το techno από μόνο του δεν έχει όλα τα εικονίδια.Καλό θα είναι το moto skin να μην το πειράζεις γιατί είναι "βάση" για τα υπόλοιπα skins.

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Το moto skin είναι "full" ενώ τα techno και scarlet είναι "light".Για να το θέσω απλά ένα full skin περιέχει όλα τα εικονίδια ενώ ένα light skin αλλάζει μόνο μερικά εικονίδια και τα υπόλοιπα τα παίρνει από το full skin.Όταν διέγραψες το moto skin έπρεπε να περάσεις ένα άλλο full skin για να υπάρχουν όλα τα εικονίδια.Το techno από μόνο του δεν έχει όλα τα εικονίδια.Καλό θα είναι το moto skin να μην το πειράζεις γιατί είναι "βάση" για τα υπόλοιπα skins.

Αυτό το υποψιάστηκα γιατί όταν το έβγαλα το moto άρχισαν τα προβλήματα.:( Δηλαδή αν βγάλω το techno και το scarlet δεν θα έχω πρόβλημα?

Σας ευχαριστώ για την βοήθεια ως τώρα και για να κλείσω με τις απορίες μου...:what: να ρωτήσω κάτι τελευταίο.

Το original mp έχει τα αρχικά skins moto,techno,scarlet?(ξέρω ότι κατά 99,9% τα έχει απλά ρωτάω εσάς για να είμαι 1000% σίγουρος:p )

Μπορώ να κάνω μία πατέντα αγοράζοντας ένα ανταπτοράκι για να συνδέσω κανονικά ακουστικά στη θύρα που έχει για τα ακουστικά με μικρότερο καρφάκι από το συνηθισμένο, ώστε να ακούω mp3 και να ακούω και τον ήχο από τα βίντεο έτσι?(ξέρω ότι δεν θα λειτουργεί ως handsfree αφού δεν θα έχει μικρόφωνο αλλά δεν με νοιάζει)

 

EDIT: Μόλις φλάσαρα το κινητό στο original mp. Δοκίμασα το mp του Ray 3 φορές αλλά και τις 3 μου έβγαζε το RSD ότι μετά το reboot έγραφε PASS αλλά έμενε στην bootloader οθόνη το κινητό γράφοντας ένα error....κάτι και από κάτω ελεγε ότι το usb είναι connected και κάτι ακόμα που δεν θυμάμαι (sorry) αλλά δεν έκανε τιποτα άλλο, ούτε reboot ούτε τίποτα. Φοβήθηκα να του βγάλω την μπαταρία και τελικά έβαλα επιτυχώς το original. Για να σου δώσω και το απαραίτητο feedback Ray το bootloader μου είναι το 09.02 .

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το υποψιάστηκα γιατί όταν το έβγαλα το moto άρχισαν τα προβλήματα.:( Δηλαδή αν βγάλω το techno και το scarlet δεν θα έχω πρόβλημα?

Κανένα..

Το original mp έχει τα αρχικά skins moto,techno,scarlet?(ξέρω ότι κατά 99,9% τα έχει απλά ρωτάω εσάς για να είμαι 1000% σίγουρος:p )

Ναι τα έχει

Μπορώ να κάνω μία πατέντα αγοράζοντας ένα ανταπτοράκι για να συνδέσω κανονικά ακουστικά στη θύρα που έχει για τα ακουστικά με μικρότερο καρφάκι από το συνηθισμένο, ώστε να ακούω mp3 και να ακούω και τον ήχο από τα βίντεο έτσι?(ξέρω ότι δεν θα λειτουργεί ως handsfree αφού δεν θα έχει μικρόφωνο αλλά δεν με νοιάζει)

Για ανταπτοράκι κάνε search μέσα στο θέμα γιατί έχουν γραφτεί πολλά.Αν αγοράσεις ανταπτοράκι θα σου βγάζει τον ήχο μονοφωνικά εκτός και αν πάρεις το music orbit. (ή κάπως έτσι λέγεται.Ψάξτο στις προηγούμενες σελίδες)

EDIT: Μόλις φλάσαρα το κινητό στο original mp. Δοκίμασα το mp του Ray 3 φορές αλλά και τις 3 μου έβγαζε το RSD ότι μετά το reboot έγραφε PASS αλλά έμενε στην bootloader οθόνη το κινητό γράφοντας ένα error....κάτι και από κάτω ελεγε ότι το usb είναι connected και κάτι ακόμα που δεν θυμάμαι (sorry) αλλά δεν έκανε τιποτα άλλο, ούτε reboot ούτε τίποτα. Φοβήθηκα να του βγάλω την μπαταρία και τελικά έβαλα επιτυχώς το original. Για να σου δώσω και το απαραίτητο feedback Ray το bootloader μου είναι το 09.02 .

Κρίμα..Αν κάνω μερικές τροποποιήσεις θα ήθελες να ξαναδοκιμάσεις?Αφού κατάφερες να περάσεις το original mp τότε αν χρησιμοποιήσω τον ramloader και τον βάλω στο δικό μου mp τότε λογικά δεν θα πρέπει να έχεις πρόβλημα.Αλλά αν το φοβάσαι εννοείται πως δεν τρέχει τίποτα.Απλά αν δεν με βοηθήσουν όσοι έχουν 09.02 bootloader τότε ούτε εγώ μπορώ να τους βοηθήσω..

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

iPhone DXFactor's&Woody's Color Version

 

http://perisdr.googlepages.com/iPhone_DXFactor.png

 

Download

 

Θα δείχνει απίστευτο αν το συνδιάσετε με το iPhoneMotoX skin του Woody.Πρέπει όμως να εγραφείτε στο MotoX για να το κατεβάσετε.

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...