Jump to content

[Επίσημο] Motorola V360


ibiza6
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έλα sorry αλλά δεν ήμουν Αθήνα και δεν μπορούσα να απαντήσω.Αν δεν μπορείς το acr δοκίμασε το abr αν δεν το έχεις ήδη κάνει.
http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλά ακόμα ασχολείστε με το V360? νόμιζα ότι σταματήσατε! εγώ δεν έχω χρόνο και δεν ασχολούμε αλλά το έχω ακόμα και δεν το δίνω (για δεύτερο κινητό δλδ). Εχω nokia n82 αλλά θα το δώσω γιατί θα πάρω iphone 3GS 16GB. Πάντως το motorolaki είναι ακόμα φοβερό! μόλις βρω χρόνο θα του ρίξω καμιά αναβάθμιση! πρέπει να δω και τι καινούρια βγάλατε! τώρα το δουλεύω με μια κάρτα what's up. :):)
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δυστυχώς η μπαταρία μου κάνει νερά.Μου βγάζει κάτι μηνύματα "Λάθος μπαταρία"

Ρε δε ξεχνιέται η πρώτη αγάπη.V360 vintage love.. :shifty:

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

το πιστεύεις ότι το αφήνω με την μπαταρία το εχω κλειστό για μηνες και το ανοίγω και παίζει τέρμα η μπαταρία μια χαρά?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! επειδή θα χρησιμοποιώ για λίγο καιρό σαν βασικό κινητό το V360, μπορεί να μου θυμίσει κάποιος όταν έχω τις επαφές μου όλες περασμένες στο address book του outook express πως μπορώ να τις περάσω στο V360?
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω κάποτε είχες ξαναρωτήσει το ίδιο.Αλλά τότε δεν είχα κάποια καλή απάντηση

 

Δεν ξέρω αν έχεις το motorola mobile phone tools εγκατεστημένο.Αν δεν το έχεις εγκατέστησε το και φρόντισε να το κάνεις update μέχρι να έχεις την v5.Έκει βρίσκω μια επιλογή synchronization.Από synchronization settings βλέπω ότι στο Data Source δίνει επιλογή το outlook.Επομένως ίσως να μπορέσεις να κάνεις από εκεί την δουλειά σου.Η motorola επιτέλους ανανέωσε τα mobile phone tools..

 

Εδιτ¨Άκυρο.Απλά πάτα το synchronizations wizard και όταν σε ρωτήσει επέλεξε το outlook express..

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

όχι δεν το είχα βάλει! thanks! θα το δοκιμάσω στο virtualbox με windows xp. :p:p

Ray ευχαριστώ πολύ! πέτυχε! είναι ΤΕΛΕΙΟ! τελικά παρόλο που έχω iphone 3GS και nokia N82 το motorola V360 δεν το δίνω είναι ακόμα πολύ καλό κινητό για την κατηγορία του! :)))))

Link to comment
Share on other sites

Ray υπάρχει κανά νεότερο FW για το V360? τελικά το έδωσα σήμερα το Ν82 οπότε το V360 θα είναι πλέον το what's up κινητό μου! :p:p
Link to comment
Share on other sites

Νεό firmware πέρα από τα ABR και ACR αμφιβάλλω.Τι αμφιβάλλω σίγα μην ασχολήθηκε η moto με το v360 να του βγάλει νέο firmware.Τώρα για custom monsterpacks σίγουρα θα υπάρχουν πολλά.Αλλά έπαψα να παρακολουθώ.Μπορείς να πας μια βόλτα από inbrite.com να δεις τι έχει κυκλοφορήσει τώρα τελευταία.

Τώρα που θα πάω Αγγλία θα το ξαναχρησιμοποιήσω και εγώ το 360.Αν βρεις τίποτα ενδιαφέρον στείλε.

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

oκ θα το κοιτάξω! τώρα έχω κάποιο δικό σου μέσα αλλά δεν ξέρω ποιό είναι! δεν εννοούσα της motorola τα custom εννοούσα! :lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδιά καμιά μπαταρία που παίζει? κάθε μέρα θέλει φόρτισμα και το κλείνω και το βράδυ! και δεν μιλάω πολύ! μια φορά παράτζιλα από το ebay και είναι και η μοναδική φορά που μου έστειλαν κάτι λάθος!!! :wacko::wacko::wacko:

 

Μάλλον ebay rules! να πάρω 5-6 να χω???? LOLL!!!!

http://cgi.ebay.ie/For-MOTOROLA-BT61-BATTERY-FOR-Q9m-Q9-Q9c-W385-V360-V325_W0QQitemZ350261433537QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_3?hash=item518d3554c1&_trksid=p3286.c0.m14

 

Aν θέλει κανείς τώρα που έχει! η χρυσή ΒΤ50 motorolla με 1800mah!!!

http://cgi.ebay.ie/GOLD-BT-50-BATTERY-for-MOTOROLA-V360-V975-E1000-V235-UK_W0QQitemZ320422129423QQcmdZViewItemQQptZUK_MobilePhones_MobilePhoneAccessories_MobilePhoneBatteries?hash=item4a9aa5af0f&_trksid=p3286.c0.m14

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την Gold: Αν κρίνω από το λάθος logo της Motorola πάνω στην μπαταρία μάλλον για μαϊμού φαίνεται...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Καλημέρα! ξέρει κανείς την συνδεσμολογία στο usb βύσμα του κινητού για να φορτίζει? γιατί κάτι έπαθε ο φορτιστής και ενώ ανάβει η οθόνη όταν τον βάζω πάνω δεν φορτίζει!!! αλλιώς να πάρω άλλον από ebay! από μπαταρίες καλά πάμε 2 μου στείλανε και 1 πλήρωσα! :lol::lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Αν θες να το ψάξεις πολύ στα τεχνικά μπορείς να κοιτάξεις τα service manuals του v360 αλλά καλύτερα να πάρεις ένα καινούριο.Τα έχει φάει μάλλον τα ψωμιά του ο δικός σου.
http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Παιδιά καλημέρα! Μετά από πολλές-πολλές πτώσεις το κινητό αποφάσισε χθες πως αυτή θα ήταν η τελευταία του. Κοινώς έγινε δύο κομμάτια. Το σώμα με το πληκτρολόγιο δουλέυει κανονικά(μπορείς να το ανοίξεις -κλείσεις το κινητό) αλλά φυσικά η οθόνη τίποτα. Θέλω να πάρω τις επαφές απ το τηλέφωνο.Έχω κατεβάσει το Motorola phone tools v5, το συνδέω με usb αλλά μου βγάζει μήνυμα ότι δεν είναι συνδεδεμένο κανένα κινητό. Τα windows xp το εγκαθιστούν σαν μόντεμ, το βλέπουν σαν αφαιρούμενο δίσκο αλλά ως εκεί. Δεν μπορώ να προχωρήσω.

Και ρωτάω:

1.μπορώ να κάνω κάτι άλλο εγώ; ή

2.να το πάω στο σερβις της motorolaκαι να μου τα περάσουν εκείνοι;

3. ξέρετε που είναι το σέρβις της motorola (Αθήνα);

Ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγγνώμη για το μακροσκελές μήνυμα...

Nokia 8310, Nokia 6270, HTC TyTn II, HTC One X, HTC One M9
Link to comment
Share on other sites

Μήπως στην έκδοση 5 των MPT έχει αφαιρεθεί η υποστήριξη για το συγκεκριμένο μοντέλο; (Ξέρω ότι έχει συμβεί για μερικά.) Προσπάθησε να βρεις το MPT v4, να απεγκαταστήσεις την έκδοση 5, να εγκαταστήσεις την 4, να την αναβαθμίσεις στην πιο πρόσφατη έκδοσή της (4.61 μου φαίνεται) και να ξαναδοκιμάσεις.

 

Πριν κάνεις όλα αυτά περίμενε λίγο μήπως έχει και κάποιος άλλος μια καλύτερη ιδέα.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως στην έκδοση 5 των MPT έχει αφαιρεθεί η υποστήριξη για το συγκεκριμένο μοντέλο; (Ξέρω ότι έχει συμβεί για μερικά.) Προσπάθησε να βρεις το MPT v4, να απεγκαταστήσεις την έκδοση 5, να εγκαταστήσεις την 4, να την αναβαθμίσεις στην πιο πρόσφατη έκδοσή της (4.61 μου φαίνεται) και να ξαναδοκιμάσεις.

 

Πριν κάνεις όλα αυτά περίμενε λίγο μήπως έχει και κάποιος άλλος μια καλύτερη ιδέα.

Καταρχήν σ ευχαριστώ για την απάντησή σου.

Βρήκα την έκδοση 4,3,1 και την έβαλα αλλά τίποτα. Μίλησα το πρωί με τη motorola και μάλλον θα πάει για σέρβις. Αν έχει να προτείνει κανείς κάτι άλλο... ευπρόσδεκτο.

ΥΓ. υπάρχει περίπτωση με την πτώση να έχει "αλλοιωθει" η μνήμη το κινητού; Γι αυτό δεν μπορεί να το διαβάσει; Απλώς ρωτάω...

Nokia 8310, Nokia 6270, HTC TyTn II, HTC One X, HTC One M9
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...