Jump to content

[Επίσημο] Nokia N71


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν πατησεις το 4 βλεπεις τη αρχεια εχεις μεσα στο εισερχομενα σου, χθες εγραψες οτι δεν εισουν σηγουρος εαν σου ειρθε το μηνυμα (καποιο αρχειο) η οχι..

 

Edit:

Για να δεις πιες εφαρμογες εχεις εγκατεστημενες στο κινητο σου θα πρεπει να πας στην διαχ. εφαρμογων εαν δεν το αλαξες θεση λογικα θα ειναι μεσα στα εργαλεια

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 878
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναι, πράγματι το 4άρι είναι για να δεις τα αρχεία αυτά (δεν έχει έρθει κάποιο εκτός απ' αυτά που ξέρω). Στις εφαρμογές επίσης δε βλέπω κάτι καινούριο (πέρα απ' το x-plore). Καλά εν γένει είμαι λίγο υπερβολικός με το θέμα, δεν πιστεύω κι εγώ ότι πήρα και τίποτα σοβαρό, απλά μ' όλ' αυτά που ακούμε περί software που με την εγκατάστασή του θα μπορούσε (λέμε τώρα) κάποιος να υποκλέπτει στοιχεία σου, είπα να το ψάξω λίγο παραπάνω. Δηλαδή δεν παίζει να υπάρχει τέτοια εφαρμογή που να είναι αόρατη είτε στο folder με τα αρχεία που έχουν έρθει από Bluetooth είτε στις εγκατεστημένες εφαρμογές;

 

Thanks για τη βοήθεια by the way...

Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν υπάρχει τίποτα και στα μνήματα και στη διαχείριση εφαρμογών, δεν έχεις πρόβλημα.

 

Αλλά τσάμπα όλος ο κόπος διότι αν γινόταν εγκατάσταση σε κάτι θα γινόταν με τη συγκατάθεση σου, δηλαδή θα έπρεπε να κάνεις εσύ ο ίδιος την εγκατάσταση.

 

Δεν έχω ακούσει να κάνει εγκατάσταση το αρχείο από μόνο του. (Διορθώστε με αν κάνω λάθος:O)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν παίζει να υπάρχει τέτοια εφαρμογή που να είναι αόρατη είτε στο folder με τα αρχεία που έχουν έρθει από Bluetooth είτε στις εγκατεστημένες εφαρμογές;

Για τα 3rd edition δεν υπαρχει ακομη ουτε καποιος ιος ουτε τροπος για να μπει καπιος στην σησκευη μας :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ...ΧΑΛΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΟΘΟΝΗ! ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΣΦΟΥΓΚΑΡΑΚΙΑ ΕΓΩ.
iphone 4,iphone 3gs,Nokia Lumia 710, iPad 2,LG Optimus 2x,Motorola Atrix 4G + Lapdock,LG Optimus One p500,LG GW620,Samsung Galaxy i5500,Nokia5800xm,LG ks20,Nokia N71,Nokia 6600,Nokia 7210,BlackBerry7290..
Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ...ΧΑΛΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΟΘΟΝΗ! ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΣΦΟΥΓΚΑΡΑΚΙΑ ΕΓΩ.

Αυτό που λες είναι πατέντα δικιά σου ή αγόρασες από πουθενά αυτά τα σφουγγαράκια?

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΤΑΝΤΟΥΛΑ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ
iphone 4,iphone 3gs,Nokia Lumia 710, iPad 2,LG Optimus 2x,Motorola Atrix 4G + Lapdock,LG Optimus One p500,LG GW620,Samsung Galaxy i5500,Nokia5800xm,LG ks20,Nokia N71,Nokia 6600,Nokia 7210,BlackBerry7290..
Link to comment
Share on other sites

"ΠΑΤΕΝΤΟΥΛΑ"
iphone 4,iphone 3gs,Nokia Lumia 710, iPad 2,LG Optimus 2x,Motorola Atrix 4G + Lapdock,LG Optimus One p500,LG GW620,Samsung Galaxy i5500,Nokia5800xm,LG ks20,Nokia N71,Nokia 6600,Nokia 7210,BlackBerry7290..
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω κάπου θα υπάρχουν ειδικά αυτοκολλητάκια σιλικόνης σαν αυτά που βάζουν στα ντουλάπια αλλά πιο μικρά. ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημερα!

Χτες το βραδυ το Nokia εμφανισε ενα ενα μυνημα τοποθετηστε καρτα sim η κατι τετοιο και απο τοτε οταν το ανοιγω κανει σαν να μην εχει sim μεσα και ενω ανοιγει το κινητο κανει δειχνει εκτος συνδεσης!

Δοκιμασα την καρτα σε αλλο και δουλευει οπως επισης αλλη καρτα στο nokia και δεν δουλευει.

Εχει συμβει σε καποιον αλλον??

Και μονο που σκεφτομαι οτι θα πρεπει να μπλεξω παλι με το Service της Νokia με πιανει απελπισια!!

:X

Enjoy the silence ...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Χτες το βραδυ το Nokia εμφανισε ενα ενα μυνημα τοποθετηστε καρτα sim η κατι τετοιο και απο τοτε οταν το ανοιγω κανει σαν να μην εχει sim μεσα και ενω ανοιγει το κινητο κανει δειχνει εκτος συνδεσης!

Δοκιμασα την καρτα σε αλλο και δουλευει οπως επισης αλλη καρτα στο nokia και δεν δουλευει.

Εχει συμβει σε καποιον αλλον??

Και μονο που σκεφτομαι οτι θα πρεπει να μπλεξω παλι με το Service της Νokia με πιανει απελπισια!!

:X

Το έπαθα και εγώ αυτό το καλοκαίρι και το έδωσα σε Nokia shop. Μετά από μία εβδομάδα που μου το επέστρεψαν μου είπαν ότι το τηλέφωνο δεν είχε το παραμικρό πρόβλημα. Έβαλα την κάρτα και από τότε δουλεύει κανονικά. Μόνο στις αρχές μου το ξαναέβγαλε αυτό το μήνυμα να βάλω κάρτα sim, αλλά με επανεκκίνηση όλα καλά. Πάντως με ρώτησαν αν είναι παλιά η sim. Και πραγματικά είναι παλιά, και μου είπαν αν μου το ξαναπαρουσιάσει να πάρω μια καινούρια 3G.

Ελπίζω να σε βοήθησα.

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Χτες το βραδυ το Nokia εμφανισε ενα ενα μυνημα τοποθετηστε καρτα sim η κατι τετοιο και απο τοτε οταν το ανοιγω κανει σαν να μην εχει sim μεσα και ενω ανοιγει το κινητο κανει δειχνει εκτος συνδεσης!

Δοκιμασα την καρτα σε αλλο και δουλευει οπως επισης αλλη καρτα στο nokia και δεν δουλευει.

Εχει συμβει σε καποιον αλλον??

Και μονο που σκεφτομαι οτι θα πρεπει να μπλεξω παλι με το Service της Νokia με πιανει απελπισια!!

:X

 

Το χεις αναβαθμίσει το κινητό? Αν όχι ,κάντο.

Link to comment
Share on other sites

εκανα εγκατασταση το slovoed στην καρτα απο την εγκατασταση εφαρμογων του nokia pc suite αλλα δεν μου το εμφανιζει στον φακελο δικα μου, αλλα στην διαχειριση εφαρμογων δειχνει οτι ειναι εγκατεστημενο...

Ξερει κανεις τι κανω γιαυτο?

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα...

 

Οποτε αναβω το κινητο δεξια η οθονη κανει κατι ασπρες γραμμες...το κανει σε κανεναν αλλον?Γενικοτερα ομως δεν το κανει ποτε οσο ειναι ανοιχτο,παρα μονο οταν το αναβω.

 

Επισης εχω το εξης προβλημα, υπαρχει καποια εφαρμογη που μαλλον ειχα εγκαταστησει και οποτε αναβω το κινητο αρχιζει να κανει εγκατσταση και μετα γραφει οτι εγκατσταση αδυνατη...ψαχνω να βρω τι μπορει να ειναι...τα εχω σβησει ολα τα sis αλλλα εξακολουθει να το κανει!Εκανα και φορματ στην καρτα!τι φταει?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΟ EMAIL CLIENT ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ Ν71 ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΕ GPRS (WIND PLUS)? ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΟΝ ΔΙΑΚΟΜΗΣΤΗ.ΜΕ ΣΥΝΔΕΣΗ WIND INTERNET ΔΟΥΛΕΥΕΙ..ΑΛΛΑ ΧΡΕΩΘΗΚΑ 10 ΕΥΡΩΩΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΞΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΥΝΗΜΕΝΟ.ΤΟ PLUS ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΠΛΗΡΩΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΣΑΜΠΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!
iphone 4,iphone 3gs,Nokia Lumia 710, iPad 2,LG Optimus 2x,Motorola Atrix 4G + Lapdock,LG Optimus One p500,LG GW620,Samsung Galaxy i5500,Nokia5800xm,LG ks20,Nokia N71,Nokia 6600,Nokia 7210,BlackBerry7290..
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Φίλες και φίλοι έχω αγανακτίσει και μου φαίνεται πως για να ησυχάσω θα το πετάξω απο την ταράτσα στο δρόμο με όλη μου τη δύναμη και μάλιστα την ώρα που περνάει το λεωφορείο για να μη μείνει ΑΠΟΛΥΤΩΣ τίποτα!! #@$%@# :angry:

:shoot::rocket:

 

 

Προσπαθώ εδώ και 2-3 ώρες να κάνω το Nokia Software Updater να αναγνωρίσει το N71 μου και η εφαρμογή αρνείται πεισματικά!! Αυτό τη στιγμή που ένα N72 κι ένα 6233 που έχω τα αναγνωρίζει αμέσως και με πηγαίνει στη επόμενη οθόνη οπού στο N72 μου λέει οτι έχω ήδη την τελευταία έκδοση εγκατεστημένη και στο 6233 μου λέει οτι υπάρχει καινούρια έκδοση κι αν θέλω να το αναβαθμίσω (δηλαδή φυσιολογικά πράγματα)!! Με το N71 τζίφος!! Μόλις πατάω το κουμπί στο Nokia Software Updater για να αναγνωριστεί το τηλέφωνο μετά απο λίγα δευτερόλεπτα πετάγεται το κλασσικό μπαλονάκι στο tray και με ενημερώνει οτι το Nokia N71 αποσυνδέθηκε ενώ δεν ακούγεται ο κλασσικός ήχος από τα ηχεία και στην οθόνη του τηλεφώνου εξακολουθεί να φαίνεται το λογότυπο της USB σύνδεσης! Με λίγα λόγια... το τηλέφωνο αποσυνδέεται χωρίς να ΑΠΟΣΥΝΔΕΕΤΑΙ!!!! Και επειδή η παράνοια έχει και συνέχεια... μετά από λίγα δευτερόλεπτα ξανασυνδέεται μόνο του χωρίς εγώ να πειράξω τίποτα!! Σημειωτέον οτι το καλώδιο κάνει άψογη επαφή γιατί δεν ακούγεται ο κλασσικός ήχος και εξάλλου... λειτουργεί με άλλα δυο τηλέφωνα άψογα αρα δεν είναι πρόβλημα καλωδίου!

 

ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑ... ΕΝΑΣ ΨΥΧΙΑΤΡΟΣ!!!!!!!!!! :angry::angry:

 

 

Υ.Γ.: Το τηλέφωνο το έχω αναβαθμίσει στο παρελθόν με τον ίδιο ακριβώς τρόπο και με τα ίδια ακριβώς προγράμματα χωρίς κανένα πρόβλημα όπως και το N72! Δεν καταλαβαίνω γιατί στράβωσε τώρα! Φοράει την [V 4.0642.1.05].

Link to comment
Share on other sites

ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΑΥΤΟ(ΠΙΣΤΕΥΩ) ΙΣΩΣ ΕΒΑΛΕΣ ΚΑΠΟΙΑ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΠΡΙΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΞΕΡΥΘΜΗΣΕ Η ΧΑΛΑΣΕ ΕΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΠΟΥ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ..ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΛΙΚΟ ΦΟΡΜΑΤ ΣΕ ΣΟΖΕΙ(ΟΜΙΖΩ...ΕΤΣΙ...ΜΗΝ ΣΕ ΠΑΡΩ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΜΟΥ)ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΠΕΣ ΤΗΝ ΝΟΚΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΦΙΕΡΩΕΙ 20ΛΕΠΤΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΟΡΜΑΤ ΜΕ ΤΗΝ ΝΕΑ ΕΚΔΟΣΗ..(ΑΑΑΑΑ ΑΛΗΘΕΙ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΝΕΑ ΕΚΔΟΣΗ????):blink:
iphone 4,iphone 3gs,Nokia Lumia 710, iPad 2,LG Optimus 2x,Motorola Atrix 4G + Lapdock,LG Optimus One p500,LG GW620,Samsung Galaxy i5500,Nokia5800xm,LG ks20,Nokia N71,Nokia 6600,Nokia 7210,BlackBerry7290..
Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑ ΑΛΗΘΕΙ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΝΕΑ ΕΚΔΟΣΗ????:blink:

Μπαααααα, η τελευταία είναι η v4.0642.1.05 (24-11-06).:(

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
yparxei tropos na apothikeuontai ta arxeia pou lamvanei to kinito apeytheias stin karta mnimis kai oxi sto kinito?

Που λαμβάνεις μέσω Bluetooth και IrDA εννοείς;

Αν ναι, γίνεται αλλάζοντας τη μνήμη αποθήκευσης των μηνυμάτων, κατ' επέκταση και τα μηνύματα θα αποθηκεύονται στην κάρτα μνήμης.

Για να το κάνεις αυτό πας Μηνύματα > Επιλογές > Ρυθμίσεις > Άλλο > Μνήμη σε χρήση -> Κάρτα μνήμης.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα σας.

Έχω εδώ και έναν χρόνο το Ν71 και έχω μείνει ικανοποιημένος. Όμως πρόσφατα μου παρουσίασε 2 προβλήματα

 

  1. Αυτό μου το κάνει μήνες τώρα.. Κάνει να στείλει SMS κανα λεπτό και βάλε
  2. Δεν μου ανοίγει την βασική κάμερα

 

Ξέρει κανεις καμια λύση μήπως; Ευχατιστώ

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

Έχω εδώ και έναν χρόνο το Ν71 και έχω μείνει ικανοποιημένος. Όμως πρόσφατα μου παρουσίασε 2 προβλήματα

 

  1. Αυτό μου το κάνει μήνες τώρα.. Κάνει να στείλει SMS κανα λεπτό και βάλε
  2. Δεν μου ανοίγει την βασική κάμερα

 

Ξέρει κανεις καμια λύση μήπως; Ευχατιστώ

1. Βάλε το sms accelerator

2. Έχεις περάσει εφαρμογή που να σχετίζεται με την κάμερα; Αν όχι, για fomrat σε βλέπω :O. Αν δε φτιάξει με format, τότε έχει πρόβλημα σε επίπεδο hardware και θα πρέπει να επισκευτείς nokia shop :ninja:

Link to comment
Share on other sites

1. Βάλε το sms accelerator

2. Έχεις περάσει εφαρμογή που να σχετίζεται με την κάμερα; Αν όχι, για fomrat σε βλέπω :O. Αν δε φτιάξει με format, τότε έχει πρόβλημα σε επίπεδο hardware και θα πρέπει να επισκευτείς nokia shop :ninja:

 

1. Ευχαριστώ πάααααρα πολύ φίλε μου αν και ...

2. Έκανα φορμάτ και δεν δουλεύει η κάμερα. Βασικά δεν ανοίγει (και ούτε άνοιγε) καν. Δηλαδή πατάω το δεξί κουμπάκι και αντί να μου βγάλει μια μαύρη οθόνη όπως έκανε το ιστορικό των κινητών μου (:lol:) βγάζει το background, απάνω λέει πόσες pic χωράνε κλασσικά, και όταν πατάω το μεσαίο κουμπάκι για shot δεν κάνει τίποτα. Και αυτά ενώ ένα πρωί ήθελα να βγάλω μια φωτό, πάτησα το δεξί κουμπάκι, έβγαλε το γνωστό σφάλμα της κάμερας και μετά δεν άνοιγε καν. Δηλαδή δεν "κακοποίησα" το κινητό για να χαλάσει η κάμερα. ΕΚΤΟΣ και αν είναι η εφαρμογή που μου λες. Μπορώ να έχω το όνομα ή ένα link;

 

(με τα αποσιωποιητηκα στην 1η απάντηση εννοώ πως έκανα φορμάτ και τα sms στέλνονται κανονικά. Πάντως θα το περάσω για μελλοντικά προβλήματα)

:cool:
Link to comment
Share on other sites

1. Ευχαριστώ πάααααρα πολύ φίλε μου αν και ...

2. Έκανα φορμάτ και δεν δουλεύει η κάμερα. Βασικά δεν ανοίγει (και ούτε άνοιγε) καν. Δηλαδή πατάω το δεξί κουμπάκι και αντί να μου βγάλει μια μαύρη οθόνη όπως έκανε το ιστορικό των κινητών μου (:lol:) βγάζει το background, απάνω λέει πόσες pic χωράνε κλασσικά, και όταν πατάω το μεσαίο κουμπάκι για shot δεν κάνει τίποτα. Και αυτά ενώ ένα πρωί ήθελα να βγάλω μια φωτό, πάτησα το δεξί κουμπάκι, έβγαλε το γνωστό σφάλμα της κάμερας και μετά δεν άνοιγε καν. Δηλαδή δεν "κακοποίησα" το κινητό για να χαλάσει η κάμερα. ΕΚΤΟΣ και αν είναι η εφαρμογή που μου λες. Μπορώ να έχω το όνομα ή ένα link;

 

(με τα αποσιωποιητηκα στην 1η απάντηση εννοώ πως έκανα φορμάτ και τα sms στέλνονται κανονικά. Πάντως θα το περάσω για μελλοντικά προβλήματα)

Για το (2) δοκίμασε το εξής. Απο τις ρυθμίσεις της κάμερας, άλλαξε τη μνήμη αποθήκευσης των φωτογραφιών (αν μπορείς να μπεις στις ρυθμίσεις). Πχ αν τώρα είναι ρυθμισμένο να αποθηκεύει τις φωτογραφίες στην κάρτα, ρύθμισε το να τις αποθηκεύει στο τηλέφωνο :ninja:. Αν πάλι δε δουλέψει...τι να πω...κάνε καμία αναβάθμιση :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Για το (2) δοκίμασε το εξής. Απο τις ρυθμίσεις της κάμερας, άλλαξε τη μνήμη αποθήκευσης των φωτογραφιών (αν μπορείς να μπεις στις ρυθμίσεις). Πχ αν τώρα είναι ρυθμισμένο να αποθηκεύει τις φωτογραφίες στην κάρτα, ρύθμισε το να τις αποθηκεύει στο τηλέφωνο :ninja:. Αν πάλι δε δουλέψει...τι να πω...κάνε καμία αναβάθμιση :wacko:

Αμ δεν το έκανα; Και την τοποθεσία άλλαξα, και firmware άλλαξα.. Tίποτα! :rolleyes:

Πάμε σε καινούργιο κινητό τώρα... :rolleyes:

 

Εξωτερική Κάμερα

http://img245.imageshack.us/img245/3696/screenshot0007et2.jpg

 

 

Εσωτερική Κάμερα

http://img174.imageshack.us/img174/153/screenshot0008ha2.jpg

 

Όπως προανέφερα και προηγουμένως η εξωτερική δεν ανοίγει ΚΑΝ ενώ η εσωτερική δουλεύει κανονικά..

 

Έλα Παναγία μου, με τα κ@λομαραφέτια

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...