Jump to content

[Επίσημο] Nokia N80 (Pre-Release)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πριν απο λιγο περασα απο Nokia Club του Πειραια και μου ειπαν οτι αυριο θα ειναι διαθεσιμο. (και ειχαν και το πλαστικο δειγμα )

Οσο αφορα το χρωμα παιδια το μαυρο ξεχαστετο μετα απο λιγη χρηση θα γινει αρχαιο απο γρατζουνιες και αποτυπωματα.

 

Όταν λες του πειραιά εννοείς το Alpha Copy στην Γρηγορίου Λαμπράκη;

[sIGPIC][/sIGPIC] N e m e s o k l a s ! ! !

 

Mobile History: Sony Erricson T630, Siemens S65, Qtek S100, Nokia N80 ... and finally N95!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυριο? Χαχα. Να το δω και να μην το πιστεψω.

Πρεπει να το μετονομασουμε σε Ποτε θα ερθει το Ν80(Δρακο-φιδο-thread)

Αυριο θα λεει ο ενας του χρονου ο αλλος.

 

lleft χωρις παρεξυγηση. Απλα ετσι που εχει η κατασταση μονο με χιουμορ την αντιμετωπιζουμε. Να δω τι δικαιολογια θα σου βρουνε αυριο?

 

 

 

 

Τιμη ρωτησες?

Link to comment
Share on other sites

εγώ ρε παιδια που ρώτησα χτες σε ενα νοκια μαγαζι στο μαρούσι μου είπαν οτι θα ερθει απριλη κατα το πάσχα χωρις όμως να ειναι σιγουροι.
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

den nmz na kikloforise...ipo4iazome oti isos berdeftike alla k pali ton rotisa 3ekathara kai tonisa to n80...(k paraligo na m klisi to tilefono sta moutra gt ine i 3i fora p ton perno! opotan den boro na pao apo to katastima na veveotho!)
Follow me on Instagram : el.rapha_
Link to comment
Share on other sites

den nmz na kikloforise...ipo4iazome oti isos berdeftike alla k pali ton rotisa 3ekathara kai tonisa to n80...(k paraligo na m klisi to tilefono sta moutra gt ine i 3i fora p ton perno! opotan den boro na pao apo to katastima na veveotho!)

που ειναι το καταστημα αυτο ακριβως?να περασω μια βολτα...

Link to comment
Share on other sites

που ειναι το καταστημα αυτο ακριβως?να περασω μια βολτα...

.....

Pedia to kinito tha ine stin Kipro apo deftera...rotisa ston Marago osi ton 3erete
Link to comment
Share on other sites

na ρωτησω κατι.εφοσον εχει wifi μπορεις να μπεις ινετ με wifi router χωρις να χρεωνεσαι αλλες στυλ 3γ,gprs ktl?

στελνει εικονες κ βιντεο στην τηλεοραση?δηλ.ρυθμιζεις συχνοτητα τν ασυρματα?

Link to comment
Share on other sites

na ρωτησω κατι.εφοσον εχει wifi μπορεις να μπεις ινετ με wifi router χωρις να χρεωνεσαι αλλες στυλ 3γ,gprs ktl?

στελνει εικονες κ βιντεο στην τηλεοραση?δηλ.ρυθμιζεις συχνοτητα τν ασυρματα?

 

Εγώ προσωπικά δεν βρίσκω άλλη χρήσιμη λειτουργία. Όταν λές wifi router τι εννοείς? Έχεις internet στο σπίτι σου με ένα routerάκι που έχει και ενσωματωμένο wifi(π.χ. αυτό της linksys Που δίνει η forthnet με το adsl in-a-box.) Θα συνδέεται το N80 με το LInksys και θα μπαίνει και αυτό στο ιντερνετ δωρεάν εννοείται.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εγώ σήμερα πέρασα από το κατάστημα της Νοκια στο Πειραιά και είχαν στην βιτρίνα το dummie και μπήκα και ρώτησα. Μου είπαν ότι σε μερικές μέρες θα το έχουν. Οπότε πιστεύω μέχρι 1 Απρίλη θα το δούμε!!!!!!!!!!

 

Έχω να προτείνω κάτι. Μέχρι να βγεί πραγματικά να σταματήσουμε αυτού του είδους την συζήτηση. Τι λέτε;

[sIGPIC][/sIGPIC] N e m e s o k l a s ! ! !

 

Mobile History: Sony Erricson T630, Siemens S65, Qtek S100, Nokia N80 ... and finally N95!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ειχα μια συναντηση με εναν πωλητη της ΤΙΜ μου ειπε οτι σε παρουσιαση που τους εκανε η ΝΟΚΙΑ η τιμη που ανεφερθηκε για το Ν80 ειναι γυρω στα 415..........λιγο χαμηλη μου ακουγεται εκτος και αν ο πωλητης αναφεροταν στην τιμη που αγοραζει η ΤΙΜ απο την ΝΟΚΙΑ....
Why join the navy if you can be a pirate?
Link to comment
Share on other sites

sto myphone iparhi periptosi na doume review(an tin lene etsi)?

 

Και βεβαια υπαρχει περιπτωση οπως γινεται με τα περισσοτερα μοντελα.Ομως ακομα ειναι νωρις.Οταν γινει το review θα το μαθετε αμεσως.:)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως σε κατάστημα Nokia μου είπαν το πάσχα θα βγεί και το N91 μέχρι το πάσχα (τον Απρίλιο). Και το συγκεκριμένο κατάστημα είναι από αυτά που φέρνουν πρώτα τις συσκευές!
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως σε κατάστημα Nokia μου είπαν το πάσχα θα βγεί και το N91 μέχρι το πάσχα (τον Απρίλιο). Και το συγκεκριμένο κατάστημα είναι από αυτά που φέρνουν πρώτα τις συσκευές!

Απ'οτι ολα δειχνουν το Ν80 θα ερθει μρτα το Πασχα φιλε μου, δυστυχως!!!!

Το Ν91 επισημα στις 17 Απριλιου (πληροφορια μεσα απο τη Νοκια, δουλευει μια φιλη μου)!!!!

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

το ειδα DUMMIE και ειναι πολυ ωραιο! αν και δεν βολευει να κανεις το slide up...αλλα δεν πτωουμαστε!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

oi perissoteres foto sto site pou anafereis einai epiikos APARADEKTES gia kinito me 3mpx. alla auta sou kani i apousia autofocus, tholoura mexri aidias!!!!

http://img150.imageshack.us/img150/7718/panathinaikosfannh8.gif

 

Proud owner of an OMNIA 16GB !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

προτιμω το Ν70 μου..ρε παιδια πολυ με παραξενευει αυτο..ειναι δυνατον να εχουν διαφορα ενως megapixel και του ν80 να ειναι χειροτερη?(χειριστη)..??

απαραδεκτο!!

Link to comment
Share on other sites

παντως εχει καταντησει αηδια η ημερομηνια διαθεσης του κινητου 3 νοκια σοπς σημερα μου ειπαν τελος του μηνα μαζι με το 3250

 

χτες κυκλοφορησε και το 6280

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Όταν καταλάβουμε ότι μας λένε ό,τι τους κατεβαίνει στο κεφάλι τότε θα είμαστε οκ. Σήμερα η κοπέλα που ρώτησα στο Nokia shop στην Εθνικής Αντιστάσεως στη Θεσσαλονίκη μου είπε σαφέστατα το εξής: «Η ενημέρωση που έχουμε είναι για δεύτερο τρίμηνο του έτους». Το κινητό μπορεί να κυκλοφορήσει ακόμα και Ιούνιο.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...