Jump to content

[Επίσημο] Nokia N80 (Pre-Release)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ontws.. emena mou fainetai PANAKRIBO.. plhsiazei to qtek 9000! :wacko: kai na prosfere dld oti prosferei kai ekeino.. wraio gamato me polles dynatothtes kinhto, alla pisteyete oti me tetoia timh 8a piasei? :worry:

Η τιμή του έχει ειπωθεί άπειρες φορές... γύρω στα 575-600. Ταδε έφη nokia... Τι άλλο να πούμε; Μην κάθεστε και ακούστε τι τιμές λέει ο καθένας τώρα!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

hi παιδια. Απο οτι ξέρω το ν80 δεν εχει κυκλοφορησει ακομη ελλαδα, αλλα το σαββατο το βραδυ ειδα εναν τυπο σε ενα κλαμπ στην λάρισα να το έχει. Πήγα και τον ρώτησα αν οντως είναι το ν80 και μου απαντησε καταφατικα. Τωρα απο που το πήρε ειναι ενα άλλο(αγνωστο..) θέμα....

 

 

mhpws htan to n70 kai apo th fasaria den akouse kala?:lol:

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

επειδη η νοκια παιζει με τα νευρα μας για την ημερομηνια διαθεσης του κινητου αλλος λεει τελος του μηνα αλλος λεει πασχα αλλος λεει ιουνιο καλο ειναι να δουμε και αλλου τι υπαρχει(ερικσον)για παραδειγμα.Να ξερετε παντως οτι φαινεται οτι το κινητο θα αργησει γιατι το ελληνικο σαιτ της νοκια δεν κανει ουτε νιξη για το ν80 σε αντιθεση με τα ευεωπαικα(και μην μου πειτε οτι απλα χρονοτριβουν στην αναλυση των νεων κινητων-το ν91 γιατι το διαφημιζει τοσο καιρο?)

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ξέρουμε αν το Ν80 θα υποστηρίζει στερεοφωνικό bluetooth handsfree?
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

επειδη η νοκια παιζει με τα νευρα μας για την ημερομηνια διαθεσης του κινητου αλλος λεει τελος του μηνα αλλος λεει πασχα αλλος λεει ιουνιο καλο ειναι να δουμε και αλλου τι υπαρχει(ερικσον)για παραδειγμα.Να ξερετε παντως οτι φαινεται οτι το κινητο θα αργησει γιατι το ελληνικο σαιτ της νοκια δεν κανει ουτε νιξη για το ν80 σε αντιθεση με τα ευεωπαικα(και μην μου πειτε οτι απλα χρονοτριβουν στην αναλυση των νεων κινητων-το ν91 γιατι το διαφημιζει τοσο καιρο?)

 

Δεν το έχουν βάλει όλες οι ΕΕ χώρες... για παράδειγμα η Γαλλία που κοίταξα ακόμα δεν το είχε...

Link to comment
Share on other sites

emoiaze ka8olou "fatsika"?:p

dn apokleietai na htan kati san ton mythozz, pou pairnei ta kinhta prin kan kykloforhsoun pics sto net (px p990):P

 

 

 

ολοιδιο ηταν. και εκανε μπαμ απο 100Km. ειμαι σιγουρος οτι ηταν αυτο!!!:X :X

Link to comment
Share on other sites

ειδα σημερα στο νοκια σοπ καμαρας το N80..το ψευτικο φυσικα(dummie το λενε?)..να πω την αληθεια το ασιμενιο δεν μο πολυαρεσε..προτιμω το ν70 μου..απο εμφανiση παντα ε?:)

 

bilakoss..μην μου υψωνεις εμενα φωνη!!:p :D :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ειδα σημερα στο νοκια σοπ καμαρας το N80..το ψευτικο φυσικα(dummie το λενε?)..να πω την αληθεια το ασιμενιο δεν μο πολυαρεσε..προτιμω το ν70 μου..απο εμφανiση παντα ε?:)

 

bilakoss..μην μου υψωνεις εμενα φωνη!!:p :D :lol: :lol:

 

Μήπως ρώτησες πότε θα έρθει και σε ποιά τιμή;:(

[sIGPIC][/sIGPIC] N e m e s o k l a s ! ! !

 

Mobile History: Sony Erricson T630, Siemens S65, Qtek S100, Nokia N80 ... and finally N95!

Link to comment
Share on other sites

τιμη δεν ρωτησα..αλλωστε την εμπεδωσα τοοοσες φορες που το ειπαμε εδω..

για το ποτε θα ερθει ρωτησα επειδη εδω..καποιοι λενε τι εχουν ακουσει τι πιστευουν κτλ..λοιπον,ρωτησα το παιδι απο εκει τον ηλια(παρεπιπτοντως ειναι κ μελος του φορουμ εδω :) ) και μου ειπε οτι το περιμενουν μετα το πασχα..

 

κωστα μην τρελενεσε αγορι μου!!απλα υπομονηηη!! :O

 

ωραιο αυτο στο site..ενδιαφερον ;)

 

EDIT: το 6280 απο βδομαδα μου ειπαν ;)

Link to comment
Share on other sites

τιμη δεν ρωτησα..αλλωστε την εμπεδωσα τοοοσες φορες που το ειπαμε εδω..

για το ποτε θα ερθει ρωτησα επειδη εδω..καποιοι λενε τι εχουν ακουσει τι πιστευουν κτλ..λοιπον,ρωτησα το παιδι απο εκει τον ηλια(παρεπιπτοντως ειναι κ μελος του φορουμ εδω :) ) και μου ειπε οτι το περιμενουν μετα το πασχα..

 

κωστα μην τρελενεσε αγορι μου!!απλα υπομονηηη!! :O

 

ωραιο αυτο στο site..ενδιαφερον ;)

 

Ωραία! Άμα έρθει το πάσχα είμαστε οκ γιατί θα πέσει μέχρι το καλοκαίρι η τιμή του. Επίσης ήρθε το 3250. Στο Microland πωλείται 380 ευρω. Πολύ καλή τιμή. Τώρα που ήρθε το 3250 θα μπορέσουμε να δούμε τι γίνεται με το Symbian Signed.

[sIGPIC][/sIGPIC] N e m e s o k l a s ! ! !

 

Mobile History: Sony Erricson T630, Siemens S65, Qtek S100, Nokia N80 ... and finally N95!

Link to comment
Share on other sites

χτες το νοκια σοπ αγιασ παρασκευης μου ειπε οτι το ν80 και ν91 επισημα απο τελος του μηνα μαλιστα μου ειπαν να παρουν και την παραγγελια μου με ε-μαιλ.το επιβεβαιωσα και απο νοκια σοπ καλλιθεας

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

χτες το νοκια σοπ αγιασ παρασκευης μου ειπε οτι το ν80 και ν91 επισημα απο τελος του μηνα μαλιστα μου ειπαν να παρουν και την παραγγελια μου με ε-μαιλ.το επιβεβαιωσα και απο νοκια σοπ καλλιθεας

Ν80 τελος του μηνα??ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Link to comment
Share on other sites

"Έχοντας όμως ανακοινώσει ότι η κυκλοφορία των μοντέλων Ν80 και Ν91, μεταφέρεται από το πρώτο τρίμηνο του έτους που διανύουμε στο δεύτερο, " Γράφει σήμερα ο mirrorofsorrow στο άρθρο η σειρά Ε και το 3250

έτοιμο για κυκλοφορία! Σε Νοκια shop που ρώτησα μου είπαν δέν γνωρίζουν ακόμη ακριβή ημερομηνία διάθεσης..?! :mad: Τί γίνεται τελικά? Θα μπορέσουμε να μάθουμε υπεύθυνα απο κάπου?

Link to comment
Share on other sites

εγω πηρα 21.00 χθες το βραδυ και μου ειπαν αυτα για τελος μαρτη .μαλιστα για το ν91 μου ειπε 24 μαρτιου και ακουγονταν σιγουρος

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

"Έχοντας όμως ανακοινώσει ότι η κυκλοφορία των μοντέλων Ν80 και Ν91, μεταφέρεται από το πρώτο τρίμηνο του έτους που διανύουμε στο δεύτερο, " Γράφει σήμερα ο mirrorofsorrow στο άρθρο η σειρά Ε και το 3250

έτοιμο για κυκλοφορία! Σε Νοκια shop που ρώτησα μου είπαν δέν γνωρίζουν ακόμη ακριβή ημερομηνία διάθεσης..?! :mad: Τί γίνεται τελικά? Θα μπορέσουμε να μάθουμε υπεύθυνα απο κάπου?

Αποτι φαινεται οχι....Η μονη σιγουρη και εγκυρη πηγη πια ειναι να τα δουμε σε καποιο καταστημα να τα πουλαει...:(

Link to comment
Share on other sites

Παιδια λιγο ηρεμια!Δεν υπεγραψε και κανα συμβολαιο η Νοκια για το ποτε θα ερθει η συσκευη στην αγορα.Υπομονη...

Δεν είπαμε ότι έχει υπογράψει συμβόλαιο αλλά το έχει παρακάνει με τις καθυστερήσεις κινητών τον τελευταίο καιρό η Νόκια(Ν90,Ν91,6280,Ν80).:(

ΆΚΥΡΟ
Link to comment
Share on other sites

Παιδια λιγο ηρεμια!Δεν υπεγραψε και κανα συμβολαιο η Νοκια για το ποτε θα ερθει η συσκευη στην αγορα.Υπομονη...

Mα νομίζω ότι επίσημα αρχικά ανακοινώσαν πρώτο τρίμηνο 2006...?! Μετά επίσημα ξαναανακοινώσαν δεύτερο τρίμηνο 2006 και για να δούμε που θα το πάνε... Φυσικά η Νοκια μάλλον φέρεται να μήν θεωρεί τις ανακοινώσεις της συμβόλαιο..

Link to comment
Share on other sites

paidia to kinhto yparxei.. synantisa mia typissa to apogeyma sto metro.. kai phra to 8arros na ths zhthsw na to dw (Enas 8eos 3erei pws dn efaga anapodh na katevw ap to metro :p)... htan ontwn to n80.. alla polh pantofla milame.. to perimena pio mikrouli.. :worry:
Link to comment
Share on other sites

paidia to kinhto yparxei.. synantisa mia typissa to apogeyma sto metro.. kai phra to 8arros na ths zhthsw na to dw (Enas 8eos 3erei pws dn efaga anapodh na katevw ap to metro :p)... htan ontwn to n80.. alla polh pantofla milame.. to perimena pio mikrouli.. :worry:

παντοφλα?εισαι σιγουρος οτι ειδες το n80?καλα αφου εκανες την μαγκια να την σταματησεις και να δεις το κινητο δεν την ρωτησες και που το βρηκε?

Link to comment
Share on other sites

plaka exei pou to anafereis etsi.Giati ki auto xrhsimopoiei thn ekdosh 9 tou Symbian pou xrhsimopoiei kai to p990.Kai logika kathysteroun gia tous idious logous
Eτσι ακριβώς είναι!!!Το κινητό θα είναι στα καταστήματά μας το πρώτο δεκαπενθήμερο του Μαίου!:!:

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...