Jump to content

Samsung Galaxy S24 Ultra


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ελα ρε παιδιά, ας χαρούμε τις συσκευές μας, ξεκολλάτε λεμε. 😎

Σε όλους πάει η έκκληση. 

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, giannisr said:

10% έκπτωση οποίος το προλάβει 

EEP-5K2B-3X36-6XSN

Φίλε μου να σε ευχαριστήσω πάρα πολύ για το κουπόνι σου!Να είσαι καλά!

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, theke13 said:

Φίλε μου να σε ευχαριστήσω πάρα πολύ για το κουπόνι σου!Να είσαι καλά!

Ειχα βάλει το κουπονι..   εγκριθηκε..κ μεχρι να γινει η βλακεια η διαδικασία τιμολογιου τοχασα..δηλαδη ελεος!!!!

Ατυχια μου.. Αν βρεθει κανα αλλο 10%..

Μαλλον δεν ειναι να παρω το S24..Μπορει ναναι μοιραιο να παω σε iPhone 15max 😀

Edited by konsniper
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ενώ μου έστειλαν από το κούριερ ότι παραλαμβάνω αύριο... Τώρα το βγάζει σε επεξεργασία την παραγγελία που είχα βάλει στις 18/1 και καθοδόν το άλλο που έβαλα στις 22/1 

Πολύ περίεργο...

 

 

Έχω παραγγείλει 2 και για έναν κουμπάρο μου...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και μένα ειδοποίηση πως παραλαμβάνω αύριο στα Χανιά (με easymail και γω)!
Να σας πω την αλήθεια δεν την έχω και σε πολύ μεγάλη εκτίμηση την μεταφορική αυτή, δεν θα μου φαινόταν καθόλου περίεργο να έχει στείλει τα μηνύματα κατά λάθος και να μην παραλάβει κανείς αύριο! 😛
Πέρσι είχα πουλήσει το S23 ultra γιατί μου είχε ζαλίσει τον εγκέφαλο και τα μάτια το
PWM refresh rate που ήταν στα 240Hz, χαίρομαι ιδιαίτερα που η οθονάρα του 24 θα έχει 492Hz!!!  https://www.androidcentral.com/phones/samsung-galaxy-s24-pwm-refresh-rate

Πήρα αυτό το τζαμάκι --> https://www.skroutz.gr/s/49383613/ESR-0-3mm-Tempered-Glass-Galaxy-S24-Ultra.html
Έχει 2 μέσα το πακέτο, το ξέρω θα χαλάει τις ιδιότητες της σκέτης οθόνης με τις αντανακλάσεις και κτλ, αλλά δεν το διακινδυνεύω να την αφήσω γυμνή!
Θήκη χτύπησα αυτή --> https://www.skroutz.gr/s/49311454/Ringke-Back-Cover-Mayro-Samsung-Galaxy-S24-Ultra.html

Απ' ότι ακούγεται αύριο θα μας έρθει και σημαντική αναβάθμιση για τις κάμερες με το πρώτο update, οπότε ανοίγουμε, αναβαθμίζουμε κατευθείαν και το λιώνουμε!

 

Edited by hasiotis_john
Link to comment
Share on other sites

Με το καλό όσοι παραλάβετε αύριο,να δούμε εντυπώσεις και την Παρασκευή να πάω να παραλάβω και γω.. Ελπίζω. 

Edited by George6633
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες! αργά τα ζά απο χθες μεσημέρι ξεκίνησαν οι αποστολές της Samsung, η ενημέρωση του tracking για παράδοση Θεσσαλονίκη!

Αν το παραλάβω Παρασκευή τυχερός θα είμαι 😂😂. Πετάει η ομάδα!!!

spacer.png

Edited by vwbestakos

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και εμένα μήνυμα sms να περάσω να το παραλάβω προπαραγγελία απο κατάστημα Πλαίσιο (Titanium Yellow)

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, vwbestakos said:

Καλημέρα παίδες! αργά τα ζά απο χθες μεσημέρι ξεκίνησαν οι αποστολές της Samsung, η ενημέρωση του tracking για παράδοση Θεσσαλονίκη!

Αν το παραλάβω Παρασκευή τυχερός θα είμαι 😂😂. Πετάει η ομάδα!!!

spacer.png

Ναι έτσι είναι σε όλους..  πέμπτη-Παρασκευή θα πάει 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nasosvasedis said:

Καλημέρα σε όλους. Μόλις παρέλαβα. 

Καλορίζικο! Αναμένουμε εντυπώσεις

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Athkatla said:

photo or never happened!

Ανεβαίνει σε λίγο 

3 minutes ago, Athkatla said:

βύσμα στον Κωτσόβολο ; :classic_biggrin:

Όχι πήγα από EasyMail χαχα

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nasosvasedis said:

Ανεβαίνει σε λίγο 

Όχι πήγα από EasyMail χαχα

Ωραιος

Μεγειες.

 

 

30 minutes ago, Konstantine73 said:

Για κακή σου τύχη έγραψαν και αλλά 2 άτομα εκτός από μένα για το PWM…

Δούλεψε λίγο με τον εαυτό σου την κακια και το κόμπλεξ που έχεις μέσα σου!

Καλημέρα και σε σενα φίλε μου.

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, nasosvasedis said:

Ανεβαίνει σε λίγο 

Όχι πήγα από EasyMail χαχα

Έλα ρε παιδί μου λέμε και εγώ ήμουν εκεί 8.30 το πρωί και ρώταγα τους courier ποιος έχει το δέμα μου..!! :)

Θα επανέλθω με πρώτες εντυπώσεις, τώρα κοιτάω βίντεο να θυμηθώ πως μπαίνουν οι ζελατίνες προστασίας samsung στην οθόνη

Καλημέρα σε όλους παιδιά

Link to comment
Share on other sites

Άντε άνοιξε το ρε, μας εχεις εδώ και περιμένουμε

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, vwbestakos said:

Ερώτηση αν γνωρίσει κανείς, έχω πάρει Backup με την εφαρμογη Smart Switch της Samsung μέσω USB OTG σε ένα στικάκι που είχα, τα πάντα που είχα στο Note 20 Ultra.

Αν κάνω Restore θα είναι όλα στημένα όπως τα είχα στο παλιό κινητό? (Ρυθμίσεις, εφαρμογές,launcher, φωτογραφίες).

Πρώτη φορά δοκιμάζω αυτήν την διαδικασία γιατί βαριέμαι να στήνω το κινητό από την αρχή.

Ναι. Μια χαρά. 

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Καλορίζικο σε όλους.Ήρθε σήμερα αν και έλεγε εκτιμώμενη παράδοση για αύριο με Γενική Ταχυδρομική από Πλαίσιο και ας είμαι επαρχία Θήβα. 

Edited by Rospy7
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...