Jump to content

Samsung Galaxy S24 Ultra


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

6 minutes ago, anergos13 said:

 

6 minutes ago, mips said:

Δοκίμασε να το γράψεις όπως το εμφανίζει στην αναζήτηση 

Σας ευχαριστώ το κατεβάζω και τσεκάρω 

 To έβαλα, βρήκα το csc νομίζω :

Screenshot_20240708_011312.thumb.jpg.a98e544534d43bb0e5ab660555844418.jpgScreenshot_20240708_011305.thumb.jpg.f95c37091c59df268d3055cea1de99fa.jpg

 

Σύμφωνα με τα αναγραφόμενα τι διαλεγω από τη λίστα; 

Διάβασα στα αγγλικά τι γράφει για το bit/sw rev και το πέμπτο ψηφίο από το τελος είνακ το νούμερο 2. Το Θέμα είναι, η λίστα έχει διάφορα 2αρια, πιο πρέπει να διαλέξω; 

Σας ευχαριστώ όλους είστε απόλυτα εξυπηρετικοί! Μακάρι να μπορούσα να το ανταποδώσω 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, katsiletra said:

Ωραία, στο refurbishment check, μου γράφει ότι είναι μεταχειρισμένο....

Από που το πήρες φίλε; αυτό το τσεκ που λες πως το έκανες; έχεις κάνει επαναφορά εργοστασιακων δεδομένων μήπως; 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, p.stafoj said:

Από που το πήρες φίλε; αυτό το τσεκ που λες πως το έκανες; έχεις κάνει επαναφορά εργοστασιακων δεδομένων μήπως; 

Από skroutz το πήρα. Δεν έχω κάνει reset. Το έχει στο μενού αριστερά στην εφαρμογή που ανέβασε ο φίλος. Το δοκίμασα σε S23 Ultra και στο Α54 και λέει το ίδιο. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, katsiletra said:

Από skroutz το πήρα. Δεν έχω κάνει reset. Το έχει στο μενού αριστερά στην εφαρμογή που ανέβασε ο φίλος. Το δοκίμασα σε S23 Ultra και στο Α54 και λέει το ίδιο. 

Στο phone info αναφέρεσαι; στείλε λίγο σκρινσοτ που το γράφει να δούμε 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, katsiletra said:

Screenshot_20240708_112222.jpg

Έχω αλλάξει csc και μου βγάζει το ίδιο μήνυμα. Εχω το note 10 plus το είχα πάρει καινούργιο από κωτσοβολο. Πριν αλλάξω csc δεν το έβγαζε το μήνυμα. Υποψιάζομαι ότι γίνεται λόγω αλλαγής csc.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mips said:

Έχω αλλάξει csc και μου βγάζει το ίδιο μήνυμα. Εχω το note 10 plus το είχα πάρει καινούργιο από κωτσοβολο. Πριν αλλάξω csc δεν το έβγαζε το μήνυμα. Υποψιάζομαι ότι γίνεται λόγω αλλαγής csc

Εγώ δεν έχω αλλάξει csc. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, katsiletra said:

Εγώ δεν έχω αλλάξει csc. 

Αυτό δεν το γνωρίζω φίλε μου. Ισως κάποιο παιδί από το φόρουμ μπορεί να μας διαφωτίσει. Μήπως  να μίλαγες με την samsung 

Edited by mips

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,επειδή μετά από πάρα πολλά χρόνια σκέφτομαι να επιστρέψω σε Samsung,και στο s24 ultra θα ήθελα να ρωτήσω στις φωτογραφίες αν το ζουμ είναι καλό...

Από το 2018 έχω μόνο Pixel ,αυτή την στιγμή είμαι με.το 6 Prο.

Απλά θέλω μια αλλαγή...Η φωτό είναι μόνο το θέμα μου...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Ξέρουμε αν διέθεσαν κανένα κουπόνι έκπτωσης (10%) για τα νέα foldables ή αξεσουάρ (smartwatches και buds);

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, nasosvasedis said:

Καλησπέρα σε όλους. Ξέρουμε αν διέθεσαν κανένα κουπόνι έκπτωσης (10%) για τα νέα foldables ή αξεσουάρ (smartwatches και buds);

Δεν ξέρω για κουπόνι αλλά εγώ που έκανα εγγραφή στο event πήρα κωδικό για έκπτωση 50 ευρώ σε περίπτωση προπαραγγελιας

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nasosvasedis said:

Καλησπέρα σε όλους. Ξέρουμε αν διέθεσαν κανένα κουπόνι έκπτωσης (10%) για τα νέα foldables ή αξεσουάρ (smartwatches και buds);

5% μου εδωσαν εμενα για τα buds.. Μεχρι της 7.30 τους βρισκεις

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Gorge said:

5% μου εδωσαν εμενα για τα buds.. Μεχρι της 7.30 τους βρισκεις

Ααα θέλω 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nasosvasedis said:

Ααα θέλω 

ε σιγα.... για τα buds 12 κατι € ειναι. δεν ειναι δα και το ποσο...

Αν θελει καποιος για τα fold -50€
QHR-P3BH-EWXB-DZLD

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gorge said:

ε σιγα.... για τα buds 12 κατι € ειναι. δεν ειναι δα και το ποσο...

Αν θελει καποιος για τα fold -50€
QHR-P3BH-EWXB-DZLD

Όντως. Μου έδωσαν και εμένα. Σιγά το ποσό. Θα εξαργυρώσω άλλα 12 από τα Rewards μου. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, nasosvasedis said:

Όντως. Μου έδωσαν και εμένα. Σιγά το ποσό. Θα εξαργυρώσω άλλα 12 από τα Rewards μου. 

Πως το κανεις αυτο;

Το βρηκα ακυρο

Edited by Gorge
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dkon84 said:

Για ενημέρωση Ιουλίου ούτε κουβέντα ακόμα? 

Τίποτα. Ωστόσο λέγεται ότι θα είναι μια απλή ενημέρωση ασφαλείας και ότι η μεγάλη (τύπου 6.1.1) θα έρθει εντός Αυγούστου. 

Link to comment
Share on other sites

γεια σας.

Εχω σοβαρό θέμα με το σήμα.. Οκ εχω nova και χανεται συχνα.. Αλλα το κινητο μετα δεν επανέρχεται με τιποτα.. Αργει πααααρα πολυ να ξαναπιασει κ ας υπαρχει σημα. ΔΕν μπαινει με τιποτα ιντερνετ.. Και εν τελη αναγκαζομαι και κανω restart που μετα οκ εναι μια χαρα.. Μπας και υπαρχει καποια ρυθμιση να κανω? Μιλαμε τοσα samsung δεν τοχα ποτε αυτο και στο ιδιο δικτυο ημουν.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό φαίνεται για θέμα συσκευής

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, konsniper said:

γεια σας.

Εχω σοβαρό θέμα με το σήμα.. Οκ εχω nova και χανεται συχνα.. Αλλα το κινητο μετα δεν επανέρχεται με τιποτα.. Αργει πααααρα πολυ να ξαναπιασει κ ας υπαρχει σημα. ΔΕν μπαινει με τιποτα ιντερνετ.. Και εν τελη αναγκαζομαι και κανω restart που μετα οκ εναι μια χαρα.. Μπας και υπαρχει καποια ρυθμιση να κανω? Μιλαμε τοσα samsung δεν τοχα ποτε αυτο και στο ιδιο δικτυο ημουν.

Αν το βαλεις σε πτηση και να το βγαλεις αντι να κανεις restart? Φτιαχνει; 

Αυτο που λες εμενα μονο σε roaming μου το εχει κανει και αυτο τις πρωτες μερες τις κυκλοφορίας του.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...