Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bakolaz (11 Ιαν. 2004 , 12:14)

 

Κατά τα άλλα το προγραμματάκι είναι πολύ χρήσιμο και εύχομαι να βγει γρήγορα η έκδοση που θα στηρίζει το 6600.

 

 

Το πρόγραμμα υποστηρίζει (είναι και για) το 6600 κανονικά. Απλά έχει κάποια bugs...

 

(http://www.iolansoftware.fi/dictaphone.html)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stratisd (11 Ιαν. 2004 , 15:48)

 

Παίδες μήπως ξέρει κανένας πως να κάνω απεγκατάσταση τα παιχνίδια του Ngage????Και αν ο καλύτερος τρόπος να απεγκαθιστούμε εφαρμογές είναι απο την διαχείρηση ή αφήνει μέσα κατάλοιπα απο τα προγράμματα...???

 

 

E/system/apps ;)

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

τα καταλοιπα δε βρισκονται σ'αυτο το φακελο, jim!!

αν απεγκαταστησεις ενα προγραμμα κανονικα,

τοτε ολα τα αρχεια απο το φακελο που ειπες, διαγραφονται παντα

:lock:

 

twitter.com/jojoGPS

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω σε όποιον ξέρει, επειδή είμαι εδώ και λίγες μέρες κάτοχος 6600, πως μπορώ να βάλω θέμα σε ένα MMS πρίν την αποστολή. Όσο και να έψαξα δε μπόρεσα να βρω επιλογή για εισαγωγή θέματος.
Το μεγαλύτερο λάθος ενός ανθρώπου είναι όταν δεν καταλαβαίνει τα λάθη που κάνει, ώστε να τα διορθώσει!
Link to comment
Share on other sites

Ζητώ συγνώμη που έθεσα το ερωτημά μου σε λάθος Thread αλλά μέτα την αποστολή του μηνυματός μου το ανακάλυψα.

Πάντως αν κάποιος γνωρίζει κάτι σχετικά με το ερωτημά μου ας μου απαντήσει, ευχαριστώ.

Το μεγαλύτερο λάθος ενός ανθρώπου είναι όταν δεν καταλαβαίνει τα λάθη που κάνει, ώστε να τα διορθώσει!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jimmis11 (11 Ιαν. 2004 , 19:11)

 

Θα ήθελα να ρωτήσω σε όποιον ξέρει, επειδή είμαι εδώ και λίγες μέρες κάτοχος 6600, πως μπορώ να βάλω θέμα σε ένα MMS πρίν την αποστολή. Όσο και να έψαξα δε μπόρεσα να βρω επιλογή για εισαγωγή θέματος.

 

 

Tι εννοείς όταν λες θέμα; Tίτλος ή background; Ό,τι και να εννοείς πάντως δεν υπάρχει κάτι! :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος koumobile (11 Ιαν. 2004 , 15:59)

 

ρε παιδια, το προγραμαμτακι που το κανει τηλεκοντρολ (αυτο το irremote...) τι πρεπει να κανει για να δουλεψει;

 

δοκιμαζω και τα τρια διαφορετικα προφιλ για sony αλλα δεν βλεπω να δουλευει με την τηλεοραση η το βιντεο...

 

για ριξτε καμια ιδεα

 

το εχει δοκιμασει κανεις με sony? δουλευει?

 

 

To προγραμα που δουλευει στο 6600 ειναι το 1.32

Δεν δουλευει σε ολες τις τηλ.παντως σε sony ομως που το εχω δοκιμασει δουλευει πολυ καλα

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδια μια βοηθεια.εχω το system tools απο το aiva και σημερα μου ζηταει εγγραφη :confused: εχω και το αρχειο BLZ οπου δινω το ΙΜΕΙ μου και μου δινει τον κωδικο αλλα...τιποτα!!!τι κανω λαθος? ειναι η εκδοση 1.42 μηπως μπορω να το βρω full πουθενα? :o
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jojo (11 Ιαν. 2004 , 19:08)

 

τα καταλοιπα δε βρισκονται σ'αυτο το φακελο, jim!!

αν απεγκαταστησεις ενα προγραμμα κανονικα,

τοτε ολα τα αρχεια απο το φακελο που ειπες, διαγραφονται παντα

 

 

H απάντησή μου ήταν για το πως θα απεγκαταστησει τα παιχνίδια του n-gage!Aπ΄ότι ξέρω δεν υπάρχουν στη διαχειρηση :rolleyes: :)

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Georgel (11 Ιαν. 2004 , 22:47)

 

exo katebasi to ULTRAMP3 gia to 6600 alla den eine SIS alla RAR arxio xeri kanis pos tha to egatastiso sto kinito?

Please help!!

 

 

Ανοίγεις το .rar με το πρόγραμμα winrar και μέσα βρίσκεις το .sis! :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johner (11 Ιαν. 2004 , 20:46)

 

Tι εννοείς όταν λες θέμα; Tίτλος ή background; Ό,τι και να εννοείς πάντως δεν υπάρχει κάτι! :p

 

Κοίταξε, όταν δημιουργείς ένα μήνυμα MMS και αφού προσθέσεις εικόνα ή video ή slide ή οτιδήποτε τέλος πάντων, εισάγεις και τον παραλήπτη, έτσι και πας στις επιλογές και επιλέξεις το "στοιχεία μηνύματος" θα δεις συνοπτικά τα στοιχεία του μηνύματος που ετοιμάζεσαι να στείλεις, κάπου εκεί θα δεις και την επιλογή "θέμα" το οποίο είναι κενό φυσικά γιατί δε βρίσκω πουθενά επιλογή για να προσθέσω ένα θέμα στο μήνυμα που θέλω να στείλω.

Το μεγαλύτερο λάθος ενός ανθρώπου είναι όταν δεν καταλαβαίνει τα λάθη που κάνει, ώστε να τα διορθώσει!
Link to comment
Share on other sites

Είμαι ακόμα στο ψάξιμο του θρέντ (στη 40η σελίδα) και δεν έχω βρει

 

α) ένα πρόγραμμα ώστε να παίζει wav ή mp3 σαν ήχο κλήσης

β) ένα προγραμματάκι για chat μέσα από Bluetooth

γ) ένα προγραμματάκι που να τυπώνει σε printers με υπέρυθρες (και όχι με ΒΤ όπως το ενσωματωμένο πρόγραμμα του κινητού)

 

Ξέρει κανείς κάτι γι' αυτά?

Όποιος γελάει όταν όλα πάνε στραβά, έχει βρει κάποιον να "του τα φορτώσει". :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος vasal (12 Ιαν. 2004 , 00:38)

 

Είμαι ακόμα στο ψάξιμο του θρέντ (στη 40η σελίδα) και δεν έχω βρει

 

α) ένα πρόγραμμα ώστε να παίζει wav ή mp3 σαν ήχο κλήσης

β) ένα προγραμματάκι για chat μέσα από Bluetooth

γ) ένα προγραμματάκι που να τυπώνει σε printers με υπέρυθρες (και όχι με ΒΤ όπως το ενσωματωμένο πρόγραμμα του κινητού)

 

Ξέρει κανείς κάτι γι' αυτά?

 

 

Α) Μόνο wav και δεν χρειάζεται ειδικό προγραμμα!

Β) Dreamchat

Γ) Δεν υπάρχει κάτι... :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος koumobile (11 Ιαν. 2004 , 15:59)

 

ρε παιδια, το προγραμαμτακι που το κανει τηλεκοντρολ (αυτο το irremote...) τι πρεπει να κανει για να δουλεψει;

 

δοκιμαζω και τα τρια διαφορετικα προφιλ για sony αλλα δεν βλεπω να δουλευει με την τηλεοραση η το βιντεο...

 

για ριξτε καμια ιδεα

 

το εχει δοκιμασει κανεις με sony? δουλευει?

 

dokimame na allakseis optimization se mia apo tis treis tha doleyei mallon

Link to comment
Share on other sites

Se sony tileorasi pou to exo dokimasei douleuei kanonika.Kai se philips

Σαν θα πεθάνω βάλτε μου,το κινητό στ'αυτάκι,για να μιλάω στα βαθιά με κανα πιπινάκι!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3 KBytes.

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑΣ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ.ΜΟΛΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΕΛΙΔΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΦΑΡΦΟΓΕΣ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΤΕ ΤΡΟΜΕΡΑ.

ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ:

1 ΤΟ BLZ INSTALLER ΓΙΑ N-GAGE?ΣΤΟ AIVA ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.

2 PHOTOGRAPHER 2.4 AN LEITOYRGEI EPITELOYS SWSTA,ΕΧΩ ΤΗΝ VERSION.1, ME KANONIKH APEGKATASTASH THS EINAI OLA OK?

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΛΟΥΣ.

http://www.danasoft.com/sig/DSLinGreecesucks.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kok_vod (12 Ιαν. 2004 , 02:11)

 

kai omws den douleyei sosta mia anigei kai mia oxi

 

Ακριβώς έτσι είναι! Υπάρχει limit στους users!

Σύντομα θα λυθεί! :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johner (12 Ιαν. 2004 , 02:15)

 

Ακριβώς έτσι είναι! Υπάρχει limit στους users!

Σύντομα θα λυθεί! :)

 

 

Γιατί χρησιμοποιείτε persistent mysql connections; Εκεί οφείλεται το πρόβλημα στο site (η βάση φτάνει εύκολα στο όριο). Sorry για το off topic, :o αν θέλεις περισσότερη βοήθεια PM me :)

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

Me ton pvplayer mporei kaneis na mou pei ti ginetai? Ton exw egatastisei kai sto til kai stin mmc kai den mou anoigei kan. software: V3.42.1 16-10-03 NHL10. exw prospathisei ton pvplayer 3.0.1 for 7650
Link to comment
Share on other sites

Xαίρετε άπαντες. 2 πραγματάκια μόνο...

 

1) Το UltraMod είναι ένας αναπαραγωγέας μουσικών αρχείων ".mod". Όσοι είναι παλιοί στον χώρο των υπολογιστών θα τα ξέρουν από την Amiga και μετέπειτα από τα πολυκάναλα mods στα πισιά. Το συγκεκριμένο μοιάζει να παίζει μόνο τα τετρακάναλα modules. Δεν ξέρω αν παίζει και τα πολυκάναλα.

Η αναφορά έγινε γιατί σε μία προηγούμενη στιγμή κάποιος εξέφρασε την απορία του για το συγκεκριμένο πρόγραμμα.

 

2) Έχω εγκαταστήσει τον eFile manager στο 6600 μου. Διαβάζω όμως οτι θεωρείται πολύ καλός ο SeleQ. Μπορεί κάποιος να μου πει ποιός είναι καλλίτερος από τους δύο;

 

Παρακαλώ μην ξεκινήσει κανένας διαπληκτισμός για το ποιό είναι καλλίτερο πρόγραμμα διαχείρησης αρχείων, επειδή το ένα είναι χρήσιμο για κάποιον περισσότερο από το άλλο.

Θα προτιμούσα τεκμηριωμένες απόψεις. Αν δηλαδή το ένα πρόγραμμα έχει περισσότερες δυνατότητες από το άλλο ή κάνει καλλίτερη διαχείρηση αρχείων.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...