Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος andreadakis (11 Ιούν. 2004 , 22:30)

 

pedia sos tin triti grafo panelinies sti domi mikroipologiston (kai ine poli palukaki) :cry: kai psahno ena programataki gia na vlepo ta arxia doc sto kinito mou!exo vri mia prosorini lisi, ekana to egrafo se istioselida kai etsi boro na to do apo tis ipiresies alla an kserete kamia tetia efarmogi tha me diefkolinate poli.

 

 

Η πιο αξιοπιστη λυση ακουει στο ονομα RepliGo.Το καλυτερο προγραμμα για μενα για να ανοιγεις documents σε διαφορα format.

 

psariatros μαλλον ζητας παρα πολλα!!!!! ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος COCOMAT (12 Ιούν. 2004 , 10:36)

 

Καλημερα!

 

Μπορει καποιος να μου πει με ποια εφαμογη αλλα και με ποιο τροπο ΑΚΡΙΒΩΣ μπορω να μεταφερω ΟΛΕΣ τις επαφες απο ενα s 60 σε ενα αλλο S 60 (πχ απο 6600 σε 7610)

 

Σας ευχαριστω εκ των πρωτερον!!!

 

φιλικα

 

 

Καλό είναι και το contacts transfer.

 

Mε του ποιυ θα κάνεις την εγκατάσταση όμως, δεν θα πάει το εικονίδιο χύμα στο μενού, αλλα θα μπεί στον φάκελο extras :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Opos ida se alla forum polli katoxi tou 7610 dokimasan na valoun n-gage pehnidia sto 7610 tous alla kanena den litourgi...(6600 polla pehnidia tou n-gage lioturgoun)

 

Kapii mou ipan oti gi afto isos na ftei to oti to 7610 ehi tropopiithi oste na min ta pezi opos to 6600 alla ke isos giati to 7610 dehte rmmc eno ta pehnidia tou n-gage ine gia mmc... >????

http://www.danasoft.com/sig/Stitch19.jpg

 

www.moddincy.com

www.moddincy.com

www.moddincy.com

Link to comment
Share on other sites

Asymvivaste? Το where i am? που εχεις ανεβασει στο aivanet συνοπτικα τι ακριβως κανει?

Επισης εαν καποιος εχει χρησιμοποιησει το blacklist ασ μου πει εαν ξερει, αυτος που καλει καταλαβαινει οτι η κληση του αποριπτεται απο το προγραμμα ? Δηλαδη προλαβαινει να ακουσει χτυπο? Και οταν αποριπτεται τι ακουει? Μπαινει τηλεφωνητης?

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος andrewko (12 Ιούν. 2004 , 15:28)

 

Asymvivaste? Το where i am? που εχεις ανεβασει στο aivanet συνοπτικα τι ακριβως κανει?

Επισης εαν καποιος εχει χρησιμοποιησει το blacklist ασ μου πει εαν ξερει, αυτος που καλει καταλαβαινει οτι η κληση του αποριπτεται απο το προγραμμα ? Δηλαδη προλαβαινει να ακουσει χτυπο? Και οταν αποριπτεται τι ακουει? Μπαινει τηλεφωνητης?

Ευχαριστω.

 

 

Κοίτα φίλε το δοκίμασα. Το καταλάβαινα γιατί έκανε το πρώτο μπιπ και μετά έδειχνε ότι είναι κατειλλημένο. Πιστεύω όμως ότι αν καλεί κάποιος που δεν είναι πονηρεμένος μπορεί να μην το καταλάβει

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος andrewko (12 Ιούν. 2004 , 15:28)

 

Asymvivaste? Το where i am? που εχεις ανεβασει στο aivanet συνοπτικα τι ακριβως κανει?

Επισης εαν καποιος εχει χρησιμοποιησει το blacklist ασ μου πει εαν ξερει, αυτος που καλει καταλαβαινει οτι η κληση του αποριπτεται απο το προγραμμα ? Δηλαδη προλαβαινει να ακουσει χτυπο? Και οταν αποριπτεται τι ακουει? Μπαινει τηλεφωνητης?

Ευχαριστω.

 

 

Στο Where I Am? μπορεις να ορισεις τοποθεσιες να τις σωσεις και μετα να δημιουργησεις διαφορα events για την καθε τοποθεσια ,π.χ. οταν εισαι στην δουλεια σου να αλλαζει το προφιλ κτλ.Περισσοτερα δες ΕΔΩ .Οσο για το BlackList εγω πιστευω οτι ο αλλος το καταλαβαινει.Ειναι σαν να του το κλεινεις στα μουτρα. :o

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (12 Ιούν. 2004 , 16:34)

 

Στο Where I Am? μπορεις να ορισεις τοποθεσιες να τις σωσεις και μετα να δημιουργησεις διαφορα events για την καθε τοποθεσια ,π.χ. οταν εισαι στην δουλεια σου να αλλαζει το προφιλ κτλ.Περισσοτερα δες ΕΔΩ .Οσο για το BlackList εγω πιστευω οτι ο αλλος το καταλαβαινει.Ειναι σαν να του το κλεινεις στα μουτρα. :o

 

Για δοκιμαστε το BlackBaller δεν καταλαβαινει ο αλλος τιποτε αν θυμαμαι καλα
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

θελω να ρωτησω εαν γινετε με καποιον τροπο στο λεξικο slovoed ελληνοαγγλικο και αντιστροφα να προσθεσουμε λεξεις?και εαν γινετε και πωσς να φτιαξω ενα δικο μου λεξικο με καταλιξη .prc ωστε να το περασω μεσα.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος voyager (12 Ιούν. 2004 , 18:19)

 

asumvivaste ta events sou doulevoun kanonika? tou orizw kapio event opws switch profile, shut down h alarm alla tipota...

 

 

Ουτε εμενα μου δουλευει καλα.Μονο σε μια τοποθεσια που του ειχα ορισει δουλευε.Σε ολες τις αλλες δεν εκανε τιποτε και το εβγαλα. :o

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος 0giorgos0 (12 Ιούν. 2004 , 23:02)

 

θελω να ρωτησω εαν γινετε με καποιον τροπο στο λεξικο slovoed ελληνοαγγλικο και αντιστροφα να προσθεσουμε λεξεις?και εαν γινετε και πωσς να φτιαξω ενα δικο μου λεξικο με καταλιξη .prc ωστε να το περασω μεσα.

 

Δεν νομίζω να γίνεται να προσθέσεις λέξεις. Τώρα αν καταφέρεις και φτιάξεις ένα άλλο λεξικό με κατάληξη .prc πολύ πιθανόν να δουλέψει κανονικά. Αλλά θα φτιάξεις λεξικό πιο πλήρες απο το magenta που έχει 82.760 λέξεις στα ελληνικά και 45.478 στα αγγλικά;

 

Όσον αφορά το register τώρα. Έβαλα τον κωδικό που μου βγήκε απο την περίεργη διαδικασία του ****** αλλά μου έχει κάνει register το μικρό λεξικό με τις 6.588 λέξεις. Το μεγάλο μου λέει ακόμα οτι είναι unregistered. Δεν έχω πρόβλημα όμως προς το παρόν. Θα μου ζητήσει ποτέ να βάλω κωδικό για το μεγαλο; Θα σταματήσει κάποια στιγμή να δυλεύει; Ξέρει κανένας αν υπάρχει κάποιος άλλος κωδικός για το μεγάλο; Ερωτήσεις τέλος... ;)

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως για τα λεξικα τις Magenta δεν υπαρχει καποιο cr@ck. :(

Παντως ειναι μικρο το κακο αφου το μονο που γινεται ειναι οσο πιο πολυ το χρησιμοποιεις τοσο πιο συχνα να σου πεταει το μυνημα οτι ειναι unregistered.Παντως αν ξερει καποιος κανενα προγραμμα που να ανοιγει *.prc αρχεια τοτε πιστευω θα μπορουμε να προσθεσουμε λεξεις.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς όσο πιο πολύ το χρησιμοποιείς ή όσο παιρνάει ο χρόνος; Γιατί το έχω μεν εγκατεστημένο στο κινητό μου αλλά δεν το χρησιμοποιώ. Τό'χω για κάποια ώρα ανάγκης. Αν το ανοίξω σε κάνα μήνα δηλαδή για μία φορά δε θά'χω πρόβλημα, έτσι; Εσύ πόσο καιρό το έχεις εγκατεστημένο;

 

Με το mobiluck τελικά τι γίνεται; Δε σου δουλέυει πλεον; Εμένα μια χαρά. Κουβέντα για trial κτλ.

 

edit:

Μου απάντησες στο thread του 7610. Τώρα το είδα. Όλα οκ λοιπόν. :)

Link to comment
Share on other sites

exo to mikro ~240kb και εχει πολλες ελλειψεις.το μεγαλο πωσ το βαζεις? Αυτο που εχω εχει English-greek 4057 entries Greek-english 6588
Link to comment
Share on other sites

paidia kalispera....eixa to nokia 6600 alla prin poly kairo to eixa dosei stin bro mou kai pige agglia kai simera mou to epestrepse....den to ksero katholou to kinito mias kai to xarika mono 2 vdomades...tha ithela tin voithia sas...thelo na mou peite xrisima programatakia(kai ti kanoun ayta) gia na ta katevaso!!!otan leo xrisima paidia enoo kai programatia pou exoun gousto gia xavale opos to ir remote ktl...opoios exei tin kalosini kai asxolithei ena dekalepto na mou ta grapsei ayta agalma tha ton kano :P
pame gera!!!Dennis
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow (13 Ιούν. 2004 , 02:56)

 

Εννοείς όσο πιο πολύ το χρησιμοποιείς ή όσο παιρνάει ο χρόνος; Γιατί το έχω μεν εγκατεστημένο στο κινητό μου αλλά δεν το χρησιμοποιώ. Τό'χω για κάποια ώρα ανάγκης. Αν το ανοίξω σε κάνα μήνα δηλαδή για μία φορά δε θά'χω πρόβλημα, έτσι; Εσύ πόσο καιρό το έχεις εγκατεστημένο;

 

Με το mobiluck τελικά τι γίνεται; Δε σου δουλέυει πλεον; Εμένα μια χαρά. Κουβέντα για trial κτλ.

 

edit:

Μου απάντησες στο thread του 7610. Τώρα το είδα. Όλα οκ λοιπόν. :)

 

 

Οσο πιο πολυ το χρησιμοποιεις.Δεν νομιζω να εχεις προβλημα.Εγω το εχω γυρω στους 2 μηνες και απλα λαμβανω μυνηματα για να κανω register.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος 0giorgos0 (13 Ιούν. 2004 , 09:36)

 

exo to mikro ~240kb και εχει πολλες ελλειψεις.το μεγαλο πωσ το βαζεις? Αυτο που εχω εχει English-greek 4057 entries Greek-english 6588

 

 

Λοιπον θα κατεβασεις το μεγαλο της Magenta που ειναι 4Mb θα το κανεις extract και το *.exe που εχει μεσα θα το μετονομασεις σε *.zip.Μεσα θα δεις 2 *.prc τα οποια με καποιο file manager θα τα βαλεις στον φακελο E:\System\Apps\SlovoEdDicts. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος LuckyStriker (13 Ιούν. 2004 , 12:16)

 

kai pou ta vriskis afta??

 

 

Αν εννοεις τα λεξικα τα βρισκεις στο http://www.epocware.com .

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (13 Ιούν. 2004 , 11:31)

 

Λοιπον θα κατεβασεις το μεγαλο της Magenta που ειναι 4Mb θα το κανεις extract και το *.exe που εχει μεσα θα το μετονομασεις σε *.zip.Μεσα θα δεις 2 *.prc τα οποια με καποιο file manager θα τα βαλεις στον φακελο E:\System\Apps\SlovoEdDicts. ;)

 

 

Εχω δυο αποριες ποιο ειναι "το μεγαλο της Magenta " και πως το κανεις "extract".

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ipso (13 Ιούν. 2004 , 23:50)

 

Εχω δυο αποριες ποιο ειναι "το μεγαλο της Magenta " και πως το κανεις "extract".

Ευχαριστω.

 

 

Το μεγαλο της magenta θα το βρεις στο site της epocware και ειναι αυτο που ειναι 4Mb.Οταν το κατεβασεις θα ειναι σε μορφη zip και θα κανεις δεξι κλικ και extract to (σε οποιον φακελο θελεις).

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ipso (13 Ιούν. 2004 , 23:50)

 

Εχω δυο αποριες ποιο ειναι "το μεγαλο της Magenta " και πως το κανεις "extract".

Ευχαριστω.

 

 

Δες εδω http://nokia-6600-software.epocware.com/SlovoEd/SlovoEd_Greek-English_Download_area_for_SlovoEd.html

ποιο ειναι το μεγαλο και το μικρο. To Κανεις unzip :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...