Jump to content

OnePlus 12


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, Mikepan_1 said:

Για να μειωσουν τα bezels, στο σημειο που ηταν το μαυρο bezel το αντικατεστησαν με τους μπλε αριθμους. Οι οποιοι ειναι μονιμοι εξωτερικα του ρολογιου, ανεξαρτητα του face που χρησιμοποιεις. 

Ακομα χειροτερο αυτο 😁

Εσυ, το παρελαβες;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

1 hour ago, FoT1s said:

Ακομα χειροτερο αυτο 😁

Εσυ, το παρελαβες;

Οντως χειροτερο. Δεσμευει τα faces, τα λουρακια ολα.

Τελος προηγουμενης βδομαδας εφυγε με courier, το περιμενω.

Link to comment
Share on other sites

Διαβασα ολο το thread, αλλα τελικα δεν εβγαλα ακρη! υπαρχει καποιο δοκιμασμενο αξιοπιστο tempered glass για το κινητο και προτιμοτερο χωρις κολλα και uv?? ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, anetost said:

Διαβασα ολο το thread, αλλα τελικα δεν εβγαλα ακρη! υπαρχει καποιο δοκιμασμενο αξιοπιστο tempered glass για το κινητο και προτιμοτερο χωρις κολλα και uv?? ευχαριστω!!

Οχι, δεν υπαρχει καποιο εκτος απο UV. Μονο μεμβρανες.

Link to comment
Share on other sites

τις φοβαμαι τις κολλες απο τις uv , ειχα δει μια καλη κριτικη στο σκρουτζ για την 3ΜΚ, λογικα αυτη θα παρω και οταν την δοκιμασω θα σας πω!!!

Link to comment
Share on other sites

On 19/4/2024 at 9:24 ΜΜ, Arinos said:

Ως δια μαγείας μου έστειλαν ένα μειλ και λένε πως αν δεν το θέλω να κάνω άρνηση παραλαβής και θα μου πιστώσουν άμεσα τα χρήματα. Θα ενημερώσω.

Το παρέλαβαν 2-3 μέρες πριν, τους το είπα ότι έχουν παραλάβει.

Και τι μου απαντάνε; Θα το κάνουν escalate... άντε πάλι τα ίδια. Κούρασαν με αυτό.

Thank you for the update.

I will escalate the case to the higher department in other to get detailed information from them about your order.

Εντομεταξυ πριν από αυτό, έστειλαν 3-4 μειλ και μου λένε να κλείσω το dispute για να πάρω το refund ενώ δεν έχουν στείλει τα λεφτά, εκεί που νόμιζα θα παραλάβουν και σε 2-3 μέρες θα τα έχω λάβει, βλέπω την παραπάνω απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, anetost said:

τις φοβαμαι τις κολλες απο τις uv , ειχα δει μια καλη κριτικη στο σκρουτζ για την 3ΜΚ, λογικα αυτη θα παρω και οταν την δοκιμασω θα σας πω!!!

Εγω παντως με την μεμβρανη της ringke ειναι πολυ ευχαριστημενος. Αν θελεις κατι σε πιο αντοχης και σκληρη επιφανεια (στυλ τζαμακι) κοιτα της nillkin που την παρελαβα κι εγω απλα δεν την τοποθετησα ακομα, θα την περασω οταν "χαλασει" η ringke.

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, FoT1s said:

 

Το νεο update στο 12R βελτιωνει καποια απο τα θεματα που εχω αναφερει κ για τα οποια τους ενημερωσα. Ελπιζω να δουμε τις αλλαγες και στο 12IMG_20240427_015256.thumb.jpg.b3579a598ae6d2119b97ad71b711accf.jpg

Edited by Mikepan_1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...