Jump to content

[Επίσημο] HTC TyTN (Hermes)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπορειτε να με βοηθησετε λιγακι με τα πακετα του HTC TyTN ΙΙ που κυκλοφορουν? Στα μαγαζια εδω βλεπω κυκλωφορει γυρο στα 800ευρο. τι περιλαμβανει μεσα το πακετο ? Ειναι το ιδιο με το πακετο του expansys(εκτος οτι ειναι αγγλικη εκδοση το οποιο δεν με ενοχλει)? Στο expansys oi τιμες ειναι λιγο μπερδεμενες. σκετο πακετο εχει 650 http://www.expansys.com.gr/d.aspx?i=154149 αλλα το ιδιο εχει και το πακετο με το car kit. http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=155840. Ti πεζει εκει; Κατι ακομα, με λογισμηκο gps τι γινετε; απο το expansys exei χαρτες για ελλαδα; το πακετο στην ελλαδα?

 

ευχομε να μην ειμαι κουραστικος, αλλα ελπιζω να με καταλαβενετε! Μονο απο εσας μπορω να παρω εγκυρες πληροφοριες.

Link to comment
Share on other sites

ΝΕΑ COOKED ROM ΓΙΑ ΤΟ ΤΥΤΝ.

ΜΕ ΠΛΗΡΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ.

ΕΔΩ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=191078

Xiaomi Mi 9T 128GB
Link to comment
Share on other sites

ΝΕΑ COOKED ROM ΓΙΑ ΤΟ ΤΥΤΝ.

ΜΕ ΠΛΗΡΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ.

ΕΔΩ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=191078

 

αξιος!! πολυ καλη κινηση :)

 

εντυπωσεις απο οποιον την δοκιμασε θα βοηθησουν και οποιους ενδιαφερονται να την δοκιμασουν και ειναι διστακτικοι...;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα και παλι

αλλη μια ερωτησουλα να κανω ετσι για να εξηγομαστε να μν παρεξηγομαστε...

η γνωστη ιστορια...

που πηγα το ppc στην ace γιατι δν ειχα δονηση...

που στην τελικη λογω ηλιθιοτητας μου εχασα και την εγγυηση που ειχα αφου το πηγα με "παρανομο λογισμικο" συμφωνα και με την ace...

μου ειχαν πει πως το ειχαν φτιαξει και ναι οταν το πηρα και εβαλα μπαταρια και καρτα sim η δονηση ειχε δουλεψει εκεινη τη στιγμη

απο τοτε ομως...

τπτ...

μονο αν του ριξω hard reset και το βαλω στ δονηση μου "δονειται" 2 φορες και μετα .... τπτ και παλι

δν λεει να ξαναδονηθει...

τι κανω? το ξαναπαω και μου το "ξαναφτιαχνουν" εκτος εγγυησης η διεκδικω με την αποδειξη που μου ειχαν δωσει πως το ειχαν φτιαξει επανεξεταση?? (επανεξεταση... λες και κανω αιτηση στ διοικητη μου για αδεια απο τη μοναδα και δν μου τ δινει....)

ακουω προτασεις....

 

 

δοκιμασες να φλασαρεις την official rom και να το τσεκαρεις?

μου φαινεται περιεργο που στο κανει μετα απο HR και επειτα τπτ...:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασες να φλασαρεις την official rom και να το τσεκαρεις?

μου φαινεται περιεργο που στο κανει μετα απο HR και επειτα τπτ...:O

μετα απο φλασαρισμα και της official rom... τζιφος... παλι χωρις δονηση ειμαι!!!

παλι να το παω στ ace???

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
μετα απο φλασαρισμα και της official rom... τζιφος... παλι χωρις δονηση ειμαι!!!

παλι να το παω στ ace???

 

Ean me oles tis ROMs pou tou exeis perasei kai ola ta hard reset pou tou exeis kanei... xanei ti donisi, dyxtyxws nomizw oti einai monodromos i episkepsi sto service tis ACE. :(

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

μετα απο φλασαρισμα και της official rom... τζιφος... παλι χωρις δονηση ειμαι!!!

παλι να το παω στ ace???

 

σαν υστατη προσπαθεια,δοκιμασε κανα ραδιο πριν καταφυγεις στην λυση του σερβις...

 

αν και οπως τα λες μαλλον ειναι τελικα προβλημα hardware και οχι software :(

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

σαν υστατη προσπαθεια,δοκιμασε κανα ραδιο πριν καταφυγεις στην λυση του σερβις...

 

αν και οπως τα λες μαλλον ειναι τελικα προβλημα hardware και οχι software :(

τελικα το πηγα... το πιο πιθανο να ειναι προβλημα hardware...

μου ειπαν αυριο μαλλον θα το παρω...

ειδωμεν!!!

Link to comment
Share on other sites

τελικα το πηγα... το πιο πιθανο να ειναι προβλημα hardware...

μου ειπαν αυριο μαλλον θα το παρω...

ειδωμεν!!!

 

αντε με το καλο να ησυχασεις...πες μας νεα :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά, αν είναι να δώσω τον τιτάνα μου μέσα για πούληση τώρα.. πόσα πιστεύεται ότι πηγαίνει; Έιναι μια χαρά, με μόνο ένα γδαρσαματάκι στην αριστερή κάτω γονία..
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια υπαρχει οριο στο μεγεθος του file που μπορουμε να στειλουμε στον tytn μεσω bluetooth?

 

η μνημη του αλλου που παιρνει τα αρχεια του φακελου :D

 

δεν μπορεις να στειλεις φακελο ετσι απλα.

η τον κανεις zip ωστε να στειλεις ενα συμπιεσμενο αρχειο,κατι που γινεται απο pda σε pda,η απλα επιλεγεις ολα οσα εχει ο φακελος και τα κανεις αποστολη :)

 

φυσικα η επιλογη ολων και αποστολη ολων μεσω bl ,οχι με τον file explorer της συσκευης αλλα μεσω resco file explorer ;)

ενοειται αυτο ετσι?;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

φιλε zaharakis, εγω μιλαω για το μεγεθος ενος αρχειου και οχι πολλων.γιατι προσπαθουσα να στειλω ενα αρχειο απο το φορητο στο τιτανα 80mb και δεν μπορουσα.

πιο παλια μεσω resco file explorer δεν μπορουσα να στειλω αρχεια σε αλλα τηλεφωνα

μεσω του dutty's file explorer που υπαρχει στη black satin ομως τα καταφερα

εγω μιλαω για αρχειο απο pc σε pda και πιο συγγεκριμενα στον τιτανα :)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

 

μερικες ερωτησεις γιατι ψηνομαι να το αγορασω...

 

1 πλεον εχει wm6 σαν στανταρ?

 

2 το gps του ειναι καλο? Πχ θεωρω οτι του ΜΙΟ 701 ειναι μετριο.

 

3 η μπαταρια του με λογικη χρηση ποσο κραταει?

 

4 να το περιμενω πιο γρηγορο απο το 701?

 

 

ευχαριστω. :)

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

 

μερικες ερωτησεις γιατι ψηνομαι να το αγορασω...

 

1 πλεον εχει wm6 σαν στανταρ?

 

2 το gps του ειναι καλο? Πχ θεωρω οτι του ΜΙΟ 701 ειναι μετριο.

 

3 η μπαταρια του με λογικη χρηση ποσο κραταει?

 

4 να το περιμενω πιο γρηγορο απο το 701?

 

 

ευχαριστω. :)

 

καλημερα!

1.εχει wm6 επισημα.

2.δεν εχει gps πρεπει να παρεις εξωτερικο.

3.η μπαταρια του ειναι καλη.οταν το ειχα μου εβγαζε 3μερες.

4.νομιζω το mio ειναι πιο γρηγορο εχει αλλο επεξεργαστη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχεις δικο, βασικα οι ερωτησεις μου αφορουσαν το ΤyTN II.

 

αρα εισαι σε λαθος thread :)

 

ελα απο εκει

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=160464

και διαβασε λιγο και θα σου λυθουν ολες σου οι αποριες :D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα..παρακολουθώ πολύ καιρό το thread καθότι κάτοχος ενός spv m3100 το οποίο και του είχα περάσει τα official 6άρια και είχα βολευτεί για καιρό..Εχθές όμως μπήκα στο τρυπάκι να περάσω τα ελληνικά 6άρια και το έκανα.Όμως έκανα νομίζω και μια χαζομάρα και για αυτό έχω πρόβλημα.. Πήγα να περάσω με restore τα τηλέφωνα πριν αλλάξω σε ελληνικά αλλά έκανα ρεστορε κατά λάθος και to system εκτός από μαιλ τηλέφωνα κλπ..Ελπίζω να καταλαβαίνετε τι λέω.. Μόλις το έκανε, έκανε αυτόματα το soft reset και από τότε δεν ξεκινά με τίποτε..Μου ανοιγει το λογότυπο HTC στην αρχή και μόλις αρχίζει να φορτώνει τa windows κολλά εκεί και πάπαλα...

Διαβάζω εδω μέσα αλλά άκρη δεν βρίσκω το πως θα το κάνω να ξεκινήσει..γίνεται να ξεκινήσει ή το κατέστρεψα;;Παιδιά σώστε με γιατί έχω πάθει έρωτα μεγάλο με τον ΤΙΤΑΝΑ μου και δεν ξέρω τι να κάνω..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα..παρακολουθώ πολύ καιρό το thread καθότι κάτοχος ενός spv m3100 το οποίο και του είχα περάσει τα official 6άρια και είχα βολευτεί για καιρό..Εχθές όμως μπήκα στο τρυπάκι να περάσω τα ελληνικά 6άρια και το έκανα.Όμως έκανα νομίζω και μια χαζομάρα και για αυτό έχω πρόβλημα.. Πήγα να περάσω με restore τα τηλέφωνα πριν αλλάξω σε ελληνικά αλλά έκανα ρεστορε κατά λάθος και to system εκτός από μαιλ τηλέφωνα κλπ..Ελπίζω να καταλαβαίνετε τι λέω.. Μόλις το έκανε, έκανε αυτόματα το soft reset και από τότε δεν ξεκινά με τίποτε..Μου ανοιγει το λογότυπο HTC στην αρχή και μόλις αρχίζει να φορτώνει τa windows κολλά εκεί και πάπαλα...

Διαβάζω εδω μέσα αλλά άκρη δεν βρίσκω το πως θα το κάνω να ξεκινήσει..γίνεται να ξεκινήσει ή το κατέστρεψα;;Παιδιά σώστε με γιατί έχω πάθει έρωτα μεγάλο με τον ΤΙΤΑΝΑ μου και δεν ξέρω τι να κάνω..

 

καλημερα :)

μην ανυσηχεις καθολου φιλε μου :)

 

δεν ειναι τπτ.απλα θα χρειαστει να κανεις hard reset του τηλ σου και να περασεις μετα το backup του pim μονο (δλδ των επαφων σου,ημερολογιο κλπ) χωρις ομως του συστηματος!!

 

ποτε δεν κανουμε restore ενα backup απο αλλη ρομ :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Και πως το κάνουμε το hard reset?Το ξέρω Ζαχαράκη, μαλλον το κατάλαβα όταν έγινε η πατάτα..οτι δεν κάνεισ το συστεμ...πως γίνεται το hard reset λοιπόν;
Link to comment
Share on other sites

Και πως το κάνουμε το hard reset?Το ξέρω Ζαχαράκη, μαλλον το κατάλαβα όταν έγινε η πατάτα..οτι δεν κάνεισ το συστεμ...πως γίνεται το hard reset λοιπόν;

 

με τα δυο πληκτρα (δεξια και αριστερα στο κατω μερος της οθονης ) πατημενα,κανεις reset με το πενακι αλλα δεν αφηνεις τα πληκτρα μεχρι να αναψει η οθονη και να σου εμφανισει ενα μηνυμα.

 

μετα ανοιγεις το πληκτρολογιο και πατας το πληκτρο που θα σου γραψει το μηνυμα στην οθονη (δεν θυμαμαι ποιο ακριβως) και θα ξεκινησει το hard reset:lol:

 

το τηλ θα ξεκινησει με την στοιχιση της οθονης και μετα τα γνωστα ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ζαχαράκη είσαι και ο πρώτος!!!Σε ευχαριστώ πολύ! Με έσωσες!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...