Jump to content

[Επίσημο] HTC TyTN (Hermes)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

telika doule4e alla den nomizw na itan logo tou oti evala radio 1.47

meta pou to evala den douleve PALI...

kai meta piga settings->connections->connections kai evala sto vpn to ip mou kai tote doule4e

to 8ema ine omws an 8elw na to doule4w se public wifi ti ginete?????????? pou 8a 3erw ip kai ta lipa?

 

για ξενα locked ip wifi φυσικα και χρειαζεσαι wep key ;)

 

λογικο δεν ειναι ;)

 

 

το θεμα ειναι πως βρηκες την λυση στο προβλημα σου :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

για ξενα locked ip wifi φυσικα και χρειαζεσαι wep key ;)

 

λογικο δεν ειναι ;)

 

 

το θεμα ειναι πως βρηκες την λυση στο προβλημα σου :)

vasika file zaharakis den milaw gia locked ip wifi oute gia wep key, alla gia open ip wifi

px sto athens wifi den exw internet, apla den anigi tpt

kai sto spiti twra mporw na sinde8w sto wifi router ala internet yok

mono me active sync ta katafera na exw internet kai mesw tou oti ekana autes tis alages st vpn

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα μια ερώτηση... :O υπάρχει τρόπος να βάλεις ένα τραγούδι, ή τέλοσπάντων ένα δικό σου ήχο για ξυπνητήρι;

dokimase to pTravel Alarm..para poly kalo programma..ektos apo ayta pou thes mporeis na bazeis na paizei kapoia tragoudia kai na stamataei aytomata to playback meta apo ton xrono pou tha oriseis esy..

Phillips Diga-->Panasonic GD52-->Motorola C33-->Nokia 5210-->Nokia 6600-->HP iPaq 6515-->HP iPaq 6915-->Fujitsu Siemens T830-->HTC TyTn-->Nokia 6110 Nav-->Samsung i900 Omnia-->Nokia 5800XM-->Samsung Omnia i8910 HD-->HTC Hero-->Samsung i900 Omnia(again)-->HTC HD2 Leo-->HTC Desire-->Samsung Galaxy S2 i9100 --> :X
Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε παίδες,

 

Υπάρχουν αρκετοί τρόποι και αρκετά utilities που σου δίνουν τη δυνατότητα να σβήνεις την οθόνη, ενώ συγχρόνως κλειδώνουν και τη συσκευή. Το κακό όμως είναι ότι πάντα πρέπει να το κάνεις αυτό χειροκίνητα.

 

Ξέρει κανείς κανένα τρόπο να γίνεται αυτό σε στυλ "screensaver", δηλαδή αυτόματα μετά από κάποιο χρονικό διάστημα αδράνειας της συσκευής ; Δεν μιλάω για κανονικό screensaver, αλλά καθαρά για αυτόματο σβήσιμο οθόνης και κλείδωμα συσκευής.

 

Θενκς,

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα μια ερώτηση... :O υπάρχει τρόπος να βάλεις ένα τραγούδι, ή τέλοσπάντων ένα δικό σου ήχο για ξυπνητήρι;

 

http://www.burroak.on.ca/pta.html

 

just the best :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ρε παιδια τι γινεται? το αφησαμε λιγο το φορουμ του τιτανα μας ετσι?

να ρωτησω κατι ρε παιδια? τι γινεται μ' αυτη την ace?

πηγα τον τιτανα που μου ειχε βγαλει προβλημα στη δονηση πριν 10 μερες και σημερα βλεπω στη σελιδα της ace αυτο...

"ΕΓΙΝΕ ΑΛΛΑΓΗ ΤΩΝ ΡΥΘΜΙΣΕΩΝ ΤΗΣ ΔΟΝΗΣΗΣ, ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ. Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΕΓΓΥΗΣΗΣ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΑΦΟΥ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΑΡΑΝΟΜΟΥ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ."

δηλαδη για να το καταλαβω ρε παιδια...

ποιος μου απαγορευει να βαζω οτι θελω στο ppc μου?

προσωπικα ειχα την black satin οταν τους το ειχα δωσει

γινεται αυτο που κανουν??? και να σκεφτειται πως ο δικος μου τιτανας ηταν προβληματικος και μου αλλαξανε ολοκληρη πλακετα προ 4.5 μηνων (δηλαδη μου ανανεωθηκε και η εγγυηση)

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
το εχουμε πει βρε πολλες φορες οτι καταργει την εγγυηση η αλλαγη ρομ,και εσυ βρε παιδι μου πριν το πας δεν περναγες την επισημη,θα σε μαλωσω δεν παρακολουθεις το φορουμ:D:D
Link to comment
Share on other sites

Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΕΓΓΥΗΣΗΣ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΑΦΟΥ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΑΡΑΝΟΜΟΥ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ."

 

ειχα την black satin οταν τους το ειχα δωσει

γινεται αυτο που κανουν???

 

φυσικα και γινεται και ειναι περα για περα λογικο και επομενο αλλα και φυσιολογικοτατο!!

 

που πας και συ ρε ****το με αλλη ρομ το τηλ στο σερβις???:blink:

 

φλασαρισε μια την γνησια και μετα ουτε γατα ουτε ζημια....

 

επειδη βαρεθηκες να αφιερωσεις μιση ωρα απο την ζωη σου(10 λεπτα να φλασαρεις την γνησια ρομ,10 λεπτα αφου το παραλαβεις απο το σερβις να ξαναφλασαρεις την satin και αλλα δεκα λεπτα να κανεις ενα restore ) εχασες την εγγυηση σου ;)

 

δεν σου φταιει κανεις ...ειλικρινα...:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ok...

:(

ti na pw...

IGIA PANW APO OLA !!!

 

δεν στα ειπαμε για να σε παρει απο κατω :lol::D

 

εμεις να μαστε καλα και αυτα φτιαχνονται :D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εσείς πια ROM έχετε στον Τιτανα σας?Βασικά έχω δοκιμάσει πολλές κατα καιρούς αλλά δεν έχω καταλήξει κάπου...Τώρα είμαι με την official αλλά και πάλι την βρίσκω λίγο "γυμνή"!Με είχαν καλομάθει οι xda φαίνεται!Ποια προτείνετε εσείς?
Να έχεις φαντασία για να μην πεθάνεις από έκπληξη._
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εσείς πια ROM έχετε στον Τιτανα σας?Βασικά έχω δοκιμάσει πολλές κατα καιρούς αλλά δεν έχω καταλήξει κάπου...Τώρα είμαι με την official αλλά και πάλι την βρίσκω λίγο "γυμνή"!Με είχαν καλομάθει οι xda φαίνεται!Ποια προτείνετε εσείς?

 

black satin normal-medium-light και μονο αυτες ;)

προκειται για 3 παραλλαγες της ιδιας ρομ

 

απλα διαλεγεις και παιρνεις.

 

η normal εχει πολλες εφαρμογες ηδη μεσα και δεν χρειαζεται κατι απο official adds.

 

η medium ειναι πολυ πιο ελαφρωμενη και η αγαπημενη μου μιας και ειναι οτι καλυτερο,ταχυτερο αλλα και σταθεροτερο εχω δοκιμασει στον τιτανα μου(και εχω δοκιμασει τα παντα...πιστεψε με) και η πιο κυρια διαφορα της απο την light ειναι οτι εχει και τα office μεσα;)

 

η light ειναι αυτο που λεει το ονοματης και τπτ παραπανω! αδεια απο εφαρμογες,ταχυτατη οπως και η medium, και ετοιμη να την στησεις οπως εσυ θελεις με οτι add εσυ επιθυμεις :)

 

το σπιτι των black roms για τον τιτανα εχει τα παντα που αυτες -αλλα και καθε χρηστης τους-θα χρειαστουν ;)

 

HTC TyTN II - 4WinMobile.com

 

:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Την έχω δοκιμάσει την black satin αλλά δεν τρελλάθηκα κι όλας...Κάτι ακόμα να προτείνεις?
Να έχεις φαντασία για να μην πεθάνεις από έκπληξη._
Link to comment
Share on other sites

Την έχω δοκιμάσει την black satin αλλά δεν τρελλάθηκα κι όλας...Κάτι ακόμα να προτείνεις?

 

με το να πεταξεις μια ρομ μεσα σε ενα τηλ δεν παει να πει οτι λυθηκαν και ολα τα προβληματα σου...υπαρχουν προγραμματα,ρυθμισεις και παραμετροποιησεις (κοινως tweaks)που εκμεταλευονται τις καλες ρομ και κανουν τα pda μας πιο γρηγορα...εκει ειναι η ολη δουλεια μετα απο ενα φλασαρισμα μιας καλης ρομ ;) πρεπει να πειραματιστεις,δοκιμασεις.....ισως και να χαλασεις λιγο.....ωστε να δεις πως και τι κανει κατι την διαφορα....

 

τελος φιλε μου αν δεν σε ικανοποιησε και αυτη η ρομ,τοτε νομιζω πως απο εκει και μετα μια ειναι η λυση....:O:O

 

 

αλλαξε pda :!:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα!Σωστός!Τελευταία είχα βολευτεί με τις roms του Schaps!Δεν ξέρω αν τις έχεις δοκιμάσει αλλά είναι καλές!Πάντως θα περάσω την Black Satin μέσα...Ταιριάζει και με τη νέα μου πρόσοψη που είναι μαύρη!Έχω να την βάλω και πολύ καιρό και δεν θυμάμαι τα βασικά...
Να έχεις φαντασία για να μην πεθάνεις από έκπληξη._
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μια γρήγορη ανακαιφαλαίωση...περι ελληνικών ο λόγος. Άλλαξα την official wm6 gr με την Schaps 4.01. Δεν θέλω ελληνικό περιβάλλον αλλά όπως στο 9100 ελληνικά μυνήματα 160.Πάλι βάζω μόνο το ΑΕΚmap? Βρήκα από ausdim μια rom στο XDA αλλά δεν κατάλαβα τι κάνει ακριβώς. Μπορώ να βάλω το ελληνικό patch από ACE? χλωμό εε? Εκτός από AEKmap . Για να έχω ελληνικό τηλ. κατάλογο και να κάνει το γρήγορο search με τους χαρακτήρες του αλφαβήτου ή να έχω ελληνικές διορθώσεις σε λέξεις έχει βρεθεί καμιά λύση?

<?)))><`·.FISHERMAN.·`·.?><((((?>

qtek9100-TYTN-TYTNII-TouchDiamondPro-Desire

Ν78-E52- Motorola ATRIX 4G - LG NEXUS 4-THL5000 - INNOS D6000

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μια γρήγορη ανακαιφαλαίωση...περι ελληνικών ο λόγος. Άλλαξα την official wm6 gr με την Schaps 4.01. Δεν θέλω ελληνικό περιβάλλον αλλά όπως στο 9100 ελληνικά μυνήματα 160.Πάλι βάζω μόνο το ΑΕΚmap? Βρήκα από ausdim μια rom στο XDA αλλά δεν κατάλαβα τι κάνει ακριβώς. Μπορώ να βάλω το ελληνικό patch από ACE? χλωμό εε? Εκτός από AEKmap . Για να έχω ελληνικό τηλ. κατάλογο και να κάνει το γρήγορο search με τους χαρακτήρες του αλφαβήτου ή να έχω ελληνικές διορθώσεις σε λέξεις έχει βρεθεί καμιά λύση?

 

Βάλε το Sunnysoft Contacts και έχεις Ελληνικό κατάλογο με search όπως της ACE αλλά και με Τ9.

Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα και παλι

αλλη μια ερωτησουλα να κανω ετσι για να εξηγομαστε να μν παρεξηγομαστε...

η γνωστη ιστορια...

που πηγα το ppc στην ace γιατι δν ειχα δονηση...

που στην τελικη λογω ηλιθιοτητας μου εχασα και την εγγυηση που ειχα αφου το πηγα με "παρανομο λογισμικο" συμφωνα και με την ace...

μου ειχαν πει πως το ειχαν φτιαξει και ναι οταν το πηρα και εβαλα μπαταρια και καρτα sim η δονηση ειχε δουλεψει εκεινη τη στιγμη

απο τοτε ομως...

τπτ...

μονο αν του ριξω hard reset και το βαλω στ δονηση μου "δονειται" 2 φορες και μετα .... τπτ και παλι

δν λεει να ξαναδονηθει...

τι κανω? το ξαναπαω και μου το "ξαναφτιαχνουν" εκτος εγγυησης η διεκδικω με την αποδειξη που μου ειχαν δωσει πως το ειχαν φτιαξει επανεξεταση?? (επανεξεταση... λες και κανω αιτηση στ διοικητη μου για αδεια απο τη μοναδα και δν μου τ δινει....)

ακουω προτασεις....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...