Jump to content

[Επίσημο] HTC TyTN (Hermes)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι βέβαια, για τον τιτάνα.Φαντάζομαι οτι θα υπάρχει conflict μεταξύ wm6 και leng.Tώρα(μόλις!) αφού είδα και αποείδα πέρασα την black satin medium οπως συμβούλεψαν κάποιοι φίλοι παραπάνω.Θα δοκιμάσω και σε αυτήν το leng μήπως και δουλέψει.

 

θα δουλεψει :)

 

ειναι οτι καλυτερο μπορεις να βαλεις σημερα στον τιτανα!!

 

χρησιμοποιησε τα

 

HTweakC_2.1

Dinarsoft.MemMaid.v2.0

jasjamming Utils

 

που θα τα βρεις εκει

 

wmblack - Home of the Black Satin ROM (Windows Mobile 6)

 

 

αλλα και πολλα αλλα add ons που θα κανουν το τηλ μεσω ρυθμισεων που περιλαμβανουν πολυ πιο γρηγορο!:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση,αλλά μήπως έχεις καμιά ιδέα γιατί δεν στέλνει sms?στελνω ενα μηνυμα κανονικα και αυτό πάει outbox και όχι στα sent.Λείπει κανα addon?ετρεξα ενα cab με vodafone settings ,δεν πιστεύω αυτό να δημιούργησε το πρόβλημα?

- όσων αφορά τα προγράμματα που μου πρότεινες μπήκα στο 4winmobile.com forum που με παρέπεμψε η σελίδα που μου έδωσες.σωστά?

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση,αλλά μήπως έχεις καμιά ιδέα γιατί δεν στέλνει sms?στελνω ενα μηνυμα κανονικα και αυτό πάει outbox και όχι στα sent.Λείπει κανα addon?ετρεξα ενα cab με vodafone settings ,δεν πιστεύω αυτό να δημιούργησε το πρόβλημα?

- όσων αφορά τα προγράμματα που μου πρότεινες μπήκα στο 4winmobile.com forum που με παρέπεμψε η σελίδα που μου έδωσες.σωστά?

 

σωστα.

 

μου φαινεται περιεργο αυτο με τα sms.

 

οχι το cabπου περασες δεν εχει προβλημα αλλα δεν ειναι και για τα sms..ειναι για ρυθμισεις mms και gprs;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ξαναπέρασα την rom και μπορώ να στείλω κανονικα μηνύματα!τώρα να ξαναπερασω το cab για τις ρυθμίσεις mms?αλλά αν εφταιγε αυτό θα αναγκαστώ να κάνω πάλι αναβάθμιση,εχω βαρεθεί να το αναβαθμίζω αυτες τις μέρες!
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

φιλε ζαχαράκης τελικά είχες δίκιο όσον αφορά τα sms,ξαναβαλα τις ρυθμίσεις vodafone και στελνει κανονικα sms οπότε δεν έφταιγε αυτό το cab.Το πρόβλημα όμως είναι οτι παρόλο που περασα 2-3 φορες το cab για vodafone settings gia mms και έκανα και 2 restart ,mms δεν μπορώ να λάβω...εστειλα απο ένα αλλο νομερο έφυγε κανονικά και δεν λαμβάνω τιποτε....:mad:
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

φιλε ζαχαράκης τελικά είχες δίκιο όσον αφορά τα sms,ξαναβαλα τις ρυθμίσεις vodafone και στελνει κανονικα sms οπότε δεν έφταιγε αυτό το cab.Το πρόβλημα όμως είναι οτι παρόλο που περασα 2-3 φορες το cab για vodafone settings gia mms και έκανα και 2 restart ,mms δεν μπορώ να λάβω...εστειλα απο ένα αλλο νομερο έφυγε κανονικά και δεν λαμβάνω τιποτε....:mad:

 

παρε αυτο το cab που χρησιμοποιω εγω:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

κατι κάναμε αλλά όχι πλήρως... με το που εσκαγε το μμς που ξαναεστειλα μου εμφάνισε μια οθόνη που ελεγε network logon kai ζηταγε κάτι κωδικους,password κτλ πάτησα οκ χωρίς να συμπληρώσω τίποτα και τελικά κατάφερε να φτάσει το μμς.

τεσπα,αγωνίζομαι μέχρι να δουλέψουν όλα σωστά!ευχαριστώ για την βοήθεια φίλε Ζαχαράκης:)

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

τι ακριβώς κάνει το black satin medium;

θα πρέπει να έχω βάλει τα wm6;

επίσης, έχετε πρόβλημα με το φλάς στις φωτογραφίες; γιατί εγω δεν μπορώ να βγάλω καμια φωτο της προκοπής.

Link to comment
Share on other sites

κατι κάναμε αλλά όχι πλήρως... με το που εσκαγε το μμς που ξαναεστειλα μου εμφάνισε μια οθόνη που ελεγε network logon kai ζηταγε κάτι κωδικους,password κτλ πάτησα οκ χωρίς να συμπληρώσω τίποτα και τελικά κατάφερε να φτάσει το μμς.

τεσπα,αγωνίζομαι μέχρι να δουλέψουν όλα σωστά!ευχαριστώ για την βοήθεια φίλε Ζαχαράκης:)

Αν θέλεις να σου στείλω τις οδηγίες να το κάνεις χειροκίνητα.

Link to comment
Share on other sites

uparxei programa na steilo oles tis epafes tou titana se allo kinito me bluetooth...

einai anagi...

min mou peite allous tropous meso pc, etsi prepei den ginete allios...:cry::cry::blink:

GREEN PLANET
Link to comment
Share on other sites

uparxei programa na steilo oles tis epafes tou titana se allo kinito me bluetooth...

einai anagi...

min mou peite allous tropous meso pc, etsi prepei den ginete allios...:cry::cry::blink:

Σε άλλο Pocket PC ή κάποιο διαφορετικό κινητό/smartphone ;

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

den kouniete filo!

ti egine mages ton poulisame ton titana mas???

pigame sto tytn 2 ???

ego kai na paro allo ton titana mou den ton poulao!

htc tytn club against all!:D:D

GREEN PLANET
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
συναγωνιστη οι 2 μας ειμαστε νομιζω:pκαι εγω δεν τον πουλαω με τιποτα,ειναι η πρωτη φορα αυτο το διαστημα που μου δουλευει σωστα και λεω να τον χαρω αρκετο καιρο:)αργοτερα θα παρω το tytn2 αλλα θα δωσω το 3600;)
Link to comment
Share on other sites

συναγωνιστη οι 2 μας ειμαστε νομιζω:pκαι εγω δεν τον πουλαω με τιποτα,ειναι η πρωτη φορα αυτο το διαστημα που μου δουλευει σωστα και λεω να τον χαρω αρκετο καιρο:)αργοτερα θα παρω το tytn2 αλλα θα δωσω το 3600;)

Κι εγώ μαζί είμαι lagoudakis ! Τώρα να πουλήσω το θηρίο ; Τώρα που επιτέλους το έχω στήσει ακριβώς όπως το θέλω ; Και στο κάτω κάτω, δελεαστική η μεγαλύτερη RAM, αλλά μέχρι στιγμής το τιτανάκι μου δεν έχει παραπονεθεί ποτέ για RAM. Το GPS δεν θα μου λείψει αν δεν το έχω πάντα μαζί μου (έχω εξωτερικό), ούτε και η λίγο μεγαλύτερη ανάλυση στην κάμερα.

 

Όχι ότι δεν θα μου άρεσαν όλα αυτά αν τα είχα, αλλά δεν θα σκάσω κιόλας ! Και δεν είμαι και τύπος που αλλάζει κινητό κάθε 6 μήνες (το TyTN είναι το 3ο μου σε 9 χρόνια !), θέλω απλά να έχω ένα καλό & πλήρες εργαλείο που να με καλύπτει απόλυτα, και αυτή τη στιγμή αισθάνομαι ότι το έχω με το TyTN :)

 

Με το TyTN III... το ξανασυζητάμε :D

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
συμφωνω μαζι σου σε ολα:happy:ετσι μπραβο να βλεπω να υπαρχει κοινη γραμμη απο ολους:)(προδοτη ζαχαρακη,δεν πιστευω να τον πουλησες:D)
Link to comment
Share on other sites

συμφωνω μαζι σου σε ολα:happy:ετσι μπραβο να βλεπω να υπαρχει κοινη γραμμη απο ολους:)(προδοτη ζαχαρακη,δεν πιστευω να τον πουλησες:D)

Γιάννη και εγώ μαζί σας. Σιγά να μην το πούλησε ακόμα και στο forum για το TyTN 2 μελι στάζει για τον Τιτάνα.

Α και στο TyTN 3 δεν θα μας χαλούσε να είχε και Radio ε?????

Link to comment
Share on other sites

Να'μαι και εγω μαζι σας!

6 μηνες με τον τιτανα χωρις προβληματα,του εχω τοση αδυναμια....!

Δεν νομιζω οτι μπορω να δωσω αλλα τοσα χρηματα για το Kaiser (ποτε μην λες ποτε...),δεν θα με διωξει και η γυναικα μου απο το σπιτι!

Και εγω μαλλον θα περιμενω για Tynt 3!

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

paidia otan paizi mousiki o titanas kai klisi i othono tote pabi na paizi mousiki!!!pos ginete na akouo mousiki kai i othoni na einai sbisti gia na min xalai i mpataria toso polu??exo ta win6 gr exo bali

Πολλοί Media players το κάνουν αυτό όπως Conduits Player, gsplayer..

Επίσης μπορείς να το κάνεις με το psshutxp.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ακριβως ετσι ειναι παιδια:)σιγουρα ο τιτανας 2 ειναι ενα καλο εργαλειο συμφωνα με οτι λενε οι κατοχοι του μεχρι στιγμης,και βεβαιως καποιος που ειναι ετοιμος να τον αγορασει καλα θα κανει να τον προτιμησει απο τον ''παλιο'',αλλα αν καποιος εχει τιτανα πρεπει να δει αν του λειπουν πραγματικα οι νεες και πολυ καλες δυνατοτητες του 2,οποτε πασο,γιατι θα πρεπει να δωσει +350-450 ευρω περιπου,εγω προσωπικα αυτη την στιγμη ειμαι οκ(εστω και στα ορια) απο την μνημη του,οσο για το gps το δουλευω 1 φορα τον μηνα και αν,αλλωστε τα μερη που κινουμε τα ξερω με κλειστα ματια,οποτε ειμαι οκ με το slim fortuna,το οποιο το εχω μονιμα πεταμενο στο αμαξι,ασχετα αν πιστευω οτι το εξωτερικο gps ειναι καλυτερο απο το εσωτερικο σε πολλα οπως ακριβεια-ευρεση δορυφορων,και φυσικα οικονομια στην μπαταρια;)(συγκριση εχω κανει μονο με 3300-3600)
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ μαζί είμαι lagoudakis ! Τώρα να πουλήσω το θηρίο ; Τώρα που επιτέλους το έχω στήσει ακριβώς όπως το θέλω ; Και στο κάτω κάτω, δελεαστική η μεγαλύτερη RAM, αλλά μέχρι στιγμής το τιτανάκι μου δεν έχει παραπονεθεί ποτέ για RAM. Το GPS δεν θα μου λείψει αν δεν το έχω πάντα μαζί μου (έχω εξωτερικό), ούτε και η λίγο μεγαλύτερη ανάλυση στην κάμερα.

 

Όχι ότι δεν θα μου άρεσαν όλα αυτά αν τα είχα, αλλά δεν θα σκάσω κιόλας ! Και δεν είμαι και τύπος που αλλάζει κινητό κάθε 6 μήνες (το TyTN είναι το 3ο μου σε 9 χρόνια !), θέλω απλά να έχω ένα καλό & πλήρες εργαλείο που να με καλύπτει απόλυτα, και αυτή τη στιγμή αισθάνομαι ότι το έχω με το TyTN :)

 

Με το TyTN III... το ξανασυζητάμε

 

nixx

 

συμφωνω μαζι σου σε ολα:happy:ετσι μπραβο να βλεπω να υπαρχει κοινη γραμμη απο ολους:)(προδοτη ζαχαρακη,δεν πιστευω να τον πουλησες:D)

 

Γιάννη και εγώ μαζί σας. Σιγά να μην το πούλησε ακόμα και στο forum για το TyTN 2 μελι στάζει για τον Τιτάνα.

Α και στο TyTN 3 δεν θα μας χαλούσε να είχε και Radio ε?????

 

Να'μαι και εγω μαζι σας!

6 μηνες με τον τιτανα χωρις προβληματα,του εχω τοση αδυναμια....!

Δεν νομιζω οτι μπορω να δωσω αλλα τοσα χρηματα για το Kaiser (ποτε μην λες ποτε...),δεν θα με διωξει και η γυναικα μου απο το σπιτι!

Και εγω μαλλον θα περιμενω για Tynt 3!

 

σαν παλιος συναγωνιστης σας :D με τους τιτανες μας :)

 

ενα εχω να σας πω...

 

ετσι οπως εχω στημενο τον τιτανα μου ...δεν εχω δει τρελες διαφορες στην καθημερινη χρηση με το καιζερ...(εκτος αν ανοιξεις ενα μεγαλο αρχειο exell η word η pdf....εκει το καισερ ειναι πυραυλος!!!)που να δικαιολογει την πολυποθητη και πολυαναμενομενη ραμ των 128mbs.....

για αυτον τον λογο και μονο ο τιτανας ειναι ακομη εδω διπλα μου :!:

 

αλλα ακομα ειναι πολυ νωρις για το καιζερ μιας και ειναι πολυ φορτωμενο με την official ρομ που εχει κατι που σιγουρα θα αλλαξει συντομα :rolleyes: ετσι ωστε να ακολουθησει την πορεια του τιτανα ...θυμαστε πως λειτουργουσε στις αρχες :!:

 

αρα εδω θα ειμαστε μαζι για καιρο ακομη :D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ακριβως ετσι ειναι παιδια:)σιγουρα ο τιτανας 2 ειναι ενα καλο εργαλειο συμφωνα με οτι λενε οι κατοχοι του μεχρι στιγμης,και βεβαιως καποιος που ειναι ετοιμος να τον αγορασει καλα θα κανει να τον προτιμησει απο τον ''παλιο'',αλλα αν καποιος εχει τιτανα πρεπει να δει αν του λειπουν πραγματικα οι νεες και πολυ καλες δυνατοτητες του 2,οποτε πασο,γιατι θα πρεπει να δωσει +350-450 ευρω περιπου,εγω προσωπικα αυτη την στιγμη ειμαι οκ(εστω και στα ορια) απο την μνημη του,οσο για το gps το δουλευω 1 φορα τον μηνα και αν,αλλωστε τα μερη που κινουμε τα ξερω με κλειστα ματια,οποτε ειμαι οκ με το slim fortuna,το οποιο το εχω μονιμα πεταμενο στο αμαξι,ασχετα αν πιστευω οτι το εξωτερικο gps ειναι καλυτερο απο το εσωτερικο σε πολλα οπως ακριβεια-ευρεση δορυφορων,και φυσικα οικονομια στην μπαταρια;)(συγκριση εχω κανει μονο με 3300-3600)

 

γιαννη το gps του καιζερ ειναι πολυ καλο και ενα μεγαλο + του πακετου ..

στην χρηση του εξωτερικου δεκτη gps παραμενω ακομα και με το καιζερ καποιες φορες!!

σε συνθηκες πολλης ζεστης το χρησιμοποιω για να μην εχω το τηλ στο τζαμι του αυτοκινητου κατω απο αυτες τις εξωτερικες συνθηκες που μονο καλο δεν κανουν στην συσκευη ;)

 

εχω την βαση του τηλ ψηλα διπλα στον καθρεπτη στην σκια και το receiver στον ηλιο:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
σωστος ο Δημητρης!!!!και εγω με την ζεστη εχω ψυχωση!!!δεν θελω να τα βλεπει ηλιος τα μηχανηματα μου,αφου λεω να του βαλω πανω του ανεμιστηρακι:p:p
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...