Jump to content

[Επίσημο] HTC TyTN (Hermes)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους,

 

Εδώ και 2-3 μέρες παρατήρησα πως τα alarms του τιτάνα μου στα διάφορα appointments που ορίζω δε λειτουργούν. Το τηλέφωνο δε με ειδοποιεί πια για τα ρεντεβού μου. Σαν PIM application έχω το resco Informnant, αλλά δεν πιστεύω το πρόβλημα να προέρχεται από εκεί. Πρόσφατα εγκατέστησα το Pocket Alarm για να μπορώ να ορίζω δικά μου mp3/wav files για ειδοποιήσεις, αλλά το πρόγραμμα αυτό περιοριζόταν μόνο για ειδοποιήσεις ξυπνητηριών και όχι τις γενικές ειδοποιήσεις του τηλεφώνου.

 

Σας έχει ποτέ παρουσιαστεί αυτό το πρόβλημα; Καμιά ιδέα;

 

Το πρόβλημα λύθηκε! Όποιος χρειαστεί να το αντιμετωπίσει, ας ρίξει μια ματιά εδώ: http://discuss.pocketnow.com/showthread.php?t=19884

ernani
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φίλοι ‘τιτάνες’ γεια σας καλή χρονιά με υγεία και ευτυχία!

 

Πριν από μερικές ημέρες μπήκα και εγώ στο club των ‘τιτάνων’ (ας είναι καλά ο Αι Βασίλης :) ) και για πρώτη φορά στον κόσμο του Power PC. Γενικά είμαι πάρα πολύ ενθουσιασμένος και ικανοποιημένος. Δυστυχώς όμως δεν έχω καταφέρει να κάνω το MMS/WAP (Cosmote) να δουλέψουν. Σε κάποιο μήνυμα το Αντώνης (TonyK) παραπέμπει στο forum της Qtek, αλλά το σύστημα εγγραφής δεν με αφήνει να κάνω register διότι «κάποια παράμετρος στο πεδίο IMEI είναι λανθασμένη»!! :mad: Μήπως θα ήταν εύκολο να μου στείλει κάποιο τις ρυθμίσεις με PM ή στο vlsis@hotmail.com;

 

Έχω επίσης και μία ακόμα απορία: Από την στιγμή μου θα ενεργοποιήσω την δυνατότητα αποστολής και λήψης MMS, θα μπορώ να «βγαίνω» στο internet μέσω κάποιου δικτύου WiFi και όχι μέσω GPRS;

 

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

Και μια ερώτηση ακόμα (σας έλειψα ε ; :p)

 

Υπάρχει τρόπος στον file explorer (τον "δικό του") να βλέπουμε τα extensions των αρχείων ; Αν όχι, τότε ποιο file explorer προτείνετε που να έχει (και) αυτή τη δυνατότητα ;

 

θενκς... και πάλι :)

 

nixx

 

Πρόσφατα "ανακάλυψα" ένα πολύ καλό freeware explorer: GSFinder+. Στην σελίδα:

 

http://mkawa.dyndns.org/SoftOkiba.htm

 

κάνε αναζήτηση για GSFinder+ for HTC Universal

 

Πιστεύω ότι αξίζει τον κόπο να το δοκιμάσεις. Εγώ, ως νέος στον κόσμο του Power PC, μόλις κατέβασα τον Resco Explorer πρότεινε ο panosha

Link to comment
Share on other sites

ειναι απο ace ο τιτανας;αν ναι τοτε εχει τις ρυθμισεις απο την ace εγκατεστημενες,το wi-fi δεν εχει σχεση με τα mms

 

'Οχι δεν είναι από την ace. Μου ήρθε από Αμερική. Ο λόγος που ρώτησα για το WiFi και το MMS είναι επειδή "παίζοντας" λίγο με τα connections παρατήρησα (από το HELP) οτι οι επιλογές για σύνδεση στο internet είναι είτε μέσω του ISP ή μέσω WiFi. Τέλως πάντων όμως οι δοκιμές θα έιναι πλήρης όταν καταφέρω το MMS/WAP.

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

χμμμμ... τώρα κατάλαβα γιατί μου βγάζει το μήνυμα λαθους στο registration. είναι λίγο κουφό για αντιπροσωπεία, αλλα τι να κάνουμε :confused: ελπίζω ότι κάποιος θα τις έχει.

 

Ευχαριστώ πάντως ;)

Link to comment
Share on other sites

Αφου τελικά δεν έχω καταφέρει μέχρι τώρα να βγάλω άκρη με τον συγχρονισμό του καταλόγου στο Outlook, απόψε προσπάθησα να περάσω τον κατάλογο του Τιτάνα μέσω Blue Tooth....και πάλι δεν βγήκε άκρη.

http://cineparadisonights.blogspot.com/

Σινεμά "Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ"...Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Καταρχας μια καλησπερα σε ολα τα μελη του forum,μιας και ειναι και το πρωτο μου thread.Επισκεπτομαι εδω και καποιο καιρο το forum σας και τελικα εγινα και εγω μελος και με πεισατε να αγορασω και τον Τιτανα!:D Ειμαι λοιπον νεος οχι μονο στην παρεα σας,αλλα και στον χωρο των ppc.Μολις εχθες παρελαβα τον καινουργιο μου τιτανα και ειμαι ενθουσιασμενος! Περα απο την ζαλουρα μου ως νεου στο χωρο,αντιμετωπιζω καποια μικροπροβληματα(?):( ,τα οποια αν και μαλλον ασημαντα,δεν γνωριζω εαν αφορουν και βαθυτερα προβληματα λογισμικου.Σας τα παραθετω και παρακαλω απο τους παλαιοτερους και φυσικα με παρισσοτερη εμπειρια για βοηθεια:

1-Στις προαποθηκευμενες εικονες του κινητου μου,δεν μου ανοιγει τις 3 απο τις 7,αυτες που ειναι τυπου .gif

2-Οταν ειναι ενεργοποιημενος ο φωτισμος της οθονης,αναβουν φουλ ενταση και τα πληκτρα αποδοχης-απορριψης κλησης.Αυτο ειναι φυσιολογικο φανταζομαι ετσι?Υπαρχουν επιλογες και για αυτα τα πληκτρα?

3-Ενω ο Media Player του υπολογιστη μου παιζει ολα(λεμε τωρα) τα αρχεια βιντεο,αυτος του τιτανα αρνειται πεισματικα.Για παραδειγμα ο Media του Τιτανα παιζει μονο .wmv και καθολου .avi ή αλλου τυπου αρχειου που υποτιθεται οτι υποστηριζει.

4-Η επιλογη του ηχου της οθονης λειτουργει αντιστροφα.Δλδ,εαν επιλεξω ασθενη αυτος ειναι δυνατος και το αναποδο.

5-Στο ανοιγμα του πληκτρολογιου,η δεξια του πλευρα δεν κανει το χαρακτηριστικο 'κλικ',αν και εφαρμοζει σταθερα.Επισης 2 γραμματα απαιτουν περισσοτερη πιεση για την ενεργοποιηση τους,και αυτο ειναι κατι που με ανησυχει ιδιαιτερα.Απο το σερβις μου ειπαν οτι θα στρωσει,αλλα εαν χειροτερεψει?

6-Εχω διαβασει στο forum,οτι ειναι καλο να κανουμε backup για την περιπτωση του hard reset,αλλα δεν βρηκα τετοιο προγραμμα στον τιτανα.Υπαρχει στο cd?Εαν οχι θα μπορουσε καποιος να μου στειλει καποιος ενα?

 

Αυτα τα ολιγα!Ελπιζω να μην ημουν κουραστικος και αναμενω συμβουλες και οδηγιες σας.Εαν καποιος θεωρει οτι μπορει ολα αυτα να αφορουν προβληματα πιο σημαντικα απ'οτι δειχνουν ή ειχε αναλογα και τελικα δεν βρηκε ακρη,πειτε μου διοτι εχω ακομη την δυνατοτητα επιστροφης και αντικαταστασης της συσκευης.Εξαλλου ακομη δεν εχω ψαξει τοσο πολυ την συσκευη,ουτε την εχω φορτωσει με προγραματα,γι'αυτο και ανησυχω...

Link to comment
Share on other sites

Καταρχας μια καλησπερα σε ολα τα μελη του forum,μιας και ειναι και το πρωτο μου thread.Επισκεπτομαι εδω και καποιο καιρο το forum σας και τελικα εγινα και εγω μελος και με πεισατε να αγορασω και τον Τιτανα!:D Ειμαι λοιπον νεος οχι μονο στην παρεα σας,αλλα και στον χωρο των ppc.Μολις εχθες παρελαβα τον καινουργιο μου τιτανα και ειμαι ενθουσιασμενος! Περα απο την ζαλουρα μου ως νεου στο χωρο,αντιμετωπιζω καποια μικροπροβληματα(?):( ,τα οποια αν και μαλλον ασημαντα,δεν γνωριζω εαν αφορουν και βαθυτερα προβληματα λογισμικου.Σας τα παραθετω και παρακαλω απο τους παλαιοτερους και φυσικα με παρισσοτερη εμπειρια για βοηθεια:

Καλώς ήρθες και καλορίζικο ! Δεν είμαι από τους πιο έμπειρους σε PPC εδώ μέσα, αλλά σε κάποιες ερωτήσεις σου μπορώ νομίζω να βοηθήσω :

 

Πρώτα απ'όλα, υποθέτω ότι αυτά τα προβλήματα τα έχεις σε ένα "καθαρό" μηχάνημα, αμέσως μετά από φρέσκο hard reset (και τη διαδικασία εγκατάστασης / customization που κάνει μόνο του μετά), έτσι ; Αν όχι, τότε θα πρέπει να τα τσεκάρεις όλα σε καθαρό μηχάνημα, για να βγάλεις σωστά συμπεράσματα.

 

1-Στις προαποθηκευμενες εικονες του κινητου μου,δεν μου ανοιγει τις 3 απο τις 7,αυτες που ειναι τυπου .gif

 

Αν μεταφέρεις τις εικόνες αυτές στο desktop PC σου (μέσω ActiveSync) τις ανοίγει ; Αν ναι, τότε κάτι δεν έχει "κάτσει" σωστά στο TyTN σου, αν όχι, τότε κάτι πρέπει να έγινε και οι εικόνες πρέπει να έχουν "χτυπήσει". Πέρα από soft/hard reset λυπάμαι, αλλά δεν ξέρω να σου προτείνω άλλη λύση. Μπορείς να εγκαταστήσεις βέβαια κάποια εφαρμογή που ανοίγει και τέτοιες εικόνες, αλλά θα σου μείνει η απορία και ίσως η ανασφάλεια ότι "κάτι δεν πάει καλά..." (ή μήπως μόνο εγώ είμαι ο παρανοϊκός εδώ μέσα ; :p)

 

2-Οταν ειναι ενεργοποιημενος ο φωτισμος της οθονης,αναβουν φουλ ενταση και τα πληκτρα αποδοχης-απορριψης κλησης.Αυτο ειναι φυσιολογικο φανταζομαι ετσι?Υπαρχουν επιλογες και για αυτα τα πληκτρα?

 

Ναι αυτό είναι φυσιολογικό, και απ'όσο ξέρω και έχω ψάξει, δεν υπάρχει ξεχωριστή ρύθμιση μόνο για τα πλήκτρα.

 

3-Ενω ο Media Player του υπολογιστη μου παιζει ολα(λεμε τωρα) τα αρχεια βιντεο,αυτος του τιτανα αρνειται πεισματικα.Για παραδειγμα ο Media του Τιτανα παιζει μονο .wmv και καθολου .avi ή αλλου τυπου αρχειου που υποτιθεται οτι υποστηριζει.

 

Δυστυχώς εδώ κάνεις τη λάθος υπόθεση που έκανα κι εγώ σαν νέος στα PPC : βλέπουμε "Windows Media Player" και υποθέτουμε ότι είναι το ίδιο με τη version που έχουμε στα PC μας, αλλά δεν είναι έτσι. Από video παίζει μόνο WMV, MP4 και νομίζω 3gp (το manual αναφέρει ποιους ακριβώς τύπους αρχείων ανοίγει). Για τα υπόλοιπα formats θα πρέπει να καταφύγεις σε άλλες εφαρμογές, όπως Coreplayer, PocketTV κλπ. Προσωπικά, για mpeg προτιμώ το PocketTV, και για AVI/DivX κλπ το Coreplayer. Επίσης υπάρχει και Real Player για PPC, και γενικώς players για τα πάντα εκτός από quicktime !

 

4-Η επιλογη του ηχου της οθονης λειτουργει αντιστροφα.Δλδ,εαν επιλεξω ασθενη αυτος ειναι δυνατος και το αναποδο.

 

Τι εννοείς "ήχο της οθόνης" ; Εδώ μάλλον δεν μπορώ να βοηθήσω, ίσως κάποιος από τους "βετεράνους" μας !

 

5-Στο ανοιγμα του πληκτρολογιου,η δεξια του πλευρα δεν κανει το χαρακτηριστικο 'κλικ',αν και εφαρμοζει σταθερα.Επισης 2 γραμματα απαιτουν περισσοτερη πιεση για την ενεργοποιηση τους,και αυτο ειναι κατι που με ανησυχει ιδιαιτερα.Απο το σερβις μου ειπαν οτι θα στρωσει,αλλα εαν χειροτερεψει?

 

Για το κλικ, δεν θα με ανησυχούσε ιδιαίτερα (και όπως είπα και πριν, είμαι και ψιλοπαρανοϊκός ;)), από τη στιγμή που το πληκτρολόγιο κουμπώνει καλά. Για τα πλήκτρα που θέλουν περισσότερη πίεση, νομίζω είναι γνωστό "πρόβλημα" με συγκεκριμμένες παρτίδες της συσκευής. Τι serial number είναι το δικό σου ; Εδώ θα βρεις μια λίστα γνωστών τέτοιων προβλημάτων που έχουν αναφερθεί ανάλογα με το κάθε serial number. Πάντως αν το φοβάσαι, δεν βλάπτει να ζητήσεις αντικατάσταση από εκεί που το πήρες (αν είναι εμφανές το πρόβλημα), και να προσέξεις το serial no. της νέας συσκευής που θα πάρεις.

 

6-Εχω διαβασει στο forum,οτι ειναι καλο να κανουμε backup για την περιπτωση του hard reset,αλλα δεν βρηκα τετοιο προγραμμα στον τιτανα.Υπαρχει στο cd?Εαν οχι θα μπορουσε καποιος να μου στειλει καποιος ενα?

 

Όχι δεν υπάρχει, θα πρέπει να εγκαταστήσεις ένα. Θα σου πρότεινα (όπως και πολλοί άλλοι) το SPB Backup, το οποίο σου επαναφέρει τη συσκευή ακριβώς στην κατάσταση που ήταν όταν έκανες το backup, πριν το hard reset, από όλες τις απόψεις (δεδομένα, ρυθμίσεις, κλπ - τα πάντα). Και σαφώς είναι καλό να κάνεις ένα full backup πριν δοκιμάσεις κάποια νέα εφαρμογή για πρώτη φορά !

 

Ελπίζω να βοήθησα κάπως, και είμαι σίγουρος ότι οι παλαίμαχοι PPCάδες θα μπορέσουν να σου καλύψουν τα υπόλοιπα κενά :)

 

Και πάλι καλώς ήρθες, και με γεια !

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστω nixx για την βοηθεια σου!Παντως και γω για να ειμαι σιγουρος εχθες επεστρεψα τον Τιτανα μου και μολις σημερα που φερανε καινουργιο,με αλλο serial και φαινεται να δουλευει αψογα!!!Οποτε οπως καταλαβαινεiς,ειμαι μεσα στα :-))))!!!
Link to comment
Share on other sites

re paidia ayto edo

 

 

einai o titanas alla vodafone branded? tha mporeso meta na to kano unbrand? rotisa kai se allo topic pou anoiksa, an to doso sthn dynax tha mporesei na mou perasei dikia ths rom gia na mhn exo problima me ta ellhnika? h na protimiso thn superrom pou diabazoo pio pano?

Link to comment
Share on other sites

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ξέρει κανείς αν ο Τιτάνας θα συνεργαστεί με το Parrot 3400 Bluetooth Car Kit + GPS;...δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα;

http://cineparadisonights.blogspot.com/

Σινεμά "Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ"...Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

http://msmobiles.com/news.php/5950.html

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=288661

 

Λέει ότι αυτό το μήνα η HTC θα βγάλει ROM αναβάθμιση με AKU3.

 

Επίσης διάβασα αλλού ότι έχουν δει TyTN με windows 6 crossbow. Αλλά λένε ότι μάλον η MS το χρησιμοποιεί απλά για να τεστάρει τα 6 και ότι δεν θα κυκλοφορήσει από HTC Rom. Απλά ισως διαρεύσει στο δίκτυο ανεπίσημα (ξέρετε πως).

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

παιδια επροκειται να δωσω το qtek 9000 μου και να παρω tytn.τι λετε εσεις που το χρησιμοποιειτε καιρο?με ενδιαφερει ο tytn γιατι εχει ασυρματη συνδεση στο νετ κ ενσωματομενο πληκτρολογιο οπως κ το qtek 9000.ομως δεν εχει την οθοναρα του....αλλα σιγουρα εχει μικροτερο μεγεθος.

παντως σαν επεξεργαστης-ταχυτητα τι λετε εσεις?ειστε ευχαριστημενοι?κατα 90% θα παρω τον τιτανα γι αυτο ρωτω εσας...

υπαρχει κατι που πρεπει να προσεξω?

Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

παιδια επροκειται να δωσω το qtek 9000 μου και να παρω tytn.τι λετε εσεις που το χρησιμοποιειτε καιρο?με ενδιαφερει ο tytn γιατι εχει ασυρματη συνδεση στο νετ κ ενσωματομενο πληκτρολογιο οπως κ το qtek 9000.ομως δεν εχει την οθοναρα του....αλλα σιγουρα εχει μικροτερο μεγεθος.

παντως σαν επεξεργαστης-ταχυτητα τι λετε εσεις?ειστε ευχαριστημενοι?κατα 90% θα παρω τον τιτανα γι αυτο ρωτω εσας...

υπαρχει κατι που πρεπει να προσεξω?

 

φιλε μου αν δεν ειναι 1η προτεραιοτητα σου οι λειτουργιες του σαν τηλεφωνο τοτε ολα καλα..

 

αν ομως χρειαζεσαι και το τηλεφωνο καθημερινα να δουλευει σαν τηλεφωνο σιγουρα,σταθερα αλλα και αξιοπιστα ....δεν....

 

εγω για αυτον το λογο (και οχι μονο) τον εδωσα;)

 

αντιθετως το HTC P 3300 που χρησιμοποιουσα παραλληλα καθημερινα(μιας και το ειχα σαν 2ο τηλ πιο πολυ λογω ραδιοφωνου και ενσωματωμενης κεραιας gps),το βλεπω λιγο πιο σταθερο και σχετικα πιο γρηγορο στις λειτουργιες τηλεφωνου.αν και δεν ειναι το ιδιο φορτωμενο οπως ο τιτανας που ειχα..

 

παντως δικη μου γνωμη,αντικειμενικοτατη ομως γνωμη(και επιμενω σε αυτο μετα απο πολλες καθημερινες και εξαντλητικες δοκιμες ,6 μηνες περιπου τωρα....)...

 

τα WM ΔΕΝ ειναι για απαιτητικους χρηστες που ζητανε να εχουν και ενα δυνατο PDA παραλληλα με ενα σταθερο και αξιοπιστο κινητο τηλεφωνο:!: εκτος κι αν δεν βαριουνται τα restart για να ξαναζωντανευει το τηλ απο ram.....

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου αν δεν ειναι 1η προτεραιοτητα σου οι λειτουργιες του σαν τηλεφωνο τοτε ολα καλα..

 

αν ομως χρειαζεσαι και το τηλεφωνο καθημερινα να δουλευει σαν τηλεφωνο σιγουρα,σταθερα αλλα και αξιοπιστα ....δεν....

 

εγω για αυτον το λογο (και οχι μονο) τον εδωσα;)

 

αντιθετως το HTC P 3300 που χρησιμοποιουσα παραλληλα καθημερινα(μιας και το ειχα σαν 2ο τηλ πιο πολυ λογω ραδιοφωνου και ενσωματωμενης κεραιας gps),το βλεπω λιγο πιο σταθερο και σχετικα πιο γρηγορο στις λειτουργιες τηλεφωνου.αν και δεν ειναι το ιδιο φορτωμενο οπως ο τιτανας που ειχα..

 

παντως δικη μου γνωμη,αντικειμενικοτατη ομως γνωμη(και επιμενω σε αυτο μετα απο πολλες καθημερινες και εξαντλητικες δοκιμες ,6 μηνες περιπου τωρα....)...

 

τα WM ΔΕΝ ειναι για απαιτητικους χρηστες που ζητανε να εχουν και ενα δυνατο PDA παραλληλα με ενα σταθερο και αξιοπιστο κινητο τηλεφωνο:!: εκτος κι αν δεν βαριουνται τα restart για να ξαναζωντανευει το τηλ απο ram.....

Δημήτρη ;!!! Ρε φίλε, από τους μεγαλύτερους υπέρμαχους του Τιτάνιου (:p) μηχανήματος και το έδωσες ;!!

 

Πλάκα κάνω βέβαια :)

 

Πάντως έχεις δίκιο για το τηλέφωνο, όσο χρησιμοποιείς το μηχάνημα, μέρα με τη μέρα "βαραίνει". Ένας καλός τρόπος να το αντιμετωπίσεις αυτό ικανοποιητικά είναι με κάποιο software να προγραμματίσεις ένα αυτόματο soft reset κάθε μέρα κάποια συγκεκριμμένη ώρα, π.χ. στις 4-5 το πρωί, ανάλογα βέβαια με τα ωράρια του καθενός :p

 

Μη μας φύγεις από το WM forum έτσι ; ;)

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη ;!!! Ρε φίλε, από τους μεγαλύτερους υπέρμαχους του Τιτάνιου (:p) μηχανήματος και το έδωσες ;!!

 

Πλάκα κάνω βέβαια :)

 

Πάντως έχεις δίκιο για το τηλέφωνο, όσο χρησιμοποιείς το μηχάνημα, μέρα με τη μέρα "βαραίνει". Ένας καλός τρόπος να το αντιμετωπίσεις αυτό ικανοποιητικά είναι με κάποιο software να προγραμματίσεις ένα αυτόματο soft reset κάθε μέρα κάποια συγκεκριμμένη ώρα, π.χ. στις 4-5 το πρωί, ανάλογα βέβαια με τα ωράρια του καθενός :p

 

Μη μας φύγεις από το WM forum έτσι ; ;)

 

nixx

 

να φυγω??:blink:

 

σας αφηνω ρε σεις??:):)

 

παλι για οτι χρειαζεστε ξερετε που θα με βρειτε ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου αν δεν ειναι 1η προτεραιοτητα σου οι λειτουργιες του σαν τηλεφωνο τοτε ολα καλα..

 

αν ομως χρειαζεσαι και το τηλεφωνο καθημερινα να δουλευει σαν τηλεφωνο σιγουρα,σταθερα αλλα και αξιοπιστα ....δεν....

 

εγω για αυτον το λογο (και οχι μονο) τον εδωσα;)

 

αντιθετως το HTC P 3300 που χρησιμοποιουσα παραλληλα καθημερινα(μιας και το ειχα σαν 2ο τηλ πιο πολυ λογω ραδιοφωνου και ενσωματωμενης κεραιας gps),το βλεπω λιγο πιο σταθερο και σχετικα πιο γρηγορο στις λειτουργιες τηλεφωνου.αν και δεν ειναι το ιδιο φορτωμενο οπως ο τιτανας που ειχα..

 

παντως δικη μου γνωμη,αντικειμενικοτατη ομως γνωμη(και επιμενω σε αυτο μετα απο πολλες καθημερινες και εξαντλητικες δοκιμες ,6 μηνες περιπου τωρα....)...

 

τα WM ΔΕΝ ειναι για απαιτητικους χρηστες που ζητανε να εχουν και ενα δυνατο PDA παραλληλα με ενα σταθερο και αξιοπιστο κινητο τηλεφωνο:!: εκτος κι αν δεν βαριουνται τα restart για να ξαναζωντανευει το τηλ απο ram.....

 

 

Οχι ρε συ Δημήτρη εγκληματία!!!!:)

Ημουν 7 μέρες στο κρεβάτι γμτ, μέχρι και norton antivirus πήρα.

Και τώρα που έγινα καλά , πέρασαν και τα δύσκολα επαγγλματικα με τις γιορτές..έλεγα να έρθβ για καφε και να φορτώσουμε οτι καλό είχες..σνιφ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...