Jump to content

[Επίσημο] HTC TyTN (Hermes)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα.Τι κανεις? ΟΛΟΙ Τιτανα δηλαδη...

 

Δυνατο και αξιοπιστο φαινεται...Απο τα καλυτερα νομιζω PPC....

Και το keyboard βοηθαει...

καλησπερα φιλε μου.σε σενα οφειλεται η αγορα του τιτανα.θυμασαι που οταν πουλαγα το p990i μου εκανες προσφορα με το hermes-orange?μεχρι τοτε δεν γνωριζα την υπαρξη του τιτανα(απαραδεκτος ε?).σημερα λοιπον ηρθε στα χερια μου.περασα απο χιλια κυματα μεχρι να το παρω.ανταλλαξα το p990i με ενα qtek 9000 και μετα πουλησα το qtek κ πηρα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ σημερα το μηχανημα που ηθελα εδω κ ενα μηνα.ΤΟΝ ΤΙΤΑΝΑ ΜΟΥ!!!!! :) :lol:

Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα φιλε μου.σε σενα οφειλεται η αγορα του τιτανα.θυμασαι που οταν πουλαγα το p990i μου εκανες προσφορα με το hermes-orange?μεχρι τοτε δεν γνωριζα την υπαρξη του τιτανα(απαραδεκτος ε?).σημερα λοιπον ηρθε στα χερια μου.περασα απο χιλια κυματα μεχρι να το παρω.ανταλλαξα το p990i με ενα qtek 9000 και μετα πουλησα το qtek κ πηρα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ σημερα το μηχανημα που ηθελα εδω κ ενα μηνα.ΤΟΝ ΤΙΤΑΝΑ ΜΟΥ!!!!! :) :lol:

 

Καλιο αργα παρα ποτε φιλε μου.

Δεν ξερω , δεν λεω μεγαλα λογια αλλα αυτο το μηχανακι ειναι

ομορφο (ειδικα αυτο που εχω εγω της Orange),καλη κατασκευη,αποδοτικο

νομιζω οτι ειναι το TOP των PPC .

 

Δοκιμασα και το 3G ΑΠΟΓΕΙΩΣΗ !!!:D

 

Τωρα βεβαια υπαρχει και ο αντιλογος (μεγεθος,ελλειψη GPS ...)

αλλα πουθενα δεν προκειται να τα βρεις ολα...:(

 

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ και να το χαρουμε φιλε ...:)

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Καλο και Ωραιο !!:rolleyes:

 

Να το βαλω και εγω ? Ειναι καλο φιλε μου ?

Χρειαζεται καμμια ρυθμιση ?

 

(και σε ευχαριστω και παλι που με ανακουφισες !! :) ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ!! )

 

Φιλε βαλε το αμεσα... Πολυ χρησιμο!

 

...Χαιρομαι που ανακουφιστηκες! Το εργαλειο ειναι απαικτο! Οτι ποιο δυνατο εχω δει σε PPC...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε βαλε το αμεσα... Πολυ χρησιμο!

 

...Χαιρομαι που ανακουφιστηκες! Το εργαλειο ειναι απαικτο! Οτι ποιο δυνατο εχω δει σε PPC...

 

 

 

Εγινε ΟΚ !!! Thanks !!:)

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα δουλεύει κανονικά... Ελληνικοί χαρακτήρες στο hardware keyboard...

 

Στο AEKmap μπορείς να αλλάζεις το hardware πληκτρολόγιο από ελληνικά σε αγγλικά με κάποιο hotkey?

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια προσπαθω να εμφανισω στη μπαρα το εικονιδιο περιστροφης της οθονης και δεν μπορω με τιποτα.τι tweaking registry δοκιμασα τι που περασα το αντιστοιχο cab τιποτα.
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια προσπαθω να εμφανισω στη μπαρα το εικονιδιο περιστροφης της οθονης και δεν μπορω με τιποτα.τι tweaking registry δοκιμασα τι που περασα το αντιστοιχο cab τιποτα.

 

 

τσεκαρε λιγο το μειλ που μου εστειλες γιατι απο οτι ειδα δεν πρεπει να το πηρες παλι το μειλ μου:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

τσεκαρε λιγο το μειλ που μου εστειλες γιατι απο οτι ειδα δεν πρεπει να το πηρες παλι το μειλ μου:)

αγαπητε δημητρη μολις κοιταξα το μαιλ μου και το πηρα και μολις το κατεβασα.σε ευχαριστω πολυ.μολις κανω την αναβαθμιση θα σου πω αποτελεσματα.ευχαριστω για το χρονο σου.παντως για καλο κ για κακο θα ακολουθησω βημα βημα τις οδηγιες σου.κατι ξερεις παραπανω απο μενα σιγουρα.βρε θηριο ποσα ppc εχουν περασει απο τα χερια σου?????

:lol:

δωσε κανενα κ σε μας :O

Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

ρε δημητρη κατι αλλο.πως μπορω να εμφανησω το εικονιδιο περιστροφης της οθονης στην μπαρα κατω δεξια(εκει που ειναι δηλ η μπαταρια κ ο commManager)?επισης το clera view στο landscape?
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

παιδια βρηκα real ringtones του απιστευτου borat!!!!οποιος θελει just pm me.ετσι να δωσουμε λιγο τονο στα υπεροχα τιτανακια μας!!! :)
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

ρε δημητρη κατι αλλο.πως μπορω να εμφανησω το εικονιδιο περιστροφης της οθονης στην μπαρα κατω δεξια(εκει που ειναι δηλ η μπαταρια κ ο commManager)?επισης το clera view στο landscape?

 

χωρις καποιο εχτρα προγραμμα δεν νομιζω να μπορεις:O

 

με το wisbar λογικα θα γινεται,μιας και ειχες την δυνατοτητα να βαζεις και απλα εκτελεσιμα αρχεια στην today screen του wisbar advance desctop.

δεν με απασχολησε ποτε μιας και μου την εδινε που αργουσε να φορτωσει τα today plugins οταν εκανε την μεταφορα η οθονη απο "ορθια σε πλαγια θεση"(να μιλαμε και λιγο ελληνικα:lol:)

 

τωρα για το clearview ειναι μια ρυθμιση και για τις δυο θεσεις προβολης της οθονης...γιατι να μην εφαρμοζεται παραλληλα και στην landscape mode?

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

βρε θηριο ποσα ppc εχουν περασει απο τα χερια σου?????

:lol:

δωσε κανενα κ σε μας :O

 

αν βρεις κανενα οπως το θελω:rolleyes:

 

δωσε μου και μενα:lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

χωρις καποιο εχτρα προγραμμα δεν νομιζω να μπορεις:O

 

με το wisbar λογικα θα γινεται,μιας και ειχες την δυνατοτητα να βαζεις και απλα εκτελεσιμα αρχεια στην today screen του wisbar advance desctop.

δεν με απασχολησε ποτε μιας και μου την εδινε που αργουσε να φορτωσει τα today plugins οταν εκανε την μεταφορα η οθονη απο "ορθια σε πλαγια θεση"(να μιλαμε και λιγο ελληνικα:lol:)

 

τωρα για το clearview ειναι μια ρυθμιση και για τις δυο θεσεις προβολης της οθονης...γιατι να μην εφαρμοζεται παραλληλα και στην landscape mode?

οταν το εχω στο landscape δεν μπορω να ενεργοποιησω το clear view.δεν μπορω να το τικαρω.

Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

οταν το εχω στο landscape δεν μπορω να ενεργοποιησω το clear view.δεν μπορω να το τικαρω.

 

θα σε παρεπεμπα εκει http://www.qtek.gr/forum/forumdisplay.php?f=30

 

αλλα απο οτι ειδα εχεις ηδη ποσταρει.

 

εκει κοιταξες ?http://www.qtek.gr/forum/showthread.php?t=1756

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

kalispera.Molis agorasa to tytn kai exo mia erotisi.Pos mporo na metafero tis ikones,epafes kai minimata apo to Nokia 6260 sto tytn.

 

(P.S:Exo dimiourgisi antigrafo asfalias ston ipologisti mou me to Nokia PC Suite.)

 

Euxaristo

Link to comment
Share on other sites

απο περιεργεια:O

 

απο οσους εστειλα την αναβαθμιση για τον τιτανα δεν μου ειπε κανεις τελικα τι εγινε:O

 

τι κανατε τελικα ωρε παιδια??:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

απο περιεργεια:O

 

απο οσους εστειλα την αναβαθμιση για τον τιτανα δεν μου ειπε κανεις τελικα τι εγινε:O

 

τι κανατε τελικα ωρε παιδια??:)

φιλε μου θα την κανω μεσα στο σβ.θα την εκανα χθες αλλα που χρονος για να στησω παλι την συσκευη απο την αρχη

:confused:

Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Έχετε μάθει φυσικά ότι το GPS που υπάρχει στο 3600, παίζει και στο Tytn, έτσι;

 

hxxp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=291181

 

Ρίξτε μια ματιά εδώ...

 

Άκρως ενδιαφέρον...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

απο περιεργεια:O

 

απο οσους εστειλα την αναβαθμιση για τον τιτανα δεν μου ειπε κανεις τελικα τι εγινε:O

 

τι κανατε τελικα ωρε παιδια??:)

την εκανα την αναβαθμιση.ολα πηγαν οκ.περασε γρηγορα κ ευκολα χωρισ κανενα προβλημα.thanks, ζαχαρακη

Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

την εκανα την αναβαθμιση.ολα πηγαν οκ.περασε γρηγορα κ ευκολα χωρισ κανενα προβλημα.thanks, ζαχαρακη

 

χαιρομαι που πηγαν ολα καλα:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

βασικά εγώ δεν την έκανα ακόμα καθότι έχω δυο ερωτήσεις

 

α) τι έκδοση bootloader φοράει η ελληνική version

 

β) με αυτή θα μπορώ να γράφω ελληνικά και με το συρόμενο πληκτρολόγιο;

http://briefcase.pathfinder.gr/download/LL_NEO/5373/187775/0/sig80.JPG

Έεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεετσι

Link to comment
Share on other sites

Έχετε μάθει φυσικά ότι το GPS που υπάρχει στο 3600, παίζει και στο Tytn, έτσι;

 

hxxp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=291181

 

Ρίξτε μια ματιά εδώ...

 

Άκρως ενδιαφέρον...

ναι το ειδα κ εγω.ομως δεν το εχουν κανει να λειτουργει ακομα.ετσι δεν ειναι?τουλαχιστον απ οτι καταλαβα εγω.μα δεν μπορω να καταλαβω αφου και ο τιτανας μπορει να παιξει gps γιατι δεν το ρυθμισαν εξ αρχης?θα μας κουφανει η htc.παντως ετσι και το καταφερουν αυτο τα παιδια στο xda τι να πω!ο τιτανας θα μαμαει.....

Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

βασικά εγώ δεν την έκανα ακόμα καθότι έχω δυο ερωτήσεις

 

α) τι έκδοση bootloader φοράει η ελληνική version

 

β) με αυτή θα μπορώ να γράφω ελληνικά και με το συρόμενο πληκτρολόγιο;

 

με την ελληνικη version εννοειται πως μπορεις να γραψεις ελληνικα.ακομα ομως και να μην εχεις την ελληνικη με καποιο registry tweak θα μπορεσεις να γραφεις ελληνικα με το συρομενο.

:)

Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

με την ελληνικη version εννοειται πως μπορεις να γραψεις ελληνικα.ακομα ομως και να μην εχεις την ελληνικη με καποιο registry tweak θα μπορεσεις να γραφεις ελληνικα με το συρομενο.

:)

 

Η λύση για το Ελληνικό hardware πληκτρολόγιο είναι μια...

 

AEKMap!

 

Με αυτό σου γράφω τώρα! Και ένας φίλος με pm με ρώτησε που να το βρει, αλλά εμένα μου το δώσανε μαζϊ με το τηλέφωνο...

 

Είπα μηπως το βρίσκατε στο ipmart-forum, το παιδί που έψαξε, δεν το βρήκε...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...