Jump to content

iPhone 15 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το σωστό είναι να τα έχεις όλα 

Αυτο όμως δεν γίνεται όποτε πας για συμβιβασμό 

Η παίρνεις android με τα συν και τα πλην 

Η παίρνεις iOS με τα συν και τα πλην 

Αφου τα γνωρίζουμε όλοι ποιος ο λόγος να γκρινιάζουμε; 
 

 

Edited by Tasos19s
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

4 ώρες πριν, Tasos19s said:

Το σωστό είναι να τα έχεις όλα 

Αυτο όμως δεν γίνεται όποτε πας για συμβιβασμό 

Η παίρνεις android με τα συν και τα πλην 

Η παίρνεις iOS με τα συν και τα πλην 

Αφου τα γνωρίζουμε όλοι ποιος ο λόγος να γκρινιάζουμε; 
 

 

δεν ειναι θεμα γκρινιας και μην το βλεπετε ετσι...οταν ρωταμε κατι ειναι γιατι προσπαθουμε να δουμε μπας και εχει βρει καποιος λυση ή μας δωσει καποια εναλλακτικη...

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, arxontas2323 said:

δεν ειναι θεμα γκρινιας και μην το βλεπετε ετσι...οταν ρωταμε κατι ειναι γιατι προσπαθουμε να δουμε μπας και εχει βρει καποιος λυση ή μας δωσει καποια εναλλακτικη...

Όταν λέμε ότι τα κουτάκια δεν πάνε από εδώ κι από εκεί τότε τι να συζητάμε; 
 

Σοβαρά θέματα δεν έχει η συσκευη 

Θέλει κάποια μικρά μικρά για να γίνει καλύτερη 

Πχ ζεσταίνονται ευκολα iPhone όταν είσαι με δεδομένα και ρίχνουν την φωτεινότητα 

Δηλαδή τέτοια να λέμε ναι 

Τωρα αν τα κουτάκια δεν πάνε κάτω να αδειάσει η αρχική οθόνη για να βάλω να βλέπω την μοτοσυκλέτα μου εντάξει λίγο κάπου ώπα 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Tasos19s said:

Όταν λέμε ότι τα κουτάκια δεν πάνε από εδώ κι από εκεί τότε τι να συζητάμε; 
 

Σοβαρά θέματα δεν έχει η συσκευη 

Θέλει κάποια μικρά μικρά για να γίνει καλύτερη 

Πχ ζεσταίνονται ευκολα iPhone όταν είσαι με δεδομένα και ρίχνουν την φωτεινότητα 

Δηλαδή τέτοια να λέμε ναι 

Τωρα αν τα κουτάκια δεν πάνε κάτω να αδειάσει η αρχική οθόνη για να βάλω να βλέπω την μοτοσυκλέτα μου εντάξει λίγο κάπου ώπα 

δεν εγραψα ποτε για κουτακια εγω και μου ειναι εντελως αδιαφορα... εμενα με νοιαζει να ξεκλειδωσουν καποια πραγματα οπως την χρηση nfc και να αλλαξει την εφαρμογη του τηλεφωνου και αλλα που εχουν μεινει ακομα στο 2012

το προβλημα που ειχα με την εφαρμογη email το ελυσα με την εφαρμογη spark...οτι καλυτερο και για το κινητο αλλα και με το που εγκαθιστας την εφαρμογη στον υπολογιστη βαζεις τα στοιχεια σου και ειναι ολα ετοιμα...μεχρι και οι υπογραφές.

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, arxontas2323 said:

δεν εγραψα ποτε για κουτακια εγω και μου ειναι εντελως αδιαφορα... εμενα με νοιαζει να ξεκλειδωσουν καποια πραγματα οπως την χρηση nfc και να αλλαξει την εφαρμογη του τηλεφωνου και αλλα που εχουν μεινει ακομα στο 2012

το προβλημα που ειχα με την εφαρμογη email το ελυσα με την εφαρμογη spark...οτι καλυτερο και για το κινητο αλλα και με το που εγκαθιστας την εφαρμογη στον υπολογιστη βαζεις τα στοιχεια σου και ειναι ολα ετοιμα...μεχρι και οι υπογραφές.

Δεν είπε κανένας για εσένα 

Πιανεστε επι προσωπικού πολλές φορές 

Τελος πάντων το ζουμί του forum είναι να βρίσκονται λύσεις όπως βρήκες εσυ για το δικό σου πρόβλημα 

Αυτα 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτό με τα κουτάκια δεν είναι τόσο αδιάφορο. Να εξηγηθώ. Παράδειγμα εσύ που έχεις τόσα χρόνια την ίδια επιφάνεια εργασίας και πεις κάποια στιγμή ΑΣ ΣΒΗΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΠΛΕΟΝ ΔΕ ΘΕΛΩ. Ξέρεις τι θα γίνει έτσι ? Θα μετακινείς μετά 3 ώρες για έρθουν πάλι στη σειρά που είχες μάθει να τα κάνεις όλα με κλειστά μάτια. Και μη μου πείτε δε σας έχει τύχει όλα αυτά τα χρόνια με ios.

Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Antwny said:

Πάντως αυτό με τα κουτάκια δεν είναι τόσο αδιάφορο. Να εξηγηθώ. Παράδειγμα εσύ που έχεις τόσα χρόνια την ίδια επιφάνεια εργασίας και πεις κάποια στιγμή ΑΣ ΣΒΗΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΠΛΕΟΝ ΔΕ ΘΕΛΩ. Ξέρεις τι θα γίνει έτσι ? Θα μετακινείς μετά 3 ώρες για έρθουν πάλι στη σειρά που είχες μάθει να τα κάνεις όλα με κλειστά μάτια. Και μη μου πείτε δε σας έχει τύχει όλα αυτά τα χρόνια με ios.

Ούτε εγώ θα το έλεγα αδιάφορο, καθώς παίζω Tetris κάθε φορά. Κααααααποια στιγμή θα μπορούμε να τα πάμε όπου θελουμε.

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, Tasos19s said:

Το σωστό είναι να τα έχεις όλα 

Αυτο όμως δεν γίνεται όποτε πας για συμβιβασμό 

Η παίρνεις android με τα συν και τα πλην 

Η παίρνεις iOS με τα συν και τα πλην 

Αφου τα γνωρίζουμε όλοι ποιος ο λόγος να γκρινιάζουμε; 
 

 

Συζήτηση κάνουμε. Απλά όταν γράφουμε για τα αρνητικά κάποιοι μπαίνουν σε θέση άμυνας (χωρίς λόγο).

3 ώρες πριν, Antwny said:

Πάντως αυτό με τα κουτάκια δεν είναι τόσο αδιάφορο. Να εξηγηθώ. Παράδειγμα εσύ που έχεις τόσα χρόνια την ίδια επιφάνεια εργασίας και πεις κάποια στιγμή ΑΣ ΣΒΗΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΠΛΕΟΝ ΔΕ ΘΕΛΩ. Ξέρεις τι θα γίνει έτσι ? Θα μετακινείς μετά 3 ώρες για έρθουν πάλι στη σειρά που είχες μάθει να τα κάνεις όλα με κλειστά μάτια. Και μη μου πείτε δε σας έχει τύχει όλα αυτά τα χρόνια με ios.

Ακριβώς αυτό. Σβήνω μια εφαρμογή που πια δεν χρειάζομαι και χαλάει ο κόσμος.......

7 ώρες πριν, Tasos19s said:

Όταν λέμε ότι τα κουτάκια δεν πάνε από εδώ κι από εκεί τότε τι να συζητάμε; 
 

Σοβαρά θέματα δεν έχει η συσκευη 

Θέλει κάποια μικρά μικρά για να γίνει καλύτερη 

Πχ ζεσταίνονται ευκολα iPhone όταν είσαι με δεδομένα και ρίχνουν την φωτεινότητα 

Δηλαδή τέτοια να λέμε ναι 

Τωρα αν τα κουτάκια δεν πάνε κάτω να αδειάσει η αρχική οθόνη για να βάλω να βλέπω την μοτοσυκλέτα μου εντάξει λίγο κάπου ώπα 

Δηλαδή βρε Τάσο μου, να μιλήσω για την θερμοκρασία. Δηλαδή αν "γκρινιάξω" γι αυτό θα αλλάξει κάτι (σύμφωνα με τα λεγόμενά σου);;;  Καταλαβαίνεις τώρα γιατί γράφουμε για όλα τα κουσούρια;;; 

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, montoya_42 said:

Συζήτηση κάνουμε. Απλά όταν γράφουμε για τα αρνητικά κάποιοι μπαίνουν σε θέση άμυνας (χωρίς λόγο).

Ακριβώς αυτό. Σβήνω μια εφαρμογή που πια δεν χρειάζομαι και χαλάει ο κόσμος.......

Δηλαδή βρε Τάσο μου, να μιλήσω για την θερμοκρασία. Δηλαδή αν "γκρινιάξω" γι αυτό θα αλλάξει κάτι (σύμφωνα με τα λεγόμενά σου);;;  Καταλαβαίνεις τώρα γιατί γράφουμε για όλα τα κουσούρια;;; 

Όχι με την γκρίνια δεν αλλάζει κάτι 

Να ζητήσαμε για θέματα σοβαρά 

Ναι η θερμοκρασία είναι ένα σοβαρό θέμα στα iPhone γιατί ρίχνει εύκολα την φωτεινότητα και επειδή ζορίζεται καίει την μπαταρία σαν νεράκι 

 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

On 20/4/2024 at 10:52 ΜΜ, Tasos19s said:

Αυτό ακριβώς δεν με βολεύει εμένα στο android 

Άρα πιο είναι το σωστό; Αυτό που βολεύει εμένα ή αυτό που βολεύει εσένα; 

Το android είναι εργαλείο δουλειάς; 
Πιο μοντέλο? Το xiaomi mi 12 pro plus 100x zoom max ultra high end? 

Κοιτα, υπαρχουν καποια πραγματα που ειναι αντικειμενικα και καποια υποκειμενικα. Το να πεις ας πουμε οτι με βολευει να μην εχω επιλογη αν θα ειναι αθορυβο ή δονηση κτλ καταλαβαινεις οτι ακουγεται τουλαχιστον αστειο. Επομενως την απαντηση σου την εκλαμβανω ως ουτοπικη αφου αυτο που ελεγα περιλαμβανει και αυτο που σε βολευει.

On 21/4/2024 at 8:53 ΠΜ, Tasos19s said:

Το σωστό για εμένα είναι να έχεις μια συσκευή να δουλεύει χωρίς προβλήματα 

Τα κουτάκια αν πάνε δεξιά αριστερά δεν με ενδιαφερει

Έχω χτίσει μια αρχική οθόνη εδώ και 10 χρόνια στο iPhone με φακέλους και έχω μάθει έτσι ώστε με κλειστά μάτια να ξέρω που είναι κάθε εφαρμογη

Το σωστό πιο είναι αυτό που λέω εγώ η αυτό που λες εσύ?

Οσο για τα κουτακια, συγγνωμη αλλα ρε παιδες δουλευομαστε? σας βολευει να ξεκινανε απο πανω που δε φτανει το δαχτυλο, αντι να τα εχετε απο κατω? 

Δεν το δεχομαι και θεωρω οτι αυτο ειναι αντικειμενικο, κανενας λογικος ανθρωπος αν του αφηνες ελευθερη την επιλογη δε θα εβαζε πανω αριστερα μια εφαρμογη που την δουλευει συνεχεια. Την βαζεις κατω στην πρωτη σειρα και τελος. 

Ας ειμαστε ειλικρινεις και αντικειμενικοι και ας αφησουμε τον φανατισμο. 

Εννοειται οτι αν αυτα τα λυσει η apple θα πλησιασει το τελειο. Αυτη τη στιγμη απεχει πολυ γιατι και επιλογες δε δινει και απροβληματιστη δεν ειναι. Ειναι κορυφη σε καποια θεματα και μετρια σε αλλα, με περιορισμο επιλογων. Το να ζηταμε λοιπον να προστεθουν τετοιες ευκολιες ειναι αυτονοητο!

Πχ θυμαμαι καποτε η Samsung νομιζω εκοψε την επιλογη να αλλαζεις ξεχωριστα ενταση ηχου κλησης απο ειδοποιησεων και πεσανε να τη φανε, το επανεφερε αμεσως και πραγματικα αξιζε. (ισως ηταν αλλη εταιρεια δε θυμαμαι σιγουρα). Το να εχεις επιλογες μονο καλο ειναι, γιαυτο μην φανατιζομαστε και μην κανουμε το ασπρο μαυρο για να δικαιολογησουμε την εταιρεια που συμπαθουμε.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Τα παλιά τα χρόνια, θυμάμαι, συζητούσαμε ότι τα iPhone ήθελαν 2 κλικ παραπάνω για να κλείσεις το Wi-Fi. 😇

Edited by motoboots
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, motoboots said:

Τα παλιά τα χρόνια, θυμάμαι, συζητούσαμε ότι τα iPhone ήθελαν 2 κλικ παραπάνω για να κλείσεις το Wi-Fi. 😇

καποτε που η μπαταρια κρατουσε λιγο ηταν σημαντικο. ειδικα για τα δεδομενα που ηταν και η χρεωση ενα προβλημα (χρηστες αι φον χωρισ καρτα... 😛 ) οπως και να εχει, οτιδηποτε βελτιωνει την χρησικοτητα και δινει επιλογες δεν μπορουμε να λεμε οτι δεν χρειαζεται και οτι ειναι καλυτερα χωρις αυτες.

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα δεν είναι βολικό να ξεκινάνε από πάνω τα εικονίδια κλπ....ωστόσο υπάρχει λύση σε αυτό (έστω και προσωρινή) και λέγεται Yidget (πορτοκαλί εικονίδιο)

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Kostas_Ts_86 said:

Σίγουρα δεν είναι βολικό να ξεκινάνε από πάνω τα εικονίδια κλπ....ωστόσο υπάρχει λύση σε αυτό (έστω και προσωρινή) και λέγεται Yidget (πορτοκαλί εικονίδιο)

Υπάρχει και άλλη λύση 

Βαζεις επάνω επάνω 2 σειρές τα άχρηστα όπως έχω κάνει εγώ 

Πχ για εμένα μετοχές, οικία, βιβλία, συμβουλες, υγεία 

εχω κάνει επάνω δυο σειρές που μου είναι άχρηστες 

Απλα επειδή το έχω έτσι καμία δεκαετία με βολεύει 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Tasos19s said:

Υπάρχει και άλλη λύση 

Βαζεις επάνω επάνω 2 σειρές τα άχρηστα όπως έχω κάνει εγώ 

Πχ για εμένα μετοχές, οικία, βιβλία, συμβουλες, υγεία 

εχω κάνει επάνω δυο σειρές που μου είναι άχρηστες 

Απλα επειδή το έχω έτσι καμία δεκαετία με βολεύει 

Γιατί δεν βάζεις απλά το widget  του καιρού πάνω πάνω και παιδεύεσαι με 8 εικονίδια που δείχνουν και πολύ ασχημα??

Edited by koutsis

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, koutsis said:

Γιατί δεν βάζεις απλά το widget  του καιρού πάνω πάνω και παιδεύεσαι με 8 εικονίδια που δείχνουν και πολύ ασχημα??

Όπως είπα το έχω έτσι παρά πολλά χρόνια όποτε δεν τα πειράζω και δεν ασχολούμαι με την αρχική οθόνη 

Το μόνο που μου λείπει από android να πω την αλήθεια είναι το revanced YouTube που δεν ξέρω εάν δουλεύει ακόμα για τις διαφημίσεις και την αναπαραγωγή στο παρασκήνιο 

 

Και μια παλιά συσκευή android που έχω για δεύτερη προσπαθώ να την κάνω να μοιάζει με iPhone 

 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Tasos19s said:

Όπως είπα το έχω έτσι παρά πολλά χρόνια όποτε δεν τα πειράζω και δεν ασχολούμαι με την αρχική οθόνη 

Το μόνο που μου λείπει από android να πω την αλήθεια είναι το revanced YouTube που δεν ξέρω εάν δουλεύει ακόμα για τις διαφημίσεις και την αναπαραγωγή στο παρασκήνιο 

 

Και μια παλιά συσκευή android που έχω για δεύτερη προσπαθώ να την κάνω να μοιάζει με iPhone 

 

Για you tube κατέβασε τον brave browser και άνοιγε το you tube από εκεί. Χωρίς διαφημίσεις, με background ήχο και μπορείς να κατεβάσεις και video και να τα βάλεις σε playlist που παίζουν και χωρίς Internet.

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
29 minutes ago, Tasos19s said:

Το μόνο που μου λείπει από android να πω την αλήθεια είναι το revanced YouTube που δεν ξέρω εάν δουλεύει ακόμα για τις διαφημίσεις και την αναπαραγωγή στο παρασκήνιο 

Δοκίμασε το PreTub. Χωρίς διαφημίσεις, δουλεύει στο background και με κλειστή οθόνη.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Tasos19s said:

Όπως είπα το έχω έτσι παρά πολλά χρόνια όποτε δεν τα πειράζω και δεν ασχολούμαι με την αρχική οθόνη 

Το μόνο που μου λείπει από android να πω την αλήθεια είναι το revanced YouTube που δεν ξέρω εάν δουλεύει ακόμα για τις διαφημίσεις και την αναπαραγωγή στο παρασκήνιο 

 

Και μια παλιά συσκευή android που έχω για δεύτερη προσπαθώ να την κάνω να μοιάζει με iPhone 

Ότι android είχα πεταχτήκανε στα σκουπίδια καιρό τώρα 

1 ώρα πριν, pavlos.dr said:
2 ώρες πριν, Tasos19s said:

Όπως είπα το έχω έτσι παρά πολλά χρόνια όποτε δεν τα πειράζω και δεν ασχολούμαι με την αρχική οθόνη 

Το μόνο που μου λείπει από android να πω την αλήθεια είναι το revanced YouTube που δεν ξέρω εάν δουλεύει ακόμα για τις διαφημίσεις και την αναπαραγωγή στο παρασκήνιο 

 

Και μια παλιά συσκευή android που έχω για δεύτερη προσπαθώ να την κάνω να μοιάζει με iPhone 

1 ώρα πριν, pavlos.dr said:
2 ώρες πριν, Tasos19s said:

Όπως είπα το έχω έτσι παρά πολλά χρόνια όποτε δεν τα πειράζω και δεν ασχολούμαι με την αρχική οθόνη 

Το μόνο που μου λείπει από android να πω την αλήθεια είναι το revanced YouTube που δεν ξέρω εάν δουλεύει ακόμα για τις διαφημίσεις και την αναπαραγωγή στο παρασκήνιο 

 

Και μια παλιά συσκευή android που έχω για δεύτερη προσπαθώ να την κάνω να μοιάζει με iPhone  

 

 

1 ώρα πριν, pavlos.dr said:

 

Εγω οτι android είχα καταλήξαμε στα σκουπίδια καιρό τώρα 

1 ώρα πριν, pavlos.dr said:

 

Εγω οτι android είχα καταλήξανε στα σκουπίδια καιρό τώρα 

 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, Tasos19s said:

Το μόνο που μου λείπει από android να πω την αλήθεια είναι το revanced YouTube που δεν ξέρω εάν δουλεύει ακόμα για τις διαφημίσεις και την αναπαραγωγή στο παρασκήνιο 

 

Appdb και βάζεις YouTube oled ή revanced

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, arxontas2323 said:

Appdb και βάζεις YouTube oled ή revanced

Side load δεν βάζω φοβάμαι 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, Tasos19s said:

Side load δεν βάζω φοβάμαι 

Ναι αλλά στα Android έβαζες... Εδω γιατί όχι;  και ειδικά οταν μιλάμε πάλι για revanced

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, arxontas2323 said:

Ναι αλλά στα Android έβαζες... Εδω γιατί όχι;  και ειδικά οταν μιλάμε πάλι για revanced

Δεν είχα σε εκείνο τις πολύ ευαίσθητες πληροφορίες όπως κωδικούς τραπεζών 

iPhone μου εμπνέει εμπιστοσύνη σε θέματα ασφαλείας 

 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, Tasos19s said:

Όπως είπα το έχω έτσι παρά πολλά χρόνια όποτε δεν τα πειράζω και δεν ασχολούμαι με την αρχική οθόνη 

Το μόνο που μου λείπει από android να πω την αλήθεια είναι το revanced YouTube που δεν ξέρω εάν δουλεύει ακόμα για τις διαφημίσεις και την αναπαραγωγή στο παρασκήνιο 

 

Και μια παλιά συσκευή android που έχω για δεύτερη προσπαθώ να την κάνω να μοιάζει με iPhone 

 

κανε μια συνδρομη με Ινδια ή Τουρκια που ειναι φθηνη να το εχεις νομιμα να τελειωνεις. το κανει ο ervis αν τον ξερεις

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Nikos_Mpl said:

κανε μια συνδρομη με Ινδια ή Τουρκια που ειναι φθηνη να το εχεις νομιμα να τελειωνεις. το κανει ο ervis αν τον ξερεις

Θα το ψάξω να σε πω την αλήθεια πολλές φορές το σκέφτηκα αλλά δεν το έκανα 

Δεν τον γνωρίζω αυτόν που πες 

Εχω το Netflix μέσο Τουρκίας όσο να πεις γνωρίζω κάποια πράγματα από τις διαδικασίες 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...