Jump to content

iPhone 15 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

9 ώρες πριν, montoya_42 said:

Την πέρασα κι εγώ το απόγευμα με την ελπίδα να βελτιωθεί η μπαταρία. Εδώ και καιρό δυσκολεύομαι να βγάλω την μέρα. 

τα ιδια κ εγω δυστυχως.Για να δουμε..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

17 ώρες πριν, montoya_42 said:

Την πέρασα κι εγώ το απόγευμα με την ελπίδα να βελτιωθεί η μπαταρία. Εδώ και καιρό δυσκολεύομαι να βγάλω την μέρα. 

Τα ίδια κι εγώ με 14PMax, εκεί που ήμουν άνετα μέχρι τέλος της ημέρας τώρα δεν βγαίνει! 

Κάτι έχουν λούσει!!

Link to comment
Share on other sites

εγω οριακα βγαζω την μερα...απο το απογευμα και μετα πεφτει πολυ γρηγορα η μπαταρια...

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βρίσκομαι σε τέτοια φάση....

Και χθες μάλιστα, ήμουν για πολλές ώρες με δεδομένα και πολλά τηλέφωνα

IMG_0932.thumb.png.6976ce51a682e0255fc274c232d2408e.png

Edited by Kostas_Ts_86
Link to comment
Share on other sites

Παιδες με την αναβαθμιση την καινουρια ειδατε καμια βελτιωση? εχω μεινει 2 εκδοσεις πισω και δεν προχωραω γιατι ειδα τα προβληματα στην προηγουμενη και κωλωσα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μια πολύ μικρή διαφορά στην κατανάλωση μπαταρίας στις κλήσεις, προς το καλύτερο και τίποτε άλλο. Δεν είχα ποτέ κανένα πρόβλημα από την αρχή.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Nikos_Mpl said:

Παιδες με την αναβαθμιση την καινουρια ειδατε καμια βελτιωση? εχω μεινει 2 εκδοσεις πισω και δεν προχωραω γιατι ειδα τα προβληματα στην προηγουμενη και κωλωσα.

Βάζε πάντα την καινούρια. Δεν θα δεις καμία διαφορά σε τίποτα έτσι κι αλλιώς...

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, koutsis said:

Βάζε πάντα την καινούρια. Δεν θα δεις καμία διαφορά σε τίποτα έτσι κι αλλιώς...

και τα θεματα αυτονομιας που εγγραφαν τα παιδια?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Nikos_Mpl said:

και τα θεματα αυτονομιας που εγγραφαν τα παιδια?

Δεν νομίζω να αλλάζει η αυτονομία σε τόσο μικρές εκδόσεις. Όταν πηγαίνει από 16 σε 17 σε 18 κτλ. επηρεαζεται για λίγες μέρες στην αρχή και μετά στρώνει...

Edited by koutsis

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, koutsis said:

Δεν νομίζω να αλλάζει η αυτονομία σε τόσο μικρές εκδόσεις. Όταν πηγαίνει από 16 σε 17 σε 18 κτλ. επηρεαζεται για λίγες μέρες στην αρχή και μετά στρώνει...

υποτιθεται οτι ειχε πεσει με την 17.5.. γιαυτο ρωταω. απο εκει και περα θεωρω οτι καθε αναβαθμιση μπορει να κανει ζημια.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Nikos_Mpl said:

υποτιθεται οτι ειχε πεσει με την 17.5.. γιαυτο ρωταω. απο εκει και περα θεωρω οτι καθε αναβαθμιση μπορει να κανει ζημια.

Εμένα ότι και αναβάθμιση να έκανα μετά τη 17 το Σεπτέμβριο η αυτονομία ίδια μου φαίνεται. Τώρα αν ο άλλος κάθεται και παρατηρεί διάφορες στα 15 και 30 λεπτά λιγότερο οκ...

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια. Έκανα μετάβαση από Android και δεν βρίσκω τρόπο να μεταφέρω τις συνομιλίες του viber. Υπάρχει κάποια λύση;

Link to comment
Share on other sites

Είναι δυνατόν ολόκληρο viber να μην έχει προβλέψει κάτι τέτοιο! 😡

Και τόσα αρχεία και συνομιλίες πάνε χαμένες!:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mariadimitris29 said:

Είναι δυνατόν ολόκληρο viber να μην έχει προβλέψει κάτι τέτοιο! 😡

Και τόσα αρχεία και συνομιλίες πάνε χαμένες!:

Δυστυχώς δεν γίνεται 

Παλια γινόταν 

 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Kostas_Ts_86 said:

Έστω....ούτε εκείνο το πρόγραμμα με πληρωμή ισχύει πλέον;

Τι να τις κανείς τις συνομιλίες 

Οποιος ασχολείται με τα παλιά είναι παλιάνθρωπος 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Tasos19s said:

Τι να τις κανείς τις συνομιλίες 

Οποιος ασχολείται με τα παλιά είναι παλιάνθρωπος 

Δεν πάει έτσι ακριβώς.

Υπάρχουν καποιοι που κρατάνε συνομιλίες ως αποδείξεις, κάποιοι άλλοι για συναισθηματικούς λόγους κοκ. Οπότε, δεν θα ήταν κακό να υπάρχει  κάποιος τρόπος να τις επαναφέρεις κι ας μην είναι κ τσάμπα

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, mariadimitris29 said:

Μια βοήθεια. Έκανα μετάβαση από Android και δεν βρίσκω τρόπο να μεταφέρω τις συνομιλίες του viber. Υπάρχει κάποια λύση;

Φυσικά και υπάρχει.  Πληρώνεις 20 ευρώ περίπου αλλά γίνεται. 

Εδώ είσαι:

https://www.backuptrans.com/android-viber-transfer.html

 

Γενικά έχει πολλές εκδοχές για κάθετι. Δες ότι σου έδωσα το σωστό λινκ για μεταφορά από Android to ios μιας και στο έκανα βιαστικά.εγώ το δούλεψα πριν 2 χρόνια και έπαιξε άψογα αλλά θέλει να ακολουθήσεις τις οδηγίες ακριβώς 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, Nikos_Mpl said:

Φυσικά και υπάρχει.  Πληρώνεις 20 ευρώ περίπου αλλά γίνεται. 

Εδώ είσαι:

https://www.backuptrans.com/android-viber-transfer.html

 

Γενικά έχει πολλές εκδοχές για κάθετι. Δες ότι σου έδωσα το σωστό λινκ για μεταφορά από Android to ios μιας και στο έκανα βιαστικά.εγώ το δούλεψα πριν 2 χρόνια και έπαιξε άψογα αλλά θέλει να ακολουθήσεις τις οδηγίες ακριβώς 

Το δοκίμασα και δεν λειτουργεί. Την δωρεάν έκδοση. Μάλλον δεν είναι ενημερωμένο για την έκδοση viber που κυκλοφορεί. Αυτό μου βγάζει σαν error. Μου ζητάει να γίνει downgrade της εφαρμογής αλλά την απεγκαθιστα, το κινητό κάνει επανεκκίνηση και κολλάει έχει η εφαρμογή 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, mariadimitris29 said:

Είναι δυνατόν ολόκληρο viber να μην έχει προβλέψει κάτι τέτοιο! 😡

Και τόσα αρχεία και συνομιλίες πάνε χαμένες!:

Και όμως δεν γίνεται κάτι. Με όλες τις κρυπτογραφήσεις κλπ έχουν αποκλείσει τις εφαρμογές τρίτων και δεν δίνουν τρόπο από μόνοι τους… τα backup λειτουργούν ή μεταξύ android συσκευών ή μεταξύ iOS 

Link to comment
Share on other sites

Εάν κάνω αντίγραφο σε android, προχωρήσω το στήσιμο και κάνω κανονικά χρήση του Viber στον ίδιο αριθμό, θα μπορώ κάποια στιγμή μελλοντικά αν επιστρέψω σε android να συνεχίσω τις συζητήσεις από εκεί που το άφησα (backup) σωστά;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Kostas_Ts_86 said:

Εάν κάνω αντίγραφο σε android, προχωρήσω το στήσιμο και κάνω κανονικά χρήση του Viber στον ίδιο αριθμό, θα μπορώ κάποια στιγμή μελλοντικά αν επιστρέψω σε android να συνεχίσω τις συζητήσεις από εκεί που το άφησα (backup) σωστά;

Λογικα ναι γιατι δεν μπλεκονται οι πλατφορμες.

5 ώρες πριν, mariadimitris29 said:

Το δοκίμασα και δεν λειτουργεί. Την δωρεάν έκδοση. Μάλλον δεν είναι ενημερωμένο για την έκδοση viber που κυκλοφορεί. Αυτό μου βγάζει σαν error. Μου ζητάει να γίνει downgrade της εφαρμογής αλλά την απεγκαθιστα, το κινητό κάνει επανεκκίνηση και κολλάει έχει η εφαρμογή 

εγω εχω πληρωσει και μου το εκανε περισυ. αν χαλασε τωρα δεν το γνωριζω.

Το οτι ζηταει να κανεις downgrade και απεγκαθιστα την εφαρμογη ειναι μερος της διαδικασιας. σου βαζει μια πολυ παλια για να παιξει. διαβασε οδηγιες, μην το κανεις βιαστικα. και δες μετα αν δουλευει.

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Kostas_Ts_86 said:

Εάν κάνω αντίγραφο σε android, προχωρήσω το στήσιμο και κάνω κανονικά χρήση του Viber στον ίδιο αριθμό, θα μπορώ κάποια στιγμή μελλοντικά αν επιστρέψω σε android να συνεχίσω τις συζητήσεις από εκεί που το άφησα (backup) σωστά;

Ναι αρκεί να μην έχεις διαγράψει το αρχειο από το drive σου 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...