Jump to content

OnePlus Nord 3


tamp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλοι την ομάδα. Θέλω να ρωτήσω βλέπω το Nord 3 και φαίνεται καλό. Μπορώ να το  πάρω  στο επίσημο απο 549 στα 469 (50 προπαγγελία+ 30 κουπόνι ). Θέλω να ρωτήσω αξίζει η μετάβαση από το Nord 2; Το οποίο εχω 2 χρόνια. Επίσης αργά ή γρήγορα θα το φέρει ο Κωτσόβολος; Που με βολεύει  τους τρόπους πληρωμής; Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 156
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλησπέρα σε όλοι την ομάδα. Θέλω να ρωτήσω βλέπω το Nord 3 και φαίνεται καλό. Μπορώ να το  πάρω  στο επίσημο απο 549 στα 469 (50 προπαγγελία+ 30 κουπόνι ). Θέλω να ρωτήσω αξίζει η μετάβαση από το Nord 2; Το οποίο εχω 2 χρόνια. Επίσης αργά ή γρήγορα θα το φέρει ο Κωτσόβολος; Που με βολεύει  τους τρόπους πληρωμής; Ευχαριστώ
Κ γω έχω το Nord 2 5G.. Έχει πάνω κ την 13 (δεν ξέρω πότε θα μπει η 13.01) κ μου αρέσει τώρα περισσότερο.. Αλλά πιστεύω ότι το Nord 3 θα είναι πιο τούμπανο με αυτά που έχω δει.. Οθόνη καλύτερη μπαταρία συν ακόμα καλύτερη φόρτιση ακόμα πιο γρήγορο κ 120 hz οθόνη.. Λογικά κ κάμερα..

Πάντος το Nord 2 για τα χρήματα του ήταν ( κ είναι ) εκπληκτική συσκευή.. Το ίδιο θα κάνει κ το Nord 3..

Στάλθηκε από το DN2103 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


https://www.phonearena.com/news/oneplus-nord-3-sorry-galaxy-and-pixel-nothing-can-stop-the-new-android-flagship-killer_id148503

Πάλι θα κάνει το θαύμα του το νέο Nord 3 όπως κ το 2 όταν βγήκε..

Στάλθηκε από το DN2103 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 8/7/2023 at 12:31 ΜΜ, tamp said:

Καλησπέρα σε όλοι την ομάδα. Θέλω να ρωτήσω βλέπω το Nord 3 και φαίνεται καλό. Μπορώ να το  πάρω  στο επίσημο απο 549 στα 469 (50 προπαγγελία+ 30 κουπόνι ). Θέλω να ρωτήσω αξίζει η μετάβαση από το Nord 2; Το οποίο εχω 2 χρόνια. Επίσης αργά ή γρήγορα θα το φέρει ο Κωτσόβολος; Που με βολεύει  τους τρόπους πληρωμής; Ευχαριστώ

εάν κάνεις λογαριασμό εδώ:

https://www.oneplus.com/gr/discount-program?verify=education_program

μέσω φοιτητικού email σου δίνει μεγαλύτερη έκπτωση και βγαίνει το κινητό μαζί με τα buds 449 €

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο κινητό φαίνεται.Δεν έχω πάρει ποτέ oneplus και το σκέφτομαι.Εχω το s21fe και δεν ξέρω αν αξίζει να το αλλάξω για το συγκεκριμένο κινητό με γνώμονα την κάμερα που με ενδιαφέρει.Οποιος γνωρίζει ας μου πει παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
https://www.youtube.com/watch?v=zkm9u-9gjGE

κατά τα λεγόμενα του κυρίου μιλάμε για μια πολύ ισορροπημένη υλοποίηση σε ότι ζητά ένας μέσος χρήστης, είναι ίσως υπερβολή να χαρακτηρισθεί ως "ο νέος βασιλιάς ", στην upper midrange κατηγορία, τόσο σε επεξεργαστή- γραφικά-οθόνη-λειτουργικό, με κάποια βέβαια παραχώρηση στο τομέα του ultra wide φακού, ( οκ έχουμε τις dslr, για αυτό ), νομίζω ότι μάλλον θα είναι η επόμενη αγορά κινητού εκεί προς το τέλος Σεπτέμβρη, εκτός κι αν βγει το S23FE, το οποίο λογικά θα είναι γύρω στα 150-200 πιο ακριβό, εν αναμονή.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, BOOM1 said:

Καλησπέρα παιδιά έχει θεμα με μπαταρία και υπερθέρμανση τελικά;και οι φωτογραφίες βγάζει είναι καλές; Ευχαριστώ 

Δεν είδα κανένα πρόβλημα ούτε με υπερθέρμανση ούτε με μπαταρία. Ίσα ίσα εγώ είδα εξαιρετική μπαταρία όσο το είχα στα χέρια μου. Από φωτογραφίες για τα χρήματα είναι αξιοπρεπέστατο https://youtu.be/zYSd0uSbZSA

Link to comment
Share on other sites

Κανένα θέμα δεν έχει με μπαταρία ούτε με θερμοκρασίες. Οι φωτογραφίες είναι ότι καλύτερο μιας και έχει τον καλύτερο αισθητήρα αυτή την στιγμή Sony IMX890 και πολύ καλό λογισμικό κάμερας, και οι νυχτερινές είναι εξαιρετικές. Η οθόνη πάλι με ψηλότερη πυκνότητα από άλλες συσκευές και φωτεινοτατη για να βλέπεις κάτω από τον ήλιο. Για τα χρήματα του είναι η καλύτερη συσκευή. 

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτόμουν και για πίξελ 7 που είναι στα ίδια χρήματα βέβαια δεν θα έχω 5g γιατί volte θα έχω γιατι έχω κοσμοτε που νομίζω έχει την καλύτερη κάμερα βίντεο μέχρι 500€ εκεί έξω ανάμεσα σε αυτά τα δύο είναι τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites

Εχει πάρει κανείς το κινητό από jmtech(δεν έχει αντικαταβολή ή paypall,μόνο με κάρτα+με προβληματίζει)γιατί το έχει φθηνά..έχει κανείς εικόνα τι παίζει;

Αν χρειαστώ εγγύηση η επίσημη η OnePlus με καλύπτει για να κάνω διαδικασία να τους το στείλω;

Πρέπει να ξέρω από πού το πήραν; Ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

Διάβασε κριτικές για το συγκεκριμένο κατάστημα και θα καταλάβεις για το αν πρέπει να παραγγείλεις από αυτούς!

Link to comment
Share on other sites

Κανένα θέμα δεν έχει με μπαταρία ούτε με θερμοκρασίες. Οι φωτογραφίες είναι ότι καλύτερο μιας και έχει τον καλύτερο αισθητήρα αυτή την στιγμή Sony IMX890 και πολύ καλό λογισμικό κάμερας, και οι νυχτερινές είναι εξαιρετικές. Η οθόνη πάλι με ψηλότερη πυκνότητα από άλλες συσκευές και φωτεινοτατη για να βλέπεις κάτω από τον ήλιο. Για τα χρήματα του είναι η καλύτερη συσκευή. 
Έχω το 2 κ εννοείται είμαι ευχαριστημένος (στα χρήματα του ότι καλύτερο) αλλά εδώ με το Nord 3 ξέφυγε για μένα η OnePlus.. Flagship Killer ξεκάθαρα.. Το έκανε πρώτη η OnePlus αυτή έφερε την έννοια αυτή.. Flagship Killer λοιπόν.. Στην κατηγορία για μένα η κορυφαία συσκευή.. Αν μπορέσω του χρόνου θα τσιμπήσω..

Στάλθηκε από το DN2103 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά βρήκα Nord 3 τώρα για θήκη διάφανη να φαίνεται το χρώμα αλλά τύπου shockproof που να καλύπτει και τις κάμερες πίσω έχουμε κάτι να προτείνουμε;και κανένα καλό τζαμακι; Ευχαριστώ 

Edited by BOOM1
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά βρήκα Nord 3 τώρα για θήκη διάφανη να φαίνεται το χρώμα αλλά τύπου shockproof που να καλύπτει και τις κάμερες πίσω έχουμε κάτι να προτείνουμε;και κανένα καλό τζαμακι; Ευχαριστώ 
Καλορίζικο το εργαλείο.. Ζηλεύω.. Εγώ το βλέπω του χρόνου να το παίρνω.. Θα δώσω φυσικά το Nord 2 5G που έχω.. Ευχαριστημένος εννοείτε αλλά το 3 ξέφυγε.. Α ρε OnePlus τι μας κάνεις..

Στάλθηκε από το DN2103 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Fotis7_75 said:

Καλορίζικο το εργαλείο.. Ζηλεύω.. Εγώ το βλέπω του χρόνου να το παίρνω.. Θα δώσω φυσικά το Nord 2 5G που έχω.. Ευχαριστημένος εννοείτε αλλά το 3 ξέφυγε.. Α ρε OnePlus τι μας κάνεις..

Στάλθηκε από το DN2103 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ευχαριστώ πολύ φίλε .Με αποφορολογηση από μαγαζί Κωτσόβολο, e shop ,δηλαδή είσαι μια χαρά και από θέμα εγγύησης μετά βγαίνει 438€..Σκέψου το να δώσεις το δικό σου + διαφορά αν σε παίρνει..Ακόμα δεν το έχω παραγγείλει Παρασκευή θα το έχω έχει αναμονή...αλλά ψάχνω θήκη γιατί δεν έχει μέσα και Ελλάδα δεν έχουμε ακόμα πολλές επιλογές για αυτό 

14 minutes ago, kostis2001 said:

Τόσο καλό είναι ρε παιδιά?

Μέχρι 450€ αυτό είναι από τα καλύτερα+ το pixel 7 σε κάμερα το παταει το Nord στα άλλα όμως μπαταρία, φόρτιση επεξεργαστή ραμ και ρομ υπερέχει το nord + εγγύηση από μαγαζί εδώ ...και το πίξελ 7 δεν έχεις 5g ,volte + κάποιοι λένε για θέμα με κλήσεις δεν θέλω να μπλέξω για αυτό πήγε Nord 3..ελπίζω να βγει καλο

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω σήμερα αύριο παραλαβή από one plus του κινητού. Χρησιμοποίησα την έκπτωση φοιτητή και μαζί με την original θήκη βγήκε κοντά 430 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, koinos123 said:

Περιμένω σήμερα αύριο παραλαβή από one plus του κινητού. Χρησιμοποίησα την έκπτωση φοιτητή και μαζί με την original θήκη βγήκε κοντά 430 ευρώ.

Όταν γράφεις έκπτωση φοιτητή , τι εννοείς ???

Με ενδιαφέρει για την κόρη μου που είναι φοιτήτρια , η για εμένα ( κάτοχος Nord 2 ) .

Από που ??

Ευχαριστώ και καλό μεσημέρι !!!

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Polson said:

Όταν γράφεις έκπτωση φοιτητή , τι εννοείς ???

Με ενδιαφέρει για την κόρη μου που είναι φοιτήτρια , η για εμένα ( κάτοχος Nord 2 ) .

Από που ??

Ευχαριστώ και καλό μεσημέρι !!!

Μέσα από το site της OnePlus μπορείς σαν φοιτητής να πάρεις έκπτωση 10%. Θα κάνεις εγγραφή και θα δώσεις στο e-mail που χρησιμοποιεί η κόρη σου στο πανεπιστήμιο.

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, BOOM1 said:

καλησπέρα παιδιά βρήκα Nord 3 τώρα για θήκη διάφανη να φαίνεται το χρώμα αλλά τύπου shockproof που να καλύπτει και τις κάμερες πίσω έχουμε κάτι να προτείνουμε;και κανένα καλό τζαμακι; Ευχαριστώ 

https://www.hagglezon.com/en/s/OnePlus Nord 3 cases

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, boymanos said:

Πολύ καλή φίλε ίδια ακριβώς θήκη με ring magnetic πίσω για να την βάζω στο αμάξι έχεις στο νου σου; Ευχαριστώ πολυ

Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα!
Καλή ποιότητα κατασκευής. Ωραία οθόνη. Δυνατή μπαταρία.

Αλλά, η εφαρμογή τηλεφώνου της google τραγική. Ολόκληρη oneplus, έναν dialer δεν μπόρεσαν να κάνουν;

 

Έχετε να προτείνεται μία εφαρμογή τηλεφωνικών κλήσεων αξιοπρεπής;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus Nord 3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...