Jump to content

Ρ900: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά σε λίγες μέρες θα μπω κι εγώ μάλλον στην παρέα σας αφού σκέφτομαι σοβαρά να αποκτήσω το τηλεφωνάκι. Μια ερώτηση: Η κάμερα του πόσο καλή είναι? Συγκρίνεται με το 6600 ας πούμε? Σορρυ αν έχει απαντηθεί αλλά αν και έχω αρχίσει να διαβάζω όλα τα threads ένα-ένα για να μάθω λεπτομέριες και apps για το τηλέφωνο δεν έχω βρει ακόμα απάντηση.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς γιατί δεν υπάρχει το p910i σε κατάστημα ή αποθήκη προμηθευτή στην Ελλάδα; Το περιμένω σχεδόν 2 μήνες αλλά πουθενά .(αξίζει να περιμένω το p1000?) :cry:
Link to comment
Share on other sites

Για το φιλο που ρωτησε για την καμερα του Ρ900...οντως,δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο,αλλα ουτε και τοσο ασχημη...παντως ειναι κριμα να κρινουμε το συγκεκριμενο τηλεφωνο μονο απ'την καμερα...αν σε ικανοποιουν οι υπολοιπες(πολυαριθμες)λειτουργιες του παρτο με κλειστα ματια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς γιατί δεν υπάρχει το p910i σε κατάστημα ή αποθήκη προμηθευτή στην Ελλάδα; Το περιμένω σχεδόν 2 μήνες αλλά πουθενά .(αξίζει να περιμένω το p1000?) :cry:

yparxei, px oneway egw perasa to eixe.

meta to p1000 exoyme akoma poly gia na to doume se magazia!, alla an exeis px p900 perimene to p1000 tha einai poio mikro kai tha exei para polla kaloudia epanw!!

Link to comment
Share on other sites

Κατ' αρχήν ευχαριστώ πολύ για τις άμεσες απαντήσεις σας. Εννοείται πως δεν κρίνω το τηλ από την κάμερα απλά επειδή έχω το t610 και είμαι απογοητευμένος από την κάμερά του ελπίζω να είναι καλύτερη. Τι λέτε?
Link to comment
Share on other sites

Κατ' αρχήν ευχαριστώ πολύ για τις άμεσες απαντήσεις σας. Εννοείται πως δεν κρίνω το τηλ από την κάμερα απλά επειδή έχω το t610 και είμαι απογοητευμένος από την κάμερά του ελπίζω να είναι καλύτερη. Τι λέτε?

Ε,εντάξει εννοείται ότι είναι καλύτερη από την αντίστοιχη του Τ610! :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, πήγα το p900 μου στη SE για ξεμπούκωμα και επειδή θα βάλω και πάλι διάφορa προγράμματα, θέλω να ρωτήσω,

 

1. Σαν file manager χρησιμοποιούσα το stacker v1.0, υπάρχει καλύτερος και σταθερότερος? Τι μου προτείνετε? (Βασικά στο stacker μου άρεσε πολύ η επιλογή "send to bluetooth" αυτόματα για όσα αρχεία επέλεγες μαζί...)

2. Ποια είναι η τελευταία έκδοση των Quickoffice kai Opera που υπάρχει?

 

Ευχαριστώ πολύ.

 

Υ.Γ. Με γεiα και το νεο forum !!!

Χριστόφορος :music:
Link to comment
Share on other sites

Yparxei kapoios tropos na valeis ksupnitiri kai na kleiseis to kinito alla parolafta na xtupisei opos kanoun ta nokia??? Mou einai polu varvaro na ksupnao me ton ixo tou ksipnitiriou mou kai tha protimousa mia melodia opos eixa kai sto 6600 alla kai se ola ta nokia......
Link to comment
Share on other sites

Yparxei kapoios tropos na valeis ksupnitiri kai na kleiseis to kinito alla parolafta na xtupisei opos kanoun ta nokia??? Mou einai polu varvaro na ksupnao me ton ixo tou ksipnitiriou mou kai tha protimousa mia melodia opos eixa kai sto 6600 alla kai se ola ta nokia......

Δυστυχώς πρέπει να το κρατάς ανοιχτό, αλλιώς δεν χτυπάει...:o

Link to comment
Share on other sites

bill_viper i lisi sou einai sosti,αλλα παραμενει το προβλημα της μπαταριας..Αν εχεις λιγη τοτε αναγκαζεσαι να το βαλεις να φορτισει, και τοτε δεχεσαι όλη την ισχύ των ηλεκτρομαγνιτικων πεδιων.. Καλο ειναι να μην κοιμομαστε με το κινητο να φορτίζει ακριβως διπλα μας.

 

Ειναι 100% σιγουρο οτι ο υπνος διαταράσεται και ξυπνας με πονοκέφάλους, κακη διάθεση, υπερβολικη νυστα κλπ..

Link to comment
Share on other sites

RE paidia perasa to <Change P900 Icons PocketXP_t1Um> kai mou vgike minima na kanw restart.

kanontas restart kai me to pou vazw to pin mou vgenei to logotipo tis

SE kai tipota allo!!!!

otan einai klisto to portaki ta idia.Pataw koumpia den kanei tipota para mono to logotipo!!! Anoigw to portaki PALI TO LOGOTIPO!!! pataw me tin grafida kai pali tipota.

papa mono to klik! kai fisika ti allo??? To Logotipo!!!

mporei kanenas na mou pei ti simvainei??? ti na kanw??? kai pou na apeythintw???

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και με υγεία το καινούριο forum...

Ρε παιδιά έπεσε το μάτι μου πριν κάτι μέρες σε μια αγγελία που κάποιος πουλούσε P900 αναβαθμισμένο σε P910!

Γίνεται αυτό, και αν ναι που μπορώ να πάω να μου περάσουν το λογισμικό?

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

 

Αναμένοντας το P1000...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και με υγεία το καινούριο forum...

Ρε παιδιά έπεσε το μάτι μου πριν κάτι μέρες σε μια αγγελία που κάποιος πουλούσε P900 αναβαθμισμένο σε P910!

Γίνεται αυτό, και αν ναι που μπορώ να πάω να μου περάσουν το λογισμικό?

Nαι,γίνεται στο 9volto..Μπορείς να δείς σχετικά και εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=41748&highlight=9volto.
http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

bill_viper i lisi sou einai sosti,αλλα παραμενει το προβλημα της μπαταριας..Αν εχεις λιγη τοτε αναγκαζεσαι να το βαλεις να φορτισει, και τοτε δεχεσαι όλη την ισχύ των ηλεκτρομαγνιτικων πεδιων.. Καλο ειναι να μην κοιμομαστε με το κινητο να φορτίζει ακριβως διπλα μας.

 

Ειναι 100% σιγουρο οτι ο υπνος διαταράσεται και ξυπνας με πονοκέφάλους, κακη διάθεση, υπερβολικη νυστα κλπ..

 

1) H mpataria peftei molis 2% olo to vrady an to exeis sto flight mode

 

2) To flight mode apergopoiei TELEIOS tin keraia kai to bluetooth diladi o,ti exei na kanei me ilektromagnitismo. Den yparxei logos anisyxias loipon!!

Link to comment
Share on other sites

Α ωραία τοτε, δεν το ήξερα αυτό για το 2%!

 

 

Λοιπόν έχω μια απορία τώρα.. Μάλλον πρόβλημα. Αναβάθμισα εχτες το Ρ900 σε Ρ910ι.

Πάω μηνύματα, να γράψω ένα καινούριο με πορτάκι κλειστό (για χρήση Τ9). Παταω το κουμπάκι πάνω απο το 3 που σε πηγαίνει στις επιλογές κλπ, και η 5η ειναι text options. Πατάω εκει και δεν γίνεται τίποτα! Δεν με βάζει δηλαδη σ'αυτό το μενου!

 

Any ideas? Please help γιατι μου είναι υπερ-απαραίτητο! Δεν γίνεται να μην μπαίνω στο text options!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

file exw pathei akrivos to idio. to til mou den leei na leitourgisei me kanena tropo. mono logotypo oti kaie na ginei. kollise kei kai ta emeine. ti na kanw? exei aknena programma gia na ginei flash?

 

kaneis??? einai epeigon paidia......

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο προβλημα συναντάω και εδω...

http://www.********.gr/viewtopic.php?t=4307&postdays=0&postorder=asc&start=40

 

ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΟΙΠΟΝ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ Τ9 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ!!

 

 

επισης μπορέι καποιος να μου πει το υπομενου text options τι αλλα έχει ωστε να δω πληρως τι χάνω?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα πρόβλημα (μάλλον δυο) με το υπεραγαπημενο μου Ρ900 που σε πολλούς θα φανεί αφελές. Πώς εγκαθιστώ java εφαρμογές (κυρίως παιχνίδια) στο κινητό μου? Και δέυτερον: ενώ έχω κανονικά εγκατεστημένο το appforge booster πολλές εφαρμογές που το χρειάζονται δέν τρέχουν

(όπως για παράδειγμα το cazino). Μου βγάζει απλά ένα μήνυμα οτι δέν υποστιρήζεται.

Link to comment
Share on other sites

Αφου δεν λειτουργει κατευθείαν δοκιμάστε

 

http://www.gsm***forum.gr/viewtopic.php?t=4307&postdays=0&postorder=asc&start=40

 

σβήνοντας τα ***

 

το λινκ που δινεις ειναι ενα θεμα που ανοιξα εγω σε αλλο φορουμ ακριβως επειδη εχω και εγω αυτο το προβλημα. Δεν καταλαβα γιατι λες οτι αφου δεν λειτουργει κατευθειαν να δοκιμασουμε το λινκ αυτο δεδομενου οτι και σε εκεινο το φορουμ δεν υπηρξε καμμια χρησιμη πληροφορια

ΕΙΤΕ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΕΙΤΕ ΒΡΕΧΕΙ ΜΕΝΕΙ ΛΕΥΚΟ ΤΟ ΓΙΑΣΕΜΙ...
Link to comment
Share on other sites

λεω οτι δεν λειτουργει κατευθειαν το να κανεις κλικ στο url που εδωσα λογω του οτι δεν εμφανίζεται το λινκ.....

 

Το δε λινκ αυτο καυ'θαυτο το εδωσα ωστε να δειξω οτι υπαρχουν κ αλλοι με το ιδιο προβλημα (δεν ειναι δηλάδη τυχαιο στο κινητο μου) και αρα να αποφευχθει η αναβαθμιση!

 

 

Εσυ εχεις βρει καποια οποιαδηποτε λύση?

Link to comment
Share on other sites

Thanks bel

Πάντως απ΄ότι διάβασα από όσους έχουν κάνει την αναβάθμιση παρουσιάζεται μετά πρόβλημα με το Bluetooth... ;)

Από την άλλη όμως μόνο και μόνο το MemoryStickDuoPro λέει....

Mάλλον θα περάσω από το 9Volto μια βόλτα να δω τι θα μου πουνε και εκεί.....

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

 

Αναμένοντας το P1000...

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...