Jump to content

Madonna


freddaras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

bre paidia...exei bgalei h madonna new song se oriental style????

 

το Isaac Μπορείς να πεις ότι θυμίζει σε oriental

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

bre paidia...exei bgalei h madonna new song se oriental style????

Αν δεν λες το Isaac... το οποίο πλεόν δεν ειναι και καινουργιο κομμάτι μαλλον θα εννοείς το Beast Within το οποίο είναι μέσα στο I'm Going To Tell You A Secret...

Link to comment
Share on other sites

No1 το jump και στην Ιταλία!!!! Hung up, Sorry, Jump #1 και Get together #2 στην Ιταλία!!! Σπάει τα ρεκόρ και στην Ιταλία!!

Στην Ολλανδία το Jump μπηκε στη δεκάδα, στο 6!! Ετσι έχει περισσοτερα top απο όλους τους διεθνείς καλλιτέχνες!! Ακομα κι απο beatles, rolling stones, michael jackson!!!

Στο ευρωπαικό airplay στο #3 αυτη την εβδομαδα!!!:D :up:

Link to comment
Share on other sites

No1 το jump και στην Ιταλία!!!! Hung up, Sorry, Jump #1 και Get together #2 στην Ιταλία!!! Σπάει τα ρεκόρ και στην Ιταλία!!

Στην Ολλανδία το Jump μπηκε στη δεκάδα, στο 6!! Ετσι έχει περισσοτερα top απο όλους τους διεθνείς καλλιτέχνες!! Ακομα κι απο beatles, rolling stones, michael jackson!!!

Στο ευρωπαικό airplay στο #3 αυτη την εβδομαδα!!!:D :up:

 

το jump(εκτος αμερικης) ΕΧΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΠΟΡΕΙΑ για 4ο single!!!!!!!!!!!!:)

περιμενω να δω αν θα μπει στα 10 πρωτα στην ευρωπη.....την παρασκευη....οπου εκει οπως ειπα και πιο πριν η madonna σπαει ολα τα ρεκορ.....

δεν νομιζω αυτην την στιγμη να υπαρχει ονομα(σε ολοκληρο τον πλανητη) που να εχει την επιτυχια της madonna.....

θρυλος κανονικος.....:)

iasonas παντως και στην αμερικη το confessions εχει παρα πολυ καλη πορεια....

αν εξαιρεσουμε το προβλημα στο ραδιο το internet την πειρατεια κτλ 2 ΠΛΑΤΙΝΕΣ (γιατι εκει πλεον παει το πραγμα...) για ενα ονομα που ξεκινησε το 82 ειναι απιστευτο νουμερο......

εδω η shakira με τοσο μεγαλο airplay στην αμερικη με το ζορι φτανει τις πωλησεις της madonna.....

Link to comment
Share on other sites

H Madonna νικήτρια στα world music awards!!!

 

Το βραβείο της καλύτερης pop τραγουδίστριας του κόσμου πήρε χθές η Madonna στα world music awards 2006!!!:) :) :) Νικώντας τους Robbie Williams, Shakira, James Blunt, Justin Timberlake!!!

 

 

 

Στις Ηνωμένες Πολιτείες, στα charts που θα ανακοινωθουν αύριο, το Jump ειναι νο1 και στις Hot singles sales!!!!!!!!! Όπως και σε: dance airplay, dance club play και dance singles sales!!!!!

 

No1 dance single και στην Μεγάλη Βρετανία!!!

 

Παιδια στις Ευρωπαικές χώρες γραφει πραγματικά ιστορία!!

 

Στην Ιταλία π.χ. H Madonna ειναι ο καλλιτέχνης με τα περισσοτερα νο1!!!!!

Αντι να'ναι στην κορυφη Ιταλός καλλιτέχνης ειναι ξένος!

Αυτο για μένα τα λέει ολα!!!!

Link to comment
Share on other sites

κορυφη η madonna.οπως της αξιζει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Φανταστικά νέα!! Την 1η Ιανουαρίου το Filmnet θα μεταδόσει στην Ελλάδα το Confessions tour!!! Η μαγνητοσκόπηση έγινε στα 3 τελευταία shows τον Αύγουστο στο Λονδίνο!!!!

Δε περίμενα ότι θα το βλέπαμε κι εδώ!!

Την Τετάρτη το βράδυ προβλήθηκε απο το nbc σε όλες τις ηνωμένες πολιτείες και οι πωλήσεις την επόμενη μέρα μέσω internet αυξήθηκαν πάρα πολύ!!:)

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειδα μερος απο το confessions tour και επαθα ζημια....

η γυναικα δεν παιζεται.....

δικαια ειναι η μεγαλυτερη σταρ του πλανητη.....

κατεβαστε απο εδω την συναυλια οπως μεταδοθηκε απο αμερικανικο καναλι...

http://absolumentmadonna.spaces.live.com/

το show βεβαια ειναι λογοκριμενο...(η σκηνη της σταυρωσης κτλ δεν υπαρχει...)...

υπομονη αυτα θα τα δουμε στο dvd....:)

το isaak live ειναι απιστευτο...!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειδα μερος απο το confessions tour και επαθα ζημια....

η γυναικα δεν παιζεται.....

δικαια ειναι η μεγαλυτερη σταρ του πλανητη.....

κατεβαστε απο εδω την συναυλια οπως μεταδοθηκε απο αμερικανικο καναλι...

http://absolumentmadonna.spaces.live.com/

το show βεβαια ειναι λογοκριμενο...(η σκηνη της σταυρωσης κτλ δεν υπαρχει...)...

υπομονη αυτα θα τα δουμε στο dvd....:)

το isaak live ειναι απιστευτο...!!!!!!

κι εγω τρελάθηκα!! Ειχα δει βιντεάκια αλλα η μετάδοση ηταν το κάτι αλλο! Απίστευτη σκηνοθεσία!!!!

Όσο για το αν θα το μεταδόσει το filmnet δεν το εχω επιβεβαιώσει ακόμα. Το διάβασα στο http://www.madonnatribe.com! Μάκαρι πάντως..

Ολοι λένε πως θα είναι το καλύτερό της dvd ever!!!:)

Link to comment
Share on other sites

To push πέμπτο single το Φεβρουάριο!!! Δεν το περίμενα!! Πιστευα οτι το jump ηταν το τελευταίο!

 

Γυρω στις 22 Ιανουαρίου θα κυκλοφορήσει και το confessions dvd! Το περιμένω πως και πως!

 

Το confessions on a dancefloor συνεχίζει δυναμικά και στην Ελλάδα! Εχει γινει εδω και πολύ καιρο διπλά Πλατινένιο και αυτη την εβδομαδα,επειτα απο ενα χρονο κυκλοφορίας, ειναι στη θέση 18 στα ξένα albums!!:)

Link to comment
Share on other sites

To push πέμπτο single το Φεβρουάριο!!! Δεν το περίμενα!! Πιστευα οτι το jump ηταν το τελευταίο!

 

Γυρω στις 22 Ιανουαρίου θα κυκλοφορήσει και το confessions dvd! Το περιμένω πως και πως!

 

Το confessions on a dancefloor συνεχίζει δυναμικά και στην Ελλάδα! Εχει γινει εδω και πολύ καιρο διπλά Πλατινένιο και αυτη την εβδομαδα,επειτα απο ενα χρονο κυκλοφορίας, ειναι στη θέση 18 στα ξένα albums!!:)

 

είσαι σίγουρος??? Επιτέλους! είναι ένα από τα Aγαπημένα μου τραγούδια του COAD!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

είσαι σίγουρος??? Επιτέλους! είναι ένα από τα Aγαπημένα μου τραγούδια του COAD!

 

Ακούγεται πολυ σαν φήμη!!! Το διάδασα και εδω

http://en.wikipedia.org/wiki/Push_%28Madonna_song%29

 

Ελπίζω να ισχύει παιδιά!! Μακάρι να τα παει καλα στην Αμερική..

Παντως όλη η confessions περίοδο ηταν και είναι πολύ καλή... :)

Link to comment
Share on other sites

α από εκεί το διάβασες...πριν καιρό έλεγε ότι το How High θα είναι το 5ο. τέσπα δεν το πολυεμπιστεύομαι...

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Ανακοινώθηκε το tracklisting του cd που θα περιέχεται στο confessions tour DVD!

01 - Future Lovers / I Feel Love

02 - Like A Virgin

03 - Jump

04 - Confessions

05 - Isaac

06 - Sorry

07 - Sorry (Remix)

08 - I Love New York

09 - Let It Will Be

10 - Music Inferno

11 - Erotica

12 - Lucky Star

13 - Hung Up

 

22/1 θα ειναι διαθέσιμο!

 

Την Πέμπτη 14/12 η τηλεόραση του ΣΚΑΙ θα μεταδόσει στις 14:30 το μεσημέρι τη συνέντευξη που έδωσε η Madonna στο show της Οprah πριν 1,5 μήμα περίπου!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

New Album, New Sound.

 

There was a brief comment from Stuart Price on the U.S. television station E! in their weekly news segment. He stated that he is working with Madonna on a new record for the new year and that it is going to be quite a work of art, that they are building the sound on dance, R&B, and a some Rock n Roll, a totally new sound from their previous collaborations and that they were very excited to finish. He also said she has collaborated with some top producers that are in fashion right now!!!:D :D :D

 

Αντε με το καλό!!! Σαν χθες μου φαίνεται οτι βγήκε το confessions!! Πάμε για νέα πράγματα!!!

Δε σε αφήνουν και τα charts να καταλάβεις οτι πέρασε ενας χρόνος!Αυτη την εβδομαδα το confessions on a dancefloor σκαρφάλωσε στο νούμερο 42 στη Μεγάλη Βρετανία, ξεπερνόντας για πλάκα νέα albums όπως της Aguilera και του Robbie williams που κυκλοφορουν λιγους μήνες μονο σε αντίθεση με τον 1χρονο και 2 μήνες του confessions!

Κι έρχεται και το dvd στις 29/1! Χωρις πλάκα οποιος είδε τη συναυλία στις τηλεοπτικές μεταδόσεις και fan της να μην είναι εμεινε με το στόμα ανοιχτό!

Link to comment
Share on other sites

Από τις γνωριμίες που έχω με την Warner ξέρω οτί δεν θα υπάρξει 5ο single από το Confessions on a dance floor και πόσο μάλλον τα 2 τραγούδια που επιλέχθηκαν να ΜΗΝ συνπεριληφθούν στο Confessions Tour.Και εμένα μου αρέσει το Push αλλά την αλήθεια πρέπει να την πώ, αν είμαι σίγουρος για κάτι.

 

A iasona κοίτα τι έχω!Είναι η φωτογραφία από το cover του single Sorry χωρίς να είναι ψηφιακά επεξεργασμένη!Απλά είδα την εικόνα που είχες και είπα να την στείλω...!Κάνε αυτή επεξεργασία θα έχεις καλύτερα αποτελέσματα...

http://i18.tinypic.com/4hib85k.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παντως θα επρεπε να υπαρχει ένα πέμπτο single….

Το αλμπουμ κανει re-entry αυτην την εβδομαδα στο νο38 στα charts της Ευρωπης…!!!!!!!!!!!!!!!!:)

(παει για πέμπτη πλατίνα χαλαρα δηλαδη στην ευρωπη…..)….:)

Link to comment
Share on other sites

Από τις γνωριμίες που έχω με την Warner ξέρω οτί δεν θα υπάρξει 5ο single από το Confessions on a dance floor και πόσο μάλλον τα 2 τραγούδια που επιλέχθηκαν να ΜΗΝ συνπεριληφθούν στο Confessions Tour.Και εμένα μου αρέσει το Push αλλά την αλήθεια πρέπει να την πώ, αν είμαι σίγουρος για κάτι.

 

A iasona κοίτα τι έχω!Είναι η φωτογραφία από το cover του single Sorry χωρίς να είναι ψηφιακά επεξεργασμένη!Απλά είδα την εικόνα που είχες και είπα να την στείλω...!Κάνε αυτή επεξεργασία θα έχεις καλύτερα αποτελέσματα...

http://i18.tinypic.com/4hib85k.jpg

 

Σ'ευχαριστώ virgin_klm!! Γενικα απο την Confessions περίοδο οι φωτο που βγηκαν στα πλαίσια του Sorry είναι οι αγαπημένες μου!

 

 

Σε 10 μερούλες περίπου έρχεται και το dvd! Θα΄ναι σε στυλ documentary όπως το i'm going to tell you a secret? Δηλαδη θα έχει σκήνες απο τα παρασκήνια και το πως περνούσε τη μέρα της η Μαντοννα κατα τη διάρκεια της περιοδείας ή μονο τη συναυλία??

Link to comment
Share on other sites

Μμμ... ...περίπου.Από το DVD Sampler που έχω που δίνει σε DJs και για TV Advertisements έχει ένα intro me το Confessions Tour logo να περιστρέφεται γύρω από μια Ντισκόμπαλα με διάφορα εφέ και μετά ευθύς αμέσως ξεκινάει το Future Lovers/I Feel Love live in London και τέλος πάντων συνεχίζει με διάφορα θέματα σκηνές από την Αφρική, τα υπόλοιπα τραγούδια κλπ...Πάντως αυτο είναι ένα promotional edit που έχω στα χέρια μου και θα απέχει υπερβολικά απο το τελικό.Έχω ήδη το Booklet αν το θέλεις και το βιβλιαράκι σκαναρισμένα...

Μη με ρωτάς που τα βρίσκω είναι μέρος της δουλειάς μου...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
την Δευτέρα ηταν η παγκόσμια κυκλοφορία αλλα τηλεφώνησα σε ορισμένα κεντρικά δισκοπωλεία και μου είπαν οτι δεν εχει ερθει ακομα κι οτι δεν ξέρουν ποτε θα έρθει.. Η warner greece που πηρα τηλέφωνο μου είπε οτι εχει κυκλοφορήσει απο τη Δευτερα οπότε αντε να βγάλεις άκρη...:confused:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...