Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6230i


andr3as
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις-προτάσεις. Θα τις μεταφέρω στον φίλο μου κι ελπίζω κάτι να γίνει. Θέλω να πιστεύω ότι θα το γλιτώσει τελικά το format. Για ότι τελικά συμβεί, θα ξανα κάνω post προς ενημέρωση! ;)

μαλλον κατι εχει μεινει απο παλιοτερα προγραμματα και αντε τωρα να τα βρει προσωπικα το βλεπω δυσκολο να γλυτωσει το format

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

100% το εχω δοκιμάσει με την 512 DV-RSMMC της ATP :cool:

Thanks a lot. Κι εγώ της ΑΤΡ θελω να πάρω 256ΜΒ.

Που είναι?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...τελικά τι έγινε με το θέμα της αναβάθμισης; Να μην το σχολιάσω καν έτσι? Μπήκε κάποιος και είπε ο, τι του κατέβηκε στο κεφάλι ε;

 

Anyway,τώρα τελευταία το κινητάκι νομίζω τα έχει παίξει!!! Εκεί που έχει 1-2 γραμμές σήμα...τις χάνει και τις ξαναβρίσκει μετά απο κανά 5λεπτο.... λέτε να είναι θέμα δικτύου; Αναρωτιέμαι γιατί αν έιχε πρόβλημα δεν θα έπρεπε να μου το είχε κάνει και σε περιοχές που έχω full σήμα;

Γενικά στο δωμάτιο μου το σήμα κυμαίνεται στα -100db….δηλαδή γενικά το ψάχνουμε! Λογικά επίσης δεν νομίζω να φταίει και το hardware…γιατί δεν έχει φάει καμιά τούμπα και οκ.... εσάς το έχει κάνει αυτό;

αλλά απο την άλλη είναι δύσκολο να μου πείτε γιατί πρέπει να μένετε και σεις κάπου που να μην έχετε σήμα..και αυτό δεν συμβάινει πολύ συχνά..γιατί ένα απο τα 4 δίκτυα θα πιάνουν...εμένα και τα 4 σπίτι μου είναι για τα μπάζα!

 

thanks εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Είναι αρκετά σπαστικό αυτό και αφορά κυρίως τις αναπάντητες, τις οποίες φυσικά δεν τις ακούς καθόλου. Επίσης ενοχλητικό είναι οτι τα μυνήματα δεν ακούγονται καθόλου, εκτός και αν έχεις βάλει κανέναν ήχο για μήνυμα διάρκειας μισού λεπτού. Τον κλασσικό ήχο πάντως των μηνυμάτων εγώ δύσκολα τον καταλαβαίνω, ειδικά οταν είμαι έξω.

 

Ας ελπίσουμε σε κάποια αναβάθμιση που να το διορθώνει το πρόβλημα αυτό.

Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

Tελικά ποιά είναι η τελευταία έκδοση για το 6230ι που κυκλοφορεί?

I used to be arrogant, but now I am PERFECT! :D

Link to comment
Share on other sites

Tελικά ποιά είναι η τελευταία έκδοση για το 6230ι που κυκλοφορεί?

 

Εγώ πάντως στο κινητό μου έχω την 3.46

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως στο κινητό μου έχω την 3.46

 

Σε ποιό Νοκια shop την πέρασες, αν επιτρέπεται?

I used to be arrogant, but now I am PERFECT! :D

Link to comment
Share on other sites

nkmst πλήρωσες?? γιατί εμένα μου πήρε το ΝΟΚΙΑ Shop 10€

egkiisi den eixes? otan exeis egkiisi...den plirwneis. tespa...i 3.46 telika vgike...alla ta club nokia tin agnooun kai me eknevrizoun.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να με βοηθήσετε!!!!

Πήρα ένα μπλε δόντι από το πλαίσιο <Τornado 202> και το έκανα αυτόματη εγκατάσταση στο η/υ και 1 δεν συνεργάζεται με το πρόγραμμα της νοκια ενώ βλέπει το τηλέφωνο ο η/υ και 2 δεν μπορώ να μπω στο διαδίκτυο μου γράφει ότι είναι άλλο πρόγραμμα και κάτι τέτοιο

Σημείωση δεν ξέρω και πολλά πράγματα από τον υπολογιστή

M. K.
Link to comment
Share on other sites

nkmst πλήρωσες?? γιατί εμένα μου πήρε το ΝΟΚΙΑ Shop 10€

Δε πλήρωσα τίποτα. Το κινητό μου ομως είναι σε εγγύηση

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, επανέρχομαι, ως όφειλα, για την ενημέρωση σχετικά με το πρόβλημα της εγκατάστασης του Pc Suite. Λοιπόν παιδιά δεν έπιασε καμία από τις εναλλακτικές πλην του format προτάσεις που έγιναν παραπάνω. Ούτε εγκατάσταση σε safe mode, ούτε τίποτα. Μάλιστα το έψαξα αρκετά εμπεριστατωμένα μέσα από διάφορες γνωσιακές βάσεις και έκανα κι άλλες πατέντες με την registry, το InstallShield, αλλά εις μάτην! Συνεπώς ο φίλος μου πρέπει να το πάρει απόφαση και να κάνει format. Σας ευχαριστώ για άλλη μια φορά για τον χρόνο σας! ;)
Η πραγματική τέχνη της συζήτησης, δεν είναι μόνο να λέει κάποιος το σωστό πράγμα στο κατάλληλο σημείο, αλλά ν' αφήνει ανείπωτο το λάθος πράγμα στη δελεαστική στιγμή!
Link to comment
Share on other sites

Φιλε antikinsor ,δοκιμασε ο φιλος σου το Nokia PC Suite Cleaner 3.1 ?

http://nds2.nokia.com/files/support/global/phones/software/Nokia_PC_Suite_Cleaner_31.exe

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε μου, το έχει δοκιμάσει και αυτό αλλά επί ματαίω! :(

 

Thanx anyway! ;)

Η πραγματική τέχνη της συζήτησης, δεν είναι μόνο να λέει κάποιος το σωστό πράγμα στο κατάλληλο σημείο, αλλά ν' αφήνει ανείπωτο το λάθος πράγμα στη δελεαστική στιγμή!
Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχει βάλει κανείς το καινούριο firmware??? Το έχει φέρει κανένα club nokia εκτός αυτού στο Αιγάλεω???
Link to comment
Share on other sites

Με ποιό πρόγραμμα παιδιά μπορώ να αυξήσω την ένταση ενός amr ήχου έτσι ώστε τελικά να ακούγεται δυνατότερα στο κινητό μας και που μπορώ να το βρώ? Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Mporei kapoios na mou pei pos mporo na energopoihsw ta mms sto kinito mou??

 

Δεν μπορώ να στείλω mms παρόλο που τα ενεργοποίησα από το site της nokia.

Εχει τύχει σε κανέναν άλλον αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να στείλω mms παρόλο που τα ενεργοποίησα από το site της nokia.

Εχει τύχει σε κανέναν άλλον αυτό;

 

Eχεις ζητησει ενεργοποιηση της υπηρεσιας mms απο το δικτυο σου?

Συνηθως παιρνει μια μερα για να ενεργοποιηθουν.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Εχω Q card. Από την Q μου είπαν οτι δεν κάνουν ενεργοποίηση mms ακόμη στο 6230i, παρά μόνο από site της Q υπάρχει το link της nokia που τα ενεργοποιεί. Τελικά OK - ενεργοποιήθηκαν.

Πάντως υποψιάζομαι πως το 6230i έχει πρόβλημα χαμηλού σήματος. Σχεδόν σε όλα τα ισόγεια σπίτια καταρχίν, αλλά και γενικότερα υπάρχει πρόβλημα. Μήπως έχει σχέση με την κεραία;

Link to comment
Share on other sites

Εχω Q card. Από την Q μου είπαν οτι δεν κάνουν ενεργοποίηση mms ακόμη στο 6230i, παρά μόνο από site της Q υπάρχει το link της nokia που τα ενεργοποιεί. Τελικά OK - ενεργοποιήθηκαν.

Πάντως υποψιάζομαι πως το 6230i έχει πρόβλημα χαμηλού σήματος. Σχεδόν σε όλα τα ισόγεια σπίτια καταρχίν, αλλά και γενικότερα υπάρχει πρόβλημα. Μήπως έχει σχέση με την κεραία;

 

Δεν νομιζω να εχει προβλημα το 6230ι σου ,θεμα καλυψης .

Δοκιμασες με αλλη συσκευη ?

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα ήθελα να βάλω κι εγώ μια 512 κάρτα γιατί η Transcend 256 που έχω και δεν μου αρκεί πλέον αλλά και ήταν προβληματική από την ημέρα που την αγόρασα.

 

Να αγοράσω απλή MMC ή να πάρω μια RSMMC;

Link to comment
Share on other sites

Οποια και να πάρεις το ίδιο είναι.. εγώ προσωπικά εχω RSMMC απο προηγούμενο κινητό και δουλεύει μια χαρά.
Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

βγήκε 3.46 το πήρατε χαμπάρι? 'η θα συζητάμε για αιώνες την 3.40...aMYWAY απο ότι έχω διαβάσει η 3.46 πάλι δεν κάνει τίποτα! έτσι για να παίζουμε τις βγάζουν!!!!
Link to comment
Share on other sites

Κατα την γνώμη μου πάρε rs-mmc γιατί πιστεύω οτι ολα τα καινούρια Nokia τέτοιες θα χρησιμοποιούν λόγω μικρότερου μεγέθους οπότε θα την έχεις και για αργότερα. Κι εγώ αγόρασα rs-mmc και λειτουργεί χωρίς πρόβλημα...
Που είναι?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...