Jump to content

OnePlus 11


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξέρω αν εννοείτε αυτό πάνω αριστερά αλλά μου δείχνει αριθμητικά τις ειδοποιήσεις. Καλημέρα 

Screenshot_2024-01-13-10-27-12-84_b783bf344239542886fee7b48fa4b892.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 952
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

1 hour ago, hittman said:

Δεν ξέρω αν εννοείτε αυτό πάνω αριστερά αλλά μου δείχνει αριθμητικά τις ειδοποιήσεις. Καλημέρα 

Screenshot_2024-01-13-10-27-12-84_b783bf344239542886fee7b48fa4b892.jpg

Όχι πάνω από τις εφαρμογές αντί για τελίτσα να γράφει με αριθμό πόσα μηνύματα έχεις. Δηλαδή να γράφει στο viper πχ 3 και στο messenger 2

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για το OnePlus 11 αλλά στο OnePlus 8pro, αριθμό με τον stock launcher είδα μόνο στο WeChat και στο stock app για τα sms

Σε όλα τα άλλα μόνο τέλεια 

Edited by ostvarivanje
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, gmo said:

Την .304 απο oxygen την περάσατε; Ή ήρθε OTA?

Εμένα μου ήρθε ΟΤΑ πρώτα 

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, hittman said:

Εγώ ακόμα με 13 είμαι δεν ξέρω τι γίνεται. 

Δοκίμασε με vpn να κάνεις έλεγχο αναζήτησης νέας αναβάθμισης 

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ακόμα με 13 είμαι δεν ξέρω τι γίνεται. 
Θα σου πρότεινα το oxygen updater. Δεν έχει καμία διαφορά στην rom. Από το επίσημο site κατεβάζει.
Επέλεξε να κατεβάσει την full rom και κάνε τοπική αναβάθμιση.
Πανεύκολη διαδικασία και ξεμπερδεύεις.

Στάλθηκε από το One+ 11 μου, χρησιμοποιώντας Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

On 14/1/2024 at 8:35 ΠΜ, gmo said:

Την .304 απο oxygen την περάσατε; Ή ήρθε OTA?

Ήρθε σήμερα, δεν την πέρασα ακόμα. Είναι ΟΚ τώρα;

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σήμερα, δεν την πέρασα ακόμα. Είναι ΟΚ τώρα;
Ναι, γιατί να μην είναι? Περνά την, μια χαρά είναι. Πολύ καλή.

Στάλθηκε από το RMP2103 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε αναβαθμίσει σε Android 14 είδατε κάποια υποβάθμιση της ποιότητας των εικόνων από την κάμερα; 

Γενικά ακούγεται ότι μειώνεται η απόδοση των καμερών σε κάθε νέα αναβάθμιση σε επόμενη έκδοση Android στα κινητά του ομίλου BBK Electronics.

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν βλέπω στο Tapatalk ξαφνικά το my phone...;;;; Γνωρίζει κάποιος; 

Edited by vitriolis
Link to comment
Share on other sites

On 17/1/2024 at 8:11 ΜΜ, ostvarivanje said:

Όσοι έχετε αναβαθμίσει σε Android 14 είδατε κάποια υποβάθμιση της ποιότητας των εικόνων από την κάμερα; 

Γενικά ακούγεται ότι μειώνεται η απόδοση των καμερών σε κάθε νέα αναβάθμιση σε επόμενη έκδοση Android στα κινητά του ομίλου BBK Electronics.

Δεν έχω αντιληφθεί κάτι τέτοιο εγω

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ALIEN_3_ said:

Δεν έχω αντιληφθεί κάτι τέτοιο εγω

Σε ευχαριστώ πολύ. Γενικά μου προέκυψε αυτή η απορία μετά από ένα σχόλιο κάποιου χρήστη στο gsmarena ότι και καλά τα κινητά της BBK Electronics υποβαθμίζουν την ποιότητα της κάμερας ώστε να πας σε πιο καινούριο μοντέλο και ψάχνοντας λίγο παραπάνω είδα ότι και χρήστες της Samsung το ανέφεραν.

Ουσιαστικά μετράει μόνο το κέρδος. Οπότε και εγώ μάλλον θα πάω στο OnePlus 12 και ό,τι βγει!

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά . Μετά την τελευταία αναβάθμιση δεν μου έρχονται με τίποτα ειδοποιήσεις κινήσεων από την εφαρμογή της εθνικής . Έκανα εκκαθάριση την εφαρμογή , κατάργηση και ξανά εγκατάσταση, επανεκκίνηση το κινητό αλλά τίποτα.... Σε εσάς δουλεύουν? 

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, ALIEN_3_ said:

Καλησπέρα παιδιά . Μετά την τελευταία αναβάθμιση δεν μου έρχονται με τίποτα ειδοποιήσεις κινήσεων από την εφαρμογή της εθνικής . Έκανα εκκαθάριση την εφαρμογή , κατάργηση και ξανά εγκατάσταση, επανεκκίνηση το κινητό αλλά τίποτα.... Σε εσάς δουλεύουν? 

Ναι μια χαρά, την δουλεύω κατά κόρον! Έρχονται κανονικά όλα τα push notifications όπως και από την Eurobank που επίσης δουλεύω. Με τα OTP's κατά περιόδους υπάρχει πρόβλημα αλλά είναι καθαρά θέμα της Εθνικής. Έχω μιλήσει πολλές φορές μαζί τους και κάνοντας αυτοί restart το process μου έρχονται όλα μαζεμένα.

Δοκίμασε να μπεις από κάποιο PC και δες τι γίνεται με τις ρυθμίσεις του web banking account σου. 

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους

Και εγώ κάτοχος OnePlus 11, θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει αντιμετωπίσει κάποιος παρόμοιο θέμα. 

Πριν 3 μήνες στη έκδοση 13.0, το κινητό μου έβγαλε artifacts στην οθόνη, έκανε freeze και στην συνέχεια restart. Έκανε boot και μετά από 20-30 δευτερόλεπτα έκανε πάλι restart. Διορθώθηκε μόνο του μετά από 5 restarts. Στην συνέχεια κατά καιρούς μου έκανε 1 restart την εβδομάδα μέχρι που σταμάτησε 2 εβδομάδες πριν. Επίτηδες είχα μείνει στην 13.0 και έχω απενεργοποιήσει όλα τα αυτόματα updates εφαρμογών από το play store.

Την προηγούμενη εβδομάδα ξαφνικά έπαθε πάλι το ίδιο και με αρκετή δυσκολία λόγω των restarts κατάφερα να πάω στην έκδοση 14. Έκανε 2 φορές ακόμα αλλά διορθώθηκε πάλι από μόνο του. 

Τέλος από χτες πάλι ξεκίνησε τα restarts και σκέφτομαι να προχωρήσω σε factory reset.

Υπάρχει τρόπος να μπω σε safe mode για να δω αν είναι hardware θέμα;

Έχω την διαίσθηση ότι είναι κάποια εφαρμογή του κινητού η οποία έγινε μόνη της update αλλά δεν μπορώ να το επαληθεύσω.

 

EDIT: Το κινητό είναι σταθερό μετά από factory reset και χωρίς επαναφορά των παλιών εφαρμογών

 

Ευχαριστώ πολύ 

 

 

 

Edited by Maniacz
Link to comment
Share on other sites

Εσκασε νεα ενημερωση.. 29-1-2024

Ορματε..system update-battery life fixed screen

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Πέρασα κι εγώ τη 14. Γενικά ευχαριστημένος. Απλά παρατήρησα ότι δε γυρνάει σε wifi calling. Ενώ οι ρυθμίσεις είναι ίδιες, το τσεκαρα. Έχει ξανασυμβεί σε κάποιον; Καμιά ιδέα;

Edit: Τελικά έπαιξε μετά από restart. 

Edited by friends_addict
Link to comment
Share on other sites

On 29/1/2024 at 10:12 ΠΜ, STATYSS said:

Εσκασε νεα ενημερωση.. 29-1-2024

Ορματε..system update-battery life fixed screen

Μισο κλικ πιο γρηγορο και αρκετα καλυτερη μπαταρια. Μπραβο παντως μεχρι τωρα με καθε update γινεται καλυτερο. Φοβομουν μην γινοταν καμμια στραβη με το android 14 αλλα ευτυχως κανενα προβλημα μεχρι τωρα. 

Link to comment
Share on other sites

On 29/1/2024 at 10:34 ΠΜ, Arinos said:

VoWiFi με την Nova δουλεύει;

WiFi Calling

Οχι δεν λειτουργει. Εχω επικοινωνησει πολλες φορες μαζι τους και δεν παιζει ακομα. Ευτυχως εχει πολυ καλο σημα και δεν μου εχει χρειαστει ακομα. Αμα σου χρειαζεται κλαφ΄τα...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldeneye said:

Οχι δεν λειτουργει. Εχω επικοινωνησει πολλες φορες μαζι τους και δεν παιζει ακομα. Ευτυχως εχει πολυ καλο σημα και δεν μου εχει χρειαστει ακομα. Αμα σου χρειαζεται κλαφ΄τα...

Καλά κρασιά

Ποιανού ευθύνη είναι; Φαντάζομαι της Nova έτσι; Γιατί η OnePlus μια χαρά δίνει carrier updates κλπ

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Arinos said:

Καλά κρασιά

Ποιανού ευθύνη είναι; Φαντάζομαι της Nova έτσι; Γιατί η OnePlus μια χαρά δίνει carrier updates κλπ

Ναι. Σε Cosmote υπαρχει σιγουρα. Νομιζω και σε vodafone. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...