Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

19 minutes ago, Arian13 said:

https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-navstar/samsung-navstar-6-1-05-39-release/samsung-navstar-6-1-05-39-android-apk-download/. Λοιπόν για όσους δεν το βρήκαν ακόμα, αυτή την έκδοση του navstar κατεβάστε και ακολουθήστε τις οδηγίες των παιδιών και λειτουργούν όλα μια χαρά. 

Σε μένα πάντως δεν κατεβαίνει (η τελευταία είναι η 6-1-05-40 από 10-3-2024) και νοιώθω ότι το κινητό ζεσταίνετε δεν ξέρω τι άλλο να κάνω. 

Link to comment
Share on other sites

Η καλύτερη αναβάθμιση ππυ έγινε ειναι στην εφαρμογή device care που ανακάλυψε ενα παιδί στο forum του s23.  Επέστρεψαν παλι να μπορείς να δεις το SOT απο την τελευταία φόρτιση.

https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/device-maintenance/device-maintenance-13-8-06-11-release/

 

Screenshot_20240328_184122_Device care.jpg

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, sphinx3009 said:

Σε μένα πάντως δεν κατεβαίνει (η τελευταία είναι η 6-1-05-40 από 10-3-2024) και νοιώθω ότι το κινητό ζεσταίνετε δεν ξέρω τι άλλο να κάνω. 

Δεν υπάρχει - 40 σε αυτό που έχω στείλει. Η 39 είναι. Για δοκίμασε με αυτή και πες μου 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Arian13 said:

Δεν υπάρχει - 40 σε αυτό που έχω στείλει. Η 39 είναι. Για δοκίμασε με αυτή και πες μου 

Υπάρχει 40 . Η 39 είναι από 8 Μαρτίου. Το ίδιο και αυτή όμως . Βασικά δεν μου δίνει επιλογή για κατέβασμα αλλά μου λέει see available downloads και πατώντας βλέπω τις εκδόσεις πατάω και την 39 και την 40 και παλαιότερες και μια από τα ίδια μου ξαναβγάζει το ίδιο μήνυμα. 

16 minutes ago, Arian13 said:

Δεν υπάρχει - 40 σε αυτό που έχω στείλει. Η 39 είναι. Για δοκίμασε με αυτή και πες μου 

Προσπαθώ από το www.apkmirror.com κάνω κάποιο λάθος;

 

Link to comment
Share on other sites

Ανακάλυψα πρόβλημα στο πληκτρολόγιο,  δεν εμφανίζεται το εικονίδιο του μικρόφωνου για την φωνητική πληκτρολόγηση,  έχει κανείς λύση?

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Arian13 said:

Δεν υπάρχει - 40 σε αυτό που έχω στείλει. Η 39 είναι. Για δοκίμασε με αυτή και πες μου 

Με τα πολλά κατάφερα και την κατέβασα (μπερδευόμουν με τις διαφημίσεις ) τέλος καλό όλα καλά. Ευχαριστώ για την βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, sphinx3009 said:

Με τα πολλά κατάφερα και την κατέβασα (μπερδευόμουν με τις διαφημίσεις ) τέλος καλό όλα καλά. Ευχαριστώ για την βοήθεια.

Έχεις ακόμη διαφημίσεις την παλεύεις?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Konstantine73 said:

Έχεις ακόμη διαφημίσεις την παλεύεις?

Δυστυχώς έχω . Αλλά δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω να τις βγάλω. Αν είναι κάτι απλό να το κάνω.

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βλέπω αυτό

Screenshot_20240328_201645_Chrome.jpg

Περίεργο πράγμα τα όνειρα....

Για να τα δεις πρέπει να κοιμηθείς.

Για να τα ζήσεις, πρέπει να ξυπνήσεις....

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, sphinx3009 said:

Δυστυχώς έχω . Αλλά δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω να τις βγάλω. Αν είναι κάτι απλό να το κάνω.

 

Dns Adguard & ανάλογα ποιον browser δουλεύεις περνα κάνα ad blocker

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Konstantine73 said:

Dns Adguard & ανάλογα ποιον browser δουλεύεις περνα κάνα ad blocker

AAA ευχαριστώ πολύ. Τον chrome δουλεύω ποιό  ad blocker λέτε;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, dimitris1090T said:

Η καλύτερη αναβάθμιση ππυ έγινε ειναι στην εφαρμογή device care που ανακάλυψε ενα παιδί στο forum του s23.  Επέστρεψαν παλι να μπορείς να δεις το SOT απο την τελευταία φόρτιση.

https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/device-maintenance/device-maintenance-13-8-06-11-release/

 

Screenshot_20240328_184122_Device care.jpg

Το έχει η καινούργια αναβάθμιση (6.1) ή πρέπει να το κατεβάσουμε έχτρα από το apkpure ;;;;;

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, konakis said:

https://www.androidauthority.com/samsung-galaxy-s24-one-ui-6-1-hide-gesture-bar-3408681/

Είναι αναλυτική η διαδικασία εδώ 

Μπες στο μενού ρυθμίσεις στο κινητό επέλεξε γραμμή πλοήγησης χωρίς πλήκτρα αφού έχεις ενεργοποιήσει το  navstar (on) και θα σου το εμφανίσει 

 

6 ώρες πριν, merkon said:

Πρέπει να κατεβάσεις το Goodlock και έπειτα το Navstar καλύτερα από Google apk προκειμένου να βρεις την τελευταία έκδοση.

Όντως μου φαίνεται και εμένα smooth, ελπίζω να είναι εξίσου καλή και η διάρκεια της μπαταρίας!

 

6 ώρες πριν, konakis said:

Από το Galaxy store ...η διαδικασία όπως φαίνεται στο  link 

Αφού κατεβάσεις το good lock βρίσκεις κατεβαινοντας το  navstar το κατεβάζεις κι αυτό μετά το ενεργοποιείς και κάνεις τις παραμετροποιήσεις που θες

Μετά κεντρικό μενού στο κινητό επιλέγεις όχι πλήκτρα βάσης περισσότερες ρυθμίσεις και στο βγάζει 

 

 

Και μόνο που πρέπει να κατεβάσω δύο εφαρμογές βαριέμαι.. θα το αφήσω με τη μπάρα κάτω.  

Και τον nova launser είχα κατεβάσει και άλλαζα εικονίδια στην αρχική οθόνη τα έκανα πιο μικρά και όπως ήθελα, αλλά τον βαρέθηκα και αυτόν μετά και 6 μήνες το έχω όπως είναι της samsung . 

Καλά κάνατε και ενημερώσετε πάντως καλό είναι να υπάρχει η διαδικασία για όποιον θέλει να ασχοληθεί,  ευχαριστώ. 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δεν με εντυπωσίασε το AI... Κυρίως όταν δεν υπάρχει υποστήριξη στη δική μας γλώσσα...

Τα έχω σχεδόν όλα off... Άφησα ανοιχτά μόνο αυτά που είχε η συσκευή ως προεπιλογή...

Άλλος ένας από τους πολλούς λόγους που παρέμεινα στο s23 ultra...

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο, (με θέμα αναβάθμιση σε 6.1)

Εκανα την υπέρβαση να ασχοληθώ με καλό ακριβό tempered glass και έβαλα dome Whitestone. 

Τελικά αξίζει το κάθε ευρώ, θέλει να πιάνουν λίγο τα χέρια σου, και με αναλυτικό βίντεο είναι εύκολο και αξιοπρεπές αποτέλεσμα, 

Σίγουρα αρκετοί έχετε βάλει αλλά ήθελα να το πω 😅

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά με την 6.1 δεν μπορώ να ρυθμίσω την φωτεινότητα της aod.

Είναι πολύ χαμηλά και θέλω να την αυξήσω.

Για πείτε πως;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fotisbasm_ said:

Το έχει η καινούργια αναβάθμιση (6.1) ή πρέπει να το κατεβάσουμε έχτρα από το apkpure ;;;;;

Οχι δεν το έχει η αναβάθμιση, είναι απλά update της εφαρμογής device care. Κάποια στιγμή θα το δώσε ώς αναβάθμιση μέσω Galaxy Store αλλα αν δεν θες να περιμένεις το κατεβάζεις απο το λινκ

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, perelevas said:

Ρε παιδιά με την 6.1 δεν μπορώ να ρυθμίσω την φωτεινότητα της aod.

Είναι πολύ χαμηλά και θέλω να την αυξήσω.

Για πείτε πως;

Ωχ.... το ίδιο συμβαίνει με το s24 ultra,  και παρά τις αναβαθμίσεις δεν έχει φτιάξει ακόμα. 

Μάλλον το ίδιο θα συμβαίνει και εδώ τώρα.. 

Εγώ τώρα ήμουν έτοιμος να τη περάσω,  αλλά με αυτό το σχόλιο το μετάνιωσα λίγο. 

Τελικά με την αναβάθμιση ήρθαν και οι ατέλειες του 24.... 

 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, andreas443 said:

πήγαινα στον samsung browser πάταγα πάνω στο κείμενο μπλέδιζα την πρόταση μου έβγαζε ένα αναδυόμενο να κάνω αντιγραφή και εκεί είχε και την μετάφραση και κατευθείαν μου έκανε μετάφραση στα ελληνικά την πρόταση
τώρα όταν κάνω το ίδιο θέλει να κάνει μετάφραση μέσο AI που δεν υπάρχουν τα ελληνικά αυτό το έκανα παντού  όχι μονο στον samsung browser και σε άλλες εφαρμογές πχ στην εφαρμογή του twitter

Οταν το μπλεδιζεις έχει μια επιλογη manage app. Απο εκει ενεργοποιησε το translate της google. Θα εμφανιστεί νεο translate (θα εχει ) , καντο με αυτό 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, EricssonyFan said:

 

 

 

Και μόνο που πρέπει να κατεβάσω δύο εφαρμογές βαριέμαι.. θα το αφήσω με τη μπάρα κάτω.  

Και τον nova launser είχα κατεβάσει και άλλαζα εικονίδια στην αρχική οθόνη τα έκανα πιο μικρά και όπως ήθελα, αλλά τον βαρέθηκα και αυτόν μετά και 6 μήνες το έχω όπως είναι της samsung . 

Καλά κάνατε και ενημερώσετε πάντως καλό είναι να υπάρχει η διαδικασία για όποιον θέλει να ασχοληθεί,  ευχαριστώ. 

Πίο πολύ χρόνο αφιέρωσες να γράψεις εδώ και λιγότερο αν το περνούσες 😉

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, Konstantine73 said:

Πάντως δεν με εντυπωσίασε το AI... Κυρίως όταν δεν υπάρχει υποστήριξη στη δική μας γλώσσα...

Τα έχω σχεδόν όλα off... Άφησα ανοιχτά μόνο αυτά που είχε η συσκευή ως προεπιλογή...

Άλλος ένας από τους πολλούς λόγους που παρέμεινα στο s23 ultra...

Αν επιλέξεις το κείμενο και πατήσεις στις τρεις τελείες έχει δύο μετάφραση, η δεύτερη ''μετάφραση'' είναι της google λειτουργεί κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, gnikolop said:

Ανακάλυψα πρόβλημα στο πληκτρολόγιο,  δεν εμφανίζεται το εικονίδιο του μικρόφωνου για την φωνητική πληκτρολόγηση,  έχει κανείς λύση?

Τέρμα κάτω αριστερά εμφανίζει ένα εικονίδιο σαν πληκτρολόγιο, το πατάς και σου εμφανίζει τρεις επιλογές, μία από αυτή είναι η φωνητική πληκτρολόγηση Google.

Το μεγαλύτερο λάθος ενός ανθρώπου είναι όταν δεν καταλαβαίνει τα λάθη που κάνει, ώστε να τα διορθώσει!
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Οκ ωραια τα κολπακια με την AI κλπ ,αλλα με το AOD μας τα εκανε .μανταρα..Ελπιζω σε καποιο update να το διορθωσει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, perelevas said:

Ρε παιδιά με την 6.1 δεν μπορώ να ρυθμίσω την φωτεινότητα της aod.

Είναι πολύ χαμηλά και θέλω να την αυξήσω.

Για πείτε πως;

Αν το γυρίσεις σε αυτόματη φωτεινότητα το τηλέφωνο αυξάνεται και η φωτεινότητα στην AOD οταν το χρησιμοποιείς σε περιβάλλον με φως. Μέχρι στιγμής είναι ο μόνος τρόπος που βρήκα ώστε να αυξήσω την φωτεινότητα στην AOD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...