Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 minute ago, thabull said:

Μόνο αυτή χρησιμοποιώ και είμαι πλήρως ικανοποιημένος. Πήγα Microtech Θεσσαλονίκη και στο κατάστημα μου είπαν ότι εκείνη τη στιγμή είχαν ιμιτασιόν. Δεν έβαλα και ζήτησα να με καλέσουν όταν θα παραλάμβαναν την original. Μετά από μερικές μέρες με πήραν τηλέφωνο, πήγα και επί τόπου την άλλαξα.

16€..... 

Αφού 30 ε έχει πως και σου το δώσανε 16;;; μήπως σου χρέωσαν την μια από τις 2; 

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει 30,εγω την πηρα και επειδη ειμαι αχρηστος την πηγα σε ενα irepair και μου την εβαλαν,εχει 2 μεσα https://www.skroutz.gr/s/40568988/Samsung-Screen-Protector-2tmch-Galaxy-S23-Ultra.html

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, lagoudakis said:

δεν εχει 30,εγω την πηρα και επειδη ειμαι αχρηστος την πηγα σε ενα irepair και μου την εβαλαν,εχει 2 μεσα https://www.skroutz.gr/s/40568988/Samsung-Screen-Protector-2tmch-Galaxy-S23-Ultra.html

Έπεσε η τιμή,  καλό,  παλιά 30 είχε 

Αν και βλέπω κάτι σίτε εξωτερικού και η χαμηλότερη Ελλάδα 24ε με μεταφορικά 

Edited by fotisbasm_
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, fotisbasm_ said:

Έπεσε η τιμή,  καλό,  παλιά 30 είχε 

Αν και βλέπω κάτι σίτε εξωτερικού και η χαμηλότερη Ελλάδα 24ε με μεταφορικά 

σωστα,οταν θα βγηκε λογικα θα ειχε τοσο.....παντως 5 μηνες που την εχω ειναι αψογη,βεβαια δεν ξερω αν ειναι οκ με ολες τις θηκες στο βαλε βγαλε,εγω την εχω σετακι με τις γνησιες σιλικονης της samsung και ολα οκ

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, lagoudakis said:

σωστα,οταν θα βγηκε λογικα θα ειχε τοσο.....παντως 5 μηνες που την εχω ειναι αψογη,βεβαια δεν ξερω αν ειναι οκ με ολες τις θηκες στο βαλε βγαλε,εγω την εχω σετακι με τις γνησιες σιλικονης της samsung και ολα οκ

Θυμησε μου, (εχω το s24u) γιατί δεν θυμαμε, είναι ψιλόλαστιχενια ή πλαστική η μεμβράνη;;; 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, fotisbasm_ said:

Θυμησε μου, (εχω το s24u) γιατί δεν θυμαμε, είναι ψιλόλαστιχενια ή πλαστική η μεμβράνη;;; 

δεν μπορω να θυμηθω....και δεν εχω την δευτερη που ειχε η συσκευασια....

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε ενημέρωση για το Google play Φεβρουαρίου.  Να την κάνετε όπως ξέρουμε από τις πληροφορίες λογισμικού με επανεκκίνηση κ.τ.λ. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MAFAdo said:

ΗΡΘΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΜΑΡΤΗ

την κατεβαζω, δεν πρεπει να εχει 6.1 !

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, lefteris90 said:

την κατεβαζω, δεν πρεπει να εχει 6.1 !

Security update ειναι, το θέμα είναι την κάνουμε; ή χάνουμε πάλι μπαταρία 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, MAFAdo said:

ΗΡΘΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΜΑΡΤΗ

Ακόμα δεν καταλαβαίνω τι ειναι οι ενημερώσεις ασφαλείας και γιατί πρέπει να έρχονται κάθε μηνα;; 

Τι διαφορετικό προσφέρουν σε σχεση με του προηγούμενου μηνα; 

Τι ακριβώς διορθωνουν που ξέχασαν να το διορθώσουν  τον προηγούμενο μηνα;

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, EricssonyFan said:

Ακόμα δεν καταλαβαίνω τι ειναι οι ενημερώσεις ασφαλείας και γιατί πρέπει να έρχονται κάθε μηνα;; 

Τι διαφορετικό προσφέρουν σε σχεση με του προηγούμενου μηνα; 

Τι ακριβώς διορθωνουν που ξέχασαν να το διορθώσουν  τον προηγούμενο μηνα;

οτι ειναι και οι ενημερωσεις στα windows  , υποτιθετε , κλεινουν τρυπες ασφαλειας του λειτουργικου (android)

Στο Android τα βλεπεις ως security patch ,στο ios  ως 17.4.Χ (οπου το Χ ειναι νουμερο που αλλαζει βαση του security patch)

Link to comment
Share on other sites

σημερα κατεβασα update μαρτιου.επιτελους λυθηκε το προβλημα που αντιμετωπισα με την πρωηγουμενη αναβαθμιση με το ζουμ που "κολλαγε" και δεν αλλαζε οταν χρησιμοποιουσες την καμερα.

ολα καλα λοιπον..δεν ειδα καμια αλλη ιδιαιτερη αλλαγη.

update 384mb

my old profile -----> RAVER

Link to comment
Share on other sites

On 11/3/2024 at 7:48 ΜΜ, fotisbasm_ said:

Αφού 30 ε έχει πως και σου το δώσανε 16;;; μήπως σου χρέωσαν την μια από τις 2; 

Δεν ξέρω τι να σου πω. Στο ΠΛΑΙΣΙΟ που είχα ρωτήσει όταν πήρα το κινητό μου είχαν πει όντως για 30€ το πακέτο των 2. Προφανώς ΠΛΑΙΣΙΟ με skroutz έχουν διαφορά.

Μια ζωή όμως τις ζελατίνες της Samsung με 16 έουρος τις έβαζα στην Microtech....

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

https://twitter.com/sondesix/status/1767766575715905701?s=19

Όταν λέω στο thread του s24 ultra ότι έπρεπε να είχε αλλάξει φακό ήδη η Samsung, με λένε γκρινιάρη. 

Για πείτε απόψεις ως προς το ποια φωτο προτιμάτε.

και μιλάμε για νυχτερινή φωτό σε πολύ χαμηλό φωτισμό όπου υποτίθεται ότι το τελευταίο μοντέλο θα έπρεπε να απέχει παρασάγγας από τα προηγούμενα, ειδικά με το AI.

Εμένα μου φαίνεται οριακά καλύτερη η φωτό του s23u, ενώ θεωρώ ότι λιγότερο θόρυβο έχει αυτή του s22u. Εντυπωσιάζομαι επίσης με το πόσο καλά κρατάει η κάμερα του s20

 

Edited by Dark_Lord

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dark_Lord said:

 

Φαντάσου να ανεβάσω φωτογραφίες μεταξύ 21υ κ 24υ να δεις γκρίνια που θα πέσει. 😄

Γι αυτό καλύτερα να απέχουμε από τέτοια θέματα. 😄

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γνωρίζετε αν υπάρχει κάποια ρύθμιση στο spen που να σου επιτρέπει να γράφεις μέχρι τις άκρες της οθόνης χωρίς πρόβλημα?

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Dark_Lord said:

Παιδιά γνωρίζετε αν υπάρχει κάποια ρύθμιση στο spen που να σου επιτρέπει να γράφεις μέχρι τις άκρες της οθόνης χωρίς πρόβλημα?

Δεν ξέρω αν εννοείς  αυτό.  Αλλα υπάρχει μια ρύθμιση στο navigation  bar αν χρησιμοποιείς gestures που μπλοκάρει τα gestures αν χρησιμοποιείς το spen. Ελπίζω να μην σε μπέρδεψα παραπάνω ετσι όπως το εξήγησα 😅

Screenshot_20240313_190258_Settings.jpg

Edited by dimitris1090T
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Dark_Lord said:

Παιδιά γνωρίζετε αν υπάρχει κάποια ρύθμιση στο spen που να σου επιτρέπει να γράφεις μέχρι τις άκρες της οθόνης χωρίς πρόβλημα?

Ναι αυτό που λέει ο dimitris1090T  είναι . Ρυθμίσεις - γραμμή πλοήγησης - και ενεργοποίησε το ΄΄Αποκλεισμός χειρονομιών με s Pen.

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, konakis said:

Έσκασε ενημέρωση ασφαλείας Μαρτίου λίγο κάτω από 400MB 

Screenshot_20240313_213945_Software update.jpg

Την έβαλα και μου ενεργοποιεί αυτόματα το sync χωρίς να πατήσω το κουμπί από το πάνελ. Το έχει παρατηρήσει και κάποιος άλλος;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...