Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

On 3/10/2023 at 3:56 ΜΜ, thomasbrandy287 said:

Έχει σιχαθεί η ψυχή μου τη Samsung και το Gmail. Κάθε φορά θα πρέπει να κάνουμε ένα ταξίδι σε 500 υπομενού μπας και δουλέψει σωστά. 

Κινητό 1300€ και το Gmail θυμάται να σε ενημερώσει μετά από μισή ώρα (στην καλύτερη) ότι ήρθε mail, άλλες σε κανα 2ωρο, έχει χεσμένους τους υποφακέλους που έχω για τους πελάτες τους οποίους κάθισα σαν μα@@κας ένα ένα να τσεκάρω τα notification, αλλά όχι ότι κατάφερα και τίποτα.

2023 και το πιο βασικό ίσως πρόγραμμα του πλανήτη για email στη ναυαρχίδα της Samsung υπολειτουργεί.

FU Samsung. Τελευταία φορά που ασχολούμαι μαζί σου.

(Ο κουμπάρος μου το κράτησε μια βδομάδα και ξαναπήρε iPhone. Ο λόγος; Δεν έπαιρνε τα email). 

φιλε μου επειδη εχω 3 λογαριασμους και δουλευω επαγγελματικα τα mail, θα σου πω καταρχας οτι η εφαρμογη ειναι για τα πανηγυρια και οχι το κινητο..

2ον εγω προσωπικα χρησιμοποιω την εφαρμογη mail η οποια ειναι πολυ καλυτερη καθως κανεις και schedule και μπορεις να λες ποιες ωρες θες να λαμβανεις αμεσα και ποιες πιο αραια (πχ εγω το απογευμα-βραδυ θελω να ερχονται ανα 3 ωρες). 

3ον επειδη εχω αι φον εδω και ενα χρονο, και επειδη μια ζωη ακουγα οτι δεν παιζονται στα mail τους, εχω να πω οτι τουλαχιστον σε αυτο το κομματι, δεν εχω μεινει ευχαριστημενος, αντιθετως ερχονται οποτε τους ερθει με δεδομενα και wifi μονιμα ανοιχτα.  εχω στησει και τα 3 mail πανω στο κινητο και πολλες φορες κανω χειροκινητη ανανεωση για να λαβω ενω στο Xperia 1 Που εχω μαζι εχει ηδη χτυπησει...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Είχα και εγώ πολλά χρόνια iphone και κάκιστη εμπειρία στο θέμα του mail, αναφορικά με τα push notifications. Δουλεύω το outlook εδώ και χρόνια, με 5 λογαριασμούς συνδεδεμένους (ο ένας Gmail) και είναι όλα αψογα

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

On 4/10/2023 at 3:23 ΜΜ, thomasbrandy287 said:

Σε όλα τα κινητά android που είχα (και είχα σχεδόν πάντα Samsung) είχα πάντα πρόβλημα με το gmail. Εκτός από μία.

Όταν είχα Sony, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι τα Sony είναι καλύτερα τηλέφωνα και μπλα μπλα μπλα

Και επειδή και συγχρονισμό το έχω βάλει να κάνει ΣΕ ΚΑΘΕ ΦΑΚΕΛΛΟ που έχω στο gmail και είναι check always και στη μπαταρία είναι unrestricted και άσχετος δεν ειμαι όπως αγενέστατα αναφέρεις, υπάρχει πάντα η πιθανότητα να είναι βλαμμένη η Samsung, εξού και τα 52,100,000 video Gmail+Samsung.

Iphone είχα κάποτε το 3, πιθανότατα δεν θα αποκτήσω ποτέ ξανά.

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις όλων.

Πηγαινε ρυθμίσεις / Διαχειριση ετικετών /επελεξε την ετικετα που θέλεις να λαμβανεις ειδοποιησεις και επιλογη στο ειδοποιηση ετικετας.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ξαναρωτήσει αλλά απάντηση δεν πήρα.
Έχω αντιστοίχιση τις φωτογραφίες που έχω στο κινητό σε ετικέτες ώστε να τις βρίσκω εύκολα και να μη γεμίζω φακέλους στη συλλογή.
Είναι πολύ βολικό.
Μήπως ξέρει λοιπόν κανένας συμφορουμίτης πώς κάνουμε backup τις ετικέτες αυτές ώστε όταν αλλάξουμε συσκευή ή κάνουμε επαναφορά στην υπάρχον που έχω να ξανά υπάρχει αντιστοίχιση?
Εννοείται θα περαστούν όπως είναι οι υπάρχων φάκελοι DCIM Screenshots etc και στη καινούρια (Samsung) συσκευή και ρωτάω αν υπάρχει τρόπος να φαίνονται οι ετικέτες πάλι όπως τώρα!!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, yorgos00 said:

Τα έχουμε ξαναπεί δεν αξίζει τα λεφτά φορτιστής πάνω από 30. 25αρης μια χαρά είναι. Οι τιμές της Samsung είναι κοροϊδία. Με μετρητή της Baseus σε 65 φορτιστή και κατάλληλο καλώδιο δε πιάνει ούτε 30. 26-28 το πολύ. Το έχω μετρήσει πολλές φορές. Όποιος έχει μετρήσει πάνω από 30 να ποστάρει φωτογραφία και να μας πει τις συνθήκες. Απαράδεκτοι. Οι δύο μεγάλες κοροΐδιες στο μάρκετινγκ της συσκευής ήταν αυτό και οι ΑΙ φωτογραφίες του φεγγαριού. Για να είμαστε σωστοί και να μη λέμε μόνο τα θετικά. 

30W max πιάνει.... Έδειξε μια-δυο φορές και 31 με 32, αλλά στιγμιαία (χωρίς να ξαναρχίσει από το 0.....).

Η διαφορά με τον 45άρη ήταν μόνο 7€ (τα οποία είναι ΟΚ, καθώς υπάρχουν εκτός της 65w και μια type-c 25w και μια τυπική USB-A. Προσωπικά δεν θα τον ξαναέπερνα

Απλά έκανα την όλη διαδικασία γιατί μάλλον θα πάρω και δεύτερο type-c φιρτίστή για το S22 της γυναίκας και ήθελα να τσεκάρω. Προφανώς πλέον αν θα πάω τελικά, θα πάω σε 25άρη.... 

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

Έτσι για να αλλάξουμε θέμα από τα συνηθισμέν. 🙂

Πείτε κανένα καλό αξεσουάρ, gadgeτακι για το κινητό μας. Κανένα καλό σταντ γραφείου, ασύρματο φορτιστή, smart tag οτιδήποτε ανακαλύψατε και σας άρεσε 😉

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, yorgos00 said:

Έτσι για να αλλάξουμε θέμα από τα συνηθισμέν. 🙂

Πείτε κανένα καλό αξεσουάρ, gadgeτακι για το κινητό μας. Κανένα καλό σταντ γραφείου, ασύρματο φορτιστή, smart tag οτιδήποτε ανακαλύψατε και σας άρεσε 😉

Για ασύρματο φορτιστεί εγώ προτείνω αυτόν φορτίζει ταυτόχρονα και το κινητό και το ρολόι η τα ακουστικά, υπάρχει και ο μονος για να φορτίζει μια συσκευή μονο στην συσκευασία δίνει και φορτιστεί 25watt
https://www.skroutz.gr/s/34629396/Samsung-Asyrmatos-Fortistis-Qi-Pad-15W-Mayros-Fast-Wireless-Duo-Charger-Adapter-EP-P5400BBEGEU.html

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, yorgos00 said:

Έτσι για να αλλάξουμε θέμα από τα συνηθισμέν. 🙂

Πείτε κανένα καλό αξεσουάρ, gadgeτακι για το κινητό μας. Κανένα καλό σταντ γραφείου, ασύρματο φορτιστή, smart tag οτιδήποτε ανακαλύψατε και σας άρεσε 😉

Essager επιτραπέζια βάση. Πολύ καλή και στιβαρή.... Την πήρα από Banggood (14€ σε προσφορά... περίπου 27-28€ σήμερα), αλλά την έχει και το amazon... 

https://www.amazon.de/-/en/ESSAGER-Rotatable-Adjustable-Foldable-Aluminium-gray/dp/B0BF4D5TJ3/ref=sr_1_1?crid=3PXR2DWBIFQ8Y&keywords=essager%2Bbase&qid=1696532814&sprefix=essager%2Bbase%2Caps%2C139&sr=8-1&th=1

 

 

 Αν και υπάρχει σχετικό topic για αξεσουάρ της σειράς....

[S23 series] Αξεσουάρ (θήκες, screen protectors etc.) 

 

Edited by thabull

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, manan69t said:

Έχω ξαναρωτήσει αλλά απάντηση δεν πήρα.
Έχω αντιστοίχιση τις φωτογραφίες που έχω στο κινητό σε ετικέτες ώστε να τις βρίσκω εύκολα και να μη γεμίζω φακέλους στη συλλογή.
Είναι πολύ βολικό.
Μήπως ξέρει λοιπόν κανένας συμφορουμίτης πώς κάνουμε backup τις ετικέτες αυτές ώστε όταν αλλάξουμε συσκευή ή κάνουμε επαναφορά στην υπάρχον που έχω να ξανά υπάρχει αντιστοίχιση?
Εννοείται θα περαστούν όπως είναι οι υπάρχων φάκελοι DCIM Screenshots etc και στη καινούρια (Samsung) συσκευή και ρωτάω αν υπάρχει τρόπος να φαίνονται οι ετικέτες πάλι όπως τώρα!!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Καλησπέρα. Δυστυχώς οι ετικέτες δεν σώζονται κάπου... Έχω χάσει και εγώ πολύ δουλειά τακτοποίησης φωτογραφιών. Νομίζω όμως εαν τις συγχρονίζεις στο google photos μπορείς να τις ταγκαρεις εκεί... 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, thabull said:

Essager επιτραπέζια βάση. Πολύ καλή και στιβαρή.... Την πήρα από Banggood (14€ σε προσφορά... περίπου 27-28€ σήμερα), αλλά την έχει και το amazon... 

https://www.amazon.de/-/en/ESSAGER-Rotatable-Adjustable-Foldable-Aluminium-gray/dp/B0BF4D5TJ3/ref=sr_1_1?crid=3PXR2DWBIFQ8Y&keywords=essager%2Bbase&qid=1696532814&sprefix=essager%2Bbase%2Caps%2C139&sr=8-1&th=1

 

 

 Αν και υπάρχει σχετικό topic για αξεσουάρ της σειράς....

[S23 series] Αξεσουάρ (θήκες, screen protectors etc.) 

 

Πολύ όμορφη όντως! 

Ναι το είδα το αντίστοιχο thread αλλά δε το βλέπω πολύ ενεργό... Την επόμενη φορά θα ανεβάσω εκεί σχετικά. Θενκς 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Δυστυχώς οι ετικέτες δεν σώζονται κάπου... Έχω χάσει και εγώ πολύ δουλειά τακτοποίησης φωτογραφιών. Νομίζω όμως εαν τις συγχρονίζεις στο google photos μπορείς να τις ταγκαρεις εκεί... 
Κατάλαβα.
Κι εγώ δεν έχω βρει κάτι γι'αυτό ρώτησα.
Η μόνη εναλλακτική με πολύ κόπο και χρόνο, κάνεις τα πιο σημαντικά τουλάχιστον tag που έχεις φακέλους, τα περνάς στον υπολογιστή και ξανά πίσω από την ανάποδη μετά στη συσκευή, αλλά είναι μπακαλήστικος τρόπος και πολύ ταλαιπωρία!!
Κρίμα και έχουν φοβερή ευχρηστία οι ετικέτες σε σχέση με τους φακέλους γιατί για παράδειγμα έχεις φωτογραφίες στη συλλογή ή παρόμοιες που σου έστειλαν στο messenger κλπ και τις έχεις όλες κάτω από μία ετικέτα χωρίς να πειράξεις τη Θέση αποθήκευσης τους και χωρίς να γεμίζει φακέλους ατελείωτους η συσκευή!!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα.
Κι εγώ δεν έχω βρει κάτι γι'αυτό ρώτησα.
Η μόνη εναλλακτική με πολύ κόπο και χρόνο, κάνεις τα πιο σημαντικά τουλάχιστον tag που έχεις φακέλους, τα περνάς στον υπολογιστή και ξανά πίσω από την ανάποδη μετά στη συσκευή, αλλά είναι μπακαλήστικος τρόπος και πολύ ταλαιπωρία!!
Κρίμα και έχουν φοβερή ευχρηστία οι ετικέτες σε σχέση με τους φακέλους γιατί για παράδειγμα έχεις φωτογραφίες στη συλλογή ή παρόμοιες που σου έστειλαν στο messenger κλπ και τις έχεις όλες κάτω από μία ετικέτα χωρίς να πειράξεις τη Θέση αποθήκευσης τους και χωρίς να γεμίζει φακέλους ατελείωτους η συσκευή!!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Tagging σαν το Google photos δεν έχει κανένα. Έχω που το χρησιμοποιώ εδώ και χρόνια και είναι εξαιρετικό. Δεν χάνεις ποτέ τις ετικέτες που έχεις βάλει γιατί αποθηκεύονται όλα στο cloud. Δίνεις αρχικά κάποια ονόματα σε κάποια πρόσωπα και μετά μόνο του βρίσκει και τα ομαδοποιεί. Έχεις αρχικό χώρο 15 giga και αν δεν σου φτάνει μετά μπορείς άνετα να αγοράσεις παραπάνω

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Περίεργο πράγμα τα όνειρα....

Για να τα δεις πρέπει να κοιμηθείς.

Για να τα ζήσεις, πρέπει να ξυπνήσεις....

Link to comment
Share on other sites

Να πω για όσους ενδιαφέρονται για Whitestone, άψογη εξυπηρέτηση από το Uniqueshop στη Ν. Σμύρνη, πήρα έκλεισα την μονή -που κανονικά είναι για ανταλλακτικό αν έχεις ήδη την λάμπα- στα 30 και κάτι με εκπτωσούλα που μου πέρασαν και άψογη τοποθέτηση εκεί (υπάρχει φυσικά και η διπλή με την λάμπα μέσα ώστε να την περάσετε μόνοι σας αλλά πάει στα 40φεύγα, συμφέρει σίγουρα αλλά είναι πόσα θέλει να δώσει η τσεπούλα σας εκείνη την ώρα χαχα). Το αναφέρω γιατί είχα διαβάσει σε προηγούμενες σελίδες ότι κάποιοι ψάχνουν να τους το κάνουν σε καταστήματα καλού κακού (όπως κι εγώ).

Μέχρι τώρα όντως καμία σχέση η εμπειρία χρήσης με τα προηγούμενα τζάμια/μεμβράνες που είχα και το δακτυλικό εφόσον το ξαναπεράσεις κανένα πρόβλημα επιτέλους (έχω πληρώσει 15€ σε γνωστή «γερμανική» αλυσίδα και απτην πρώτη ώρα πάνω αριστερά το γυαλί βαρούσε τις πιο άθλιες αντανακλάσεις που έχω δει, ενώ είχα και μία τουλούμπα στη μέση να μου θυμίζει πού βάζω το δάχτυλο και να χαλάει την εικόνα).

Ελπίζω να μην φάει κάνα ράγισμα με μικρές επαφές σε τσέπες κλπ όπως αναφέρουν κάποιοι σε αξιολογήσεις, πάντως επαυξάνω ότι μέχρι να έρθει η ώρα του φλατ απτη μαμά Σάμμυ, για τα Ούλτρα, είναι μονόδρομος.

📱Siemens C45-Siemens MC60-Siemens M65-Nokia N70-Ericsson W890i-Nokia N95-iPhone 3GS-LG G2-iPhone 6S-Oneplus 5T-Asus ROG Phone 2-Huawei Nova 5T-Samsung S10 Lite-Samsung S21 Ultra-Samsung S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Να πω για όσους ενδιαφέρονται για Whitestone, άψογη εξυπηρέτηση από το Uniqueshop στη Ν. Σμύρνη, πήρα έκλεισα την μονή -που κανονικά είναι για ανταλλακτικό αν έχεις ήδη την λάμπα- στα 30 και κάτι με εκπτωσούλα που μου πέρασαν και άψογη τοποθέτηση εκεί (υπάρχει φυσικά και η διπλή με την λάμπα μέσα ώστε να την περάσετε μόνοι σας αλλά πάει στα 40φεύγα, συμφέρει σίγουρα αλλά είναι πόσα θέλει να δώσει η τσεπούλα σας εκείνη την ώρα χαχα). Το αναφέρω γιατί είχα διαβάσει σε προηγούμενες σελίδες ότι κάποιοι ψάχνουν να τους το κάνουν σε καταστήματα καλού κακού (όπως κι εγώ).
Μέχρι τώρα όντως καμία σχέση η εμπειρία χρήσης με τα προηγούμενα τζάμια/μεμβράνες που είχα και το δακτυλικό εφόσον το ξαναπεράσεις κανένα πρόβλημα επιτέλους (έχω πληρώσει 15€ σε γνωστή «γερμανική» αλυσίδα και απτην πρώτη ώρα πάνω αριστερά το γυαλί βαρούσε τις πιο άθλιες αντανακλάσεις που έχω δει, ενώ είχα και μία τουλούμπα στη μέση να μου θυμίζει πού βάζω το δάχτυλο και να χαλάει την εικόνα).
Ελπίζω να μην φάει κάνα ράγισμα με μικρές επαφές σε τσέπες κλπ όπως αναφέρουν κάποιοι σε αξιολογήσεις, πάντως επαυξάνω ότι μέχρι να έρθει η ώρα του φλατ απτη μαμά Σάμμυ, για τα Ούλτρα, είναι μονόδρομος.
Μιας και το ανέφερες. Είχα αγοράσει Αύγουστο από spaceboy. Πήγα να το δηλώσω στο site της whitestone για την εγγύηση αλλά μου έστειλε mail η εταιρεία ότι δεν παρέχει εγγύηση για αγορές πέραν του online από το site της, Amazon και τοπικά καταστήματα στην Αμερική. (Δεν ξέρω αν έχει συζητηθεί ποτέ στο φορουμ). Το τζαμακι το τοποθέτησε φίλος άψογα στις αρχές Σεπτεμβρίου και σχεδόν ένα μήνα μετά χωρίς να έχει πέσει ΠΟΤΕ το κινητό και χωρις να εχει πατηθει στην κωλοτσεπη, το τζαμακι ράγισε απο τη μεση και κατω και στο πλάι σε κάποιο σημείο είναι λες και έχει σκόνη από κάτω. Ευτυχώς έχω το set και θα το αλλάξω.

Μπορεί σαν υφή να είναι super αλλά σε καμία περίπτωση δεν θα ξαναέδινα τόσα λεφτά για αυτή τη μάρκα.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, afilopou said:

Μιας και το ανέφερες. Είχα αγοράσει Αύγουστο από spaceboy. Πήγα να το δηλώσω στο site της whitestone για την εγγύηση αλλά μου έστειλε mail η εταιρεία ότι δεν παρέχει εγγύηση για αγορές πέραν του online από το site της, Amazon και τοπικά καταστήματα στην Αμερική. (Δεν ξέρω αν έχει συζητηθεί ποτέ στο φορουμ). Το τζαμακι το τοποθέτησε φίλος άψογα στις αρχές Σεπτεμβρίου και σχεδόν ένα μήνα μετά χωρίς να έχει πέσει ΠΟΤΕ το κινητό και χωρις να εχει πατηθει στην κωλοτσεπη, το τζαμακι ράγισε απο τη μεση και κατω και στο πλάι σε κάποιο σημείο είναι λες και έχει σκόνη από κάτω. Ευτυχώς έχω το set και θα το αλλάξω.

Μπορεί σαν υφή να είναι super αλλά σε καμία περίπτωση δεν θα ξαναέδινα τόσα λεφτά για αυτή τη μάρκα.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
 

Κατι τετοια εχω διαβασει κι εγω και σιγουρα τυχαιο δεν θα ειναι για να το λετε τοσα ατομα. Ελπιζω να ζησει καποιο ευλογο χρονικο διαστημα και βλεπουμε. 

📱Siemens C45-Siemens MC60-Siemens M65-Nokia N70-Ericsson W890i-Nokia N95-iPhone 3GS-LG G2-iPhone 6S-Oneplus 5T-Asus ROG Phone 2-Huawei Nova 5T-Samsung S10 Lite-Samsung S21 Ultra-Samsung S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

 Καλημέρα με CSC THL εχει παρει κανενας update ειμαι με το 1ης αυγούστου
Καλησπέρα. Εγώ έχει αρκετές ημέρες που πήρα. 1 Σεπτεμβρίου.

Στάλθηκε από το S23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Μην κάνετε το λάθος εάν έχετε θήκη που οι περισσότεροι έχετε βέβαια να το βγάζετε και να το βάζετε....

Πάρτε μία θήκη καλύτερα πλαστική που δεν βρωμίζει και όχι σιλικόνης....

Και αν είναι δυνατόν μην το ξανά βγάλετε καθόλου εκτός και αν θέλετε αρχίζει να χαλάει το dome glass όπως την πάτησα εγώ εδώ και λίγες μέρες...

Επάνω δεξιά και αριστερά έχω σημάδια σαν υδρατμούς...

sent from my S23Ultra 12/512



Link to comment
Share on other sites

Tagging σαν το Google photos δεν έχει κανένα. Έχω που το χρησιμοποιώ εδώ και χρόνια και είναι εξαιρετικό. Δεν χάνεις ποτέ τις ετικέτες που έχεις βάλει γιατί αποθηκεύονται όλα στο cloud. Δίνεις αρχικά κάποια ονόματα σε κάποια πρόσωπα και μετά μόνο του βρίσκει και τα ομαδοποιεί. Έχεις αρχικό χώρο 15 giga και αν δεν σου φτάνει μετά μπορείς άνετα να αγοράσεις παραπάνω

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι δεν αντιλέγω ότι έχει καλό tagging αλλά προϋποθέτει να έχεις πάντα και παντού internet!!
Επίσης σαν εφαρμογή προτιμώ τη συλλογή της samsung.
Και τέλος 15gb δεν φτάνουν ούτε για ζήτω μιας και τα μοιράζεται με gmail drive κλπ.
Θες συνδρομή οπωσδήποτε!
Γι'αυτό ψάχνω αυτό που ρώτησα
Επίσης άλλη μία βλακεία που δεν ξέρω γιατί δεν την διορθώνουν είναι ότι δεν μπορείς να κάνεις μετονομασία μαζικά σε πολλές φωτογραφίες παρά μόνο σε μία!!
Σε όλες τις συλλογές τουλάχιστον τις επίσημες που έχω δοκιμάσει τα ίδια!!


Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Έγινε και η επίσημη παρουσίαση του Android 14 από την Google. Πότε εκτιμάται ότι θα σκάσει και στην δική μας συσκευή;; 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, jtgiannis said:

Παιδιά καλησπέρα. Έγινε και η επίσημη παρουσίαση του Android 14 από την Google. Πότε εκτιμάται ότι θα σκάσει και στην δική μας συσκευή;; 

εγω πιστευω κανα μηνα ακομα 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, jtgiannis said:

Παιδιά καλησπέρα. Έγινε και η επίσημη παρουσίαση του Android 14 από την Google. Πότε εκτιμάται ότι θα σκάσει και στην δική μας συσκευή;; 

16 με 18 του μηνα εχουν πει.

"ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΑΞΗ ΔΕΝ ΜΕΝΕΙ ΑΤΙΜΩΡΗΤΗ"
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, galactob said:

16 με 18 του μηνα εχουν πει.

λογικα επειδη γινεται σταδιακη ενημερωση ανα χωρα/κρατος ισως παρει και πανω απο μηνα,ας ερθει και σε 2 μηνες αρκει να ειναι ενταξει 

Edited by MeteorX
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, Konstantine73 said:

Μην κάνετε το λάθος εάν έχετε θήκη που οι περισσότεροι έχετε βέβαια να το βγάζετε και να το βάζετε....

Πάρτε μία θήκη καλύτερα πλαστική που δεν βρωμίζει και όχι σιλικόνης....

Και αν είναι δυνατόν μην το ξανά βγάλετε καθόλου εκτός και αν θέλετε αρχίζει να χαλάει το dome glass όπως την πάτησα εγώ εδώ και λίγες μέρες...

Επάνω δεξιά και αριστερά έχω σημάδια σαν υδρατμούς...

sent from my S23Ultra 12/512


 

Αν η θήκη δεν ακουμπάει το dome, και 100 φορές τη μέρα να την βγάζω βάζεις τίποτα δεν παθαίνει. 

Τι να πάθει δηλαδή το dome από μία θήκη που ούτε καν το πλησιάζει? 

Και οι περισσότερες δεν το πλησιάζουν. 

Πχ έχω την δερμάτινη της Samsung αυτή τη στιγμή. Θα μου χαλάσει το dome αν το βγάλω 100 φορές από την θήκη? 

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, MeteorX said:

λογικα επειδη γινεται σταδιακη ενημερωση ανα χωρα/κρατος ισως παρει και πανω απο μηνα,ας ερθει και σε 2 μηνες αρκει να ειναι ενταξει 

Σήμερα έσκασε στις περιοχές που τρέχουν τη beta η 6η έκδοση που θεωρητικά έχει όλα τα bugs επιδιορθωμένα, επομένως είναι το τελικό stable build. Θεωρώ ότι θα το λάβουμε άμεσα, σίγουρα μέχρι το τέλος του μήνα (εκτός αν βρεθεί κάποιο σοβαρό πρόβλημα της τελευταίας στιγμής).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...