Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι δυνατόν με EUX να έχω αυτή την επιλογή?
1178105493_Screenshot_20230624_220719_Callsettings.thumb.jpg.0a9ac27cf4e86656c7cc3125ab17c31c.jpg
Εγώ δεν το έχω. Έχεις παίξει καθόλου με csc?

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μεσω smart switch το εβγαλε το update,προχωραω??

s23 ultra.jpg

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, nasosvasedis said:

Εμένα έχει εξαφανιστεί και η επιλογή για Volte... Είναι ενεργό αλλά έχει χαθεί....

Ακριβώς το ίδιο και σε μένα, είναι ενεργοποιημενο αλλά δεν έχει επιλογή να το απενεργοποιησω αν θέλω. Και εννοείται πως έχω ακόμα επιλογή για 2G. Μήπως δεν έκατσε καλά η αναβάθμιση; 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gpgalanis said:

Σε ποιες περιπτώσεις αξίζει το wifi calling;

Oταν δεν εχει καλο σημα!!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, MobilePerson said:

Είναι δυνατόν με EUX να έχω αυτή την επιλογή?

Screenshot_20230624_220719_Call settings.jpg

περιεργο, το ειχαν καταργησει νομιζω. 

Επισης εμενα ειναι swc σε ολα εκτος απο το προτελευταιο που ειναι eux..μπορω να τα κανω ολα eux?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, karagalexk said:

Σε ποιο σημείο είναι;

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
 

Τηλέφωνο πάνω δεξιά 3 τελειες ρυθμίσεις 

1 ώρα πριν, MobilePerson said:

Εσείς που έχετε την επιλογή το τελευταίο γράμμα από το κωδικό μοντέλου  ποιο  είναι ?

SM-S918BZGHEUX αυτό λέει εμενα

Link to comment
Share on other sites

Μήπως το σοβαρό bug που έλεγαν σχετίζεται με αυτό που συμβαίνει που ο καθένας μας έχει διαφορετική εικόνα για το Volte/WiFi Calling/2G κτλ;

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, challenge143 said:

Μακάρι να το πας κ να σου βρούνε το πρόβλημα. Αλλά επειδή πάνω κάτω μιλάω κ εγώ αρκετά στο τηλέφωνο με κάκιστο σήμα κ έχω γυρισμένο το σήμα στο 5g ,έχω κ εγώ αυξημένη κατανάλωση.  Όταν δοκιμάσεις την συσκευή μόνο με wifi ,εκεί θα καταλάβεις την τεράστια διαφορά στην κατανάλωση της μπαταρίας (Αλλά δυστυχώς δεν έχουμε την πολυτέλεια να έχουμε παντού wifi) . 

Και στην δουλειά και στο σπίτι έχω wifi .

Την μέρα κάνω 80-130 κλήσεις .είναι πολλές .

Το wifi calling θα έπρεπε να είναι ενεργό κατευθείαν με το που βρω wifi ;.

Γιατί το συμβολακι του wifi calling den to βγάζει πάντα το κινητό 

 

Link to comment
Share on other sites

Και στην δουλειά και στο σπίτι έχω wifi .
Την μέρα κάνω 80-130 κλήσεις .είναι πολλές .
Το wifi calling θα έπρεπε να είναι ενεργό κατευθείαν με το που βρω wifi ;.
Γιατί το συμβολακι του wifi calling den to βγάζει πάντα το κινητό 
 
Καλημέρα.
Θα πας στις ρυθμίσεις της εφαρμογής του τηλεφώνου και θα το βάλεις έτσι. 1c2506f2b9db859ee0915d889b7f96c4.jpg

My S23 Ultra Is Awesome!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό στο παρέχει μόνο ο παροχος της cosmote σε vodafone όταν πάει στην μια γραμμή μπαίνει αυτόματα μόνο του. 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, Andreaszel said:

Τηλέφωνο πάνω δεξιά 3 τελειες ρυθμίσεις 

SM-S918BZGHEUX αυτό λέει εμενα

αυτο το κωδικο μοντελου εχω αλλα δεν το βρισκω

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Σε κλήσεις στο viber, ενώ μου χτυπάει κανονικά σαν ήχος κλήσhς, δεν βγάζει σε full screen το overlay για να απαντήσεις ή να απορρίψεις την κλήση. Τα ίδια και στο messenger. Έχω ενεργοποιήσει την επιλογή 'εμφάνιση πάνω από άλλες' και πάλι τα ίδια. Χρησιμοποιώ nova launcher. Το κάνει και σε εσάς;

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, stelioz78 said:

αυτο το κωδικο μοντελου εχω αλλα δεν το βρισκω

Πήγαινε ρυθμίσεις- πληροφορίες γιατο τηλέφωνο-πληροφοριες γιατί λογισμικο.Εκει εισαι. Στο note 10 plus που έχω εκεί είναι. Φαντάζομαι κάτι αντίστοιχο θα ισχύει και για εσένα 

Edited by mips

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mips said:

Πήγαινε ρυθμίσεις- πληροφορίες γιατο τηλέφωνο-πληροφοριες γιατί λογισμικο.Εκει εισαι. Στο note 10 plus που έχω εκεί είναι. Φαντάζομαι κάτι αντίστοιχο θα ισχύει και για εσένα 

συγνωμη δεν το εγραψα σωστα , ενοουσα οτι εχω αυτον τον κωδικο συσκευης αλλα δεν βρισκω την ρυθμιση αυτη μεσα στις κλησεις , για το spam protection

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Livagoth said:

Σε κλήσεις στο viber, ενώ μου χτυπάει κανονικά σαν ήχος κλήσhς, δεν βγάζει σε full screen το overlay για να απαντήσεις ή να απορρίψεις την κλήση. Τα ίδια και στο messenger. Έχω ενεργοποιήσει την επιλογή 'εμφάνιση πάνω από άλλες' και πάλι τα ίδια. Χρησιμοποιώ nova launcher. Το κάνει και σε εσάς;

Με στοκ launcher το viber κ μένα έτσι το εμφανίζει σε μικρό παράθυρο πάνω πανω.εμφανιση πάνω από άλλες εφαρμογές ενεργό. Messenger δε χρησιμοποιώ 

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 3 μέρες μπορώ πλέον με ασφάλεια να πω ότι η μπαταρία έχει φτιάξει. Σε προφίλ απόδοσης "Τυπικό" μου κραταει πάνω από 21 ώρες. 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Το θέμα με τη φυσαλίδα που εμφανίζει σε κάποιες φωτογραφίες πριν το τελευταίο update, λύνεται με την αναβάθμιση? Τώρα έσκασε η ειδοποίηση ενημέρωσης λογισμικού στη συσκευή μου εν τω μεταξύ, πριν λίγα λεπτά.

Edited by jimma1987
Link to comment
Share on other sites

Λογικά ειναι bug και οχι ρύθμιση στις ρουτίνες αλλα οταν του λεω οτι οταν θα συνδέεται σε wifi να γυρίζει σε 2G, γυρνάει μονο την sim1. 

Edited by silencer181
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...