Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λάθος όμως που άφησες τη συσκευή να φτάσει μέχρι 1%....

sent from my S23Ultra 12/512

Καλημέρα, καλά δεν θα πάθει τίποτα αν πέσει και μια και 2 και 10 φορές μεσα στο χρονο στον 1% αρκεί να μην γίνει καθημερινότητα. Ούτως ή άλλως ήθελα να τεστάρω σε περίπτωση ανάγκης πόση μπαταρία έχω διαθέσιμη. Τα κινητά υπάρχουν για να μας εξυπηρετούν, τους δινουμε ( εμεις οι σκαλωμενοι) παρα πολύ προσοχη σε ολα τους, αλλα δεν θα γινουμε και δουλοι τους .Επίσης το service της Samsung στο χρόνο αλλαζει μπαταρία δωρεάν, οπότε τα χαίρομαι. Αυτό που παρατήρησα πχ είναι ότι οι exynos όταν έπεφταν κάτω από 5% είχες ελάχιστα λεπτά χρήσης ακόμα, ενώ φέτος έχεις ακόμα πολύ ζουμί μέχρι να σβήσει.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

H τελευταία που μου βγάζει εμένα είναι η S918BXXS1AWD1 που βγήκε πριν μια εβδομάδα!
 

Link to comment
Share on other sites

A, ωραιος και σε ωραια τιμη. Με τα 45w θα φορτιζει και laptop ευκολα.
Υπάρχει. Έχω της Samsung. Πολύ καλός. https://www.skroutz.gr/s/23231414/Samsung-Φορτιστής-Αυτοκινήτου-Μαύρος-Γρήγορης-Φόρτισης-με-Θύρες-1xUSB-1xType-C-μαζί-με-Καλώδιο-type-C-EP-L5300XBEGEU.html
Δεν ξέρω αν περιλαμβάνει καλώδιο. 
Όταν τον είχα πάρει, ήταν σε κουτάκι μαζι με type c καλώδιο.. 
τον πήρα. τον δοκίμασα λίγο τώρα το μεσημέρι. κάποια στιγμή έμεινε για 5 λεπτά στο 77% μετά αρκετή ώρα στο 81%.έτσι γίνεται τόσο πολύ μένει σε κάποια ποσοστά; εάν τον δοκιμάσω ταυτόχρονα με πλοήγηση δεν είμαι σίγουρος ότι θα ανεβαίνει το ποσοστό...
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, eurostar said:

Καλησπερα,οταν μιλας στο τηλεφωνο ανεβασαι το volume button

Τελικα αλλο ηταν.ειχε ξεκομησει εκει ψηλα η μεβρανη προστασιας οθονης και καλυπτε το ακουστικο.ο,τι να να ναι

 

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, ilka71 said:

τον πήρα. τον δοκίμασα λίγο τώρα το μεσημέρι. κάποια στιγμή έμεινε για 5 λεπτά στο 77% μετά αρκετή ώρα στο 81%.έτσι γίνεται τόσο πολύ μένει σε κάποια ποσοστά; εάν τον δοκιμάσω ταυτόχρονα με πλοήγηση δεν είμαι σίγουρος ότι θα ανεβαίνει το ποσοστό...

Εχεις ενεργοποιημενη την γρήγορη φόρτιση;

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, ilka71 said:

τον πήρα. τον δοκίμασα λίγο τώρα το μεσημέρι. κάποια στιγμή έμεινε για 5 λεπτά στο 77% μετά αρκετή ώρα στο 81%.έτσι γίνεται τόσο πολύ μένει σε κάποια ποσοστά; εάν τον δοκιμάσω ταυτόχρονα με πλοήγηση δεν είμαι σίγουρος ότι θα ανεβαίνει το ποσοστό...

Δεν έχω προσέξει πόσο χρόνο κάνει σε τάδε ποσοστό. 

Μου φαίνεται πολύ όμως 5 λεπτά να μη κουνηθεί από το 77 και ας γίνεται η φόρτιση πιο αργή όσο μεγαλώνει το ποσοστό. 

Κανονικά με καλώδιο type c σε type c. 

Σωστά? 

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω προσέξει πόσο χρόνο κάνει σε τάδε ποσοστό. 
Μου φαίνεται πολύ όμως 5 λεπτά να μη κουνηθεί από το 77 και ας γίνεται η φόρτιση πιο αργή όσο μεγαλώνει το ποσοστό. 
Κανονικά με καλώδιο type c σε type c. 
Σωστά? 
ναι με type c που είναι το γρήγορο. όχι με το usb που είναι το κανονικό. θα το δω τις επόμενες μέρες...
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, ilka71 said:
3 ώρες πριν, kountoura said:
Δεν έχω προσέξει πόσο χρόνο κάνει σε τάδε ποσοστό. 
Μου φαίνεται πολύ όμως 5 λεπτά να μη κουνηθεί από το 77 και ας γίνεται η φόρτιση πιο αργή όσο μεγαλώνει το ποσοστό. 
Κανονικά με καλώδιο type c σε type c. 
Σωστά? 

ναι με type c που είναι το γρήγορο. όχι με το usb που είναι το κανονικό. θα το δω τις επόμενες μέρες...

εχω δυο χρονια που εχω αγορασει 4 τετοια καλωδια και χρησιμοποιω μονο αυτα (link).
Ετσι ξερω με ποσα watt φορτιζουν οι συσκευες μου.


 

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Πήρα κι εγώ το update σήμερα και για πρώτη φορά μετά από τόσα χρόνια είδα ένα update να ολοκληρώνεται πραγματικά μέσα σε δύο λεπτά. Ο συνδυασμός πιστεύω φέτος είναι απίστευτος και έχει τρελή...ιπποδύναμη το μαραφέτι, κάτι που παρατηρώ και σε αυτό που είχα ποστάρει παλιότερα ως παράπονο, ότι τα updates εφαρμογών μέσω play store έκαναν αιώνες ακόμη και σε σχέση με κινητά άλλων εταιρειών των 200€.

Για άλλους είναι λεπτομέρειες φυσικά αυτά, ή ίσως για όλους μας, αλλά όταν παίρνεις ναυαρχίδα με τόσα λεφτά, θα έπρεπε να ισχύουν πάντα. Και δεν ίσχυαν.

Edited by Leon_CP3

📱Siemens C45-Siemens MC60-Siemens M65-Nokia N70-Ericsson W890i-Nokia N95-iPhone 3GS-LG G2-iPhone 6S-Oneplus 5T-Asus ROG Phone 2-Huawei Nova 5T-Samsung S10 Lite-Samsung S21 Ultra-Samsung S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, stamatis3133 said:

εχω δυο χρονια που εχω αγορασει 4 τετοια καλωδια και χρησιμοποιω μονο αυτα (link).
Ετσι ξερω με ποσα watt φορτιζουν οι συσκευες μου.


 

Δείχνει κ αμπέρ?   Γιατί μπορεί να δείχνει οτι φορτίζει με 19.5 w αλλα να τραβαει μονο 1amp .ετσι πάλι εχει πρόβλημα. Οπως τα περισσότερα καλώδια 

"ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΑΞΗ ΔΕΝ ΜΕΝΕΙ ΑΤΙΜΩΡΗΤΗ"
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, galactob said:

Δείχνει κ αμπέρ?   Γιατί μπορεί να δείχνει οτι φορτίζει με 19.5 w αλλα να τραβαει μονο 1amp .ετσι πάλι εχει πρόβλημα. Οπως τα περισσότερα καλώδια 

Οχι, δείχνει μονο watt, αλλα προς το παρον δεν εχω δει πρόβλημα, για παραδειγμα οταν φορτιζω το laptop μου παει μεχρι 65w, ωπου ειναι το μεγιστο για το laptop μου. Θα σου βγαλω μια δυο φωτος να φορτιζω το κινητό με και χωρις fast charging.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Στο S22U που είχα, είχα βάλει csc SEK. 
Στο S23U μου, να βάλω πάλι SEK?
Είδα ένας φίλος παραπάνω έβαλε ILO. 
SEK vs ILO διαφορές?

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, stamatis3133 said:

Οχι, δείχνει μονο watt, αλλα προς το παρον δεν εχω δει πρόβλημα, για παραδειγμα οταν φορτιζω το laptop μου παει μεχρι 65w, ωπου ειναι το μεγιστο για το laptop μου. Θα σου βγαλω μια δυο φωτος να φορτιζω το κινητό με και χωρις fast charging.

ρε παιδες το εχω απορια, αν θες να το φορτιζεις με 1Α στα 5volt Πχ, πως μπορεις να το πετυχεις? εχω κρατησει παλιους φορτιστες που απλα δε δινουν παραπανω αλλα κοντευουν να τα φτυσουν. Προσωπικα δε θελω περισσοτερο ρευμα γιατι φορτιζω στον υπνο μου και μου αρκει αυτη η ταση. Εχω και εναν γρηγορο για κανα επειγον αλλα δεν το εχω χρησιμοποιησει ποτε. η λεγομενη αργη φορτιση απο τις ρυθμισεις τραβαει πολυ παραπανω ρευμα απο το 1Α και 5v που ηταν οι παλιοι φορτιστες

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν wind, nova πλέον ενεργοποιήθηκε επιτέλους το vowifi. Στέλνετε μήνυμα στο 1202 γράφοντας VOW ΝΑΙ. Επανεκκίνηση και έτοιμο!

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Vlasismiriagos said:

Για όσους έχουν wind, nova πλέον ενεργοποιήθηκε επιτέλους το vowifi. Στέλνετε μήνυμα στο 1202 γράφοντας VOW ΝΑΙ. Επανεκκίνηση και έτοιμο!

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

δεν ηταν ενεργο? εμενα δουλευε πολυ καιρο

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

δεν ηταν ενεργο? εμενα δουλευε πολυ καιρο
Εμένα πάλι όχι! Μου ήρθε μήνυμα σήμερα το πρωί από την εφαρμογή ότι πλέον είναι διαθέσιμο και όντως λειτουργεί πλέον... Ίσως να το έκαναν σταδιακά; wind είναι αυτή

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο S22U που είχα, είχα βάλει csc SEK. 
Στο S23U μου, να βάλω πάλι SEK?
Είδα ένας φίλος παραπάνω έβαλε ILO. 
SEK vs ILO διαφορές?
Εγώ SEK έβαλα και είναι όλα μια χαρά.Οι ενημερώσεις αργούν 5-6 μέρες από την ώρα που θα την πάρει η EUR.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, galactob said:

Δείχνει κ αμπέρ?   Γιατί μπορεί να δείχνει οτι φορτίζει με 19.5 w αλλα να τραβαει μονο 1amp .ετσι πάλι εχει πρόβλημα. Οπως τα περισσότερα καλώδια 

Εγω εχω ενα S21 FE με μεγιστη φορτιση τα 25watt. Για οσους δεν ξερουν, τα 25 watt στο S21 FE τα βλεπεις ΜΟΝΟ οταν εχεις πολυ λιγο μπαταρια και οχι σε ολη τη διαρκεια της φορτισης και ας λεει Super Fast Charger connected.
Φωτογραφιες:
Super fast charge στα 24watt με baseus φορτιστη 100w.
Super_fast_charge_24w.thumb.jpg.e4a3f275cb1c94cf903be0f1cc26a2f4.jpg

Fast charge με φορτιστη apple iPhone στα 15watt
Fast_charge_(apple)_15w.thumb.jpg.ffe167aead7c029eaa02b40845d3f4cd.jpg

Φορτιση με τον baseus 100w αλλα το fast charging απενεργοποιημενο, 9watt (η φωτο ειναι αναποδα, ειναι 9 οχι 6)
Fast_charge_DISABLED_9w.thumb.jpg.18215a4241b95d99958c349a25a4f191.jpg

7 ώρες πριν, Nikos_Mpl said:

ρε παιδες το εχω απορια, αν θες να το φορτιζεις με 1Α στα 5volt Πχ, πως μπορεις να το πετυχεις? εχω κρατησει παλιους φορτιστες που απλα δε δινουν παραπανω αλλα κοντευουν να τα φτυσουν. Προσωπικα δε θελω περισσοτερο ρευμα γιατι φορτιζω στον υπνο μου και μου αρκει αυτη η ταση. Εχω και εναν γρηγορο για κανα επειγον αλλα δεν το εχω χρησιμοποιησει ποτε. η λεγομενη αργη φορτιση απο τις ρυθμισεις τραβαει πολυ παραπανω ρευμα απο το 1Α και 5v που ηταν οι παλιοι φορτιστες

Ο μονος τροπος που βρηκα να δινει 5-6 watt ειναι με ανταπτορα USB-A to usb-c και παλιο φορτιστη (στη φωτο ειναι ΙΚΕΑ) ή με με ανταπτορα USB-A to usb-c και φορτιση απο το laptop (2 ωρες και 17 για πληρη φορτιση απο 20%) :
Ikea_charger_with_adapter_6w.thumb.jpg.a1d961ba51deffeb98f7b7bd84cb3f14.jpgLaptop_with_adapter_5w.thumb.jpg.f460cd0639ea641850896ee4fbacbb14.jpg

 

 

Ολα τα video review που βρηκα για φορτιση απλα μετρανε το χρονο που κανει να φορτισει το κινητο, δεν εδειχνε καποιος watt, ampere ή volts. Οποτε εκατσα και σας εβγαλα φωτογραφιες.

Y.Γ. @Nikos_Mpl με ενα αλλο απο τα καλωδια που εχω τα 5w απο το laptop εγιναν 4w και μετα απο ωρα 3w και τωρα μου λεει 2 ωρες και 18 λεπτα απο 43% για πληρη φορτιση.

Edited by stamatis3133
images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, stamatis3133 said:

Εγω εχω ενα S21 FE με μεγιστη φορτιση τα 25watt. Για οσους δεν ξερουν, τα 25 watt στο S21 FE τα βλεπεις ΜΟΝΟ οταν εχεις πολυ λιγο μπαταρια και οχι σε ολη τη διαρκεια της φορτισης και ας λεει Super Fast Charger connected.
Φωτογραφιες:
Super fast charge στα 24watt με baseus φορτιστη 100w.
Super_fast_charge_24w.thumb.jpg.e4a3f275cb1c94cf903be0f1cc26a2f4.jpg

Fast charge με φορτιστη apple iPhone στα 15watt
Fast_charge_(apple)_15w.thumb.jpg.ffe167aead7c029eaa02b40845d3f4cd.jpg

Φορτιση με τον baseus 100w αλλα το fast charging απενεργοποιημενο, 9watt (η φωτο ειναι αναποδα, ειναι 9 οχι 6)
Fast_charge_DISABLED_9w.thumb.jpg.18215a4241b95d99958c349a25a4f191.jpg

Ο μονος τροπος που βρηκα να δινει 5-6 watt ειναι με ανταπτορα USB-A to usb-c και παλιο φορτιστη (στη φωτο ειναι ΙΚΕΑ) ή με με ανταπτορα USB-A to usb-c και φορτιση απο το laptop (2 ωρες και 17 για πληρη φορτιση απο 20%) :
Ikea_charger_with_adapter_6w.thumb.jpg.a1d961ba51deffeb98f7b7bd84cb3f14.jpgLaptop_with_adapter_5w.thumb.jpg.f460cd0639ea641850896ee4fbacbb14.jpg

 

 

Ολα τα video review που βρηκα για φορτιση απλα μετρανε το χρονο που κανει να φορτισει το κινητο, δεν εδειχνε καποιος watt, ampere ή volts. Οποτε εκατσα και σας εβγαλα φωτογραφιες.

Y.Γ. @Nikos_Mpl με ενα αλλο απο τα καλωδια που εχω τα 5w απο το laptop εγιναν 4w και μετα απο ωρα 3w και τωρα μου λεει 2 ωρες και 18 λεπτα απο 43% για πληρη φορτιση.

Ευχαριστούμε για τον χρόνο σου κ τις φωτογραφίες σου.  Το σημαντικό για μένα είναι να δείχνει κ τα αμπέρ.  Έχω ένα τέτοιο ( https://www.eurostores.gr/12-1-usb-micro-usb-type-c-tester-with-color-display-3.6v-30v/ ) αλλά είναι άβολο να το κουβαλάς παντού.  Για αυτό ρώτησα αν δείχνει το καλώδιο (δεν έλεγε το site) που ειναι κ 2μετρο ,θα βόλευε πολύ .

"ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΑΞΗ ΔΕΝ ΜΕΝΕΙ ΑΤΙΜΩΡΗΤΗ"
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, galactob said:

Ευχαριστούμε για τον χρόνο σου κ τις φωτογραφίες σου.  Το σημαντικό για μένα είναι να δείχνει κ τα αμπέρ.  Έχω ένα τέτοιο ( https://www.eurostores.gr/12-1-usb-micro-usb-type-c-tester-with-color-display-3.6v-30v/ ) αλλά είναι άβολο να το κουβαλάς παντού.  Για αυτό ρώτησα αν δείχνει το καλώδιο (δεν έλεγε το site) που ειναι κ 2μετρο ,θα βόλευε πολύ .

Ναι, καταλαβαινω τι λες. Ξερω οτι αυτα τα καλωδια με τα watt δεν εχουν και πολυ καλη ακριβεια αλλα μου δινουν μια ιδεα του τι συμβαινει οταν κουμπωνω μια συσκευη να φορτισει.
Το επομενο μηνα (γιατι με τσουζουν τα 27 ευρω) σκεφτομαι να παρω και ενα τετοιο να υπαρχει.
https://www.aliexpress.com/item/1005002500277030.html

Η κατασταση εχει γινει πολυπλοκη με τους φορτιστες πλεον, οταν εχεις smart cable και smart φορτιστη με πολλες θυρες, γινεται το ελα να δεις. Θα περιμενα απο τα συγχρονα κινητα να μπορω να δω ολες αυτες τις λεπτομερεις απο καποιο μενου στα developer tools. 

Ειδα οτι η εφαρμογη DevInfo, στην καρτελα battery δειχνει με ποσα ampere φορτιζει το κινητο. 

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μου ήρθε και εμένα επιτέλους το κινητό και μόλις χτες το έστησα. Καταπληκτικό και πολύ γρήγορο, αλλά έχω ένα παράπονο με το σήμα που βλέπω ότι έχετε αναφέρει πολλοί από εσάς. Η προηγούμενη συσκευή μου ήταν η P40 pro, και είχα πολύ καλύτερο σήμα σε πολλά σημεία και στη δουλειά μου αλλά και στο σπίτι. Και πραγμάτικά το θέμα δεν είναι όταν από φουλ που είχα με πήγε σε 1 με 2 βαθμούς χαμηλότερα, αλλά σε σημεία που ήταν ήδη χαμηλό. Ελπίζω να φτιάξει με κάποια αναβάθμιση. Ας χαρούμε τις ναυαρχίδες μας 😉 

Να πω ότι έβαλα κι εγώ whitestone dome glass και μου έκατσε πάρα πολύ καλά με την πρώτη (πολύ σημαντικό να είστε σε χώρο με υδρατμούς για την σκόνη, το αναφέρω μιας κι εγώ έτσι το έβαλα και δεν είχα θέμα και το είχα διαβάσει από εδώ από κάποιον συμφορουμίτη μας, να είναι καλά 🙂)

Το συνδύασα με θήκη της Nillkin, έγινε λίγο γκουμούτσα αλλά είμαι ήσυχος τώρα 😄. Ταίριαξαν πολύ καλά θήκη με glass. Είχα μια αγωνία μήπως σήκωνε η θήκη το τζαμακι.

IMG_20230509_233632.jpg

IMG_20230509_233649.jpg

Edited by fasteagle2023
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μου ήρθε και εμένα επιτέλους το κινητό και μόλις χτες το έστησα. Καταπληκτικό και πολύ γρήγορο, αλλά έχω ένα παράπονο με το σήμα που βλέπω ότι έχετε αναφέρει πολλοί από εσάς. Η προηγούμενη συσκευή μου ήταν η P40 pro, και είχα πολύ καλύτερο σήμα σε πολλά σημεία και στη δουλειά μου αλλά και στο σπίτι. Και πραγμάτικά το θέμα δεν είναι όταν από φουλ που είχα με πήγε σε 1 με 2 βαθμούς χαμηλότερα, αλλά σε σημεία που ήταν ήδη χαμηλό. Ελπίζω να φτιάξει με κάποια αναβάθμιση. Ας χαρούμε τις ναυαρχίδες μας  
Να πω ότι έβαλα κι εγώ whitestone dome glass και μου έκατσε πάρα πολύ καλά με την πρώτη (πολύ σημαντικό να είστε σε χώρο με υδρατμούς για την σκόνη, το αναφέρω μιας κι εγώ έτσι το έβαλα και δεν είχα θέμα και το είχα διαβάσει από εδώ από κάποιον συμφορουμίτη μας, να είναι καλά )
Το συνδύασα με θήκη της Nillkin, έγινε λίγο γκουμούτσα αλλά είμαι ήσυχος τώρα . Ταίριαξαν πολύ καλά θήκη με glass. Είχα μια αγωνία μήπως σήκωνε η θήκη το τζαμακι.
IMG_20230509_233632.thumb.jpg.f62a70101ebe8bd8ab7f40357a27aa92.jpg
IMG_20230509_233649.thumb.jpg.4f82de23555c67b88819c4a4685dd04f.jpg
Μεγια σου!

Όσον αφορά τις θήκη... Είναι που είναι μεγάλη η συσκευή την έκανες ακόμα πιο μεγάλη

Γούστα βέβαια είναι αυτά εγώ δεν θα μπορούσα με τίποτα...με την Spigen liquid Crystal είμαι κομπλέ και η συσκευή κρατάει όλη της την ομορφιά...

sent from my S23Ultra 12/512

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Konstantine73 said:

Μεγια σου!

Όσον αφορά τις θήκη... Είναι που είναι μεγάλη η συσκευή την έκανες ακόμα πιο μεγάλη emoji28.png

Γούστα βέβαια είναι αυτά εγώ δεν θα μπορούσα με τίποτα...με την Spigen liquid Crystal είμαι κομπλέ και η συσκευή κρατάει όλη της την ομορφιά...

sent from my S23Ultra 12/512
 

Ευχαριστώ!

Ναι την έκανα πολύ μεγάλη είναι η αλήθεια, αλλά ασφαλής 🤣😂🤣😂

Ήθελα κάποια με προστασία στους φακούς, γιατί σε προηγούμενο κινητό (το Vibe P1 Pro), είχε γρατζουνιστεί ο φακός και έβγαιναν όλες οι φώτο με γραμμή 😂  Ευτυχώς πλησίαζε ο καιρός για αλλαγή τότε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...