Jump to content

ΠΟΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΕ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΟ Κ ΦΟΡΗΤΟΤΗΤΑ ΑΡΙΘΜΟΥ


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχω σπαστει τελευταια 1-2 χρονια με την καρτοκινητη..εχω καρτοκινητο σε wind..το τελευταιο χρονο βαζω 12 ε καθ εμηνα,γιατι ο χρονος δε μεταφερεται κ τα 12 ε καρτα που βαζουμε τα τρωει αμεσως δινιοντας σου λεπτα ομιλιας κ δεδομενα..δηλ μας αναγκασαν να πληρωνουμε καθε μηνα σα καρτοσυμβολαιο ενω παλιοτερα εβαζα μια καρτ ακαθε 2 μηνες...η ερωτηση μου ειναι αν ξερει καποιος ποια εταιρεια συμφερει καλυτερα,να μην ββαζω καθε μηνα καρτα ...να πιανει ικανοποιητικο σημα..κ ακομα αν μπορω να μεταφερω τον αριθμο καρτοκινητου σε αλλη εταιρεια..οι 3 μεγαλες εταιρεις νομιζω ειναι ολες τα ιδια..wind..vodafon,cosmote..εχω ακουσει κ κατι αλλες frog..q..ktl..

νομιζω απασχολει πολυ κοσμο καθως γιαυτο χρησιμοποιουμε καρτοκινητο να μην πληρωνουμε καθε μηνα..ευχαριστω...περιμενω απαντησεις για οποιον ξερει..

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, kle750 said:

...εχω καρτοκινητο σε wind..το τελευταιο χρονο βαζω 12 ε καθ εμηνα,γιατι ο χρονος δε μεταφερεται κ τα 12 ε καρτα που βαζουμε τα τρωει αμεσως δινιοντας σου λεπτα ομιλιας κ δεδομενα...

Νομίζω ότι γίνετε αυτόματη ενεργοποίηση κάποιου πακέτου, Ψάξε λίγο και θα το δεις κι εσύ. 

Βασικά τι να το δεις, το γράφεις κιόλας "τα τρώει άμεσος δίνοντας λεπτά ομιλίας και δεδομένα" 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

ξερει καποιος καποια εταιρεια που μεταφερονται τα χρηματα η τ αλεπτ αομιλιας κ το αλλο μηνα?αυτη η frog..τι λεει....καποιες πληροφοριες γιαυτην?πιανει σημα παντου?

Link to comment
Share on other sites

On 5/2/2023 at 11:30 ΠΜ, kle750 said:

ξερει καποιος καποια εταιρεια που μεταφερονται τα χρηματα η τ αλεπτ αομιλιας κ το αλλο μηνα?αυτη η frog..τι λεει....καποιες πληροφοριες γιαυτην?πιανει σημα παντου?

Η frog είναι της cosmote και η q της wind. Επομένως πιάνουν όσο και τα αντίστοιχα δίκτυα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 5/2/2023 at 11:30 ΠΜ, kle750 said:

ξερει καποιος καποια εταιρεια που μεταφερονται τα χρηματα η τ αλεπτ αομιλιας κ το αλλο μηνα?αυτη η frog..τι λεει....καποιες πληροφοριες γιαυτην?πιανει σημα παντου?

Για τη χρήση σου πάνε Frog της Cosmote. 
3€ 60’ προς όλους και χρέωση ανά δευτερόλεπτο. Και πολύ φθηνά GB.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή και μόνο αυτή τη στιγμή τρέχει μια προσφορά στη CU που σου δίνει με 12 ευρώ το μήνα (με το που κάνεις την ανανέωση) άμεσα απεριόριστα σε λεπτά και ίντερνετ. Τα δίνει αυτό για 9 μήνες, δηλαδή μέχρι τέλος του χρόνου. 

Αν θες για οικονομία τότε κοιτάς frog που με 3 ευρώ παίρνεις 60 πραγματικά λεπτά προς όλους (ανά δύο εβδομάδες σου δίνει 120) γιατί έχει χρέωση ανά δευτερόλεπτο από το πρώτο δευτερόλεπτο και έχει και πακέτα με νορμάλ internet. 

Προσωπικά έχω ένα φοιτητικό whats up και δε το αλλάζω μέχρι να μου το κόψουν αν μου το κόψουν. 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, _NikitaS_ said:

Αυτή τη στιγμή και μόνο αυτή τη στιγμή τρέχει μια προσφορά στη CU που σου δίνει με 12 ευρώ το μήνα (με το που κάνεις την ανανέωση) άμεσα απεριόριστα σε λεπτά και ίντερνετ. Τα δίνει αυτό για 9 μήνες, δηλαδή μέχρι τέλος του χρόνου. 

Αν θες για οικονομία τότε κοιτάς frog που με 3 ευρώ παίρνεις 60 πραγματικά λεπτά προς όλους (ανά δύο εβδομάδες σου δίνει 120) γιατί έχει χρέωση ανά δευτερόλεπτο από το πρώτο δευτερόλεπτο και έχει και πακέτα με νορμάλ internet. 

Προσωπικά έχω ένα φοιτητικό whats up και δε το αλλάζω μέχρι να μου το κόψουν αν μου το κόψουν. 

Αυτό είναι τρομερή προσφορά, οσοι προλάβουν σώθηκαν. Εγώ προσωπικα κύριο αριθμό έχω ένα What’s Up Student και δεν το αλλάζω με τίποτα. Μόνο σε απεριόριστο συμβολαιο θα πάω.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Nikolas14 said:

Αυτό είναι τρομερή προσφορά, οσοι προλάβουν σώθηκαν. Εγώ προσωπικα κύριο αριθμό έχω ένα What’s Up Student και δεν το αλλάζω με τίποτα. Μόνο σε απεριόριστο συμβολαιο θα πάω.

Παίζει ακόμα η προσφορά στο site τους. Έως 29 Μαρτίου λέει το cu. Οποίος θέλει πάει και το χτυπάει. Εγώ πήρα νέα sim και σε 2 μέρες την ειχα σπίτι. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...