Jump to content

CU Liquid


blizard
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, kmpatra said:

Εξακολούθησαν να έχουν 8€ διαθέσιμη ανανέωση? Έχω την εντύπωση ότι πήγαν αναγκαστικά στα 12...

στα καταστηματα (στο μηχανημα) εχουν ακομα 8 ευρω

το τσεκαρα πριν λιγες μερες

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Αυτό το ξέρω αναφερόμουν στη συνδρομή του λικουιντ που ανέφερε ο φίλος πιο πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω liquid από τότε σχεδόν που ξεκίνησε.Μια που έβαλα την συνδρομή 8 ευρώ και μετά δεν ξανά ασχολήθηκα..Πάντα 8 ευρώ με χρεώνει 

Link to comment
Share on other sites

τους σιχάθηκα.....2 νούμερα είχα στο liquid, τα έκανα φορητότητα ηλεκτρονικά στο cosmote neo, μέσα σε 1,5 μέρα ολοκληρώθηκαν τα πάντα και έχω πλέον φουλ σήμα, φοβερό 5G και σχετικά οικονομικό πακέτο. απεριόριστα τηλέφωνα / 2000 sms / 7 Gb με 16 ευρώ. 

Την κόκκινη μετά την μακακία που έκανε ούτε να την ξαναδώ μπροστά μου

Link to comment
Share on other sites

On 27/4/2024 at 2:15 ΜΜ, geopapa123 said:

Σε ενα τσατ που εκανα μολις παντως μου εγραψαν οτι 24/6 θα γινει υποχρεωτική εξοδος για όλους κ μεταφορα σε κανονικο CU

Ελπίζω ότι τα φοιτητικά θα παραμείνουν φοιτητικά.. 

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Αν ρυθμίσω ανανέωση στις 23 και πάρω απεριόριστα, θα παραμείνουν κατά την έξοδο?

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ την ίδια απορία έχω. Αν εμφανίζεται σαν ενεργοποιημένη προσφορά με ημερομηνία λήξης μάλλον θα ισχύει και μετά την έξοδο.

Υπάρχει κάποιος με απεριόριστα από 15 ευρώ ανανέωση liquid που βγήκε να θυμάται αν διατήρησε τα απεριόριστα;

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, kmpatra said:

Αν ρυθμίσω ανανέωση στις 23 και πάρω απεριόριστα, θα παραμείνουν κατά την έξοδο?

λογικα ναι

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ό,τι bonus παίρνεις από το liquid, αφαιρείται όταν "βγαίνεις" και πας στο "κανονικό" CU. Οπότε μάλλον θα χαθούν τα απεριόριστα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, jaranor said:

Ό,τι bonus παίρνεις από το liquid, αφαιρείται όταν "βγαίνεις" και πας στο "κανονικό" CU. Οπότε μάλλον θα χαθούν τα απεριόριστα.

μα δεν θα βγεις, θα σε βγαλουν

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Εσύ καλά τα λες, αλλά αυτοί... Καταργείται η υπηρεσία σου λέει. Δεν ξέρω, αυτό λέει η δική μου λογική ότι θα συμβεί, αν κάποιος γνωρίζει καλύτερα ας εξηγήσει!

Εντωμεταξύ είναι έτσι η κατάσταση που ακόμα και να ρωτήσεις πχ στο chat δεν είσαι σίγουρος αν όντως θα ισχύει ό,τι σου πουν!

Edited by jaranor
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, jaranor said:

Εσύ καλά τα λες, αλλά αυτοί... Καταργείται η υπηρεσία σου λέει. Δεν ξέρω, αυτό λέει η δική μου λογική ότι θα συμβεί, αν κάποιος γνωρίζει καλύτερα ας εξηγήσει!

Εντωμεταξύ είναι έτσι η κατάσταση που ακόμα και να ρωτήσεις πχ στο chat δεν είσαι σίγουρος αν όντως θα ισχύει ό,τι σου πουν!

καλα σιγουρο αυτο, κανεις δεν μπορει να σου πει με σιγουρια

υποθεσεις κανουμε.

βεβαια δεδμομενου οτι τα λεφτα θα τα φαω σε σουβλακια και δεν θα πανε τζαμπα (α ρε μεγαλε blizard) θα το δοκιμασω τουλαχιστον για το νουμερο της φουκαριαρας της μανας μου 😀

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

ειχα απεριοριστα λεπτα επειτα απο ανανεωση 15€ και καποια στιγμη βγηκα ωστε να κανω cashback. Και οταν ημουν απλο CU και οταν επεστρεψα στο Liquid, τα απεριοριστα δεν υπηρχαν

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να ενεργοποιήσω το πακέτο με τα 12.7 ευρώ για ένα μήνα μιας και σήμερα λήγουν τα δωρεάν 30 μου ευρώ. Είναι σίγουρο ότι θα τραβήξει από τα δωρεάν και όχι από αυτά που είχα μέσα? 

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, blade_ said:

Σκέφτομαι να ενεργοποιήσω το πακέτο με τα 12.7 ευρώ για ένα μήνα μιας και σήμερα λήγουν τα δωρεάν 30 μου ευρώ. Είναι σίγουρο ότι θα τραβήξει από τα δωρεάν και όχι από αυτά που είχα μέσα? 

Προτιμησε να το ενεργοποιησεις απο το app BigBang και οχι απο το CU app.

Και πες μας απο που τραβηξε, εαν θες.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, alteisei said:

Προτιμησε να το ενεργοποιησεις απο το app BigBang και οχι απο το CU app.

Και πες μας απο που τραβηξε, εαν θες.

Στο bing bang Που δείχνει ότι έχω διαθέσιμα 10 ευρώ περίπου και όχι 30 plus που βλέπω στο cu

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, spiliot said:

Έτσι κάνει αλλά θα τραβήξει από τα δωρεάν εφ' όσον υπάρχουν.

Στο bing bang όμως βλέπει τα 10..πως θα ενεργοποιήσει το πακέτο? Δωρεάν υπάρχουν σίγουρα απλά φοβάμαι μην μου φάει τα δικά μου 

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Το έχουμε δοκιμάσει και τρώει από τα δωρεάν. Από την στιγμή που έχεις 10 χωρίς μπόνους και θες να πάρεις κάτι με 12.7 η λογική λέει πως αν άλλαξε κάτι και δεν τρώει από το μπόνους δεν θα στο δώσει, οπότε δοκιμάζεις χωρίς φόβο.

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται να πήρε από τα δωρεάν, καθώς βλέπω ακριβώς το ίδιο υπόλοιπο στο bing bang, αλλά όχι στο cu app. Θα δείξει και αύριο που θα γίνει η πρώτη επί πληρωμή ανανέωση 

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Όταν υπάρχουν χρήματα από Bonus, η εφαρμογή του CU δείχνει το σύνολο (πραγματικά + bonus), ενώ το Big Bang δείχνει μόνο τα κανονικά.

Με μιά μικρή αφαίρεση ξέρεις πόσο είναι το υπόλοιπο του bonus.

Και οποιοδήποτε πακέτο πάρει κανείς θα τραβήξει χρήματα από το Bonus.

Επιβεβαιωμένο πολλάκις.

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

Όντως έτσι έγινε. Σήμερα που προσπάθησε η voda να πάρει χρήματα, η revolut την μπλόκαρε σαν σπαμ 🤣

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, thanos678 said:

Σε λίγες ημέρες λήγει το υπόλοιπο μου στο liquid. Aν βγω δηλαδή για να κάνω ανανέωση με cashback δε θα μπορώ να ξαναμπώ? 

Όχι ... δεν θα μπορείς....

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

On 2/5/2024 at 11:06 ΠΜ, thanos678 said:

Σε λίγες ημέρες λήγει το υπόλοιπο μου στο liquid. Aν βγω δηλαδή για να κάνω ανανέωση με cashback δε θα μπορώ να ξαναμπώ? 

Δεν θα μπορείς.. Οπότε ή το αφήνεις να ανανεώσει και να χρησιμοποιήσεις τον Ιούνιο που θα σε πετάξει έξω το υπόλοιπο για να αγοράσεις πακέτο, ή τρώς το υπολοιπο και σαλπάρεις γι αλλου. Εγώ θα κάνω το 2ο. Και επειδή δεν μπορω να βγάλω κουπονι για σουβλάκια, θα δωρίσω τα 7€ που εχουν μεινει σε κανα χαμογελο του παιδιού και θα παω για frog (οχι οτι εκει ειναι παραδεισος αλλα πιστευω το καστρο φρογκ θα πεσει τελευταίο...)

Edited by geopapa123
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...