Jump to content

Sony Ericsson P990i [old]


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα και καλή εβδομάδα

Επιτέλους το Mobile Review ανέβασε το 3ο μέρος του review του Ρ990 και στα αγλικά:

http://www.mobile-review.com/review/sonyericsson-p990part3-en.shtml

Enjoy...

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πιθανόν να αφορά μόνο τη 3G video-κλήση... Θα δούμε.

 

nixx

και εγώ δυστυχώς αυτό φαντάζομαι,ότι θα καταγράφει δλδ τα βιντεάκια τις συνομιλίας:(

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα

Επιτέλους το Mobile Review ανέβασε το 3ο μέρος του review του Ρ990 και στα αγλικά:

http://www.mobile-review.com/review/sonyericsson-p990part3-en.shtml

Enjoy...

 

ΗΜΑΡΤΟΝ δε θέλω άλλο review θέλω το P990 ΤΩΩΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑ. Αυτό το .... σε 3-4-5 μήνες μου τη δίνει στα νεύρα

Link to comment
Share on other sites

ΗΜΑΡΤΟΝ δε θέλω άλλο review θέλω το P990 ΤΩΩΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑ. Αυτό το .... σε 3-4-5 μήνες μου τη δίνει στα νεύρα

 

Υπομονή και έρχεται!! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

makari na ine ola fimes...

alla kapou diabasa oti to perimoun na erthi to 2006 ke kapou konta ston aprili giati akomi na dokimasti ke oti mpori na exi ke problimata me to wifi ke me to 3g giafto ke mallon tha argisi

 

efxome na ine fimes giati i filenada mou perimeni na erthi gia na mou to kani doro ta xristougena g...to mou :O ;)

Link to comment
Share on other sites

paidia simfona me osa exoun eipothei tha einai k emena to epomeno kinito mou.

den allazo kinita poli suxna,giafto k psaxno na pairno to kallitero kathe fora...

k to p990 ta exei ola! exo porothei k to perimeno pos k pos. elpizo me tis epidotiseis

na ta mpaloso kapos sto thema tis timis gia na to paro.

 

mia aporia exo mono. dn xero ti einai to WiFi. nomizo einai gia to internet.einai toso xrisimo?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Wi-Fi είναι το ασύρματο δίκτυο. Μπορείς να κάνεις ότι κάνεις μ'ένα κανονικό δίκτυο αλλά χωρίς καλώδια. ;)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεσαι τα πάντα θα γίνουν, ήδη οι εταιρίες παραγωγής software έχουν αρχίσει να δουλεύουν σε εφαρμογές που στηρίζονται πάνω στο καινούριο UIQ 3.0, οι ήδη υπάρχουσες με ένα κουμπάκι γίνονται recompiled και θα είναι απολύτως συμβατές με το νέο λειτουργικό. :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Aκού μερικούς και εκνευριζομαι γιατι θετουν ξανα και ξανα το θεμα για το αν θα υπάρχουν εφαρμογες για το νεο λογισμικο αφου οι παλιες δεν θα τρεχουν...Κατ'αρχην για οσους δεν ξερουν το recompile γίνεται σ'ενα λεπτο..και ολες οι παλιοτερες εφαρμογες ειναι βεβαιο---αν αυτοι που τις φτιαχνουν θέλουν να πουλησουν ...και θελουν---οτι θα βγουν και μάλιστα σε νεο interface..Oσο για καινούργιες και εδω ο χρονος ειναι υπεραρκετος και αμεσα με την κυκλοφορια του κινητου θα βγουν....τωρα αν καποιο προγραμμα αργησει και κανενα μηνα(κυριως για προγραμματα με 3g πηρεσιες οπως TV)δεν νομιζω οτι θα κανει την συσκευη αχρηστη...ας σοβαρευτουμε... ;)

 

##Αποσυρω το μειονεκτημα για τα ακουστικα γιατι κατι ακουσα οτι θα βγαλουν για το κινητο stereo bluetooth handsfree!!Eντυπωσιακο!! :w00t: :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Aκού μερικούς και εκνευριζομαι γιατι θετουν ξανα και ξανα το θεμα για το αν θα υπάρχουν εφαρμογες για το νεο λογισμικο αφου οι παλιες δεν θα τρεχουν...Κατ'αρχην για οσους δεν ξερουν το recompile γίνεται σ'ενα λεπτο..και ολες οι παλιοτερες εφαρμογες ειναι βεβαιο---αν αυτοι που τις φτιαχνουν θέλουν να πουλησουν ...και θελουν---οτι θα βγουν και μάλιστα σε νεο interface..Oσο για καινούργιες και εδω ο χρονος ειναι υπεραρκετος και αμεσα με την κυκλοφορια του κινητου θα βγουν....τωρα αν καποιο προγραμμα αργησει και κανενα μηνα(κυριως για προγραμματα με 3g πηρεσιες οπως TV)δεν νομιζω οτι θα κανει την συσκευη αχρηστη...ας σοβαρευτουμε... ;)

 

##Αποσυρω το μειονεκτημα για τα ακουστικα γιατι κατι ακουσα οτι θα βγαλουν για το κινητο stereo bluetooth handsfree!!Eντυπωσιακο!! :w00t: :yahoo:

giati otan blepeis xiliades efarmoges kai paixnidia se symbian series 60 kai POCKET PC kapou pragmatika ekneurizesai.Otan pane kai poulane ena pda thlefono axias 800 euros toso ekane to p900 otan protokukloforhse pou me auta ta lepta perneis ena laptop kai kinhto mazi,kai pane kai exoune GRAMENH thn UIQ kai dinoune pio poly baros se 60s kinhta tote entaxei ti na peis.Mporei h symbian gia polous na na pio stathero leitourgiko alla mporei na nai kai poly bareth me auta pou prosferei sta touch screen kinhta ths.
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Μερικές φωτογραφίες για να συγκρίνεται το P900 με το P990i καθώς και απο το νέο λειτουργικό του (θα έχει στο firmware του και το quickoffice 3 Premium)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά σε τί ανάλυση θα τραβάει επιτέλους βίντεο;Το λέω γιατί το Ν90 καυχιέται για το 352*288 ανάλυσης βίντεο.

Το οποίο, παρεμπιπτόντως, αν είναι και σε 25 καρέ/δευτερόλεπτο, είναι επιπέδου PAL VHS (τουλάχιστον όσον αφορά την ανάλυση, αν μη τι άλλο) ! Εντυπωσιακό, και πραγματικά ελπίζω ότι και το P990 θα το ανταγωνίζεται και εκεί...

 

Εγώ βλέπω 2 λόγους για να μην έχουν ανακοινωθεί ακόμα επίσημα λεπτομέρειες για video από την SE : Ή είναι... χάλια οπότε κάνει την πάπια (:p) ή μας το φυλάει για ...κερασάκι στην τούρτα !

 

Ελπίζω, φυσικά... το δεύτερο.

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν βλέπω να επιφυλλάσει κανένα κερασάκι.Αν κρίνω από το κ750 και το w800 η ανάλυση θα είναι 176*144.Να μου το θυμηθείτε παιδιά.Υ.Γ.Εύχομαι τουλάχιστον να έχει δόνηση όχι σαν το Ν90 που δεν είχε.
Link to comment
Share on other sites

Koita mh to sugrineis me to k-750 kai to w800 giati den einai mono thema cameras ma fusika thema epeksergasth kai fusika mnhmhs!Ekei logika tha kanei thn diafora to 990 opote pisteuw pws h analush tha einai megaluterh to thema bebaiws einai kata poso?!!:)

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Koita mh to sugrineis me to k-750 kai to w800 giati den einai mono thema cameras ma fusika thema epeksergasth kai fusika mnhmhs!Ekei logika tha kanei thn diafora to 990 opote pisteuw pws h analush tha einai megaluterh to thema bebaiws einai kata poso?!!:)

Ki ego symfono me ayto, alla den perimeno na einai pano apo 352*288. Pisteyo oti tosi tha einai i analysi tou video alla mporei na doume merika kare parapano...

 

Ela Aleko? Ti eipes? Den exei donisi to kinito sou? XAXAXAXAXAXAXAXA!!!!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...